Știri Palmer Cole, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Palmer Cole
David Moyes pe marginea terenului de pe Stamford Bridge
David Moyes spune că jucătorii lui West Ham trebuie să-și asume responsabilitatea după înfrângerea cu 5-0

Chelsea o distruge pe West Ham. Cole Palmer intră în istoria Premier League

Jucătorul lunii pe baza statisticilor: Cole Palmer, Chelsea produce un nou Lampard?

Cole Palmer revine la Chelsea, care vrea să spele rușinea din meciul cu Arsenal

Palmer face eforturi pentru a putea înfrunta Arsenal, spune managerul Pochettino

Mauricio Pochettino își ceartă jucătorii după 6-0 cu Everton! ”Este o rușine!”

Poker pentru Palmer și seară de vis pentru Chelsea, care speră la revenirea în Europa

Spectacol total între Chelsea și Man United. Palmer aduce victoria londonezilor cu două goluri marcate în prelungiri

Căpitanul Angliei, Kane, va rata meciul cu Brazilia din cauza unei accidentări la gleznă

Ivan Toney revine la naționala Angliei! Lotul selecționat de Southgate pentru partidele amicale

Chelsea nu poate conta pe Thiago Silva în deplasarea de la Manchester City. Revine Robert Sanchez

În minutul 90, scorul era 1-1! Comeback spectaculos pentru Chelsea în deplasarea de la Palace

Chelsea încaseză din nou patru goluri / Manchester United câștigă cu West Ham

Chelsea a ajuns la trei victorii consecutive în campionat, după un meci tensionat cu Fulham

Chelsea, învinsă de Middlesbrough în semifinalele Cupei Ligii engleze

De la Maddison la Doku: Cele mai bune achiziții ale sezonului din Premier League de până acum

Premiile Flashscore: Chelsea - Man City, meciul anului 2023. Opt goluri într-o remiză epică

Echipa săptămânii în Premier League: Paqueta și Kulusevski, formă de vis la finalul anului

Euro: Palmer, Lewis și Konsa au primit prima convocare la naționala Angliei

Rodri salută mentalitatea pozitivă a lui Manchester City în remiza 4-4 cu Chelsea

Puștiul-minune de la Manchester City ajunge la Chelsea! Transfer neașteptat în Premier League

Analiză: 50 de jucători pe care trebuie să îi urmărești în sezonul 2023/2024

Anglia a câștigat EURO U21 fără să primească gol. Spaniolii au ratat un penalty în minutul 90+9