Știri Lewandowski Robert, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Lewandowski Robert
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski a reuşit primul său hattrick în campionatul Spaniei

Ofertă colosală din Arabia Saudită refuzată de Lewandowski

Horațiu Moldovan ar putea deveni coleg cu un star al Barcelonei. Atletico pregătește mutarea

Barcelona merge ceas datorită "sacrificiului" lui Xavi. Fără înfrângere după anunțul plecării

Secretul renașterii lui Lewandowski: ”Timpul petrecut de Crăciun cu familia”

Barcelona câștigă derby-ul cu Atletico Madrid și urcă pe locul 2 în LaLiga

Harry Kane stabilește un nou record pentru Bayern, în urma victoriei cu 5-2 la Darmstadt

Xavi nu iartă după calificarea Barcelonei în sferturile CL: ”Eram clovnul Ligii Campionilor, iar acum?”

Barcelona, antrenor surpriză în locul lui Xavi. Negocierile au început

UCL: Golgheterii s-au evidențiat în Napoli - Barcelona / Porto dă lovitura în prelungiri

Xavi: "Este etapa ideală pentru a arăta ceea ce știm. Este momentul să vorbim pe teren"

Meciul cu Napoli, ultima șansă a lui Xavi de a reda mândria Barcelonei

Formă, experiență, tactică: Cum se prezintă echipele înaintea optimilor de finală ale Ligii Campionilor

Lewandowski a ajuns la 50 de goluri marcate pentru Barcelona mai repede ca Messi: "Foarte mândru"

Xavi, după victoria cu Celta Vigo: "Trebuia să fim lideri în campionat!"

Barcelona câștigă dramatic, cu un penalty repetat în ultimul minut de joc

Robert Lewandowski l-a egalat pe David Villa la numărul de goluri în tricoul Barcelonei

Lamine Yamal este o insulă în mijlocul oceanului Barça

Barcelona se împiedică de penultima clasată. Catalanii salvează un punct pe final în fața Granadei

Tuchel: Kane poate bate recordul de goluri în Bundesliga deținut de Lewandowski

Harry Kane o pune pe Bayern Munchen între primele trei favorite la câştigarea Ligii Campionilor

Xavi, după ce Barca a fost învinsă în finala Supercupei: "Sunt dezamăgit!"