Știri Ancelotti Carlo, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Ancelotti Carlo
Kroos va continua să dea lecții de fotbal la Real Madrid
Kroos, foarte aproape de a-și reînnoi contractul cu Real Madrid pentru încă un an

Real Madrid, victorie fără emoții în deplasare cu Osasuna

Carlo Ancelotti, după egalul cu Leipzig: "Nu am fost capabili să gestionăm avantajul"

Autoritățile spaniole solicită patru ani şi nouă luni de închisoare pentru Carlo Ancelotti

”Calificarea în sferturile Ligii Campionilor nu este încă decisă”, avertizează Ancelotti

Adrenalină maximă în Valencia - Real. Bellingham a văzut roșu, iar Mouctar Diakhaby a urlat de durere

Ancelotti a anunțat când vor reveni Courtois și Militao

Carlo Ancelotti despre situația lui Luka Modric la Real Madrid: "E complicat"

Ancelotti îl vrea pe Luka Modric în staff-ul său tehnic anul viitor

Klopp, laude la adresa lui Xabi Alonso. "Un antrenor remarcabil"

Ancelotti: "Bellingham lipsește, dar fără el am câștigat patru meciuri din patru"

Rüdiger s-a rupt: Real Madrid a rămas fără fundași centrali

Ancelotti, nemulțumit de viitorul fotbalului: ”Cartonașul albastru, din ce în ce mai complicat”

Real Madrid continuă să fie lovită de accidentări înainte de ”marea finală” cu Girona

Modric se desparte la vară de Real Madrid! Relație tensionată cu Ancelotti

Un nou derby madrilen pe Bernabeu ar putea marca viitorul LaLiga

Finalul unei ere! Real Madrid nu îi va prelungi contractul mijlocaşului croat Luka Modric

Rivalul Ancelotti înțelege decizia lui Xavi de a părăsi Barcelona: ”Îl respect foarte mult”

Karim Benzema ar putea reveni la Real Madrid. Ancelotti îl vrea înapoi pe francez

Mandatul lui Tuchel pe banca lui Bayern nu este văzut cu ochi buni de conducere

Real Madrid câștigă cu un gol marcat în minutul 90+8, după ce a fost condusă la pauză

Carlo Ancelotti scrie istorie și reușește să-l depășească pe Zinedine Zidane

"Un rezultat prea drastic", a afirmat Ancelotti după ce a învins cu 4-1 Barcelona în Supercupa Spaniei

Barca înfruntă Madrid în finala Supercupei. Ambele echipe promit un spectacol în Arabia Saudită

Ancelotti l-a egalat pe Zidane la numărul de meciuri ca antrenor al lui Real Madrid