Fotbal »SUA » NWSL Women » 2018

results
1
1519552930
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: NWSL Women¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷f3XpWExA¬ZD÷p¬ZE÷fqymk8QG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/nwsl-women/¬ZX÷00SUA 003......0080000000169000NWSL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷AJRUHO0a¬AD÷1521919800¬ADE÷1521919800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage F¬JA÷2wptMmh9¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns F¬JB÷GtlpL77F¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷OMVYGrG5¬AD÷1521934200¬ADE÷1521934200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals F¬JB÷nTAH2ail¬WV÷utah-royals¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride F¬JA÷8xCD3uxr¬WU÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷6oLwG2VB¬AD÷1521943200¬ADE÷1521943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign F¬JA÷SvSE1J6f¬WU÷seattle-reign¬WN÷WAS¬AF÷Washington F¬JB÷6VQI0wM0¬WV÷washington¬AN÷n¬~AA÷pxKsFMpI¬AD÷1522011600¬ADE÷1522011600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash F¬JA÷0hQMacy7¬WU÷houston-dash¬WN÷CHI¬AF÷Chicago F¬JB÷EeUQbHjD¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷h2JoEt0O¬AD÷1522454400¬ADE÷1522454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash F¬JA÷G089N0TD¬WU÷houston-dash¬WN÷UTA¬AF÷Utah Royals F¬JB÷fi7DMKrK¬WV÷utah-royals¬AN÷n¬~AA÷WhIkD0FU¬AD÷1522524600¬ADE÷1522524600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage F¬JA÷OQBHLvbQ¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue F¬JB÷QZcqHb6s¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷dGqdYqot¬AD÷1522524600¬ADE÷1522524600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington F¬JA÷8bmlGILm¬WU÷washington¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride F¬JB÷6q6iFxyf¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷AJm0X30n¬AD÷1522541700¬ADE÷1522541700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago F¬JA÷065eEdj0¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns F¬JB÷vc4aDG56¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷4tm4WNFh¬AD÷1523734200¬ADE÷1523734200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Royals F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Royals F¬JA÷dYb4CzLC¬WU÷utah-royals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago F¬JB÷zPc8BfzJ¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷rXo8VsVb¬AD÷1523746800¬ADE÷1523746800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington F¬JA÷lSojzvDJ¬WU÷washington¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage F¬JB÷2VkfZcSP¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷08tDU1p5¬AD÷1523826000¬ADE÷1523826000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sky Blue F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Sky Blue F¬JA÷8CSMUHzs¬WU÷sky-blue¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign F¬JB÷n3RQTyjm¬WV÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷vauHTLaB¬AD÷1523829600¬ADE÷1523829600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns F¬JA÷fTQUSe5g¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride F¬JB÷YJPYRFKa¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷YLvLSuFH¬AD÷1524092400¬ADE÷1524092400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage F¬JA÷GrFwRZZ5¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign F¬JB÷UoJsQgkC¬WV÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷pdrPRaUN¬AD÷1524094200¬ADE÷1524094200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago F¬JA÷O8IoPD4I¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash F¬JB÷2aHkOXJO¬WV÷houston-dash¬AN÷n¬~
1
1519552930
108
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NWSL Women 2018 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din NWSL Women 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NWSL Women 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NWSL Women 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din NWSL Women 2018 este real-time și se actualizează instant.