Rezultate, scoruri live si clasamete US Open Cupa 2019

Fotbal SUA

US Open Cupa
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SUA: US Open Cupa¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zZMJRMhP¬ZD÷c¬ZE÷pv9U2FP5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/us-open-cupa/¬ZX÷00SUA 003......0060000000183000US Open Cupa012n Cupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷IHp9NOjE¬AD÷1565222400¬ADE÷1565222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565229835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Q9K67OmG¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷2ZszjdIr¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷jBdRbuED¬AD÷1565134200¬ADE÷1565134200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565141635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷IqHb9pJ3¬WU÷orlando-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬JB÷dzG284Y9¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷EwDvouAR¬AD÷1562812200¬ADE÷1562812200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562819469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷jZYWlMrM¬WU÷los-angeles-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷4xwyltbS¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷G4Y7CZGh¬AD÷1562803200¬ADE÷1562803200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562810269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷QRiV16fa¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷x2eZ0Q95¬WV÷new-mexico¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷Yuq3DF1n¬AD÷1562801400¬ADE÷1562801400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562808821¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷4C3M3SPn¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STL¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷r32Q2nug¬WV÷st-louis-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KxuaEent¬AD÷1562801400¬ADE÷1562801400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Orlando City¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1562812371¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷YTCj9l2P¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷zwaI48At¬WV÷new-york-city¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bD9xuX31¬AD÷1561084200¬ADE÷1561084200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561091401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷xKS3MjmM¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷lfW7LA2S¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AmDtviJ7¬AD÷1560999600¬ADE÷1560999600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1561006529¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷6ZIZGUAq¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷pQHwGlQk¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷8OGPsZJr¬AD÷1560990600¬ADE÷1560990600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis FC¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560997839¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷hWh02Vej¬WU÷st-louis-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷6Zd41kBd¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4jAYuDle¬AD÷1560988800¬ADE÷1560988800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560996378¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷G4veOCI9¬WU÷fc-dallas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷fewaNWXF¬WV÷new-mexico¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bkRklysF¬AD÷1560987000¬ADE÷1560987000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560996760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷rNYLBZY3¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷dQxQAglA¬WV÷new-england-revolution¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷ChVgmedL¬AD÷1560985200¬ADE÷1560985200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560992342¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷UwyY8XIM¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷jmxU9D3G¬WU÷dc-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷6FUcnFBR¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560908872¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷d07U7iYS¬WU÷columbus-crew¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬JB÷b9gd3Btp¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QaBUtgZl¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1560906049¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷nVZjPh33¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷8vymQYmc¬WU÷houston-dynamo¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AW÷1¬~
82
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: US Open Cupa¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zZMJRMhP¬ZD÷c¬ZE÷pv9U2FP5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/us-open-cupa/¬ZX÷00SUA 003......0060000000183000US Open Cupa012n Cupa000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tz08ZgnH¬AD÷1566950400¬ADE÷1566950400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷zi6gqZOA¬WU÷atlanta-united¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷lfAcrgvH¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri US Open Cupa 2019 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din US Open Cupa 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente US Open Cupa 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din US Open Cupa 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din US Open Cupa 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!