Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Poloniei

Fotbal »Polonia » Cupa » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷hC28IdPo¬ZD÷p¬ZE÷AFBsWG9H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0070000000179000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷MBhPUHxG¬AD÷1533744000¬ADE÷1533744000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬JA÷SxkfYS3i¬WU÷row-rybnik¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷6TmbXnJc¬WV÷gwardia-koszalin¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UydXSe7S¬AD÷1533742200¬ADE÷1533742200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷dItBUp3G¬WU÷blekitni-stargard¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KLU¬AF÷Kluczbork¬JB÷z9uFT4IM¬WV÷kluczbork¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷vm3KVcN9¬AD÷1533740400¬ADE÷1533740400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Wola¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷S. Wola¬JA÷0Wd8APBp¬WU÷s-wola¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷vNeC9qRj¬WV÷legionowo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷zFdTTyhM¬AD÷1533655800¬ADE÷1533655800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pruszkow¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRU¬AE÷Pruszkow¬JA÷lhw3W6Y3¬WU÷pruszkow¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PUL¬AF÷Wisla Pulawy¬JB÷2es7VQmA¬WV÷wisla-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1537599459
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷hC28IdPo¬ZD÷p¬ZE÷AFBsWG9H¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0070000000179000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷pjTPRPPc¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LKS Lodz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬JA÷h6s6fal6¬WU÷lks-lodz¬WN÷LEC¬AF÷Lech¬JB÷WdtAgJ3C¬WV÷lech¬AN÷n¬~AA÷40FqDxYI¬AD÷1537880400¬ADE÷1537880400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swietochlowice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swietochlowice¬JA÷tvbBS4Hn¬WU÷slask-swietochlowice¬WN÷ARK¬AF÷Arka¬JB÷KUdFROWh¬WV÷arka¬AN÷n¬~AA÷K8cWztQP¬AD÷1537882200¬ADE÷1537882200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷lAlWNtWH¬WV÷olsztyn¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷AJkSOMGB¬WU÷gryf-wejherowo¬AN÷n¬~AA÷Q9GuEIIC¬AD÷1537882200¬ADE÷1537882200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬JA÷C8umYQgP¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬JB÷EHRETp2t¬WV÷plock¬AN÷n¬~AA÷40aLGaHd¬AD÷1537884000¬ADE÷1537884000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glubczyce¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLU¬AE÷Glubczyce¬JA÷noEFABv4¬WU÷glubczyce¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬JB÷0lIJ9VgA¬WV÷chrobry-glogow¬AN÷n¬~AA÷SEIUQqu4¬AD÷1537889400¬ADE÷1537889400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷QXfDhwJI¬WU÷chojniczanka¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷2cItyBmo¬WV÷legia¬AN÷n¬~AA÷Q90HHu2j¬AD÷1537893000¬ADE÷1537893000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Siedlce¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Pogon Siedlce¬JA÷QVP6CX9i¬WU÷pogon-siedlce¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷4MOABiPc¬WV÷stal-mielec¬AN÷n¬~AA÷dfAoN1vT¬AD÷1537896000¬ADE÷1537896000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch¬JA÷t8ilfjfN¬WU÷ruch¬WN÷ODR¬AF÷Odra Opole¬JB÷hrehgA9T¬WV÷odra-opole¬AN÷n¬~AA÷dzCyFb36¬AD÷1537900200¬ADE÷1537900200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla¬JA÷p2m1AN1I¬WU÷wisla¬WN÷GDA¬AF÷Lechia¬JB÷b5i59sHO¬WV÷lechia¬AN÷n¬~AA÷Wn1DILnp¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elblag¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELB¬AE÷Elblag¬JA÷bPXKlUHp¬WU÷elblag¬WN÷SLA¬AF÷Slask¬JB÷xGWOmlXj¬WV÷slask¬AN÷n¬~AA÷lCmmykK8¬AD÷1537966800¬ADE÷1537966800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬JA÷S2f9ChRl¬WU÷r-rzeszow¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷t6bDBCte¬WV÷warta¬AN÷n¬~AA÷xlpbWaYt¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elana Torun¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Torun¬JA÷IqgzN0oO¬WU÷elana-torun¬WN÷BYT¬AF÷Drutex-Bytovia¬JB÷dzhvMK0U¬WV÷drutex-bytovia¬AN÷n¬~AA÷rFdcERCe¬AD÷1537968600¬ADE÷1537968600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KP Starogard Gdanski¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KPS¬AE÷KP Starogard Gdanski¬JA÷0nRLLd42¬WU÷kp-starogard-gdanski¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬JB÷EkVPKGJ8¬WV÷leczna¬AN÷n¬~AA÷roV1PiLd¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drwinia¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRW¬AE÷Drwinia¬JA÷fBHN8k9G¬WU÷drwinia¬WN÷PUL¬AF÷Wisla Pulawy¬JB÷Y1GR79OM¬WV÷wisla-pulawy¬AN÷n¬~AA÷ALlqxV42¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Falubaz Zielon.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FZG¬AE÷Falubaz Zielon.¬JA÷rVIxIE3R¬WU÷falubaz-zielon¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬JB÷pv54DYBr¬WV÷suwalki¬AN÷n¬~AA÷xz5PH0Jm¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huragan Morag¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huragan Morag¬JA÷MN2yGRXt¬WU÷huragan-morag¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷Yc6uFomm¬WV÷zaglebie¬AN÷n¬~AA÷65HYP3fA¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lechia Dzierzoniow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEC¬AE÷Lechia Dzierzoniow¬JA÷42dPafQo¬WU÷lechia-dzierzoniow¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬JB÷I50TbEuh¬WV÷jagiellonia¬AN÷n¬~AA÷zLNSGKYg¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legionowo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬JA÷GMepE52g¬WU÷legionowo¬WN÷TYC¬AF÷Tychy¬JB÷fDflDPHa¬WV÷tychy¬AN÷n¬~AA÷0j7hF7ck¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paradyz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PUS¬AF÷Puszcza¬JB÷nqwvcDR1¬WV÷puszcza¬WM÷CER¬AE÷Paradyz¬JA÷8hvzbgCe¬WU÷ceramika-paradyz¬AN÷n¬~AA÷jHLMKTZR¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬JA÷d0ud5yKL¬WU÷row-rybnik¬WN÷CRA¬AF÷Cracovia¬JB÷foba4eZR¬WV÷cracovia¬AN÷n¬~AA÷MyU5OBz3¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sroda¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Sroda¬JA÷EDXO6TwT¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷GMJj2mnp¬WV÷radomiak-radom¬AN÷n¬~AA÷GbT9NVk9¬AD÷1537970400¬ADE÷1537970400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tur Bielsk Podlaski¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Tur Bielsk Podlaski¬JA÷AqJf171j¬WU÷tur-bielsk-podlaski¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬JB÷OnNb0RGd¬WV÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷rD5LIt4s¬AD÷1537972200¬ADE÷1537972200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koszalin¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Koszalin¬JA÷jyt4YZm8¬WU÷koszalin¬WN÷ROZ¬AF÷Rozwoj Katowice¬JB÷URv8Xg3E¬WV÷rozwoj-katowice¬AN÷n¬~AA÷U1XDMk5F¬AD÷1537975800¬ADE÷1537975800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzebie¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzebie¬JA÷SKmu9JKd¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬JB÷6Bnq8wz3¬WV÷piast¬AN÷n¬~AA÷CQMIL9KL¬AD÷1537977600¬ADE÷1537977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kluczbork¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬JB÷Eyji6H4F¬WV÷podbeskidzie¬WM÷KLU¬AE÷Kluczbork¬JA÷zoim7ck9¬WU÷kluczbork¬AN÷n¬~AA÷6mrhz9ZE¬AD÷1537977600¬ADE÷1537977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandecja¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandecja¬JA÷zTcHAWe1¬WU÷sandecja¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷EJdL9jB7¬WV÷legnica¬AN÷n¬~AA÷65gSyMAJ¬AD÷1537979400¬ADE÷1537979400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belchatow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬JA÷EidJQrna¬WU÷belchatow¬WN÷GAR¬AF÷Garbarnia¬JB÷Sf0NP215¬WV÷garbarnia¬AN÷n¬~AA÷Ma8lGmrq¬AD÷1537986600¬ADE÷1537986600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Katowice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷Katowice¬JA÷CQpRaFsq¬WU÷katowice¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷jHqVbZdk¬WV÷pogon-szczecin¬AN÷n¬~AA÷dI01DoS1¬AD÷1538064000¬ADE÷1538064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷dEKUJzZE¬WU÷ol-grudziadz¬WN÷SOS¬AF÷Sosnowiec¬JB÷z5JYIflL¬WV÷sosnowiec¬AN÷n¬~AA÷zuMxPN9G¬AD÷1538485200¬ADE÷1538485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrubieszow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRU¬AE÷Hrubieszow¬JA÷CSaXcYfb¬WU÷hrubieszow¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬JB÷jJbychA4¬WV÷gornik-z¬AN÷n¬~
1
1537599459
32
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Poloniei din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Poloniei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Poloniei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Poloniei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Poloniei este real-time și se actualizează instant.