Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Poloniei

Fotbal Polonia

Cupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷QZg3qmHc¬ZD÷p¬ZE÷lSZ19QOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0070000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷bPyT9GmN¬AD÷1565193600¬ADE÷1565193600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷SKFNC0zL¬WU÷blekitni-stargard¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ROZ¬AF÷Rozwoj Katowice¬JB÷tOJRBKkR¬WV÷rozwoj-katowice¬AH÷0¬~AA÷I9Ia4fBp¬AD÷1565191800¬ADE÷1565191800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565198493¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Siarka Tarnobrzeg¬JB÷YLb64xr1¬WV÷siarka-tarnobrzeg¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷fVa25ISf¬WU÷gryf-wejherowo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬~AA÷42xPAdYG¬AD÷1565190000¬ADE÷1565190000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skra¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565196681¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKR¬AE÷Skra¬JA÷65REEM58¬WU÷skra-czestochowa¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RUC¬AF÷Ruch¬JB÷pdQIDtLE¬WV÷ruch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷xGzX8z3T¬AD÷1565110800¬ADE÷1565110800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elblag¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565117602¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELB¬AE÷Elblag¬JA÷b36g7vbr¬WU÷elblag¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RYB¬AF÷ROW Rybnik¬JB÷xf5c6bDl¬WV÷row-rybnik¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
4
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷QZg3qmHc¬ZD÷p¬ZE÷lSZ19QOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0070000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷EcVfkX2h¬AD÷1569331800¬ADE÷1569331800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brzeg¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRZ¬AE÷Brzeg¬JA÷2FcxbkYi¬WU÷brzeg¬WN÷ELB¬AF÷Elblag¬JB÷Wl2tc9mb¬WV÷elblag¬AN÷n¬~AA÷40iFJuD7¬AD÷1569331800¬ADE÷1569331800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf Wejherowo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEJ¬AE÷Gryf Wejherowo¬JA÷SrU3MVFG¬WU÷gryf-wejherowo¬WN÷GDA¬AF÷Lechia¬JB÷8trY43pq¬WV÷lechia¬AN÷n¬~AA÷6TDpZKCf¬AD÷1569333600¬ADE÷1569333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie 2¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie 2¬JA÷4S3SEvE7¬WU÷zaglebie¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷IViAwOj8¬WV÷legnica¬AN÷n¬~AA÷S0ZbliIb¬AD÷1569335400¬ADE÷1569335400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stilon Gorzow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stilon Gorzow¬JA÷Au1pdT24¬WU÷stilon-gorzow¬WN÷ZAM¬AF÷Zambrow¬JB÷h4jkemIA¬WV÷olimpia-zambrow¬AN÷n¬~AA÷hpChXbs7¬AD÷1569337200¬ADE÷1569337200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legia II¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia II¬JA÷2ZLEzMzR¬WU÷legia¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬JB÷KE8tWuqr¬WV÷suwalki¬AN÷n¬~AA÷dfv1sq5E¬AD÷1569337200¬ADE÷1569337200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ruch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUC¬AE÷Ruch¬JA÷G6ot3sFe¬WU÷ruch¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷WETSQp72¬WV÷olsztyn¬AN÷n¬~AA÷MNY2mBX4¬AD÷1569339000¬ADE÷1569339000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chrobry Glogow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHR¬AE÷Chrobry Glogow¬JA÷67fgf7XG¬WU÷chrobry-glogow¬WN÷LEC¬AF÷Lech¬JB÷0UgcgRnN¬WV÷lech¬AN÷n¬~AA÷vFXL3WHo¬AD÷1569340800¬ADE÷1569340800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korona¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korona¬JA÷zqMa1Ovp¬WU÷korona¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie¬JB÷U5L30rfj¬WV÷zaglebie¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vsYNnvsf¬AD÷1569340800¬ADE÷1569340800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷G0UztHC6¬WU÷ostrowiec¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja¬JB÷bPJuuySC¬WV÷sandecja¬AN÷n¬~AA÷S2QzpxRC¬AD÷1569349800¬ADE÷1569349800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widzew Lodz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widzew Lodz¬JA÷2cn2dxcm¬WU÷widzew-lodz¬WN÷SLA¬AF÷Slask¬JB÷dKo6edCg¬WV÷slask¬AN÷n¬~AA÷6R27p9HN¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Garbarnia¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garbarnia¬JA÷lnlCASHc¬WU÷garbarnia¬WN÷BYT¬AF÷Bytovia Bytow¬JB÷WAwH9nX3¬WV÷bytovia-bytow¬AN÷n¬~AA÷0jZJmKRm¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷8zRSswrf¬WU÷s-rzeszow¬WN÷POG¬AF÷Pogon Szczecin¬JB÷2cQWtcc0¬WV÷pogon-szczecin¬AN÷n¬~AA÷nqgqfMlK¬AD÷1569418200¬ADE÷1569418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷2c41RHcD¬WU÷chelmianka-chelm¬WN÷PRU¬AF÷Pruszkow¬JB÷42rpj1zE¬WV÷pruszkow¬AN÷n¬~AA÷Yukue2ZD¬AD÷1569418200¬ADE÷1569418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elana Torun¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Elana Torun¬JA÷YHCpVabl¬WU÷elana-torun¬WN÷RAD¬AF÷Radomiak Radom¬JB÷Gt2kUJDf¬WV÷radomiak-radom¬AN÷n¬~AA÷6gPvqdtJ¬AD÷1569418200¬ADE÷1569418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hutnik Krakow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUT¬AE÷Hutnik Krakow¬JA÷zBpAfGRa¬WU÷hutnik-krakow¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow¬JB÷hnuFgzs6¬WV÷r-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷0l2BqTWT¬AD÷1569418200¬ADE÷1569418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sroda¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SRO¬AE÷Sroda¬JA÷A1xL86nA¬WU÷polonia-sroda-wielkopol¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬JB÷vysP7Q1G¬WV÷gornik-z¬AN÷n¬~AA÷pKClYvS0¬AD÷1569420000¬ADE÷1569420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bielsko-Biala¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIE¬AE÷Bielsko-Biala¬JA÷dMjExr6E¬WU÷rekord-bielsko-biala¬WN÷CON¬AF÷Concordia Elblag¬JB÷OrNAy2LK¬WV÷concordia-elblag¬AN÷n¬~AA÷t6hmgt4Q¬AD÷1569420000¬ADE÷1569420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬JA÷GxnlkLkK¬WU÷blekitni-stargard¬WN÷WIS¬AF÷Wisla¬JB÷Aaohlu5Q¬WV÷wisla¬AN÷n¬~AA÷WYujjDmn¬AD÷1569420000¬ADE÷1569420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemik Bydgoszcz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Chemik Bydgoszcz¬JA÷MJKkznto¬WU÷chemik-bydgoszcz¬WN÷PLO¬AF÷Plock¬JB÷OObYbVIo¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷A1Kyysrr¬AD÷1569420000¬ADE÷1569420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemik Police¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chemik Police¬JA÷0z7BIMEr¬WU÷chemik-police¬WN÷WOL¬AF÷S. Wola¬JB÷U9BFHtUl¬WV÷s-wola¬AN÷n¬~AA÷pvyWpIB6¬AD÷1569420000¬ADE÷1569420000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gryf 95 Slupsk¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRY¬AE÷Gryf 95 Slupsk¬JA÷rD5V1bZP¬WU÷gryf-95-slupsk¬WN÷LEC¬AF÷Leczna¬JB÷lfrbcIss¬WV÷leczna¬AN÷n¬~AA÷6FYBKLc1¬AD÷1569425400¬ADE÷1569425400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cracovia¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia¬JB÷lhVaNB0A¬WV÷jagiellonia¬WM÷CRA¬AE÷Cracovia¬JA÷tSVeOio4¬WU÷cracovia¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O4Ouz1cl¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷GKS Jastrzebie¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷GKS Jastrzebie¬JA÷80AJG0qe¬WU÷gks-jastrzebie¬WN÷TER¬AF÷Termalica B-B.¬JB÷jPaOFKb1¬WV÷nieciecza¬AN÷n¬~AA÷Sz43ok2H¬AD÷1569429000¬ADE÷1569429000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belchatow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬JA÷MudQnPPj¬WU÷belchatow¬WN÷TYC¬AF÷Tychy¬JB÷zqp8B82i¬WV÷tychy¬AN÷n¬~AA÷hMX9uNZQ¬AD÷1569429000¬ADE÷1569429000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pogon Siedlce¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIE¬AE÷Pogon Siedlce¬JA÷G2VvOriL¬WU÷pogon-siedlce¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬JB÷bRKqN26R¬WV÷podbeskidzie¬AN÷n¬~AA÷Y3XRobd0¬AD÷1569430800¬ADE÷1569430800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Katowice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬JB÷4M6R2vKJ¬WV÷warta¬WM÷KAT¬AE÷Katowice¬JA÷xGIqvesJ¬WU÷katowice¬AN÷n¬~AA÷I5WP2jXi¬AD÷1569430800¬ADE÷1569430800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ol. Grudziadz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷pE3jOonc¬WV÷stal-mielec¬WM÷GRU¬AE÷Ol. Grudziadz¬JA÷8dK7a29d¬WU÷ol-grudziadz¬AN÷n¬~AA÷rFvFl0Cs¬AD÷1569432600¬ADE÷1569432600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chojniczanka¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakow¬JB÷UqSOrJSm¬WV÷rakow-czestochowa¬WM÷CHO¬AE÷Chojniczanka¬JA÷C8XJqaDs¬WU÷chojniczanka¬AN÷n¬~AA÷Ojq7L1re¬AD÷1569436200¬ADE÷1569436200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Puszcza¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUS¬AE÷Puszcza¬JA÷KCsmQDGi¬WU÷puszcza¬WN÷LEG¬AF÷Legia¬JB÷2yXiPXVc¬WV÷legia¬AN÷n¬~AA÷p0p3MsTl¬AD÷1569506400¬ADE÷1569506400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skierniewice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKI¬AE÷Skierniewice¬JA÷h6k12AOp¬WU÷unia-skierniewice¬WN÷PIA¬AF÷Piast¬JB÷69wqRg1o¬WV÷piast¬AN÷n¬~AA÷EVY5t3KK¬AD÷1569511800¬ADE÷1569511800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Odra Opole¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ODR¬AE÷Odra Opole¬JA÷A5SWP4M8¬WU÷odra-opole¬WN÷ARK¬AF÷Arka¬JB÷4SRzPOyF¬WV÷arka¬AN÷n¬~AA÷0EX6nVnB¬AD÷1569522600¬ADE÷1569522600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sosnowiec¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOS¬AE÷Sosnowiec¬JA÷vLh1ho2T¬WU÷sosnowiec¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬JB÷rkcMm5Ap¬WV÷lks-lodz¬AN÷n¬~
32
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Poloniei din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Poloniei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Poloniei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Poloniei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Poloniei este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!