Fotbal »Polonia » III Liga - Group IV » 2017/2018

III Liga - Group IV
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: III Liga - Group IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷ATQ66qqN¬ZD÷s¬ZE÷YTrWwJ5E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/iii-liga-group-iv/¬ZX÷00Polonia 007olonia0060000000179000III Liga - G019oup IV000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷xt8pzgwU¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬JA÷ABsW52Io¬WU÷avia-swidnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KS¬AF÷Karpaty Krosno¬JB÷Mooz5MXi¬WV÷ks-karpaty-krosno¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6enbgGwh¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬JA÷plxe0bnN¬WU÷chelmianka-chelm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬JB÷bitaaI1T¬WV÷spartakus-daleszyce¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rsFyxF8H¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬JA÷bXDDmL2H¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow¬JB÷xOCHnuIN¬WV÷r-rzeszow¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷vkfCVCoo¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orleta Radzyn¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn¬JA÷G8pv4tmb¬WU÷orleta-radzyn¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TAR¬AF÷Unia Tarnow¬JB÷faqr3024¬WV÷unia-tarnow¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fHIuyZNN¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬JB÷863msJuo¬WV÷lublin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬JA÷6cHLoaXT¬WU÷ostrowiec¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷lKy3hzgb¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sandomierz¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandomierz¬JA÷4YIRfxAp¬WU÷sandomierz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MKS¬AF÷MKS Trzebinia Siersza¬JB÷rPHVgdPj¬WV÷trzebinia-siersza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lKFXxegB¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬JA÷25K4ksY4¬WU÷s-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷G8O8l1mB¬WV÷biala-podlaska¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2Nu7if84¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬JA÷AV5DIu2i¬WU÷wislanie-jaskowice¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬JB÷lM4HHaHc¬WV÷sola-oswiecim¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S4mffdOo¬AD÷1529161200¬ADE÷1529161200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬JA÷Czvm2KHA¬WU÷wolka-pelkinska¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JAR¬AF÷Jaroslaw¬JB÷jRxi1vXG¬WV÷jaroslaw¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷tEh6MZ8U¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaroslaw¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaroslaw¬JA÷AyRMvQJn¬WU÷jaroslaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬JB÷MBUQwpZh¬WV÷chelmianka-chelm¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KvOGtwfn¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬JA÷C0NwyrJB¬WU÷ks-karpaty-krosno¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn¬JB÷jiMsz2YH¬WV÷orleta-radzyn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷E1NKuc9h¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lublin¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬JA÷YFBnZLmO¬WU÷lublin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷nJFjYu3U¬WV÷avia-swidnik¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8nuaOevI¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MKS Trzebinia Siersza¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKS¬AE÷MKS Trzebinia Siersza¬JA÷OtM2ZUs7¬WU÷trzebinia-siersza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLO¬AF÷Wislanie Jaskowice¬JB÷2XK6YlcD¬WV÷wislanie-jaskowice¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hhMOvHOb¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬JA÷OvidgPYu¬WU÷r-rzeszow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬JB÷2Vk0hqln¬WV÷ostrowiec¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UetePyPB¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sola Oswiecim¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOS¬AE÷Sola Oswiecim¬JA÷GGIfyiDf¬WU÷sola-oswiecim¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬JB÷UJMbzBS0¬WV÷s-rzeszow¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2Ng2NFgO¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬JA÷vk4kcYZD¬WU÷spartakus-daleszyce¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬JB÷GERIu64t¬WV÷sandomierz¬AH÷0¬~AA÷6yKCsJvt¬AD÷1528556400¬ADE÷1528556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unia Tarnow¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Unia Tarnow¬JA÷4zKVx4la¬WU÷unia-tarnow¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬JB÷rRIZyO35¬WV÷wolka-pelkinska¬AH÷1¬~AA÷ATGTwyv5¬AD÷1528538400¬ADE÷1528538400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬JB÷8rL0jNIb¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷UiMdi33h¬WU÷biala-podlaska¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷MXaxCCW4¬AD÷1528299000¬ADE÷1528299000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaroslaw¬ER÷Runda 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaroslaw¬JA÷dfxLcGlh¬WU÷jaroslaw¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬JB÷zoyPdz4b¬WV÷ostrowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fobpAj1H¬AD÷1528299000¬ADE÷1528299000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷Runda 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬JA÷QZTyfYmH¬WU÷ks-karpaty-krosno¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬JB÷4QSugh3N¬WV÷biala-podlaska¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷4d5XChHb¬AD÷1528299000¬ADE÷1528299000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Runda 20¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬JA÷0SrCaxKu¬WU÷spartakus-daleszyce¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬JB÷vJsGbdZo¬WV÷avia-swidnik¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1529658720
306
fixtures
1
1529658720
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri III Liga - Group IV 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din III Liga - Group IV 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente III Liga - Group IV 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din III Liga - Group IV 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din III Liga - Group IV 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.