Rezultate, scoruri live si clasamete Empress's Cup Women 2018

Fotbal Japonia

Empress's Cup Women
2018
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷JAPONIA: Empress's Cup Women¬ZEE÷lCkoZLIc¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷EXN74qJb¬ZD÷c¬ZE÷ddaJopc2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_lCkoZLIc¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/japonia/empress-s-cup-women/¬ZX÷00Japonia 007aponia0150000000001000Empress's Cu019 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷8djDVLDS¬AD÷1546321500¬ADE÷1546321500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Beleza F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza F¬JA÷xQwLojfB¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa F¬JB÷KlTPpA9H¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷tv0Q3lr4¬AD÷1546063200¬ADE÷1546063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷JEF United F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEF¬AE÷JEF United F¬JA÷Mwoxwy42¬WU÷jef-united¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa F¬JB÷0UqtxeJ8¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ED1NJJxl¬AD÷1546052400¬ADE÷1546052400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza F¬JA÷pCnrfCkh¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa F¬JB÷O2ongW4b¬WV÷urawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0Iy11LfU¬AD÷1545472800¬ADE÷1545472800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano F¬JA÷Mg3coZns¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa F¬JB÷0p21pg2m¬WV÷urawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷hhYh3sQH¬AD÷1545462000¬ADE÷1545462000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza F¬JA÷8C4Vem6N¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai F¬JB÷2Z3Zf7LT¬WV÷vegalta-sendai¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lW5JrL7f¬AD÷1545454800¬ADE÷1545454800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella F¬JA÷SOVatm0p¬WU÷nojima-stella¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United F¬JB÷6FU3u7Fj¬WV÷jef-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nFXd21uO¬AD÷1545444000¬ADE÷1545444000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata F¬JA÷jBCRjePJ¬WU÷albirex-niigata¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa F¬JB÷4EGVkFvQ¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MinAymlb¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shizuoka Sangyo F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shizuoka Sangyo F¬JA÷vHC08NNp¬WU÷shizuoka-sangyo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INA¬AF÷Inac Kobe Leonesa F¬JB÷hK0rX60o¬WV÷inac-kobe-leonesa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷ADIiJ5YT¬AD÷1543726800¬ADE÷1543726800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama FC Seagulls F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama FC Seagulls F¬JA÷bqM5JmWo¬WU÷yokohama-fc-seagulls¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URA¬AF÷Urawa F¬JB÷SIQ9I7oh¬WV÷urawa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SUn6xTYi¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albirex Niigata F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albirex Niigata F¬JA÷KWVTDq0N¬WU÷albirex-niigata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷NIT¬AF÷Nittaidai F¬JB÷x8QYC3FT¬WV÷nittaidai¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4GFqLR3H¬AD÷1543716000¬ADE÷1543716000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷C-Osaka F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷C-Osaka F¬JA÷px6kHckI¬WU÷c-osaka¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEG¬AF÷Vegalta Sendai F¬JB÷va5gGH4O¬WV÷vegalta-sendai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MiQvM7lB¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beleza F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Beleza F¬JA÷QZklJJK5¬WU÷beleza¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ORC¬AF÷Orca Kamogawa F¬JB÷6o7oIwzC¬WV÷orca-kamogawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lvl2w9Jo¬AD÷1543640400¬ADE÷1543640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teikyo Institute F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Teikyo Institute F¬JA÷nJXLF5VA¬WU÷teikyo-institute¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEF¬AF÷JEF United F¬JB÷ttXPEPpH¬WV÷jef-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷CM4JEPto¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nojima Stella F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOJ¬AE÷Nojima Stella F¬JA÷69PDHR0b¬WU÷nojima-stella¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAR¬AF÷Harima Albion F¬JB÷lYEIGoG4¬WV÷as-harima-albio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GjJmKoJN¬AD÷1543629600¬ADE÷1543629600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parceiro Nagano F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷Tok¬AF÷Tokiwagi Gakuen High School F¬JB÷KhN1KTGu¬WV÷tokiwagi-gakuen-high-school¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AC¬AE÷Parceiro Nagano F¬JA÷h29cFyKU¬WU÷ac-parceiro-nagano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
31
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Empress's Cup Women 2018 din sectiunea Fotbal/Japonia. FlashScore.ro oferă livescore din Empress's Cup Women 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Empress's Cup Women 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Empress's Cup Women 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Empress's Cup Women 2018 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!