Rezultate, scoruri live si clasamete Emperors Cup 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Japonia

Emperors Cup
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JAPONIA: Emperors Cup¬ZEE÷W6u0d7B3¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷8Q1StIAl¬ZD÷p¬ZE÷WEmhG897¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_W6u0d7B3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/japonia/emperors-cup/¬ZX÷00Japonia 007aponia0040000000001000Emperors Cup012rs Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷867EV744¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fuji Univ.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUJ¬AE÷Fuji Univ.¬JA÷06Q7vPwj¬WU÷fuji-university¬WN÷JOA¬AF÷Reinmeer Aomori¬JB÷vcPBwqgd¬WV÷reinmeer-aomori¬AN÷n¬~AA÷OI52Y9Ko¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Honda FC¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HON¬AE÷Honda FC¬JA÷jDYLmTG3¬WU÷honda-fc¬WN÷OKA¬AF÷Maruyasu Okazaki¬JB÷U3XPnmW9¬WV÷maruyasu-okazaki¬AN÷n¬~AA÷phzhE6ZT¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kanoya University¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kanoya University¬JA÷jgrSRofp¬WU÷national-institute-of-fitness-and-sports-in-kanoya¬WN÷VER¬AF÷Verspah Oita¬JB÷UqsWQ59j¬WV÷verspah-oita¬AN÷n¬~AA÷2946XTZi¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niigata University¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NII¬AE÷Niigata University¬JA÷bwxUo7oG¬WU÷niigata-university¬WN÷FUK¬AF÷Fukui Utd.¬JB÷xUzYpR0M¬WV÷fukui-utd¬AN÷n¬~AA÷n1MJ9Qso¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsukuba Univ.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSU¬AE÷Tsukuba Univ.¬JA÷rmVDkkni¬WU÷tsukuba-univ¬WN÷TOK¬AF÷Tokyo Musashino City¬JB÷djZHl91c¬WV÷tokyo-musashino-city¬AN÷n¬~AA÷jVzlFnKN¬AD÷1603882800¬ADE÷1603882800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wakayama¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakayama¬JA÷tKddX7WM¬WU÷arterivo-wakayama¬WN÷HIR¬AF÷Hirakata¬JB÷KAe0WRoT¬WV÷hirakata¬AN÷n¬~AA÷dW3AWmkb¬AD÷1605092400¬ADE÷1605092400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kochi United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Kochi United¬JA÷WjzxpoGS¬WU÷kochi-united¬WN÷FC¬AF÷FC Tokushima¬JB÷6qR3u5Oq¬WV÷fc-tokushima¬AN÷n¬~
7
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Emperors Cup 2020 din sectiunea Fotbal/Japonia. FlashScore.ro oferă livescore din Emperors Cup 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Emperors Cup 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Emperors Cup 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Emperors Cup 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup