Rezultate, scoruri live si clasamete Women’s FA Cup 2018/2019

Fotbal Anglia Women’s FA Cup2018/2019

Women’s FA Cup
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷2XOV1vLF¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff City F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City F¬JA÷U1JDLds8¬WU÷cardiff-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BOL¬AF÷Bolton F¬JB÷8hIHKGdE¬WV÷bolton¬AH÷0¬~AA÷ETq9JfB7¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham F¬JA÷pGKwb9xc¬WU÷nottingham¬AG÷0¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes F¬JB÷O6JscTi3¬WV÷milton-keynes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷joTirvl8¬AD÷1546783200¬ADE÷1546783200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Utd F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd F¬JA÷6V8ndm79¬WU÷oxford-utd¬AG÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn F¬JB÷4GRke7MF¬WV÷blackburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷tGo1LGte¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Billericay F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough Foxes F¬JB÷zowmynVq¬WV÷loughborough-foxes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬WM÷BIL¬AE÷Billericay F¬JA÷O8AJhE0H¬WU÷billericay¬AG÷3¬~AA÷OtQR2K59¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry United F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United F¬JA÷CQlTDpO1¬WU÷coventry-united¬AG÷1¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Wasps F¬JB÷QThXC4w8¬WV÷crawley-wasps¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷nHhhNxCr¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derby F¬JA÷WhdAdd1h¬WU÷derby¬AG÷1¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC F¬JB÷AqeEeGGb¬WV÷stoke-city-lfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷UurcMdRl¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield F¬JA÷jeCBfzW4¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LEE¬AF÷Leeds F¬JB÷UoBFgfoB¬WV÷leeds¬AH÷1¬~AA÷zwo5Kzd1¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hull F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hull F¬JA÷I9Siz6pj¬WU÷hull¬AG÷0¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon F¬JB÷d0ReZPad¬WV÷wimbledon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷UySesb3E¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town F¬JA÷bwRgfRyM¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde F¬JB÷xUPcgoiS¬WV÷afc-fylde¬AH÷1¬~AA÷tIzN30j3¬AD÷1546779600¬ADE÷1546779600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough F¬JA÷vDjLF6gk¬WU÷middlesbrough¬AG÷2¬WN÷WAT¬AF÷Watford F¬JB÷I3kPEQ8e¬WV÷watford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬~AA÷Ot46e978¬AD÷1544364000¬ADE÷1544364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bolton F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOL¬AE÷Bolton F¬JA÷dtcZyhyU¬WU÷bolton¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷WBA¬AF÷West Brom F¬JB÷Y1l1XBqo¬WV÷west-brom¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷jHNm8niE¬AD÷1544360400¬ADE÷1544360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps F¬JA÷2FuGpMJ1¬WU÷crawley-wasps¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SAC¬AF÷Chichester City F¬JB÷t6vKqtZ7¬WV÷chichester¬AH÷0¬~AA÷bNz2pqa7¬AD÷1544360400¬ADE÷1544360400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Watford F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Watford F¬JA÷z1PZ4j5G¬WU÷watford¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷BUC¬AF÷Buckland F¬JB÷CQn3mOZr¬WV÷buckland¬AH÷0¬~AA÷0QkHjKLt¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff City F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff City F¬JA÷8CS18PB8¬WU÷cardiff-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷QPR¬AF÷QPR F¬JB÷n3R57qRE¬WV÷qpr¬AH÷0¬~AA÷xEZ5q3ED¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coventry United F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Coventry United F¬JA÷6mn7nrkk¬WU÷coventry-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth F¬JB÷KjjBo24e¬WV÷plymouth¬AH÷1¬~AA÷GzsuulNR¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Eaton F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Eaton F¬JA÷EcuqRzNB¬WU÷long-eaton¬AG÷0¬WN÷HUL¬AF÷Hull F¬JB÷S0qmQfxI¬WV÷hull¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷hCYNPkkn¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Utd F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAM¬AF÷Cambridge Utd F¬JB÷SvKJ3vLI¬WV÷cambridge-utd¬AH÷0¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd F¬JA÷pGUE4K5C¬WU÷oxford-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬~AA÷d01nKzYm¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wimbledon F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon F¬JA÷08xN6aha¬WU÷wimbledon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Portsmouth F¬JB÷vayR5J75¬WV÷portsmouth¬AH÷0¬~AA÷Ac2EgmxL¬AD÷1543759200¬ADE÷1543759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolverhampton F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolverhampton F¬JA÷hI7qfZjb¬WU÷wolverhampton¬AG÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn F¬JB÷W86mgg64¬WV÷blackburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷8YskmoFl¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Billericay F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Billericay F¬JA÷htjWpVDp¬WU÷billericay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷LUT¬AF÷Luton F¬JB÷WWlzpkTj¬WV÷luton¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷8YLJX5F1¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chester-Le-Street Town F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chester-Le-Street Town F¬JA÷S05Iuzx5¬WU÷chester-le-street-town¬AG÷0¬WN÷STO¬AF÷Stoke City LFC F¬JB÷6i4MvfiB¬WV÷stoke-city-lfc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷2X2AfTME¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guiseley Vixens F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guiseley Vixens F¬JA÷n5xqdeMo¬WU÷guiseley-vixens¬AG÷0¬WN÷DER¬AF÷Derby F¬JB÷QeymeFyh¬WV÷derby¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷zLNBZRpk¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huddersfield F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Bradford City F¬JB÷vuD5rxhn¬WV÷bradford-city¬AH÷1¬WM÷HUD¬AE÷Huddersfield F¬JA÷0lE1qIxt¬WU÷huddersfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬~AA÷ll1Ih7iR¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keynsham Town F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Keynsham Town F¬JA÷QV5ihDLA¬WU÷keynsham-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬WN÷BAS¬AF÷Basildon F¬JB÷vZ9eiXzH¬WV÷basildon¬AH÷3¬~AA÷IqT6z8Vr¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Leeds F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds F¬JA÷MNriPEiO¬WU÷leeds¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬WN÷DON¬AF÷Doncaster F¬JB÷0EseOY6U¬WV÷doncaster¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬~AA÷fVwolRar¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Loughborough Foxes F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes F¬JA÷Mca0jijN¬WU÷loughborough-foxes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham F¬JB÷0lb4kB5T¬WV÷gillingham¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬~AA÷MyQNWPU7¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Middlesbrough F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockport F¬JB÷EH7UxYLN¬WV÷stockport¬AH÷0¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough F¬JA÷zR8QwE6H¬WU÷middlesbrough¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬~AA÷2esgn5Uf¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milton Keynes F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes F¬JA÷YyTI8Y5i¬WU÷milton-keynes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷SOU¬AF÷Southampton FC F¬JB÷pCWM7hLc¬WV÷southampton-fc¬AH÷0¬~AA÷MDsytU7L¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield F¬JA÷hrizTdha¬WU÷sheffield¬AG÷2¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham F¬JB÷WYkvSG75¬WV÷nottingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷EBMFYo0e¬AD÷1543755600¬ADE÷1543755600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sunderland F¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland F¬JA÷Y1C9sd7h¬WU÷sunderland¬AG÷1¬WN÷FYL¬AF÷AFC Fylde F¬JB÷pxGDtGMb¬WV÷afc-fylde¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~
1
1547810563
45
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/anglia/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷juGV7o7d¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brighton F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton F¬JA÷xtYCGnDP¬WU÷brighton¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd F¬JB÷bqvvC6Lt¬WV÷manchester-utd¬AN÷n¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlton F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton F¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield F¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AN÷n¬~AA÷2a15KOj2¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crawley Wasps F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps F¬JA÷8bRkMB0o¬WU÷crawley-wasps¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal F¬JB÷nkQgLVFi¬WV÷arsenal¬AN÷n¬~AA÷A1MQR6bS¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crystal Palace F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace F¬JA÷fe1G7Coh¬WU÷crystal-palace¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham F¬JB÷8b5K6W0b¬WV÷tottenham¬AN÷n¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUR¬AE÷Durham F¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City F¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AN÷n¬~AA÷O821L4yd¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton F¬JA÷K2nt28FT¬WU÷everton¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea F¬JB÷few8cSNp¬WV÷chelsea¬AN÷n¬~AA÷44ulq8T2¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester F¬JA÷4QKbKkVc¬WU÷leicester¬WN÷LBE¬AF÷London Bees F¬JB÷rHJ2J9p4¬WV÷london-bees¬AN÷n¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liverpool F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool F¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes F¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AN÷n¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Foxes F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd F¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes F¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AN÷n¬~AA÷OpKEU8E9¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City F¬JA÷AmLa7rzC¬WU÷manchester-city¬WN÷WAT¬AF÷Watford F¬JB÷OjP362kI¬WV÷watford¬AN÷n¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall F¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬WN÷LEW¬AF÷Lewes F¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AN÷n¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading F¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town F¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AN÷n¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stoke City LFC F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC F¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa F¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AN÷n¬~AA÷4r4DWUqc¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Ham F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn F¬JB÷KbSnApjg¬WV÷blackburn¬WM÷WES¬AE÷West Ham F¬JA÷t8TrBQzm¬WU÷west-ham¬AN÷n¬~AA÷dbIMSnqM¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wimbledon F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon F¬JA÷Ms389YGu¬WU÷wimbledon¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City F¬JB÷0Y1C8hWo¬WV÷bristol-city¬AN÷n¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil F¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham F¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AN÷n¬~
1
1547810563
16
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Women’s FA Cup 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Anglia. FlashScore.ro oferă livescore din Women’s FA Cup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Women’s FA Cup 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Women’s FA Cup 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Women’s FA Cup 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!