Rezultate, scoruri live si clasamete FA Trophy 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Anglia

FA Trophy
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Trophy - Calificare¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷4AM1oeMA¬ZD÷c¬ZE÷A1fLtRD2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/anglia/fa-trophy/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0170000000001000FA Trophy - 022ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷8A9SYu1I¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cambridge City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge City¬JA÷tpWkmEdc¬WU÷cambridge-city¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷z7VgnYB3¬WV÷kidsgrove-athletic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷E5LbyZMG¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cirencester¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137547¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Cirencester¬JA÷bu3voqXQ¬WU÷cirencester¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬JB÷GKk6t3ur¬WV÷paulton-rovers¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IFX6w4nm¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunstable¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable¬JA÷jDhAzyDi¬WU÷afc-dunstable¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷pzhEZfSc¬WV÷tooting-mitcham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷2VHfxF7A¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evesham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬JA÷YJ2oP1A7¬WU÷evesham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BIG¬AF÷Biggleswade FC¬JB÷nNjTmom8¬WV÷biggleswade-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rqIKUT48¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷bawGk1Jl¬WU÷felixstowe-walton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Great Wakering¬JB÷hMxKlLYf¬WV÷great-wakering¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MRlhCLls¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hullbridge¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUL¬AE÷Hullbridge¬JA÷vwuWoJID¬WU÷hullbridge¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashford Town¬JB÷ULKBfBMD¬WV÷ashford-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷facsHAz9¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hythe Town¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷WSF2OOKk¬WU÷hythe-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬JB÷QkF6Nrzd¬WV÷chalfont-st-peter¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0QswOOn0¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Market Drayton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷lfPJKR1O¬WV÷bury-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAR¬AE÷Market Drayton¬JA÷fXPFL7nI¬WU÷market-drayton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷KnxdHDVp¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Melksham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137641¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷t4Y1pCtG¬WV÷north-leigh¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷MEL¬AE÷Melksham¬JA÷nsZcohR9¬WU÷melksham¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~AA÷Uih0AaJg¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Northwood¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601137039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬JA÷bg0nyNLh¬WU÷northwood¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAS¬AF÷Basildon¬JB÷hGajzsya¬WV÷basildon¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fNyQ8nrk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ossett United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett United¬JA÷ttbry24e¬WU÷ossett-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramsbottom¬JB÷AF2nzMJ1¬WV÷ramsbottom-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷SC1ZUWap¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOH¬AE÷Soham¬JA÷zumCarnK¬WU÷soham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷U1nGb21Q¬WV÷corby¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0xCYmC6M¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Park¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷bsKZ3cw6¬WV÷three-bridges¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOU¬AE÷South Park¬JA÷U7FV4wOa¬WU÷south-park¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷2PdoGUkF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬JA÷vgJAM2k2¬WU÷sudbury¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barking¬JB÷hd7honS2¬WV÷barking¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷Eux82BLF¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tadcaster¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAD¬AE÷Tadcaster¬JA÷phVyLkEc¬WU÷tadcaster-albion¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Marine¬JB÷vFUuK9T3¬WV÷marine¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷WOblLMWI¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Waltham Abbey¬JA÷QZ6uxTWb¬WU÷waltham-abbey¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷STA¬AF÷Staines¬JB÷Kd6qymn5¬WV÷staines-town¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6wHneTDk¬AD÷1601128800¬ADE÷1601128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Witham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witham¬JA÷SbLV9P5d¬WU÷fc-witham-town¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷GEEDY8rc¬WV÷hanwell-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
17
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Trophy - Calificare¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷4AM1oeMA¬ZD÷c¬ZE÷A1fLtRD2¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/anglia/fa-trophy/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0170000000001000FA Trophy - 022ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷tUzOTmKE¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Totton¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Totton¬JA÷6PtOmul1¬WU÷afc-totton¬WN÷FRO¬AF÷Frome¬JB÷0ntSna37¬WV÷frome-town¬AN÷n¬~AA÷bBvDm5oA¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town¬JA÷QTaTjAY0¬WU÷ashford-town¬WN÷WHI¬AF÷Whitstable Town¬JB÷f34XkUm7¬WV÷whitstable-town¬AN÷n¬~AA÷YkQwtc8o¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷ITeVSqBr¬WU÷aylesbury-united¬WN÷TIL¬AF÷Tilbury¬JB÷n30ZR3Ql¬WV÷tilbury¬AN÷n¬~AA÷6e2plxxL¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barking¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barking¬JA÷vBxtInXa¬WU÷barking¬WN÷HAR¬AF÷Harlow¬JB÷8pspH6n6¬WV÷harlow¬AN÷n¬~AA÷G8bwIjL2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedfont Sports¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedfont Sports¬JA÷zqFXTpcS¬WU÷bedfont-sports¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷hxHbP45q¬WV÷coggeshall-town¬AN÷n¬~AA÷E3Kfg7r2¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedworth United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedworth United¬JA÷2VGPV6SF¬WU÷bedworth-united¬WN÷NEO¬AF÷St. Neots¬JB÷dhGTUQsM¬WV÷neots¬AN÷n¬~AA÷hziDtUbd¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bideford¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bideford¬JA÷hIE2Jxwg¬WU÷bideford¬WN÷SLI¬AF÷Slimbridge¬JB÷nuE6Idha¬WV÷slimbridge¬AN÷n¬~AA÷8trXq69J¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bracknell¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bracknell¬JA÷jeNfYpWN¬WU÷bracknell-town¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks¬JB÷KURbX4oU¬WV÷sevenoaks¬AN÷n¬~AA÷bB0tNr26¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷2cTNJoHU¬WU÷brentwood¬WN÷CHI¬AF÷Chichester¬JB÷vJ4TvVnt¬WV÷chichester-city¬AN÷n¬~AA÷tjpe5Dyc¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burgess Hill¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgess Hill¬JA÷0rIAHG75¬WU÷burgess-hill¬WN÷WAR¬AF÷Ware¬JB÷f5HEGzNB¬WV÷ware¬AN÷n¬~AA÷MBrQif7c¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chertsey¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chertsey¬JA÷n1ubjv96¬WU÷chertsey-town¬WN÷BER¬AF÷Berkhamsted¬JB÷tOv2kbOC¬WV÷berkhamsted-town¬AN÷n¬~AA÷p8z9loW3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬JA÷hG1LhW3l¬WU÷chipstead¬WN÷THR¬AF÷Three Bridges¬JB÷nw1PijJf¬WV÷three-bridges¬AN÷n¬~AA÷dUA3zgxN¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷City Of Liverpool¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City Of Liverpool¬JA÷2yhIw1P0¬WU÷city-of-liverpool¬WN÷CLE¬AF÷Cleethorpes¬JB÷WAdMxLv7¬WV÷cleethorpes¬AN÷n¬~AA÷Ohn0j71i¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corby¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Corby¬JA÷zHCs0EBE¬WU÷corby¬WN÷HAL¬AF÷Halesowen¬JB÷rsCoaYQK¬WV÷halesowen¬AN÷n¬~AA÷hYwHnP0G¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daventry¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Daventry¬JA÷Yg3ykl3D¬WU÷daventry¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove¬JB÷nciJDXuE¬WV÷kidsgrove-athletic¬AN÷n¬~AA÷00GjfmTe¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunston¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunston¬JA÷f5DHXSc3¬WU÷dunston¬WN÷CLI¬AF÷Clitheroe¬JB÷lSCLWnD9¬WV÷clitheroe¬AN÷n¬~AA÷bVbxjb78¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬JA÷zFm2PUvQ¬WU÷evesham¬WN÷CRT¬AF÷Carlton Town¬JB÷hfzUKlms¬WV÷carlton-town¬AN÷n¬~AA÷tGekFl5L¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷Wn6dp6s9¬WU÷faversham¬WN÷HER¬AF÷Hertford¬JB÷0MA0qQdF¬WV÷hertford-town¬AN÷n¬~AA÷dnfES39p¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷zcMmvXle¬WU÷felixstowe-walton¬WN÷WES¬AF÷Westfield¬JB÷UJLiwi41¬WV÷westfield¬AN÷n¬~AA÷2qo4kRGc¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hanwell Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanwell Town¬JA÷MXAkbhtR¬WU÷hanwell-town¬WN÷AVE¬AF÷Aveley¬JB÷vDcHgClr¬WV÷aveley¬AN÷n¬~AA÷MoDUlhiG¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hastings¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Hastings¬JA÷dfHN6agm¬WU÷hastings¬WN÷ROM¬AF÷Romania¬JB÷jHGR5J8g¬WV÷romania¬AN÷n¬~AA÷nXtyqQOP¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Haywards¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAY¬AE÷Haywards¬JA÷IsPnz71B¬WU÷haywards-heath¬WN÷WEL¬AF÷Welwyn Garden¬JB÷C4OjZQGH¬WV÷welwyn-garden¬AN÷n¬~AA÷00xM9SSr¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highworth¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highworth¬JA÷8SazwOZr¬WU÷highworth¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬JB÷2kavxrkk¬WV÷winchester-city¬AN÷n¬~AA÷I1hYO4Xg¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Histon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIS¬AE÷Histon¬JA÷8GR7NTH5¬WU÷histon¬WN÷LEE¬AF÷Leek¬JB÷GtRBMmXB¬WV÷leek-town¬AN÷n¬~AA÷j5HoXq1T¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷SWIutgKr¬WU÷hythe-town¬WN÷ASH¬AF÷Ashford U.¬JB÷d6NquDZl¬WV÷ashford-united¬AN÷n¬~AA÷GYsUjEM3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ilkeston¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILK¬AE÷Ilkeston¬JA÷KEw6lIwJ¬WU÷ilkeston¬WN÷KEM¬AF÷Kempston¬JB÷nLRmD1GJ¬WV÷kempston¬AN÷n¬~AA÷faBxmWLS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kendal¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kendal¬JA÷xYIw3HhC¬WU÷kendal¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬JB÷WfIs2y8I¬WV÷brighouse-town¬AN÷n¬~AA÷vVLFyrHa¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kidlington¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KID¬AE÷Kidlington¬JA÷AskQWhCG¬WU÷kidlington¬WN÷DID¬AF÷Didcot¬JB÷44lUVCRM¬WV÷didcot¬AN÷n¬~AA÷0ImdBu4m¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Larkhall¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall¬JA÷6oruwqit¬WU÷larkhall¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬JB÷08sqx36n¬WV÷barnstaple-town¬AN÷n¬~AA÷xMctkIME¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Dyn.¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LGH¬AE÷Loughborough Dyn.¬JA÷6cvYJ82m¬WU÷loughborough-dynamo¬WN÷BUR¬AF÷Bury Town¬JB÷0KwxJSHg¬WV÷bury-town¬AN÷n¬~AA÷neLJz2W5¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maldon & Tiptree¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maldon & Tiptree¬JA÷I7hYUWtT¬WU÷maldon-tiptree¬WN÷GRA¬AF÷Grays¬JB÷zmu0Qjkp¬WV÷grays¬AN÷n¬~AA÷SnIrd9bq¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷foNNBoyp¬WU÷mangotsfield¬WN÷CIN¬AF÷Cinderford¬JB÷l8MRA5jj¬WV÷cinderford-town¬AN÷n¬~AA÷pn1lmdiR¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marine¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marine¬JA÷nytlGQ1C¬WU÷marine¬WN÷MOS¬AF÷Mossley¬JB÷tbuhFpHI¬WV÷mossley¬AN÷n¬~AA÷82yC1VzM¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moneyfields¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyfields¬JA÷I5TqJTrA¬WU÷moneyfields¬WN÷BAS¬AF÷Basingstoke¬JB÷nuYmImbG¬WV÷basingstoke¬AN÷n¬~AA÷QoKNZLoC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Town¬JA÷Ewv4PA4j¬WU÷newcastle-town¬WN÷BEL¬AF÷Belper Town¬JB÷2gXolfsi¬WV÷belper-town¬AN÷n¬~AA÷zwgIRNOj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwood¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northwood¬JA÷rNPexBJ7¬WU÷northwood¬WN÷HEY¬AF÷Heybridge¬JB÷dQDw1fd8¬WV÷heybridge¬AN÷n¬~AA÷vBgUPpIm¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷z3TaPkmg¬WU÷phoenix-sports¬WN÷MAR¬AF÷Marlow¬JB÷UPS3O92a¬WV÷marlow¬AN÷n¬~AA÷630wUjFj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷WAYsfM9s¬WU÷pickering-town¬WN÷TRA¬AF÷Trafford¬JB÷0pwngtPm¬WV÷trafford¬AN÷n¬~AA÷zL97ZCiT¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pontefract¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontefract¬JA÷A1eQyufD¬WU÷pontefract-collieries¬WN÷WOR¬AF÷Workington¬JB÷O4q80OWD¬WV÷workington¬AN÷n¬~AA÷ngzG0kjS¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prescot¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Prescot¬JA÷QVWiH7DM¬WU÷prescot-cables¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷KhWeGRSS¬WV÷frickley¬AN÷n¬~AA÷OvofE8KR¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramsgate¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramsgate¬JA÷vD94rpCL¬WU÷ramsgate¬WN÷CAN¬AF÷Canvey Island¬JB÷YZ88s4RR¬WV÷canvey-island¬AN÷n¬~AA÷CtPsuHNi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷QDkXn52E¬WU÷sheffield¬WN÷RUN¬AF÷Runcorn Linnets¬JB÷Kl4znPHK¬WV÷runcorn-linnets¬AN÷n¬~AA÷25Y33i69¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sholing¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Sholing¬JA÷YeGIFfxI¬WU÷sholing¬WN÷WAN¬AF÷Wantage¬JB÷vevnbS6p¬WV÷wantage¬AN÷n¬~AA÷UHJnvywb¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sittingbourne¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIT¬AE÷Sittingbourne¬JA÷QgawRNue¬WU÷sittingbourne¬WN÷EAS¬AF÷East Grinstead¬JB÷KGbsQse1¬WV÷east-grinstead-town¬AN÷n¬~AA÷0vNBxO1g¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spalding United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spalding United¬JA÷OQjIYEs4¬WU÷spalding-united¬WN÷BED¬AF÷Bedford¬JB÷WjjMXYdA¬WV÷bedford¬AN÷n¬~AA÷UuUx6pS7¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stamford¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stamford¬JA÷lQipeNeR¬WU÷stamford¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬JB÷K8vCjs4r¬WV÷lincoln-utd¬AN÷n¬~AA÷Ktqa4Xj3¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stocksbridge¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stocksbridge¬JA÷IowjcnMj¬WU÷stocksbridge¬WN÷MAR¬AF÷Marske¬JB÷WlRXLVbi¬WV÷marske-united¬AN÷n¬~AA÷fPtYkYyA¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sutton Coldfield¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUT¬AE÷Sutton Coldfield¬JA÷QBQiCLVP¬WU÷sutton-coldfield-town¬WN÷DER¬AF÷Dereham¬JB÷riDJ7uvs¬WV÷dereham¬AN÷n¬~AA÷rNGkSfF1¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thame¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THM¬AE÷Thame¬JA÷Agm93mI6¬WU÷thame-united¬WN÷CIR¬AF÷Cirencester¬JB÷4GnD27XC¬WV÷cirencester¬AN÷n¬~AA÷dQKgREU7¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thatcham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatcham¬JA÷r7oH1RnJ¬WU÷thatcham¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷dOlbQAPJ¬WV÷north-leigh¬AN÷n¬~AA÷A9IsUGpk¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tooting & Mitcham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOO¬AE÷Tooting & Mitcham¬JA÷f3tg7VIs¬WU÷tooting-mitcham¬WN÷ROM¬AF÷Romford¬JB÷Oxoc6kYm¬WV÷romford¬AN÷n¬~AA÷l0HoTz0e¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uxbridge¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UXB¬AE÷Uxbridge¬JA÷2Tq159mf¬WU÷uxbridge¬WN÷TAR¬AF÷Waltham Abbey¬JB÷djq54T20¬WV÷waltham-abbey¬AN÷n¬~AA÷YDzU76ce¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷l61jZuZ7¬WU÷vcd-athletic¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷29kYcPB8¬WV÷herne-bay¬AN÷n¬~AA÷Eqh9sAqj¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whitehawk¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHI¬AE÷Whitehawk¬JA÷phBfLb8t¬WU÷whitehawk¬WN÷BAR¬AF÷Barton¬JB÷ERFbKINn¬WV÷barton¬AN÷n¬~AA÷jkVY6QC1¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷GCgxcqRE¬WU÷whyteleafe¬WN÷CRA¬AF÷Cray Valley PM¬JB÷AZhtd3tL¬WV÷cray-valley-pm¬AN÷n¬~AA÷4CT2vpXt¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Widnes¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WID¬AE÷Widnes¬JA÷MwEQSOgo¬WU÷widnes-fc¬WN÷COL¬AF÷Colne¬JB÷xAl6yHco¬WV÷colne¬AN÷n¬~AA÷88vMhzhi¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Willand¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Willand¬JA÷vyxjh0vf¬WU÷willand-rovers¬WN÷BRI¬AF÷Bristol MF¬JB÷YcyfiKg0¬WV÷bristol-manor-farm¬AN÷n¬~AA÷88Ijweh4¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisbech¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wisbech¬JA÷UNgAuNfl¬WU÷fc-wisbech-town¬WN÷CLS¬AF÷Coleshill¬JB÷OpgEvsAf¬WV÷coleshill-town¬AN÷n¬~AA÷Uc1pVdVr¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worksop¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worksop¬JA÷bXfNCieK¬WU÷worksop¬WN÷RAM¬AF÷Ramsbottom¬JB÷hffRBBAQ¬WV÷ramsbottom-utd¬AN÷n¬~AA÷hYapM2HC¬AD÷1602943200¬ADE÷1602943200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yaxley¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAX¬AE÷Yaxley¬JA÷I93Xwk2n¬WU÷yaxley¬WN÷CHA¬AF÷Chasetown¬JB÷nq8yw9Hh¬WV÷chasetown¬AN÷n¬~
60
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri FA Trophy 2020/2021 din sectiunea Fotbal/Anglia. FlashScore.ro oferă livescore din FA Trophy 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente FA Trophy 2020/2021 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din FA Trophy 2020/2021 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din FA Trophy 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!