Rezultate, scoruri live si clasamete FA Trophy 2018/2019

Fotbal »Anglia » FA Trophy » 2018/2019

results
1
1534482446
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLIA: FA Trophy - Calificare¬ZEE÷QyiV55Xs¬ZB÷198¬ZY÷Anglia¬ZC÷lxs1KSyU¬ZD÷p¬ZE÷QsdHIPbF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QyiV55Xs¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/anglia/fa-trophy/¬ZX÷00Anglia 006Anglia0190000000156000FA Trophy - 022ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Anglia¬~AA÷f7H1DKQO¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford Town¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford Town¬JA÷baAaLnnQ¬WU÷ashford-town¬WN÷HEY¬AF÷Heybridge¬JB÷4tmSG6fs¬WV÷heybridge¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6RIYJ4ss¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashford U.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashford U.¬JA÷lj2TaEJk¬WU÷ashford-united¬WN÷HAY¬AF÷Haywards¬JB÷IP6XbYYe¬WV÷haywards-heath¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷b3ly1jy2¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atherton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATH¬AE÷Atherton¬JA÷EksHq2Ti¬WU÷atherton-collieries¬WN÷RUN¬AF÷Runcorn Linnets¬JB÷dEWLrMrb¬WV÷runcorn-linnets¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bLsCXNBt¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aveley¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVE¬AE÷Aveley¬JA÷lUlvE4v0¬WU÷aveley¬WN÷TOO¬AF÷Tooting & Mitcham¬JB÷65qqDOg6¬WV÷tooting-mitcham¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷AJFkGMt6¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barton¬JA÷2DQd1Rff¬WU÷barton¬WN÷KEM¬AF÷Kempston¬JB÷dzQ00oA0¬WV÷kempston¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷KUMxJOdm¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedford¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bedford¬JA÷dG5ybhl2¬WU÷bedford¬WN÷CHE¬AF÷Cheshunt¬JB÷bLqKMyR2¬WV÷cheshunt¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6ooKV1tg¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackfield¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackfield¬JA÷hMoeAMwP¬WU÷blackfield¬WN÷HIG¬AF÷Highworth¬JB÷dfCyJEsP¬WV÷highworth¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷YX4B23C6¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bromsgrove¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Bromsgrove¬JA÷SMYomyzp¬WU÷bromsgrove¬WN÷COR¬AF÷Corby¬JB÷AoOjnekj¬WV÷corby¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷EiMtIrCg¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bury Town¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Bury Town¬JA÷COmOLet9¬WU÷bury-town¬WN÷HOR¬AF÷Horsham FC¬JB÷6omSKFeF¬WV÷horsham¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷08SJPZD2¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleethorpes¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleethorpes¬JA÷z5VPstb4¬WU÷cleethorpes¬WN÷MOS¬AF÷Mossley¬JB÷4vzUt0DA¬WV÷mossley¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷nH2a55Sm¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coleshill¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KID¬AF÷Kidsgrove Athletic¬JB÷rVf3eaS3¬WV÷kidsgrove-athletic¬WM÷CLS¬AE÷Coleshill¬JA÷l8eaduDc¬WU÷coleshill-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Mgs2PQJJ¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Didcot¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DID¬AE÷Didcot¬JA÷CA8k7dRF¬WU÷didcot¬WN÷THA¬AF÷Thamesmead¬JB÷6X7g6GtM¬WV÷thamesmead¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bgoNOgT8¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Droylsden¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WID¬AF÷Widnes¬JB÷QgOxuvrN¬WV÷widnes-fc¬WM÷DRO¬AE÷Droylsden¬JA÷rVYXuKSG¬WU÷droylsden¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷lAzPULea¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evesham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evesham¬JA÷b3b3EYkt¬WU÷evesham¬WN÷MON¬AF÷Moneyfields¬JB÷hvD6Dh5n¬WV÷moneyfields¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷fmgK0ssJ¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Felixstowe & Walton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FEL¬AE÷Felixstowe & Walton¬JA÷GrFt9Id3¬WU÷felixstowe-walton¬WN÷GRA¬AF÷Grays¬JB÷YJ9o8xC9¬WV÷grays¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Uu8f6oDs¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Glossop¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Glossop¬JA÷YaDCYyLj¬WU÷glossop-north-end¬WN÷BRI¬AF÷Brighouse Town¬JB÷AHdecLci¬WV÷brighouse-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷KU073qc0¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loughborough Dyn.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LGH¬AE÷Loughborough Dyn.¬JA÷ImmGhcCM¬WU÷loughborough-dynamo¬WN÷MAR¬AF÷Market Drayton¬JB÷QDnKiHRS¬WV÷market-drayton¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Q7134Psf¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Sports¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Sports¬JA÷dYb7fJsA¬WU÷peterborough-sports¬WN÷SUT¬AF÷Sutton Coldfield¬JB÷vclCgwcG¬WV÷sutton-coldfield-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷hrLpH2Ra¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Romford¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Romford¬JA÷rBAe3mQs¬WU÷romford¬WN÷GRE¬AF÷Great Wakering¬JB÷OMRh27ul¬WV÷great-wakering¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷KCkX1WLe¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield¬JA÷nqkVLbyo¬WU÷sheffield¬WN÷PRE¬AF÷Prescot¬JB÷0nwDprEo¬WV÷prescot-cables¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷SfnGWsRn¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slimbridge¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Slimbridge¬JA÷pdrmCr9C¬WU÷slimbridge¬WN÷WIN¬AF÷Winchester¬JB÷vJsiB2OI¬WV÷winchester-city¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷0pt6OpZP¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury¬JA÷4IQd5zdS¬WU÷sudbury¬WN÷EGH¬AF÷Egham¬JB÷Aa3P0f4q¬WV÷egham-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷hGpRNDrF¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trafford¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trafford¬JA÷xURtvbcT¬WU÷trafford¬WN÷COL¬AF÷Colne¬JB÷f9E8ZH5p¬WV÷colne¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷dCepx43P¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uxbridge¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chalfont St Peter¬JB÷AwjzFpPg¬WV÷chalfont-st-peter¬WM÷UXB¬AE÷Uxbridge¬JA÷GGjWFQ9m¬WU÷uxbridge¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷lAEgFtdC¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Waltham Abbey¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAS¬AF÷Hastings¬JB÷h2J9bPvD¬WV÷hastings¬WM÷TAR¬AE÷Waltham Abbey¬JA÷AwU4a5P6¬WU÷waltham-abbey¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷rXDcE0BI¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Whyteleafe¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHY¬AE÷Whyteleafe¬JA÷WhIDcqfJ¬WU÷whyteleafe¬WN÷BOW¬AF÷Bowers & Pitsea¬JB÷K8BeMSWJ¬WV÷bowers-pitsea¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷GdfG1NRC¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Witham¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witham¬JA÷OlSfoF4d¬WU÷fc-witham-town¬WN÷COG¬AF÷Coggeshall Town¬JB÷xhGxAbsc¬WV÷coggeshall-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷vwjmCGq3¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AFC Totton¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFC¬AE÷AFC Totton¬JA÷0EwFTkwf¬WU÷afc-totton¬WN÷NOR¬AF÷North Leigh¬JB÷IkYJS9h0¬WV÷north-leigh¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Yuackgxj¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury FC¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Herne Bay¬JB÷UPaWyEVD¬WV÷herne-bay¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury FC¬JA÷2JBlDUhD¬WU÷aylesbury-fc¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷hMR5aw0c¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aylesbury Utd¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYL¬AE÷Aylesbury Utd¬JA÷CAjj4Z9r¬WU÷aylesbury-united¬WN÷MIL¬AF÷Mildenhall¬JB÷fZue3gPl¬WV÷mildenhall¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷xEqJyz8j¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barking¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barking¬JA÷MPqJBHH8¬WU÷barking¬WN÷HAY¬AF÷Hayes & Yeading¬JB÷2y1GAyXE¬WV÷hayes-yeading¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷KYIMeeaM¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bedfont Sports¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WHI¬AF÷Whitstable Town¬JB÷fmLTHhvr¬WV÷whitstable-town¬WM÷BED¬AE÷Bedfont Sports¬JA÷Egw1MYVQ¬WU÷bedfont-sports¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6P5zpb0A¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belper Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belper Town¬JA÷z9LyavY2¬WU÷belper-town¬WN÷STA¬AF÷Stamford¬JB÷UVKubbm9¬WV÷stamford¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bNpFxGhp¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkhamsted¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkhamsted¬JA÷UVdXmEP1¬WU÷berkhamsted-town¬WN÷SOU¬AF÷South Park¬JB÷rZpFCc22¬WV÷south-park¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷Kl7pBza9¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bideford¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bideford¬JA÷dtXNRT76¬WU÷bideford¬WN÷STR¬AF÷Street¬JB÷j3WRQmNC¬WV÷street¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷0niqDdUd¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brentwood¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brentwood¬JA÷S0u7VB8s¬WU÷brentwood¬WN÷MAR¬AF÷Marlow¬JB÷MNvBUVNm¬WV÷marlow¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷jwoT2C6k¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol MF¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol MF¬JA÷IDW6RKDN¬WU÷bristol-manor-farm¬WN÷PAU¬AF÷Paulton Rovers¬JB÷pz33QvTT¬WV÷paulton-rovers¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷l8NQfFES¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canvey Island¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canvey Island¬JA÷YwKXGCgl¬WU÷canvey-island¬WN÷CRA¬AF÷Cray¬JB÷S0JyGW8f¬WV÷cray¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷pG4vqIFG¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chasetown¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chasetown¬JA÷t6OqcI2F¬WU÷chasetown¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Utd.¬JB÷OUDldxIL¬WV÷lincoln-utd¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷trbmsdpT¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chipstead¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chipstead¬JA÷Y33Okzek¬WU÷chipstead¬WN÷WEL¬AF÷Welwyn Garden¬JB÷GShTlfAe¬WV÷welwyn-garden¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷jZ2On0Gi¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clitheroe¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLI¬AE÷Clitheroe¬JA÷dGPbJQ3B¬WU÷clitheroe¬WN÷PON¬AF÷Pontefract¬JB÷vuF3IpJH¬WV÷pontefract-collieries¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷nqR9bcF3¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunstable Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunstable Town¬JA÷YPva2Dve¬WU÷dunstable-town¬WN÷NOR¬AF÷Northwood¬JB÷2aq31Xg1¬WV÷northwood¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bJUDcHU9¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Faversham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAV¬AE÷Faversham¬JA÷tjr70i97¬WU÷faversham¬WN÷SIT¬AF÷Sittingbourne¬JB÷reMkPzn8¬WV÷sittingbourne¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷CnnP3hiq¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleet Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLE¬AE÷Fleet Town¬JA÷p0YbTtqB¬WU÷fleet-town¬WN÷BAR¬AF÷Barnstaple¬JB÷vNX2S0bH¬WV÷barnstaple-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷CliXpvo4¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gresley¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gresley¬JA÷OUuuadId¬WU÷gresley¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Town¬JB÷dIMXaKId¬WV÷newcastle-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷EVS10Jpi¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hythe Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HYT¬AE÷Hythe Town¬JA÷tSaK9enL¬WU÷hythe-town¬WN÷ROM¬AF÷Romania¬JB÷zkaO8F1R¬WV÷romania¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷659d8YrS¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Larkhall¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Larkhall¬JA÷lYvjV2Eb¬WU÷larkhall¬WN÷THM¬AF÷Thame¬JB÷WdUfUMT4¬WV÷thame-united¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷h25h9ETL¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mangotsfield¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mangotsfield¬JA÷t8yrXOqn¬WU÷mangotsfield¬WN÷KID¬AF÷Kidlington¬JB÷AstnWrah¬WV÷kidlington¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷xWbKmt1o¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ossett¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSS¬AE÷Ossett¬JA÷OlCiLnZb¬WU÷ossett¬WN÷COL¬AF÷Colwyn Bay¬JB÷IPQfK6l5¬WV÷colwyn-bay¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷trKIdypG¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix¬JA÷ttugOf1E¬WU÷phoenix-sports¬WN÷RAM¬AF÷Ramsgate¬JB÷z3vcNEGK¬WV÷ramsgate¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷MJOATxGT¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pickering Town¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIC¬AE÷Pickering Town¬JA÷CArZ25JU¬WU÷pickering-town¬WN÷STO¬AF÷Stocksbridge¬JB÷lWJvOlkt¬WV÷stocksbridge¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷OSAxPdOp¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skelmersdale¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRI¬AF÷Frickley¬JB÷pbDmMSJh¬WV÷frickley¬WM÷SKE¬AE÷Skelmersdale¬JA÷2ZNrN84n¬WU÷skelmersdale¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷SvfqrxVM¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOH¬AE÷Soham¬JA÷2LChedXR¬WU÷soham¬WN÷CUP¬AF÷AFC Mansfield¬JB÷fD4KjGuq¬WV÷afc-mansfield¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷YchToKVc¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spalding United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRT¬AF÷Carlton Town¬JB÷pvsy0x3j¬WV÷carlton-town¬WM÷SPA¬AE÷Spalding United¬JA÷jHsX0Imp¬WU÷spalding-united¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bu6lAfEF¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thatcham¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thatcham¬JA÷2wzWP7xJ¬WU÷thatcham¬WN÷CIR¬AF÷Cirencester¬JB÷2HxvY4Uu¬WV÷cirencester¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷nq31lDid¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Three Bridges¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THR¬AE÷Three Bridges¬JA÷8GbzyYpK¬WU÷three-bridges¬WN÷MOL¬AF÷Molesey¬JB÷juluzh0Q¬WV÷molesey¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷jH9hjZMq¬AD÷1539439200¬ADE÷1539439200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCD Athletic¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VCD¬AE÷VCD Athletic¬JA÷t4NuFjO0¬WU÷vcd-athletic¬WN÷HAN¬AF÷Hanwell Town¬JB÷OSCpEAw7¬WV÷hanwell-town¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~
1
1534482446
57
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri FA Trophy 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Anglia. FlashScore.ro oferă livescore din FA Trophy 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente FA Trophy 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din FA Trophy 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din FA Trophy 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.