Rezultate, scoruri live si clasamete EuroCup Women 2018/2019

Baschet »Europa » EuroCup Women » 2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: EuroCup Women - Calificare¬ZEE÷CzuvKU4J¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷djShTNLF¬ZD÷p¬ZE÷xrZLO40L¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_CzuvKU4J¬ZJ÷1¬ZL÷/baschet/europa/eurocup-women/¬ZX÷04Europa 006Europa0430000000163000EuroCup Wome026ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷pvghnIt1¬AD÷1539799200¬ADE÷1539799200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantes F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantes F¬JA÷EZj37FkJ¬WU÷nantes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷81¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷13¬BG÷26¬WN÷LIE¬AF÷Liege F¬JB÷SxuoWbSJ¬WV÷liege¬AH÷60¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷22¬BH÷9¬AM÷Rezultatul din tur: 75-56.¬~AA÷lCaqlvCl¬AD÷1539360000¬ADE÷1539360000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Basket Gdynia F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAS¬AE÷Basket Gdynia F¬JA÷pfanBcjf¬WU÷basket-gdynia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷13¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor F¬JB÷vHbjAH50¬WV÷ogm-ormanspor¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷15¬AM÷Rezultatul din tur: 52-67.¬~AA÷WzklmbRf¬AD÷1539352800¬ADE÷1539352800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Noginsk F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOG¬AE÷Noginsk F¬JA÷I7cf9yL6¬WU÷spartak-noginsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷66¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷AS¬AF÷Lefkadas F¬JB÷zqha8ezD¬WV÷as-niki-lefkadas¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷16¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷18¬AM÷Rezultatul din tur: 59-66.¬~AA÷AL0ukKdr¬AD÷1539282600¬ADE÷1539282600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Namur F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAM¬AE÷Namur F¬JA÷4pivDJLs¬WU÷namur¬AG÷53¬BA÷12¬BC÷11¬BE÷16¬BG÷14¬WN÷GER¬AF÷Gernika Bizkaia F¬JB÷n9tqCwyl¬WV÷gernika-bizkaia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷74¬BB÷21¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷16¬AM÷Rezultatul din tur: 50-92.¬~AA÷vwEDg0lR¬AD÷1539196200¬ADE÷1539196200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liege F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Liege F¬JA÷Y108IubK¬WU÷liege¬AG÷56¬BA÷25¬BC÷6¬BE÷16¬BG÷9¬WN÷NAN¬AF÷Nantes F¬JB÷2y5CHaDQ¬WV÷nantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷15¬~AA÷0nF9ftZK¬AD÷1539097200¬ADE÷1539097200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lefkadas F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Lefkadas F¬JA÷h6NLfx6D¬WU÷as-niki-lefkadas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷66¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷16¬BG÷8¬WN÷NOG¬AF÷Noginsk F¬JB÷fB14JLrE¬WV÷spartak-noginsk¬AH÷59¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷7¬BH÷17¬~AA÷INP4eMJE¬AD÷1539090000¬ADE÷1539090000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ormanspor F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORM¬AE÷Ormanspor F¬JA÷ptKDdby1¬WU÷ogm-ormanspor¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷BAS¬AF÷Basket Gdynia F¬JB÷v3JHeIj7¬WV÷basket-gdynia¬AH÷52¬BB÷8¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷8¬~AA÷4KL0d248¬AD÷1539021600¬ADE÷1539021600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gernika Bizkaia F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GER¬AE÷Gernika Bizkaia F¬JA÷Qw4CbK6l¬WU÷gernika-bizkaia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷18¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷NAM¬AF÷Namur F¬JB÷6kL9cvMf¬WV÷namur¬AH÷50¬BB÷6¬BD÷12¬BF÷9¬BH÷23¬~
3
1540170170
8
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: EuroCup Women¬ZEE÷CzuvKU4J¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷zyvpVqi3¬ZD÷p¬ZE÷xrZLO40L¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_CzuvKU4J¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/europa/eurocup-women/¬ZX÷04Europa 006Europa0430000000186000EuroCup Wome013 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷ld7ABiKp¬AD÷1540389600¬ADE÷1540389600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galatasaray F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray F¬JA÷MJ0y6sRk¬WU÷galatasaray¬WN÷AS¬AF÷Lefkadas F¬JB÷jg5u51td¬WV÷as-niki-lefkadas¬AN÷n¬~AA÷0YkYUuL5¬AD÷1540393200¬ADE÷1540393200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Moscow F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷Telge F¬JB÷hbNhE5J9¬WV÷telge¬WM÷SPA¬AE÷Spartak Moscow F¬JA÷zNSmFo43¬WU÷spartak-moscow¬AN÷n¬~AA÷nV1hSbML¬AD÷1540395000¬ADE÷1540395000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mersin BSB F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mersin BSB F¬JA÷fkKtQNZI¬WU÷mersin-bsb¬WN÷ORM¬AF÷Ormanspor F¬JB÷6RWmYKRu¬WV÷ogm-ormanspor¬AN÷n¬~AA÷WM5AYZre¬AD÷1540396800¬ADE÷1540396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UNI Gyor F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GYO¬AE÷UNI Gyor F¬JA÷fsnQhD9M¬WU÷uni-gyor¬WN÷UNI¬AF÷Uniao Sportiva F¬JB÷x6yViXOS¬WV÷uniao-sportiva¬AN÷n¬~AA÷ve9LIRXJ¬AD÷1540398600¬ADE÷1540398600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atomeromu Szekszard F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIC¬AF÷Cinkarna Celje F¬JB÷0MHHmQPh¬WV÷cinkarna-celje¬WM÷ATO¬AE÷Atomeromu Szekszard F¬JA÷MVIDl6An¬WU÷atomeromu-szekszard¬AN÷n¬~AA÷v3ctngDf¬AD÷1540398600¬ADE÷1540398600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miskolc F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miskolc F¬JA÷86a633Ns¬WU÷miskolc¬WN÷KP¬AF÷KP Brno F¬JB÷2TbA2Nxl¬WV÷kp-brno¬AN÷n¬~AA÷h8tJDa7S¬AD÷1540398600¬ADE÷1540398600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisla Can-Pack F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wisla Can-Pack F¬JA÷vkSBMlTQ¬WU÷wisla-can-pack¬WN÷INV¬AF÷Inventa Kursk F¬JB÷dUEwI8yr¬WV÷inventa-kursk¬AN÷n¬~AA÷0YRRtbyF¬AD÷1540400400¬ADE÷1540400400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Umea F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UME¬AE÷Umea F¬JA÷YDIrtzQG¬WU÷a3-basket-umea¬WN÷BOT¬AF÷Botas F¬JB÷2mNnufuN¬WV÷botas¬AN÷n¬~AA÷bqx7Xgb1¬AD÷1540400400¬ADE÷1540400400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uni Girona F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIR¬AE÷Uni Girona F¬JA÷vFNdmiXq¬WU÷uni-girona¬WN÷GER¬AF÷Gernika Bizkaia F¬JB÷nuN0nBnj¬WV÷gernika-bizkaia¬AN÷n¬~AA÷QHQs4RYu¬AD÷1540402200¬ADE÷1540402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fribourg F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRI¬AE÷Fribourg F¬JA÷xpMfRRWo¬WU÷fribourg¬WN÷TAR¬AF÷Tarbes GB F¬JB÷W6LbQonh¬WV÷tarbes-gb¬AN÷n¬~AA÷QgrbBkP0¬AD÷1540402200¬ADE÷1540402200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Venezia F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Venezia F¬JA÷Sft4MDi6¬WU÷venezia¬WN÷NAN¬AF÷Nantes F¬JB÷6ou8LX6C¬WV÷nantes¬AN÷n¬~AA÷48Po3oln¬AD÷1540404000¬ADE÷1540404000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Landes F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Landes F¬JA÷rsP2P51b¬WU÷landes¬WN÷SIN¬AF÷Sint-Katelijne-Waver F¬JB÷Q5E7OPG4¬WV÷sint-katelijne-waver¬AN÷n¬~AA÷08ry8zzE¬AD÷1540404000¬ADE÷1540404000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lattes Montpellier F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lattes Montpellier F¬JA÷lrfAL2qQ¬WU÷lattes-montpellier¬WN÷LYO¬AF÷Lyon F¬JB÷tznxHMis¬WV÷lyon¬AN÷n¬~AA÷t2ClvaG9¬AD÷1540479600¬ADE÷1540479600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cukurova Univ. F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Beroe F¬JB÷25Ov7InN¬WV÷beroe¬WM÷CUK¬AE÷Cukurova Univ. F¬JA÷fuPz8bXG¬WU÷cukurova-universitesi¬AN÷n¬~AA÷0lbTFOXi¬AD÷1540483200¬ADE÷1540483200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Artego Bydgoszcz F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYD¬AE÷Artego Bydgoszcz F¬JA÷joFLyziL¬WU÷artego-bydgoszcz¬WN÷GOR¬AF÷Gorzow F¬JB÷8M9Qzf6R¬WV÷gorzow¬AN÷n¬~AA÷xY54j84t¬AD÷1540483200¬ADE÷1540483200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cegledi F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEG¬AE÷Cegledi F¬JA÷KQptGt7m¬WU÷cegledi¬WN÷KEL¬AF÷Keltern F¬JB÷2kzoF0Mg¬WV÷keltern¬AN÷n¬~AA÷YHpaTs2i¬AD÷1540483200¬ADE÷1540483200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MBA Moscow F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷MBA Moscow F¬JA÷KQlw3CkK¬WU÷mba-moscow¬WN÷TOR¬AF÷Torun F¬JB÷l0gs2W4Q¬WV÷torun¬AN÷n¬~AA÷QL0dRIyS¬AD÷1540483200¬ADE÷1540483200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sepsi S. F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi S. F¬JA÷I1zhXvsn¬WU÷sepsi-sic¬WN÷ENI¬AF÷Enisey Krasnoyarsk F¬JB÷0QPdWbdh¬WV÷enisey-krasnoyarsk¬AN÷n¬~AA÷MJh4YTql¬AD÷1540486800¬ADE÷1540486800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nymburk F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYM¬AE÷Nymburk F¬JA÷YTIWPWh2¬WU÷nymburk¬WN÷RUZ¬AF÷Ruzomberok F¬JB÷MqCElGV2¬WV÷ruzomberok¬AN÷n¬~AA÷UTXp9JFq¬AD÷1540488600¬ADE÷1540488600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Besiktas F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TSM¬AF÷Tsmoki Minsk F¬JB÷hd8nGn6f¬WV÷tsmoki-minsk¬WM÷BES¬AE÷Besiktas F¬JA÷zLDsHSjl¬WU÷besiktas¬AN÷n¬~
3
1540170170
120
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri EuroCup Women 2018/2019 din sectiunea Baschet/Europa. Flashscore.ro oferă livescore din EuroCup Women 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente EuroCup Women 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din EuroCup Women 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din EuroCup Women 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.