Rezultate, scoruri live si clasamete FIBA Europe Cup 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baschet Europa

FIBA Europe Cup
2020/2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: FIBA Europe Cup - Primul tur¬ZEE÷2izqXDyP¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷Ek1kcy3H¬ZD÷p¬ZE÷0fsSJ4s7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_2izqXDyP¬ZJ÷29¬ZL÷/baschet/europa/fiba-europe-cup/¬ZX÷04Europa 006Europa0040000000001000FIBA Europe 028ul tur000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷hbBOPi8o¬AD÷1611676800¬ADE÷1611676800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kyiv Basket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRO¬AF÷Prometey¬JB÷S6erhkrb¬WV÷prometey¬GRB÷0¬OB÷hS7JwijC-zuTMkz0m.png¬WM÷KYI¬AE÷Kyiv Basket¬JA÷bXjvgVSi¬WU÷kyiv-basket¬GRA÷0¬OA÷IBdkXqQq-67B2K6w9.png¬AN÷n¬~AA÷AwQYfYDI¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anwil Wloclawek¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANW¬AE÷Anwil Wloclawek¬JA÷KQgVf7dg¬WU÷anwil-wloclawek¬GRA÷0¬OA÷b5MsfBlC-MHGa0DAS.png¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷W0cZgRBa¬WV÷london-lions¬GRB÷0¬OB÷v7svQg6k-dGA5g1pG.png¬AN÷n¬~AA÷UH5mAOVR¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belfius Mons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEX¬AE÷Belfius Mons¬JA÷jgtrr7g6¬WU÷belfius-mons¬GRA÷0¬OA÷hEsdsMUH-KCYbuAtI.png¬WN÷REG¬AF÷Reggiana¬JB÷UqunsR8C¬WV÷reggiana¬GRB÷0¬OB÷4nWoKpjC-KAkyGMOA.png¬AN÷n¬~AA÷0rwEz9M3¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Oradea¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷CSM Oradea¬JA÷bkYEE3eS¬WU÷csm-oradea¬GRA÷0¬OA÷UDzSwAoe-KjaVB6Ck.png¬WN÷BES¬AF÷Besiktas¬JB÷jsQtAN3q¬WV÷besiktas¬GRB÷0¬OB÷fkcNObgT-xW9yO97H.png¬AN÷n¬~AA÷AwEaUcrI¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSU Sibiu¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷CSU Sibiu¬JA÷AwR93c2D¬WU÷csu-sibiu¬GRA÷0¬OA÷hrMhwKT0-4z5L9tP6.png¬WN÷BAL¬AF÷Balkan¬JB÷bgKiStuE¬WV÷balkan¬GRB÷0¬OB÷4Eiud77k-xCidvxkl.png¬AN÷n¬~AA÷UgXJ4NAn¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Den Bosch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Den Bosch¬JA÷f1J67rvF¬WU÷den-bosch¬GRA÷0¬OA÷hGJkgqCN-trHjNXuo.png¬WN÷GAS¬AF÷Groningen¬JB÷YiIA62gL¬WV÷donar-groningen¬GRB÷0¬OB÷Qil8Ng7k-ABQH1GZT.png¬AN÷n¬~AA÷OtUxfhTO¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fribourg Olympic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRI¬AE÷Fribourg Olympic¬JA÷QNdwgoR5¬WU÷fribourg-olympic¬GRA÷0¬OA÷6HvfosjT-nLPGLyyt.png¬WN÷DNI¬AF÷Dnipro¬JB÷4Eesh5tC¬WV÷dnipro¬GRB÷0¬OB÷8vUNyh6k-COYG3tAo.png¬AN÷n¬~AA÷bivoQNz6¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iraklis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOR¬AF÷Kormend¬JB÷SAPbsojj¬WV÷kormend¬GRB÷0¬OB÷dSFeqRne-GfzkZrVJ.png¬WM÷IRA¬AE÷Iraklis¬JA÷KpQfrRzp¬WU÷iraklis¬GRA÷0¬OA÷dWfjSF8k-hfvqCf5m.png¬AN÷n¬~AA÷fqePpJSb¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parma Perm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URA¬AE÷Parma Perm¬JA÷ERBzvvvQ¬WU÷parma-perm¬GRA÷0¬OA÷4E8YfcAN-2NSPjJZb.png¬WN÷BOR¬AF÷Borisfen¬JB÷6J32Zcns¬WV÷borisfen¬GRB÷0¬OB÷6aIJnqme-nmhovzQq.png¬AN÷n¬~AA÷rNt8vr6P¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rilski Sportist¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIL¬AE÷Rilski Sportist¬JA÷tdnEf2Jr¬WU÷rilski-sportist¬GRA÷0¬OA÷8KHBfE5k-YVIg5xdl.png¬WN÷KAP¬AF÷Kapfenberg¬JB÷zJoIgMYl¬WV÷kapfenberg¬GRB÷0¬OB÷bgZUapCN-8AfgjQfC.png¬AN÷n¬~AA÷jmphjOeg¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting CP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sporting CP¬JA÷Szu2vpAS¬WU÷sporting-cp¬GRA÷0¬OA÷M14gPVS0-ttYoWkm1.png¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷UqRTZ3Iq¬WV÷ironi-nes-ziona¬GRB÷0¬OB÷EXnwShUH-Gbtz5rtS.png¬AN÷n¬~AA÷2mBmKmxN¬AD÷1611680400¬ADE÷1611680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szolnoki Olaj¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZO¬AE÷Szolnoki Olaj¬JA÷2LiR3nsA¬WU÷szolnoki-olaj¬GRA÷0¬OA÷UgtHGZ86-pCyzXf0h.png¬WN÷OST¬AF÷Ostrow Wielkopolski¬JB÷AoiV26dG¬WV÷ostrow-wielkopolski¬GRB÷0¬OB÷4nKJIKle-4QgYr5pD.png¬AN÷n¬~AA÷xpIKIy6P¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dnipro¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DNI¬AE÷Dnipro¬JA÷Ym0oiPeI¬WU÷dnipro¬GRA÷0¬OA÷8vUNyh6k-COYG3tAo.png¬WN÷ANW¬AF÷Anwil Wloclawek¬JB÷ADNEZdQp¬WV÷anwil-wloclawek¬GRB÷0¬OB÷b5MsfBlC-MHGa0DAS.png¬AN÷n¬~AA÷WQiF5rvq¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kormend¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Kormend¬JA÷OKgktoOI¬WU÷kormend¬GRA÷0¬OA÷dSFeqRne-GfzkZrVJ.png¬WN÷DEX¬AF÷Belfius Mons¬JB÷0pHIOIho¬WV÷belfius-mons¬GRB÷0¬OB÷hEsdsMUH-KCYbuAtI.png¬AN÷n¬~AA÷vg4nEeEt¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRI¬AF÷Fribourg Olympic¬JB÷xKF0c0Ii¬WV÷fribourg-olympic¬GRB÷0¬OB÷6HvfosjT-nLPGLyyt.png¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷OGBdbt3o¬WU÷london-lions¬GRA÷0¬OA÷v7svQg6k-dGA5g1pG.png¬AN÷n¬~AA÷tvAiJ7iT¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Ziona¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷lxjZ1QBM¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬OA÷EXnwShUH-Gbtz5rtS.png¬WN÷SZO¬AF÷Szolnoki Olaj¬JB÷rakw1pRS¬WV÷szolnoki-olaj¬GRB÷0¬OB÷UgtHGZ86-pCyzXf0h.png¬AN÷n¬~AA÷4jldkrBa¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sporting CP¬JB÷xAUyYsmd¬WV÷sporting-cp¬GRB÷0¬OB÷M14gPVS0-ttYoWkm1.png¬WM÷OST¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷O6QXYNXk¬WU÷ostrow-wielkopolski¬GRA÷0¬OA÷4nKJIKle-4QgYr5pD.png¬AN÷n¬~AA÷xrwkPsjC¬AD÷1611766800¬ADE÷1611766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reggiana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Reggiana¬JA÷61O2t55d¬WU÷reggiana¬GRA÷0¬OA÷4nWoKpjC-KAkyGMOA.png¬WN÷IRA¬AF÷Iraklis¬JB÷K4Cp5lrc¬WV÷iraklis¬GRB÷0¬OB÷dWfjSF8k-hfvqCf5m.png¬AN÷n¬~
36
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri FIBA Europe Cup 2020/2021 din sectiunea Baschet/Europa. Flashscore.ro oferă livescore din FIBA Europe Cup 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente FIBA Europe Cup 2020/2021 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din FIBA Europe Cup 2020/2021 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din FIBA Europe Cup 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup