Rezultate, scoruri live si clasamete NBL1 North 2021

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
NBL1 North
2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL1 North¬ZEE÷n7TrIMo8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷61gJ2CIn¬ZD÷p¬ZE÷hxCiafsO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_n7TrIMo8¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/australia/nbl1-north/¬ZX÷04Australia 009tralia0020000000001000NBL1 North 010 North000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷UwNlHELN¬AD÷1620901800¬ADE÷1620901800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USC Rip City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USC¬AE÷USC Rip City¬JA÷xftXZeyK¬WU÷usc-rip-city¬GRA÷0¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷16¬OA÷tMTeXKoe-McpsABBC.png¬WN÷PHO¬AF÷Sunshine Coast Phoenix¬JB÷6TpyZFjQ¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷98¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷32¬BH÷30¬OB÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬~
1
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL1 North¬ZEE÷n7TrIMo8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷61gJ2CIn¬ZD÷p¬ZE÷hxCiafsO¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_n7TrIMo8¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/australia/nbl1-north/¬ZX÷04Australia 009tralia0020000000001000NBL1 North 010 North000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷rNKxKGy5¬AD÷1620988200¬ADE÷1620988200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Townsville Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Heat¬JA÷U90XVRIl¬WU÷townsville-heat¬GRA÷0¬OA÷GWLZ8sAN-SbmwvS2p.png¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteors¬JB÷bq5yVoYf¬WV÷mackay-meteors¬GRB÷0¬OB÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬AN÷n¬~AA÷MDJtJziB¬AD÷1621069200¬ADE÷1621069200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northside Wizards¬JB÷Wd3qTP27¬WV÷northside-wizards¬GRB÷0¬OB÷OEKxUKlC-4xd2Zr2b.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals¬JA÷xz4uU5m1¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬AN÷n¬~AA÷naPdYRDC¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Marlins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Mackay Meteors¬JB÷IokgwPr5¬WV÷mackay-meteors¬GRB÷0¬OB÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Marlins¬JA÷OOkkv5Tb¬WU÷cairns-marlins¬GRA÷0¬OA÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬AN÷n¬~AA÷C2CgGYzU¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red City Roar¬JB÷2aW6TgEm¬WV÷red-city-roar¬GRB÷0¬OB÷jBsWdwUH-zTlSm6b6.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder¬JA÷8xX2UZbs¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dKrvLzjC-2304d4gh.png¬AN÷n¬~AA÷EBbLBhqo¬AD÷1621072800¬ADE÷1621072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South West Metro Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern District¬JB÷APZERXr0¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷A1BfPaS0-jFJHUDGe.png¬WM÷SOU¬AE÷South West Metro Pirates¬JA÷G2zBSDTg¬WU÷south-west-metro-pirates¬GRA÷0¬OA÷4ITv5H96-bX8BBZAp.png¬AN÷n¬~AA÷GzJpIf6H¬AD÷1621141200¬ADE÷1621141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force¬JB÷b3sTzxMD¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers¬JA÷rX6mSqID¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷fc9VhNlC-ljTdgsmf.png¬AN÷n¬~AA÷SS12zxMo¬AD÷1621591200¬ADE÷1621591200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Marlins¬JB÷rimMPBDC¬WV÷cairns-marlins¬GRB÷0¬OB÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Rollers¬JA÷lGYIQib6¬WU÷gold-coast-rollers¬GRA÷0¬OA÷fc9VhNlC-ljTdgsmf.png¬AN÷n¬~AA÷6J06Zeyh¬AD÷1621593000¬ADE÷1621593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mackay Meteors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton Rockets¬JB÷YJbXWSKu¬WV÷rockhampton-rockets¬GRB÷0¬OB÷vFfCARmC-fc7QOlG8.png¬WM÷MAC¬AE÷Mackay Meteors¬JA÷MsnQOVSI¬WU÷mackay-meteors¬GRA÷0¬OA÷OjW428jC-UyyhHES8.png¬AN÷n¬~AA÷lrjBYFjb¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷Southern District¬JB÷tp2uV6kh¬WV÷southern-district-spartans¬GRB÷0¬OB÷A1BfPaS0-jFJHUDGe.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Capitals¬JA÷nN2yWnzn¬WU÷brisbane-capitals¬GRA÷0¬OA÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬AN÷n¬~AA÷02T0XoTI¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ipswich Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Marlins¬JB÷QBh1y3DH¬WV÷cairns-marlins¬GRB÷0¬OB÷lMFScl96-8C9SgLId.png¬WM÷IPS¬AE÷Ipswich Force¬JA÷dxlcxqbB¬WU÷ipswich-force¬GRA÷0¬OA÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬AN÷n¬~AA÷2ofFXZ54¬AD÷1621674000¬ADE÷1621674000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northside Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Sunshine Coast Phoenix¬JB÷lA5mTpK4¬WV÷sunshine-coast-phoenix¬GRB÷0¬OB÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬WM÷NOR¬AE÷Northside Wizards¬JA÷Kz1qUQ4b¬WU÷northside-wizards¬GRA÷0¬OA÷OEKxUKlC-4xd2Zr2b.png¬AN÷n¬~AA÷d8gJWgLA¬AD÷1621675800¬ADE÷1621675800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red City Roar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South West Metro Pirates¬JB÷MN3eROlH¬WV÷south-west-metro-pirates¬GRB÷0¬OB÷4ITv5H96-bX8BBZAp.png¬WM÷RED¬AE÷Red City Roar¬JA÷S04iS4ZA¬WU÷red-city-roar¬GRA÷0¬OA÷jBsWdwUH-zTlSm6b6.png¬AN÷n¬~AA÷E5HrdV5J¬AD÷1621677600¬ADE÷1621677600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Townsville Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockhampton Rockets¬JB÷bPj9ZtrU¬WV÷rockhampton-rockets¬GRB÷0¬OB÷vFfCARmC-fc7QOlG8.png¬WM÷TOW¬AE÷Townsville Heat¬JA÷42i5zNSN¬WU÷townsville-heat¬GRA÷0¬OA÷GWLZ8sAN-SbmwvS2p.png¬AN÷n¬~AA÷zahNVDzH¬AD÷1621746000¬ADE÷1621746000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Logan Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich Force¬JB÷SK63P2JT¬WV÷ipswich-force¬GRB÷0¬OB÷Wpg5aYne-bRumQKea.png¬WM÷LOG¬AE÷Logan Thunder¬JA÷Yc7aQr4N¬WU÷logan-thunder¬GRA÷0¬OA÷dKrvLzjC-2304d4gh.png¬AN÷n¬~AA÷hzmSUXkN¬AD÷1622196000¬ADE÷1622196000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Capitals¬JB÷IqnDq64o¬WV÷brisbane-capitals¬GRB÷0¬OB÷b583RBVH-r9UkFwS3.png¬WM÷PHO¬AE÷Sunshine Coast Phoenix¬JA÷UThVKMRp¬WU÷sunshine-coast-phoenix¬GRA÷0¬OA÷4IoBrM8k-tzaFm3ck.png¬AN÷n¬~~
118
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBL1 North 2021 din sectiunea Baschet/Australia. Flashscore.ro oferă livescore din NBL1 North 2021, rezultate finale și parțiale, clasamente NBL1 North 2021 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBL1 North 2021 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBL1 North 2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup