Baschet »Australia » NBL » 2017/2018

results
3
1506074306
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷AUSTRALIA: NBL¬ZEE÷Of7riKL9¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷QHzI9Mvi¬ZD÷p¬ZE÷2Pbn1JKf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_Of7riKL9¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/australia/nbl/¬ZX÷04Australia 009tralia0010000000169000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷pr1redsN¬AD÷1507192200¬ADE÷1507192200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYanfGdT¬AD÷1507278600¬ADE÷1507278600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UFxFkz5p¬AD÷1507357800¬ADE÷1507357800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S0eIlfKj¬AD÷1507368600¬ADE÷1507368600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Bullets¬WV÷brisbane-bullets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zNUo7Hh8¬AD÷1507435200¬ADE÷1507435200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4q0Dwci¬AD÷1507797000¬ADE÷1507797000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cairns Taipans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Cairns Taipans¬WU÷cairns-taipans¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers¬WV÷adelaide-36ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDTk6y8E¬AD÷1507876200¬ADE÷1507876200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kfr4CcCc¬AD÷1507890600¬ADE÷1507890600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xWx9BHR3¬AD÷1507962600¬ADE÷1507962600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide 36ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide 36ers¬WU÷adelaide-36ers¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GMyDAysA¬AD÷1508040000¬ADE÷1508040000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings¬WU÷sydney-kings¬WN÷ILL¬AF÷Illawarra Hawks¬WV÷illawarra-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AuNb4FxR¬AD÷1508394600¬ADE÷1508394600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NZ Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷NZ Breakers¬WU÷nz-breakers¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Kings¬WV÷sydney-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AqyH9edG¬AD÷1508488200¬ADE÷1508488200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Bullets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Bullets¬WU÷brisbane-bullets¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans¬WV÷cairns-taipans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OnuL8FBM¬AD÷1508495400¬ADE÷1508495400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Perth Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Wildcats¬WU÷perth-wildcats¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United¬WV÷melbourne-united¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1506074306
112
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBL 2017/2018 din sectiunea Baschet/Australia. Flashscore.ro oferă livescore din NBL 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NBL 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBL 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBL 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.