Știri Super League, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Super League
Răzvan Lucescu și Fatih Terim
Fatih Terim pleacă de la Panathinaikos! Înfrângerea cu 1-4 în fața lui PAOK i-a fost fatală

Răzvan Lucescu, aproape de titlu în Grecia după victoria categorică în derby din penultima etapă

Ce victorie pentru trupa lui Răzvan Lucescu! PAOK obține cele trei puncte în ultimele minute

Pasul greșit care îl poate costa titlul pe Lucescu! PAOK egalează în prelungiri ultima clasată

Răzvan Lucescu, la al patrulea meci fără victorie. "A făcut-o pentru a ajuta o echipă"

VIDEO. Revenire spectaculoasă a echipei antrenate de Lucescu. "Nimeni nu credea că vom ajunge aici"

Nu-l mai oprește nimeni pe Răzvan Lucescu. Condusă cu 1-0, PAOK întoarce partida cu Lamia

VIDEO. Un nou succes pentru trupa lui Răzvan Lucescu. Emoții pe final pentru PAOK Salonic

PAOK-ul lui Răzvan Lucescu pierde pe teren propriu cu rivala Aris Salonic

PAOK revine pe primul loc în Grecia. Echipa lui Răzvan Lucescu, încă un pas spre titlu

Răzvan Lucescu, învins drastic de Olympiakos. PAOK pierde primul loc în Grecia

Victorie cu emoții pentru Răzvan Lucescu. PAOK rămâne lider în Grecia

Răzvan Lucescu a semnat! Două milioane de euro pe sezon pentru el și staff-ul său

Răzvan Lucescu vs. Fatih Terim. PAOK, victorie în derby-ul cu Panathinaikos

Răzvan Lucescu, lider în Grecia. Victorie zdrobitoare a lui PAOK în campionat

Victorie pentru echipa antrenată de Răzvan Lucescu. PAOK s-a impus în fața celor de la Giannina

Răzvan Lucescu, victorie în primul meci al anului. PAOK rămâne lider în Grecia

Olimpiu Moruțan, gata să-l încurce pe Răzvan Lucescu. Românul, dorit în Grecia

OFICIAL! Turcul Fatih Terim va antrena echipa greacă Panathinaikos

Fatih Terim revine pe banca tehnică, la aproape doi ani de când s-a despărțit de Galatasaray

Răzvan Lucescu a semnat un nou contract. Românul va încasa peste 2 milioane de euro pe an

Răzvan Lucescu, de neoprit! PAOK Salonic marchează șase goluri și obține o victorie clară cu Kifisia

Răzvan Lucescu, pe val în Grecia. PAOK Salonic a urcat pe primul loc în clasament

Președintele Ligii a demisionat în contextul incidentelor violente tot mai dese

Meciurile din Grecia, în pericol de suspendare. Arbitrii sunt deciși să intre în grevă