Știri Sporting, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Sporting
Cel mai bun marcator al lui Sporting Lisabona a fost atacantul suedezy Viktor Gyokeres
Sporting Lisabona, echipa cu cele mai multe goluri marcate din principalele campionate europene

Sporting devine pentru a 20-a oară campioană a Portugaliei la fotbal

Interesul Premier League se intensifică: West Ham l-a abordat pe Ruben Amorim

Un fost jucător la Sporting a intenționat să se sinucidă: "Mă voi arunca de pe acest pod"

"Onest, amuzant și exigent": Ruben Amorim are "calitatea de a antrena orice club din lume"

Liverpool va disputa primul meci din era post-Klopp împotriva formației Betis Sevilla

Liverpool are un "acord verbal" pentru înlocuirea lui Jurgen Klopp pe banca tehnică

FC Liverpool a pus ochii pe antrenorul liderului campionatului de fotbal al Portugaliei

Ricardo Quaresma visează să revină pe teren: ”Totul depinde dacă apare ceva care să mă atragă”

Reportaj Flashscore: Viktor Einar Gyökeres, numele pe care fotbalul mondial îl va memora

UEL: Leverkusen întoarce spectaculos în prelungiri de la 0-2 / Liverpool face set cu Sparta Praga

Bayer Leverkusen și West Ham au nevoie de victorii pentru a avansa în Europa League

Jucătorul lunii: Viktor Gyokeres continuă să strălucească la Sporting

Tot ce trebuie să știi despre tragerea la sorți a optimilor de finală ale Europa League și Conference League

Lovituri de departajare la Roma / Galatasaray și Sahtior, eliminate. Vezi echipele calificate în optimile Europa League

Remize spectaculoase în play-off-ul pentru optimile Europa League / Galata învinge în prelungiri

Clubul la care Cristiano Ronaldo a scris istorie a uitat să-l felicite pe portughez de ziua lui

Duelul dintre Famalicão și Sporting, amânat din cauza concediilor medicale ale polițiștilor

Beșiktaș dă lovitura. Îl aduce pe jucătorul revelație al sezonului 2021/2022 din Champions League

Antrenorul lui Tottenham, mulțumit de evoluția lui Porro. "Îl iubesc!"

Gest teribil al lui Pepe în derby-ul cu Sporting Lisabona. Jucătorul a primit cartonaș roșu

Europa League: S-au stabilit duelurile din play-off pentru faza optimilor

Racovițan și Sorescu părăsesc Europa / Ajax obține prima victorie / Rangers învinge Betis

UEL: Sorescu și Racovițan rămân în cursă / Freiburg face scor cu Olympiakos / Succes Brighton

Hat-trick în 29 de minute în Champions League. Jucătorul a marcat de trei ori împotriva fostei echipe