Știri Radoi Mirel, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Radoi Mirel
Ivaylo Petev a rezistat doar cinci luni pe banca Universității Craiova
Oficial: Ivaylo Petev, OUT de la Craiova! Doi antrenori trecuți pe la FCSB ar putea prelua Universitatea

”Nu voi tolera niciodată!” Mirel Rădoi, prima reacție după ce a fost demis de la Al Jazira

Oficial! Mirel Rădoi, OUT de la Al Jazira după 3 luni în care a obținut o singură victorie

Gruparea antrenată de Mirel Rădoi, învinsă în sferturile de finală ale Cupei Președintelui

Debut perfect pentru Rădoi la Al Jazira! A calificat echipa în sferturile Cupei Președintelui

Mesajul lui Mirel Rădoi, după ce a fost prezentat oficial la Al Jazira

OFICIAL! Walter Zenga a semnat. Italianul va fi adversarul lui Mirel Rădoi

Oficial! Mirel Rădoi, prezentat la noua sa echipă: ”Mândria din Abu Dhabi”

Mirel Rădoi schimbă echipa! Antrenorul urmează să semneze noul contract

Viitorul lui Cosmin Olăroiu, în pericol. Antrenorul român ar putea fi demis de arabi

Meci nebun între Rădoi și Olăroiu în Emirate! În minutul 35, gazdele conduceau cu 3-0

Rădoi și Olăroiu se duelează în Emiratele Arabe Unite: ”Datorită lui sunt antrenorul de azi”

Gheorghe Hagi, pregătit să antreneze naționala României. "Orice antrenor după 50 de ani se gândește"

Oficial: Andrei Cordea a semnat pe doi ani cu echipa saudită Al-Tai

Oficial: Mirel Rădoi este antrenorul celor de la Al Bataeh

Jose Mourinho pusese ochii pe un fotbalist de la FCSB pe vremea când antrena Inter

Înfrângerea în fața lui Cristiano Ronaldo i-a fost fatală. Rădoi, demis de pe banca lui Al-Taee

Cristiano Ronaldo a marcat împotriva lui Mirel Rădoi. Ce șanse mai are Al Nassr la titlu

O nouă dezamăgire pentru Cristiano Ronaldo! Al-Nassr, șanse minime de a obține titlul

Derby între români, în Arabia Saudită: Mitriță a marcat în meciul dintre Rădoi și Șumudică

Mirel Rădoi a obținut prima sa victorie cu Al Taee, în campionatul Arabiei Saudite

Rădoi, înfrângere dramatică în al doilea său meci din campionatul saudit

Mirel Rădoi, debut fără succes cu Al Taee în Arabia Saudită

Mirel Rădoi și-a găsit echipă. Fostul selecționer îl va înfrunta pe Cristiano Ronaldo

Mirel Rădoi a demisionat de la CSU Craiova, după înfrângerea din cupă cu FC Argeș