Mai mult polo
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile LEN Euro Cup

”Băieții au demonstrat ca merită sa fie la Jocurile Olimpice”, spune șeful Federației Române de Polo

"Visele devin realitate": Echipa de polo a României s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris

România, doar locul 10 la Campionatul Mondial de polo de la Doha. Eșec în ultima partidă

Surpriză uriașă la Campionatul Mondial de Polo: Ungaria, campioana en-titre, eliminată

România a fost învinsă de Muntenegru şi va juca pentru locurile 9-12 la Mondialul de la Doha

Naționala de polo a fost învinsă de Italia la Mondialul de la Doha. Cum poate ajunge la Jocurile Olimpice

Prima victorie pentru România la Campionatul Mondial de Polo: Succes la scor cu Kazahstan

Debut cu stângul pentru România la Mondialul de Polo. Tricolorii, învinși la scor de Ungaria

România s-a clasat pe locul 8 la Campionatul European de polo masculin

Poloiștii români joacă pentru locurile 5-8 după ce au fost eliminați în sferturi la CE

România s-a calificat în sferturile Campionatului European de polo din Croația

Rezultat de excepție! Naționala de polo și-a câştigat grupa la Campionatul European

România a obținut a doua victorie la Campionatul European de polo

România a debutat cu o victorie la Campionatul European de polo din Croația

Naționala României de polo va debuta vineri la Euro: ”Trebuie să ne câștigăm grupa!”

Victorie de palmares pentru CSM Oradea în turul preliminar al LEN Euro Cup

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo după loviturile de departajare

Înfrângeri la scor pentru CSM Oradea și CS Dinamo, în preliminariile Ligii Campionilor la polo

Steaua, CSM Oradea și Dinamo și-au aflat adversarele din Liga Campionilor la polo masculin

Ungaria este nou campioană mondială la polo după o victorie dramatică în fața Greciei

România a învins Serbia la Cupa Mondială de Polo și va juca cu Grecia pentru locul 5

Naționala masculină de polo s-a calificat la Europenele din 2024

CSA Steaua a câștigat al 19-lea titlu de campioană a României la polo

Polo masculin: România, învinsă de Germania în Divizia B a Cupei Mondiale 2023

România va găzdui turneul european al Cupei Mondiale de polo

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo

CSM Oradea a trecut de Steaua București și s-a calificat în sferturile de finală LEN EuroCup