Știri EHF Liga campionilor, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Liga campionilor Masculin
CSM Bucureşt a câștigat la Ljubljana
CSM Bucureşti, aproape de sferturile Ligii Campionilor după o victorie la 6 goluri la Ljubljana

Câștigătoarea ultimelor trei ediții Champions League la handbal feminin, aproape de faliment. Jucătoarele cer sponsorizări

Înfrângere dramatică în Liga Campionilor: Rapid Bucureşti a pierdut în ultima secundă la Ljubljana

Dinamo l-a transferat pe Luka Cindric de la Barcelona, triplu câștigător al Champions League

Cristina Neagu, aleasă în echipa ideală a sezonului european (EHF)

CS Rapid București (feminin), acceptată în Liga Campionilor, dar nu și CS Dinamo București (masculin)

Final dramatic în finala Ligii Campionilor. Magdeburg o învinge pe Kielce în prelungiri

Semifinală de vis! Magdeburg câștigă dramatic cu Barcelona și va juca finala Ligii Campionilor

Vipers - Ferencvaros, finala din Liga Campionilor la handbal feminin

Istvan Kovacs ar putea conduce finala Ligii Campionilor. Marciniak, în vizorul UEFA

Handbal masculin: Barca și Kielce s-au calificat la turneul Final4 al Ligii Campionilor

CS Dinamo București, eliminată din Liga Campionilor după o victorie de palmares cu THW Kiel

Dinamo, surclasată de THW Kiel în play-off-ul Ligii Campionilor

Dinamo a pierdut cu Magdeburg (33-34) și va avea un duel de foc în optimile Ligii Campionilor

CS Dinamo București, calificată matematic în play-off-ul Ligii Campionilor la handbal

Dinamo a fost învinsă de FC Porto în Liga Campionilor

Dinamo a smuls egalul cu Veszprem, în Liga Campionilor la handbal masculin

Dinamo a terminat la egalitate cu PPD Zagreb în Liga Campionilor la handbal

Dinamo bifează a treia victorie consecutivă în grupele Ligii Campionilor la handbal masculin