Știri Hagi Ianis, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Hagi Ianis
Alaves - Real Sociedad 0-1
Ianis Hagi, rezervă în partida pierdută de Deportivo Alaves în LaLiga

Ianis Hagi calcă pe urmele tatălui său. Atacantul s-a înțeles cu o echipă din Turcia

România nu a convins în primele partide de pregătire pentru EURO. Când joacă din nou tricolorii

Revenit în țară, Gheorghe Hagi a remarcat doar doi tricolori în meciul împotriva Columbiei

Doi ”tricolori” remarcați de columbieni: ”Mulți au subestimat selecționata României”

Ianis Hagi nu crede că ratează lotul pentru EURO: ”Sunt mai bun decât înaintea accidentării”

Ianis Hagi a dezvăluit unde vrea să joace în sezonul următor. ”Iubesc campionatul acesta”

Iordănescu îi avertizează pe Ianis Hagi și Horațiu Moldovan: "Trebuie să facă eforturi ca să se impună!"

Gheorghe Hagi, laude în privința lui Ianis: "S-a descurcat nu bine, ci extraordinar"

Ianis Hagi a bifat primele minute după cinci partide ca rezervă neutilizată

Înfrângere pentru Ianis Hagi în LaLiga, cu Osasuna. Românul a intrat pe final de meci

Edward Iordănescu a anunțat convocările preliminare pentru amicalele cu Irlanda de Nord și Columbia

Ianis Hagi, dorit de un club din Portugalia. Destinația românului la vară

Ianis Hagi a jucat doar câteva minute pentru Alaves, dar a fost la un pas să contribuie la victorie

Viitorul lui Ianis Hagi, incert. "Nu cred că Hagi va mai îmbrăca tricoul lui Rangers"

Ianis Hagi, lăsat din nou pe bancă de Alaves. Prezența la Euro pusă sub semnul întrebării

Iordănescu, discuții cu antrenorii lui Ianis Hagi și Andrei Rațiu: ”Sunt dezamăgit!”

Ianis Hagi, dezvăluiri despre jucătorul pe care îl admiră în prezent din La Liga: "E un lider!"

Ianis Hagi, criticat dur de presa spaniolă: ”Altă șansă ratată”

Alaves, cu Ianis Hagi integralist, a fost eliminată în optimile Cupei Regelui

Marius Niculae: "Putem depăşi faza grupelor la EURO 2024"

Ianis Hagi, de la rezervă de lux la ”uitat pe bancă”. Niciun minut pentru român în meciul cu Sevilla

"Ianis Hagi se va întoarce un alt om la Rangers", sunt de părere scoțienii

Ianis Hagi și Andrei Rațiu, titulari în Copa del Rey. Notele primite de cei doi jucători

Nota primită de Ianis Hagi, după Alaves - Real Madrid 0-1. Românul a jucat 30 de minute