Știri Fiorentina, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Fiorentina
Atalanta a învins-o pe Fiorentina cu 4-1 și s-a calificat în finala Coppa Italia
Atalanta, în finala Coppa Italia, după două goluri marcate în prelungiri în returul cu Fiorentina

Stefano Pioli ar urma să părăsească AC Milan, după ce a pierdut meciul împotriva lui Inter

Zece polițiști răniți în ciocnirile dintre suporterii Fiorentinei și ai Salernitanei

Tot ce trebuie să știi despre semifinalele Europa League și Conference League

Atalanta, Fiorentina și AS Roma aduc Italiei al cincilea loc în Liga Campionilor

UECL: Aston Villa învinge la penalty-uri Lille / Fiorentina, misiune grea cu Plzen

Genoa îi răspunde Fiorentinei: remiză pentru echipele din mijlocul clasamentului din Serie A

Fenerbahce suferă și în Europa / Remiză albă în Cehia între Plzen și Fiorentina

Louis Munteanu, dorit de două mari rivale din Superliga: ”Am luat legătura cu Fiorentina!”

Juventus trăiește periculos finalul partidei cu Fiorentina, însă rămâne în top 3 Serie A

Inter vrea să câștige titlul în derby-ul cu Milan, în timp ce Roma găzduiește derby-ul capitalei

Coppa Italia: Mandragora o scufundă pe Atalanta și o duce pe Fiorentina în avantaj

Milan trece de Fiorentina / Show total la Brentford - United / Barcelona, victorie grea cu Las Palmas

Pioli, antrenorul echipei AC Milan, se așteaptă la o seară plină de emoții împotriva Fiorentinei

Juventus, condamnată să obțină un succes cu Lazio după seceta de victorii din Serie A

Doliu la Fiorentina! Managerul Joe Barone a decedat

Rapid i-a stabilit prețul lui Albion Rrahmani. Atacantul e dorit în Portugalia

Farul a reacționat după ce Rapid și-a manifestat interesul pentru Louis Munteanu: ”E lipsă de fair-play”

Joe Barone, directorul general al clubului Fiorentina, în continuare în stare critică

Partida Atalanta - Fiorentina, amânată după ce directorul general al oaspeților a fost transportat la spital

Răzvan Lucescu și PAOK o întâlnesc pe Brugge în sferturile Conference League. Tabloul complet

UECL: Revenire istorică pentru Lucescu și PAOK / Fiorentina și Fenerbahce, în sferturi

În timp ce războiul face ravagii în Gaza, Maccabi Haifa a devenit un simbol al coexistenței pașnice

Răzvan Lucescu pierde cu PAOK la Zagreb / Spectacol în Ungaria, între Maccabi și Fiorentina

Șapte echipe italiene calificate în Europa: Italia conduce cursa pentru a cincea echipă în Liga Campionilor