Știri Fernandes Bruno, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Fernandes Bruno
Bruno Fernandes rămâne la Manchester United
Erik Ten Hag se așteaptă ca Fernandes să rămână la Man Utd și în sezonul următor

Ten Hag vorbește despre problemele de la Manchester United: ”Trebuie să facem îmbunătățiri!”

Record în Premier League! Este sezonul cel mai prolific din istorie

Thriller pe Wembley! Man United s-a calificat la loviturile de departajare după ce a condus cu 3-0

Dubla lui Fernandes aduce un punct pentru Manchester United, în deplasarea de la Bournemouth

Spectacol total între Chelsea și Man United. Palmer aduce victoria londonezilor cu două goluri marcate în prelungiri

Tactica cu care Man Utd s-a calificat în semifinalele FA Cup. Ten Hag recompensat pentru inovație

Două penalty-uri au făcut diferența pentru ”Diavolii roșii” pe Old Trafford

Manchester United învinge în Cupa Angliei. Portughezii au adus victoria ”diavolilor”

Echipa etapei în Champions League: Incredibilul Bellingham se remarcă din nou, Hummels își demonstrează clasa

Bruno Fernandes, decisiv pentru Man United! ”Diavolii” se impun în prelungiri la Fulham

Bruno Fernandes este jucătorul cu cele mai multe minute în fotbalul mondial

Weekend Highlights: Recordmanul Kane, iadul din Amsterdam și un autogol antologic

Amical spectaculos! Borussia Dortmund a învins-o pe Manchester United cu 3-2

Manchester United are un nou căpitan după ce lui Harry Maguire i s-a luat banderola

Harry Maguire pierde banderola de căpitan a lui Manchester United

Man United o învinge pe Chelsea și obține biletele pentru Liga Campionilor

Manchester City urcă pe primul loc. United și Newcastle, victorii pe teren propriu

Bruno Fernandes ar putea rata derby-ul cu Tottenham Hotspur

Eriksen, înaintea returului cu Sevilla: "În urmă cu un an visam la locul în care mă aflu astăzi"