Știri Crystal Palace, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Și Arsenal se încurcă pe teren propriu. Manchester City rămâne pe primul loc în Premier League

Săptămână de coșmar pentru Liverpool: Pas greșit în lupta pentru titlu

Juergen Klopp reacționează după dezastrul din Europa League: "Am meritat să pierdem"

Man City face legea pe Selhurst Park și pune presiune pe liderul Liverpool

Poate obține Guardiola un nou titlu cu City? ”Trebuie să câștigăm ultimele opt meciuri rămase”

Tottenham, pas greșit în lupta pentru Liga Campionilor / Punct vital luat de Everton la Newcastle

Guardiola iese la atac: "Real Madrid are nouă zile pauză pentru a se reface înaintea meciului din UCL"

Cu Drăgușin rezervă, Tottenham învinge Crystal Palace / Chelsea se încurcă cu Brentford

Accidentările se țin scai de Liverpool! Klopp va folosi tineri pentru a umple golurile

Crystal Palace a rămas fără antrenorul Roy Hodgson. Rolul său, preluat de Oliver Glasner

Crystal Palace anulează conferința de presă după ce managerului Roy Hodgson i s-a făcut rău

Antrenorul din Premier League care ar putea avea de suferit în ”scandalul sandvișurilor”

În minutul 90, scorul era 1-1! Comeback spectaculos pentru Chelsea în deplasarea de la Palace

Roy Hodgson le cere fanilor să fie lângă echipă, într-o perioadă dificilă pentru Crystal Palace

Top manageri care riscă să fie concediați în Premier League

Liverpool continuă lupta pentru titlu! După ce au zdrobit Chelsea, cormoranii amenință Arsenal

Arsenal reușește prima victorie din ultimele cinci partide

Atacantul lui Brentford, Ivan Toney, pregătit să înscrie goluri la revenirea pe teren

FA Cup: Ultimele echipe care și-au asigurat accesul în faza șaisprezecimilor de finală

Premier League reintroduce pauza de iarnă! Programul echipelor și cine este avantajat

Pep Guardiola, fericit: ”În sfârșit nu am mai luat gol”. City le-a prezentat fanilor cele 5 trofee

Antrenorul Pochettino nu vede "lipsă de disciplină" la Chelsea

De Zerbi visează la o victorie "de vis" a lui Brighton în fața rivalilor de la Crystal Palace

Pep Guardiola, după ce Manchester City a făcut 4 remize în ultimele 6 etape: ”Nu este ghinion!”

Manchester City în criză! Crystal Palace smulge un punct în prelungirile de pe Etihad Stadium