Știri Celta Vigo, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Celta Vigo
Augsburg a învins-o pe Wolfsburg în toamnă
Hack the Weekend: Posibile surprize care ar putea veni din Germania, Spania și Olanda

Înfrângerea la scor cu Real Madrid i-a adus demiterea! Rafa Benitez pleacă de la Celta Vigo

Real Madrid își mărește avansul în fruntea LaLiga după victoria zdrobitoare cu Celta Vigo

Jude Bellingham, suspendat două meciuri în campionatul Spaniei

Lewandowski a ajuns la 50 de goluri marcate pentru Barcelona mai repede ca Messi: "Foarte mândru"

Xavi, după victoria cu Celta Vigo: "Trebuia să fim lideri în campionat!"

Barcelona câștigă dramatic, cu un penalty repetat în ultimul minut de joc

Girona recâștigă primul loc în LaLiga după ce Portu aduce o victorie muncită la Celta

Real Madrid poate prelua conducerea în La Liga după meciul cu Las Palmas

Copa del Rey: Încă un derby de Madrid! Cum arată faza optimilor din Cupa Regelui

Sevilla, în negocieri cu un nou antrenor

Celta Vigo aprobă cel mai mare buget din istoria sa

Sergio Ramos, accidentat, ratează meciul cu Arsenal din Liga Campionilor

Presa spaniolă elogiază prestația lui Ianis Hagi: ”Singurul jucător al lui Alaves care era cu adevărat pe teren"

Ianis Hagi, cea mai bună partidă a sa pentru Alaves. A intrat de pe bancă și a făcut diferența

Atlético Madrid o zdrobește pe Celta de Vigo cu hat-trick-ul lui Griezmann

Sergio Ramos își înfruntă fosta echipă, Real Madrid, la Sevilla

Real Madrid și Barcelona au probleme în apărare: evaluarea celor 20 de echipe din LaLiga

Antrenorul lui Alaves: "Trebuie să începem să marcăm din faze fixe. Lui Ianis i-a lipsit puțin"

Ianis Hagi, titular la Alaves. Evoluție apreciată a internaționalului român

Xavi spune că De Jong, accidentat, va fi disponibil după următoarea pauză internațională

Ianis Hagi, pe banca de rezerve. "Experimentul Ianis Hagi nu a mulțumit pe nimeni"

Vinicius revine în selecționata Braziliei, după accidentarea care l-a ținut o lună pe tușă

Xavi salută noul spirit de luptă al Barcelonei după revenirea "epică" din meciul cu Celta

Remontada a la Barcelona! Catalanii revin de la 0-2 după ce au fost conduși 80 de minute