Handbal »Polonia » Polish Cup » 2017/2018

results
SA÷7¬~ZA÷POLONIA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷YkGyk6kj¬ZD÷p¬ZE÷t89xs7Me¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/polonia/polish-cup/¬ZX÷03Polonia 007olonia0010000000169000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷IyifZLI5¬AD÷1518714000¬ADE÷1518714000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szczecin¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZC¬AE÷Szczecin¬JA÷nF1oX2W1¬WU÷szczecin¬AG÷19¬BA÷11¬BC÷8¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy¬JB÷0IkTen92¬WV÷azoty-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷12¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷t0mXUBKg¬AD÷1517425200¬ADE÷1517425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grudziadz¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GDA¬AF÷Wybrzeze Gdansk¬JB÷K8LeTDAB¬WV÷wybrzeze-gdansk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷14¬BD÷19¬WM÷GRU¬AE÷Grudziadz¬JA÷xpWjUge5¬WU÷mks-grudziadz¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬AN÷n¬~AA÷l28hxfSJ¬AD÷1517425200¬ADE÷1517425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wielun¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIE¬AE÷Wielun¬JA÷lQUFStK0¬WU÷wielun¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷ZAG¬AF÷Zaglebie Lubin¬JB÷61PKR0Z6¬WV÷zaglebie-lubin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬BB÷22¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷nwlTVi5m¬AD÷1517421600¬ADE÷1517421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Zukowo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAT¬AE÷GKS Zukowo¬JA÷UJSrWFQh¬WU÷gks-zukowo¬AG÷28¬BA÷15¬BC÷13¬WN÷MEB¬AF÷Meble Elblag Wojcik¬JB÷bgXnVZua¬WV÷elblag-wojcik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷23¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷8nkPWXks¬AD÷1517421600¬ADE÷1517421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gwardia Koszalin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWA¬AE÷Gwardia Koszalin¬JA÷84vzYydt¬WU÷gwardia-koszalin¬AG÷27¬BA÷14¬BC÷13¬WN÷SPO¬AF÷Spojnia Gdynia¬JB÷jTTvXeBn¬WV÷spojnia-gdynia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷19¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷2Dt0YpRo¬AD÷1517421600¬ADE÷1517421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Konskie¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Konskie¬JA÷WtQYvB9N¬WU÷konskie¬AG÷25¬BA÷13¬BC÷12¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬JB÷E5FwvVOT¬WV÷stal-mielec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷35¬BB÷17¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷lUrCVrB4¬AD÷1517421600¬ADE÷1517421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Piekary¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Piekary¬JA÷xKn0eWg4¬WU÷olimpia-piekary¬AG÷31¬BA÷20¬BC÷11¬WN÷PIO¬AF÷Piotrków Tryb.¬JB÷Wtn4fj9A¬WV÷piotrkow-tryb¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷18¬BD÷14¬AN÷n¬~AA÷GIupS94C¬AD÷1517421600¬ADE÷1517421600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Warszawa AZS¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warszawa AZS¬JA÷fyV9pFun¬WU÷warszawa¬AG÷27¬BA÷11¬BC÷16¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬JB÷lbUDqZfh¬WV÷vive-kielce¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷42¬BB÷19¬BD÷23¬AN÷n¬~AA÷xE17EjzD¬AD÷1517419800¬ADE÷1517419800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorzów Wlkp.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzów Wlkp.¬JA÷dSkyzPRQ¬WU÷gorzow-wlkp¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷SZC¬AF÷Szczecin¬JB÷29S3Vrzr¬WV÷szczecin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬BB÷12¬BD÷13¬AN÷n¬~AA÷Sh7dyEsQ¬AD÷1517419800¬ADE÷1517419800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legnica¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷beC6k4RD¬WV÷gwardia-opole¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷28¬BB÷18¬BD÷10¬WM÷LEG¬AE÷Legnica¬JA÷phOOQKlD¬WU÷legnica¬AG÷27¬BA÷15¬BC÷12¬AN÷n¬~AA÷zaKADAkJ¬AD÷1517419800¬ADE÷1517419800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OS¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷GCW7U2kl¬WU÷ostrow-wielkopolski¬AG÷30¬BA÷16¬BC÷14¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬JB÷AZVBTM4f¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬BB÷17¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷Awp8WOeb¬AD÷1517419800¬ADE÷1517419800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SPR Control Process Tarnow¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷SPR Control Process Tarnow¬JA÷thgichPi¬WU÷spr-control-process-tarnow¬AG÷26¬BA÷11¬BC÷15¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze¬JB÷bTmddCvb¬WV÷zabrze¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷39¬BB÷22¬BD÷17¬AN÷n¬~AA÷OrulRTJI¬AD÷1517418000¬ADE÷1517418000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷21YHrgAb¬WU÷biala-podlaska¬AG÷23¬BA÷13¬BC÷10¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬JB÷pQNMsDP4¬WV÷wisla-plock¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷37¬BB÷21¬BD÷16¬AN÷n¬~AA÷082H91lo¬AD÷1517418000¬ADE÷1517418000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬JA÷OGMQtXvB¬WU÷przemysl¬AG÷25¬BA÷8¬BC÷17¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy¬JB÷hjRUuifH¬WV÷azoty-pulawy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷41¬BB÷18¬BD÷23¬AN÷n¬~AA÷xSttTkk6¬AD÷1515862800¬ADE÷1515862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dabrowa Bialostocka¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAB¬AE÷Dabrowa Bialostocka¬JA÷6PN7QBfU¬WU÷dabrowa-bialostocka¬AG÷17¬BA÷9¬BC÷8¬WN÷LEG¬AF÷Legionowo¬JB÷GpW5oeQu¬WV÷legionowo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷38¬BB÷20¬BD÷18¬AN÷n¬~AA÷f3iyUVZa¬AD÷1515862800¬ADE÷1515862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olsztyn¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷YBPaSXPH¬WU÷warmia-olsztyn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷23¬BA÷14¬BC÷9¬WN÷KWI¬AF÷Kwidzyn¬JB÷SYO3RiuO¬WV÷kwidzyn¬AH÷21¬BB÷12¬BD÷9¬AN÷n¬~
7
1519217416
17
fixtures
SA÷7¬~ZA÷POLONIA: Polish Cup¬ZEE÷UuclfXZB¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷YkGyk6kj¬ZD÷p¬ZE÷t89xs7Me¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_UuclfXZB¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/polonia/polish-cup/¬ZX÷03Polonia 007olonia0010000000169000Polish Cup 010sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷CbjbYuYB¬AD÷1519405200¬ADE÷1519405200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zaglebie Lubin¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zaglebie Lubin¬JA÷ELgXf6O8¬WU÷zaglebie-lubin¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬JB÷dpqxfQwF¬WV÷chrobry-glogow¬AN÷n¬~AA÷h8b6WJ2O¬AD÷1519754400¬ADE÷1519754400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Legionowo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬JA÷6JYBmOGr¬WU÷legionowo¬WN÷KAL¬AF÷Kalisz¬JB÷lrOGnrWl¬WV÷kalisz¬AN÷n¬~AA÷rJbsxOYn¬AD÷1519837200¬ADE÷1519837200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wybrzeze Gdansk¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GDA¬AE÷Wybrzeze Gdansk¬JA÷zF65t79F¬WU÷wybrzeze-gdansk¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Opole¬JB÷IwdAuROL¬WV÷gwardia-opole¬AN÷n¬~AA÷M9coyrlg¬AD÷1520442000¬ADE÷1520442000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spojnia Gdynia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spojnia Gdynia¬JA÷Wt0EvovS¬WU÷spojnia-gdynia¬WN÷WIS¬AF÷Wisla Plock¬JB÷lMntz5nq¬WV÷wisla-plock¬AN÷n¬~AA÷WbcAVwIU¬AD÷1520784000¬ADE÷1520784000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stal Mielec¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stal Mielec¬JA÷0IRKo2oe¬WU÷stal-mielec¬WN÷MEB¬AF÷Meble Elblag Wojcik¬JB÷fuROpM01¬WV÷elblag-wojcik¬AN÷n¬~AA÷Aq91XamI¬AD÷1520875800¬ADE÷1520875800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piotrków Tryb.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIO¬AE÷Piotrków Tryb.¬JA÷zyrtgpgL¬WU÷piotrkow-tryb¬WN÷ZAB¬AF÷Zabrze¬JB÷4Anph48R¬WV÷zabrze¬AN÷n¬~AA÷vohjz23a¬AD÷1520960400¬ADE÷1520960400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olsztyn¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIE¬AF÷Vive Kielce¬JB÷8O2sYrHe¬WV÷vive-kielce¬WM÷OLS¬AE÷Olsztyn¬JA÷SCopZO1k¬WU÷warmia-olsztyn¬AN÷n¬~
7
1519217416
7
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Polish Cup 2017/2018 din sectiunea Handbal/Polonia. Flashscore.ro oferă livescore din Polish Cup 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Polish Cup 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Polish Cup 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 100+ competiții de Handbal din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Polish Cup 2017/2018 este real-time și se actualizează live.