Rezultate, scoruri live si clasamete I Liga 2019/2020  

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
100% Bonus până la 300 RON la Pariuri
Miza primului pariu este rambursabilă daca acesta este pierzător. T&C se aplica. 18+

Handbal Polonia

I Liga
2019/2020
Loading...
results
SA÷7¬~ZA÷POLONIA: I Liga¬ZEE÷UHa73g51¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷GtG5zwqG¬ZD÷p¬ZE÷CrARgwBF¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_UHa73g51¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/polonia/i-liga/¬ZX÷03Polonia 007olonia0010000000001000I Liga 006I Liga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷Qqcyx7Tf¬AD÷1583670600¬ADE÷1583670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KS Forza Wroclaw¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OL.¬AF÷Ol.Grodkow¬JB÷bLBKx8cl¬WV÷ol-grodkow¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬WM÷KS¬AE÷KS Forza Wroclaw¬JA÷KUCGwlrr¬WU÷ks-forza-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷15¬BC÷15¬~AA÷jJYt4ymT¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬JA÷6ZpUCOXl¬WU÷biala-podlaska¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷15¬BC÷17¬WN÷ZPR¬AF÷ZPRP Kielce¬JB÷KxkYBrme¬WV÷zprp-kielce¬AH÷23¬BB÷12¬BD÷11¬~AA÷IqVcsgni¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ciechanow¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷Ciechanow¬JA÷4Cqi2Ec9¬WU÷ciechanow¬AG÷32¬BA÷17¬BC÷15¬WN÷OLS¬AF÷Olsztyn¬JB÷r3re1YCF¬WV÷warmia-olsztyn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷17¬BD÷18¬~AA÷Y90qzob7¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lodz¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷Lodz¬JA÷lA4XZ5s7¬WU÷lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷GRU¬AF÷Grunwald Poznan¬JB÷S03yZPdD¬WV÷grunwald-poznan¬AH÷25¬BB÷15¬BD÷10¬~AA÷6JtEwBoG¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nielba Wagrowiec¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIE¬AE÷Nielba Wagrowiec¬JA÷fHtIGDC2¬WU÷nielba-wagrowiec¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷17¬BC÷21¬WN÷MEB¬AF÷Meble Wojcik Elblag¬JB÷8KpMFXR8¬WV÷meble-wojcik¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬~AA÷lIrWcljE¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Piekary¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Piekary¬JA÷xWpSem4Q¬WU÷olimpia-piekary¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷16¬WN÷OBO¬AF÷Oborniki Slaskie¬JB÷COyfi7Cs¬WV÷oborniki-slaskie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷14¬BD÷14¬~AA÷O63eNbmi¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Przemysl¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRZ¬AE÷Przemysl¬JA÷QeiPWqPK¬WU÷przemysl¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬WN÷AZO¬AF÷Azoty-Pulawy II¬JB÷vaeTV3vR¬WV÷azoty-pulawy¬AH÷22¬BB÷9¬BD÷13¬~AA÷2c2aMI2c¬AD÷1583600400¬ADE÷1583600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zamosc¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMI¬AE÷Zamosc¬JA÷ptYeRNnr¬WU÷zamosc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷13¬BC÷13¬WN÷WAR¬AF÷Warszawa AZS¬JB÷OWWaQs2l¬WV÷warszawa¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷Aim5uXG3¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷GKS Zukowo¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GWA¬AF÷Gwardia Koszalin¬JB÷z1NZgj5k¬WV÷gwardia-koszalin¬AH÷31¬BB÷13¬BD÷18¬WM÷KAT¬AE÷GKS Zukowo¬JA÷dAOVfWkq¬WU÷gks-zukowo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷18¬BC÷22¬~AA÷GUm1tD1c¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazur Sierpc¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazur Sierpc¬JA÷QRXa0hSL¬WU÷mazur-sierpc¬AG÷23¬BA÷11¬BC÷12¬WN÷USA¬AF÷USAR Kwidzyn¬JB÷vVy4aCsS¬WV÷usar-kwidzyn¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷8¬BD÷16¬~AA÷C0amZ4DD¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrow Wielkopolski¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OS¬AE÷Ostrow Wielkopolski¬JA÷4InKc9ZD¬WU÷ostrow-wielkopolski¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷WIE¬AF÷Wielun¬JB÷r9oOdTlK¬WV÷wielun¬AH÷19¬BB÷9¬BD÷10¬~AA÷S8szc85K¬AD÷1583596800¬ADE÷1583596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Astromal Leszno¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAL¬AE÷Real Astromal Leszno¬JA÷fmRbjRRm¬WU÷real-astromal-leszno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷16¬WN÷ZIE¬AF÷Zielona Gora¬JB÷YwQ2kosf¬WV÷univ-zielona-gora¬AH÷23¬BB÷9¬BD÷14¬~AA÷vm1uyRr1¬AD÷1583593200¬ADE÷1583593200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorzów Wlkp.¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorzów Wlkp.¬JA÷tp1PySCf¬WU÷gorzow-wlkp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷18¬BC÷12¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬JB÷fm5TznS0¬WV÷legnica¬AH÷27¬BB÷13¬BD÷14¬~AA÷lrn9viW9¬AD÷1583591400¬ADE÷1583591400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SMS ZPRP Gdansk¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LII¬AE÷SMS ZPRP Gdansk¬JA÷2NgWhAKe¬WU÷sms-zprp-gdansk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷14¬BC÷20¬WN÷WEJ¬AF÷Wejherowo¬JB÷tEhzhUZ1¬WV÷wejherowo¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷12¬~AA÷ziADbFAj¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisla Plock 2¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisla Plock 2¬JA÷hrgHY5f8¬WU÷wisla-plock¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷21¬BC÷10¬WN÷KSZ¬AF÷Ostrowiec¬JB÷WYiLXP9E¬WV÷ostrowiec-swietokrzyski¬AH÷28¬BB÷11¬BD÷17¬~AA÷GtvI9uJi¬AD÷1583343000¬ADE÷1583343000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Azoty-Pulawy II¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AZO¬AE÷Azoty-Pulawy II¬JA÷QH4EIg4A¬WU÷azoty-pulawy¬AG÷26¬BA÷11¬BC÷15¬WN÷AMI¬AF÷Zamosc¬JB÷vL8IHDJG¬WV÷zamosc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷18¬BD÷15¬~AA÷A3wM8aYc¬AD÷1583078400¬ADE÷1583078400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSZ¬AE÷Ostrowiec¬JA÷Ys8MGXYM¬WU÷ostrowiec-swietokrzyski¬AG÷26¬BA÷14¬BC÷12¬WN÷PRZ¬AF÷Przemysl¬JB÷CY6QFilT¬WV÷przemysl¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷16¬BD÷16¬~
264
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri I Liga 2019/2020 din sectiunea Handbal/Polonia. Flashscore.ro oferă livescore din I Liga 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente I Liga 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din I Liga 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 100+ competiții de Handbal din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din I Liga 2019/2020 este real-time și se actualizează live.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!