Rezultate, scoruri live si clasamete Super League 2019/2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal Zambia

Super League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷tORRO7z4¬ZD÷c¬ZE÷jPmh4Y8P¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷pGfthBbU¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe Youth Academy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷CfF9nP2a¬WU÷kabwe-youth-academy-kysa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷joEDoqI5¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷th5jAhEb¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679365¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷jRVrlxv4¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷lClnmdgA¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fy3vDfUu¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593255¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷p8DHp3XB¬WU÷green-eagles¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷bBHLqNnI¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷C2dYgXTH¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593347¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷feQVg7AP¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kansanshi¬JB÷WGHckRIt¬WV÷kansanshi¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bahUfDEB¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583592864¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷21wpW3II¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷thxlVNXO¬WV÷kabwe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YR1rCEqn¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593008¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷j7ukSfHp¬WU÷nkwazi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷UcvgREWj¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6PexgiqO¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593465¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷QwH1loYn¬WU÷red-arrows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷4UF5m5mg¬WV÷mufulira-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷rTXuTiwF¬AD÷1583326800¬ADE÷1583326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583333052¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷f9TCsnWB¬WV÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷0nU8rSG5¬WU÷lumwana-radiants¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷YcCG8aHo¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583074369¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷ALuQBvj5¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷vepUAb5B¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WhYXqGvo¬AD÷1583060400¬ADE÷1583060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583067185¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷x8sID0Lh¬WU÷forest-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷WUtMCKza¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QikkhvX4¬AD÷1583049600¬ADE÷1583049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe Youth Academy¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583056740¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe Youth Academy¬JA÷QDcuHEAm¬WU÷kabwe-youth-academy-kysa¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷YwcqGYPg¬WV÷napsa-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷Uqn6ldWT¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988398¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷p0PAFMjt¬WU÷green-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷vNOEEt6n¬WV÷mufulira-wanderers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷veggibnB¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988067¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷CUemFhu0¬WU÷kabwe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷6ieiECf6¬WV÷nakambala-leopards¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MJrbjI1H¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582987952¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷EHbaCjPI¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷KfaeDW9C¬WU÷nkwazi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0As2kxHN¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582988551¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷h8c3BAvP¬WU÷red-arrows¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬JB÷riwqK2rP¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
218
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Zambia. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!