Fotbal »Zambia » Super League » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambia¬ZC÷vPv1GfH6¬ZD÷s¬ZE÷pzo4Isu6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/zambia/super-league/¬ZX÷00Zambia 006Zambia0000000000169000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambia¬~AA÷vRFjT8c1¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷WY1L69yE¬WU÷green-buffaloes-fc¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷px6P5TjK¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6weklAZQ¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabwe¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷h2V2JnLJ¬WU÷kabwe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷WhU6I6zQ¬WV÷power-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷IHEfSSC7¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷va5T4m6Q¬WU÷lumwana-radiants¬AG÷1¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷t8ie07Es¬WV÷buildcon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷lxNwWADr¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷8fXHnlpr¬WU÷lusaka-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷NAP¬AF÷NAPSA Stars¬JB÷McyMo8al¬WV÷napsa-stars¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷OWdGqUsr¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nchanga Rangers¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NCH¬AE÷Nchanga Rangers¬JA÷xz7ZDQrs¬WU÷nchanga-rangers¬AG÷2¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷jwBwDpbm¬WV÷nakambala-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷SndokjKK¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷QewHeqTC¬WU÷nkana¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷KON¬AF÷Konkola¬JB÷4nxLf3rJ¬WV÷konkola-blades¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷MkLoUlre¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷UTNxrQbD¬WV÷forest-rangers¬AH÷0¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬JA÷jwPYr6q7¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷WK2xiCk8¬AD÷1512219600¬ADE÷1512219600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷xzo4boqf¬WV÷mufulira-wanderers¬AH÷2¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷bqn0aRTm¬WU÷zesco-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷raMsVUSl¬AD÷1512212400¬ADE÷1512212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷City of Lusaka¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIT¬AE÷City of Lusaka¬JA÷4MQQpSEf¬WU÷city-of-lusaka¬AG÷1¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷rDPUqnU0¬WV÷red-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷pO6tjW4E¬AD÷1512212400¬ADE÷1512212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Nakonde¬ER÷Runda 38¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Nakonde¬JA÷Wdp8c5b0¬WU÷real-nakonde¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬JB÷rXmCdPD6¬WV÷nkwazi¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷OfwawgL8¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬JA÷pKYJlyGS¬WU÷buildcon¬AG÷1¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷nTKopeOq¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷hUs3xDzF¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Eagles¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles¬JA÷UiAjqFwj¬WU÷green-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷SxTgrZhd¬WV÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WKt7yXkL¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkwazi¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷ttHy7IVd¬WU÷nkwazi¬AG÷1¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷KWFu6xo3¬WV÷lumwana-radiants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷p4vevZ52¬AD÷1511701200¬ADE÷1511701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Arrows¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Arrows¬JA÷xfVBjcoG¬WU÷red-arrows¬AG÷1¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷GpUFkH0M¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷zZd4HBbk¬AD÷1511629200¬ADE÷1511629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷UVYFWyfp¬WU÷power-dynamos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷REA¬AF÷Real Nakonde¬JB÷8MXJVe9j¬WV÷real-nakonde¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ra0CFkT1¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷tSy3hJG3¬WU÷forest-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷CIT¬AF÷City of Lusaka¬JB÷fVu7iwW9¬WV÷city-of-lusaka¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EqWBzi5R¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Konkola¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KON¬AE÷Konkola¬JA÷x8Ap5d09¬WU÷konkola-blades¬AG÷1¬WN÷NCH¬AF÷Nchanga Rangers¬JB÷Gb9l4GFF¬WV÷nchanga-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Ued8GVDe¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬JA÷8Ewefuni¬WU÷mufulira-wanderers¬AG÷1¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷n5xaga1c¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷drb0Iiqq¬AD÷1511614800¬ADE÷1511614800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷bmrpxbWM¬WU÷napsa-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷CjnlyIoT¬WV÷nakambala-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IcIwzKEG¬AD÷1511607600¬ADE÷1511607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷Runda 37¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷xYgyvK1A¬WU÷lusaka-dynamos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAB¬AF÷Kabwe¬JB÷GOhuwvHG¬WV÷kabwe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1516766370
380
fixtures
1
1516766370
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2017 din sectiunea Fotbal/Zambia. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2017 este real-time și se actualizează instant.