Fotbal »Turcia » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷TURCIA: Cupa¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Turcia¬ZC÷IJ1LJbpg¬ZD÷p¬ZE÷8dnwMGCh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/turcia/cupa/¬ZX÷00Turcia 006Turcia0250000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turcia¬~AA÷6mxStMfA¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Altindag Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Altindag Bld.¬WU÷altindag-belediyespor¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Cankirispor¬WV÷cankirispor¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ldw9Q0AT¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Altinova Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬WU÷altinova-belediyeapor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BOZ¬AF÷Bozuyuk Vitraspor¬WV÷bozuyuk-vitraspor¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pYmJrrQc¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bartinspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Bartinspor¬WU÷bartinspor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬WV÷turk-metal¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A5v5RteN¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ergene Velimese¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERO¬AF÷Erokspor¬WV÷erokspor¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ERG¬AE÷Ergene Velimese¬WU÷ergene-velimese¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WUqFqOAi¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Isparta Davrazspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISP¬AE÷Isparta Davrazspor¬WU÷isparta-davrazspor¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Bucak Bld.¬WV÷bucak-belediyesi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WUL6Zwmp¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Karakopru¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karakopru¬WU÷karakopru¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KIL¬AF÷Kilis Bld.¬WV÷kilis-belediyespor¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EDuzu0PM¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Karaman Bld.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬WU÷karaman-belediyespor¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NEV¬AF÷Nevsehirspor¬WV÷nevsehirspor¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zNtWutAG¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kirsehirspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirsehirspor¬WU÷kirsehirspor¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YEN¬AF÷Yeni Aksarayspor¬WV÷yeni-aksarayspor¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SdwOs2u4¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MKE Kirikkalespor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKE¬AE÷MKE Kirikkalespor¬WU÷mke-kirikkalespor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOZ¬AF÷Yozgatspor 1959 FK¬WV÷yimpas-yozgatspor¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷Gru1SMuH¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Modafenspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOD¬AE÷Modafenspor¬WU÷modafenspor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬WV÷edirnespor-genclik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QiLAYc2j¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osmaniyespor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSM¬AE÷Osmaniyespor¬WU÷osmaniyespor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADI¬AF÷Adiyamanspor¬WV÷adiyamanspor¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vycTLKIp¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tavsanli Linyitspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavsanli Linyitspor¬WU÷tavsanli-linyitspor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KUT¬AF÷Kutahyaspor¬WV÷kutahyaspor¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IReXKvYj¬AD÷1503406800¬ADE÷1503406800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turgutluspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turgutluspor¬WU÷turgutluspor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷UTA¬AF÷Utas Usakspor¬WV÷utas-usakspor¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KGohUrB4¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agri 1970¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Pertekspor¬WV÷pertekspor¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AGR¬AE÷Agri 1970¬WU÷agri-1970¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷2uycT2QA¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsinspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsinspor¬WU÷arsinspor¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YEN¬AF÷Yeni Orduspor¬WV÷yeni-orduspor¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wf5c81lo¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hopaspor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOP¬AE÷Hopaspor¬WU÷hopaspor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷SER¬AF÷Serhat Ardahanspor¬WV÷serhat-ardahanspor¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷d2EVCstU¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Igdir Aras Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬WU÷igdir-aras-spor¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karsspor¬WV÷karsspor¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YaqtXpRo¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mardin 47 Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Mardin 47 Spor¬WU÷mardin-47-spor¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷tQnlVOeb¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mus Spor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Mus Spor¬WU÷mus-spor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DER¬AF÷Dersimspor¬WV÷dersim-spor¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CjrpW4th¬AD÷1503405000¬ADE÷1503405000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yuksekova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬WU÷yuksekova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷TAT¬AF÷Tatvan¬WV÷tatvan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dxVvvKvT¬AD÷1503399600¬ADE÷1503399600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SinopSpor¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬WU÷sinopspor¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷YEN¬AF÷Yeni Amasyaspor¬WV÷yeni-amasyaspor¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1503571092
21
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TURCIA: Cupa¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Turcia¬ZC÷IJ1LJbpg¬ZD÷p¬ZE÷8dnwMGCh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/turcia/cupa/¬ZX÷00Turcia 006Turcia0250000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turcia¬~AA÷C6A9Iznp¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷12 Bingol¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERZ¬AF÷24 Erzincanspor¬WV÷24erzincanspor¬WM÷BIN¬AE÷12 Bingol¬WU÷12-bingol-spor¬AN÷n¬~AA÷MyvbP6Kd¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agri 1970¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belediye Vanspor¬WV÷belediye-vanspor¬WM÷AGR¬AE÷Agri 1970¬WU÷agri-1970¬AN÷n¬~AA÷neBiCaPA¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altindag Bld.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬WV÷bartinspor¬WM÷ECH¬AE÷Altindag Bld.¬WU÷altindag-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷My24Dl4m¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anatolia Bagcilar¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anatolia Bagcilar¬WU÷anatolia-bagcilar¬WN÷CAT¬AF÷Catalca¬WV÷catalca-spor¬AN÷n¬~AA÷QoAeBJvH¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ankara Demirspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANK¬AE÷Ankara Demirspor¬WU÷ankara-demirspor¬WN÷ANK¬AF÷Ankara Adliyespor¬WV÷ankara-adliyespor¬AN÷n¬~AA÷AcOsNGwT¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayburt¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayburt¬WU÷bayburt-ozel-idare¬WN÷PAZ¬AF÷Pazarspor¬WV÷pazarspor¬AN÷n¬~AA÷ro30EUls¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayrampasa¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayrampasa¬WU÷bayrampasa¬WN÷HAL¬AF÷Halide E.¬WV÷halide-edip¬AN÷n¬~AA÷0Sx2OQZ2¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bilecik¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIL¬AE÷Bilecik¬WU÷bilecik¬WN÷BAT¬AF÷Batman Petrolspor¬WV÷batman-petrolspor¬AN÷n¬~AA÷jTHrELfb¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucak Bld.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucak Bld.¬WU÷bucak-belediyesi¬WN÷KEM¬AF÷Kemerspor 2003¬WV÷kemerspor-2003¬AN÷n¬~AA÷U1s6Npk9¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cizrespor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIZ¬AE÷Cizrespor¬WU÷cizrespor¬WN÷YUK¬AF÷Yuksekova¬WV÷yuksekova¬AN÷n¬~AA÷U15CBSYa¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Darica Genclerbirligi¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAR¬AE÷Darica Genclerbirligi¬WU÷darica-genclerbirligi¬WN÷GOL¬AF÷Golcukspor¬WV÷golcukspor¬AN÷n¬~AA÷8htAM44F¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duzcespor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUZ¬AE÷Duzcespor¬WU÷duzcespor¬WN÷KOC¬AF÷Kocaelispor¬WV÷kocaelispor¬AN÷n¬~AA÷K8VUPIgA¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duzyurtspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Duzyurtspor¬WU÷duzyurtspor¬WN÷HOP¬AF÷Hopaspor¬WV÷hopaspor¬AN÷n¬~AA÷CQfHAnl6¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edirnespor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edirnespor¬WU÷edirnespor-genclik¬WN÷DAR¬AF÷Dardanelspor¬WV÷dardanelspor¬AN÷n¬~AA÷6T9DHf1j¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elaziz Bld.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELA¬AE÷Elaziz Bld.¬WU÷elaziz-bld¬WN÷DIY¬AF÷Diyarbekirspor¬WV÷diyarbakirspor¬AN÷n¬~AA÷vgjW4HHp¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erciyesspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERC¬AE÷Erciyesspor¬WU÷erciyesspor¬WN÷NEV¬AF÷Nevsehirspor¬WV÷nevsehirspor¬AN÷n¬~AA÷dGLhibmo¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karacabey Birlikspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karacabey Birlikspor¬WU÷karacabey-birlikspor¬WN÷YES¬AF÷Yesil Bursa¬WV÷yesil-bursa¬AN÷n¬~AA÷I3DHGEGd¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karsspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karsspor¬WU÷karsspor¬WN÷MUS¬AF÷Mus Spor¬WV÷mus-spor¬AN÷n¬~AA÷d6IvF1uh¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manisa¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Bergama Bld.¬WV÷bergama-bld¬WM÷CAN¬AE÷Manisa¬WU÷manisa-bbsk¬AN÷n¬~AA÷UJGnDuA4¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muglaspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUG¬AE÷Muglaspor¬WU÷muglaspor¬WN÷AYD¬AF÷Aydinspor¬WV÷aydinspor¬AN÷n¬~AA÷EVUYOx9G¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ofspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OFS¬AE÷Ofspor¬WU÷ofspor¬WN÷YOM¬AF÷Yomraspor¬WV÷yomraspor¬AN÷n¬~AA÷KjbP8QII¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orhangazispor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORH¬AE÷Orhangazispor¬WU÷orhangazispor¬WN÷ALT¬AF÷Altinova Bld.¬WV÷altinova-belediyeapor¬AN÷n¬~AA÷OtxMRvPc¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osmaniyespor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSM¬AE÷Osmaniyespor¬WU÷osmaniyespor¬WN÷ERZ¬AF÷Erzin¬WV÷erzin¬AN÷n¬~AA÷pjwISK9i¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Payasspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEY¬AE÷Payasspor¬WU÷payasspor¬WN÷KIR¬AF÷Kirikhanspor¬WV÷kirikhanspor¬AN÷n¬~AA÷K89aAwfN¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬WU÷sinopspor¬WN÷ARB¬AF÷Erbaaspor¬WV÷erbaaspor¬AN÷n¬~AA÷Gb18C8Jg¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sultanbeyli¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUL¬AE÷Sultanbeyli¬WU÷sultanbeyli¬WN÷TEP¬AF÷Tepecik¬WV÷tepecik¬AN÷n¬~AA÷65RQQbv4¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tarsus¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Tarsus¬WU÷tarsus¬WN÷KAR¬AF÷Karakopru¬WV÷karakopru¬AN÷n¬~AA÷jHVELOJL¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tavsanli Linyitspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavsanli Linyitspor¬WU÷tavsanli-linyitspor¬WN÷KIZ¬AF÷Kizilcaboluk Spor Kulubu¬WV÷kizilcabolukspor¬AN÷n¬~AA÷jHgL963C¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tekirdagspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEK¬AE÷Tekirdagspor¬WU÷tekirdagspor¬WN÷ERG¬AF÷Ergene Velimese¬WV÷ergene-velimese¬AN÷n¬~AA÷bLayGsQo¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tire¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIR¬AE÷Tire¬WU÷tirespor-1922¬WN÷TUR¬AF÷Turgutluspor¬WV÷turgutluspor¬AN÷n¬~AA÷hMTxOdOM¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trabzon¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Trabzon¬WU÷1461-trabzon¬WN÷ARS¬AF÷Arsinspor¬WV÷arsinspor¬AN÷n¬~AA÷Iqkz4yXj¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeni Aksarayspor¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yeni Aksarayspor¬WU÷yeni-aksarayspor¬WN÷KOZ¬AF÷Kozan¬WV÷kozanspor¬AN÷n¬~AA÷YBD39c9T¬AD÷1504008000¬ADE÷1504008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgatspor 1959 FK¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgatspor 1959 FK¬WU÷yimpas-yozgatspor¬WN÷COR¬AF÷Corum¬WV÷corum-belediyespor¬AN÷n¬~
1
1503571092
33
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Turciei din sectiunea Fotbal/Turcia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Turciei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Turciei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Turciei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Turciei este real-time și se actualizează instant.