Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Turciei

Fotbal »Turcia » Cupa » 2018/2019

results
1
1534464480
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TURCIA: Cupa¬ZEE÷WbT430Fg¬ZB÷191¬ZY÷Turcia¬ZC÷pvaeRpBG¬ZD÷p¬ZE÷WEmjsM0o¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/turcia/cupa/¬ZX÷00Turcia 006Turcia0250000000179000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Turcia¬~AA÷rcHbBQgK¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷1955 Batman¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷1955 Batman¬JA÷8YsZ1mnb¬WU÷1955-batman¬WN÷SII¬AF÷Siirt Ozel¬JB÷nPtw1714¬WV÷siirt-ozel¬AN÷n¬~AA÷KvKR4OWm¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aksaray Bld.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKS¬AE÷Aksaray Bld.¬JA÷WEiOucVe¬WU÷aksaray-bld¬WN÷MUT¬AF÷Mut Idmanyurdu¬JB÷A5jSvHp2¬WV÷mut-idmanyurdu¬AN÷n¬~AA÷AVwIbmAE¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altinova Bld.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬JA÷21OHxXIn¬WU÷altinova-belediyeapor¬WN÷INS¬AF÷Cayirovaspor¬JB÷EySLyiYh¬WV÷cayirovaspor¬AN÷n¬~AA÷46IfC6vE¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bitlis Ozguzeldere¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIT¬AE÷Bitlis Ozguzeldere¬JA÷GQPR39Ho¬WU÷bitlis-ozguzeldere¬WN÷SAM¬AF÷Mardin BB¬JB÷EBrV2TWi¬WV÷mardin-bb¬AN÷n¬~AA÷4hwMc7PK¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bozuyuk Vitraspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOZ¬AE÷Bozuyuk Vitraspor¬JA÷d0HQzBma¬WU÷bozuyuk-vitraspor¬WN÷BEL¬AF÷Belediye Derince¬JB÷ziGUZU25¬WV÷belediye-derince¬AN÷n¬~AA÷OWGr1tWC¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucak Bld.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Bucak Bld.¬JA÷QyDcfdpk¬WU÷bucak-belediyesi¬WN÷BIG¬AF÷Bigaspor¬JB÷4SB1gGae¬WV÷bigaspor¬AN÷n¬~AA÷WvuEaTf8¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cengelkoyspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Cengelkoyspor¬JA÷6VxnrgeP¬WU÷cengelkoyspor¬WN÷CER¬AF÷Cerkezkoy 1911¬JB÷8vPDwD3t¬WV÷cerkezkoy-1911¬AN÷n¬~AA÷fNeVzpI7¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaziosmanpasa¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAZ¬AE÷Gaziosmanpasa¬JA÷jNfaKk3I¬WU÷gaziosmanpasa¬WN÷EDI¬AF÷Edirnespor¬JB÷UDg3J9IO¬WV÷edirnespor-genclik¬AN÷n¬~AA÷fyy4kqX0¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igdir Aras Spor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬JA÷8K20mlX4¬WU÷igdir-aras-spor¬WN÷AGR¬AF÷Agri 1970¬JB÷MN64n8nB¬WV÷agri-1970¬AN÷n¬~AA÷G6Dz3210¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Isparta Davrazspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISP¬AE÷Isparta Davrazspor¬JA÷bRSI1vhF¬WU÷isparta-davrazspor¬WN÷MIC¬AF÷Kale Belediyespor¬JB÷CUWM0b7L¬WV÷kale-belediyespor¬AN÷n¬~AA÷nBXei52l¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karadeniz Eregli¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷1074 Cankirispor¬JB÷femejjmn¬WV÷1074-cankirispor¬WM÷KAR¬AE÷Karadeniz Eregli¬JA÷G4liiWXu¬WU÷karadeniz-eregli¬AN÷n¬~AA÷YsOV3rnf¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬JA÷xCvA30N2¬WU÷karaman-belediyespor¬WN÷YOZ¬AF÷Yozgatspor 1959 FK¬JB÷G2wE2Kx9¬WV÷yimpas-yozgatspor¬AN÷n¬~AA÷O8YeAp9Q¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilis Bld.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilis Bld.¬JA÷40yr0RGA¬WU÷kilis-belediyespor¬WN÷DIY¬AF÷Diyarbakir Yolspor¬JB÷riznaoWG¬WV÷diyarbakir-yolspor¬AN÷n¬~AA÷fcCv2MG6¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kutahyaspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUT¬AE÷Kutahyaspor¬JA÷6iWQaIMR¬WU÷kutahyaspor¬WN÷ODE¬AF÷Odemisspor¬JB÷80IhexVr¬WV÷odemisspor¬AN÷n¬~AA÷2wdPdRvR¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maltepespor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maltepespor¬JA÷4QKYYlIB¬WU÷maltepespor¬WN÷BEY¬AF÷Beylerbeyi¬JB÷rHJxY8XH¬WV÷beylerbeyi¬AN÷n¬~AA÷QHKN54Hs¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pertekspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Pertekspor¬JA÷zmbFsJ0q¬WU÷pertekspor¬WN÷KAR¬AF÷Karliova Yildirim¬JB÷lj2JtwGk¬WV÷karliova-yildirim¬AN÷n¬~AA÷x0Q8l3n7¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Serhat Ardahanspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarikamis¬JB÷rweDpnHN¬WV÷sarikamis-genclerbirligi¬WM÷SER¬AE÷Serhat Ardahanspor¬JA÷4nd9oS1H¬WU÷serhat-ardahanspor¬AN÷n¬~AA÷Gpx0jPHf¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬JA÷z74hkA2h¬WU÷sinopspor¬WN÷UNY¬AF÷Unye 1957¬JB÷Ec3dlUHb¬WV÷unye-1957¬AN÷n¬~AA÷2NFn00oJ¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeni Amasyaspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yeni Amasyaspor¬JA÷bkB5hzF1¬WU÷yeni-amasyaspor¬WN÷TUR¬AF÷Turk Metal¬JB÷APE9ifU7¬WV÷turk-metal¬AN÷n¬~AA÷8KYihomr¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yenicagaspor¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEN¬AE÷Yenicagaspor¬JA÷Qu9sXSnO¬WU÷yenicagaspor¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬JB÷vqDoWn2U¬WV÷bartinspor¬AN÷n¬~AA÷j3UCmN1D¬AD÷1535554800¬ADE÷1535554800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬JA÷CCaHq6WT¬WU÷yuksekova¬WN÷MUS¬AF÷Mus Menderesspor¬JB÷ELoquQvo¬WV÷mus-menderesspor¬AN÷n¬~
1
1534464480
21
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Turciei din sectiunea Fotbal/Turcia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Turciei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Turciei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Turciei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Turciei este real-time și se actualizează instant.