Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2019/2020

Fotbal Tunisia

Cupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷TUNISIA: Cupa¬ZEE÷dIBUOYl6¬ZB÷190¬ZY÷Tunisia¬ZC÷IglQave3¬ZD÷c¬ZE÷0EHdAfh6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷190_dIBUOYl6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/tunisia/cupa/¬ZX÷00Tunisia 007unisia0020000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tunisia¬~AA÷Wr7mmSZe¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahly Sfaxien¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AHL¬AE÷Ahly Sfaxien¬JA÷hKF9Ca1o¬WU÷ahly-sfaxien¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WS¬AF÷WS Hamma¬JB÷WAEDBJGi¬WV÷ws-hamma¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷va7s99dF¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Borj Amri¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷CO Transports¬JB÷COd4lmFe¬WV÷co-transports¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬WM÷BOR¬AE÷Borj Amri¬JA÷jFe8m7U1¬WU÷borj-amri¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬~AA÷AP2wAks9¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Espoir Rogba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SBA¬AF÷Sporting Ben Arous¬JB÷vcqcj9pq¬WV÷sporting-ben-arous¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷ESP¬AE÷Espoir Rogba¬JA÷Imr1kTak¬WU÷espoir-rogba¬AG÷0¬~AA÷EubfAbyh¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gafsa¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAF¬AE÷Gafsa¬JA÷4b7EcWzC¬WU÷gafsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷ZAR¬AF÷Zarzis¬JB÷I1BIdjjI¬WV÷zarzis¬AH÷0¬~AA÷bV8ukl5q¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamam-Sousse¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamam-Sousse¬JA÷WAxhfIoH¬WU÷hamam-sousse¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOU¬AF÷Bousalem¬JB÷A1ydgx1N¬WV÷bousalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0Eej7mRR¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷JSTozeur¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Ariana¬JB÷CrmbAUyF¬WV÷ariana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷JST¬AE÷JSTozeur¬JA÷jZo29liL¬WU÷jeunesse-sportive-de-tozeur¬AG÷0¬~AA÷WdnM1Rlk¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalaa¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EMM¬AF÷EM Mahdia¬JB÷SEut26qe¬WV÷em-mahdia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KAL¬AE÷Kalaa¬JA÷Gvxx3nUl¬WU÷kalaa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷WY3ZAVR2¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kerkennah¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KER¬AE÷Kerkennah¬JA÷YcHP8H0A¬WU÷kerkennah¬AG÷0¬WN÷ASD¬AF÷AS Djerba¬JB÷n1LT7yGG¬WV÷as-djerba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬~AA÷UTPjnnk2¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Korba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOR¬AE÷Korba¬JA÷0pJHAwWc¬WU÷korba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAB¬AF÷NA Bouhjar¬JB÷vyIL9co4¬WV÷na-bouhjar¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xM7ql8Kk¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ksibet Sousse¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSI¬AE÷Ksibet Sousse¬JA÷4Oz0hdGT¬WU÷ksibet-sousse¬AG÷0¬WN÷REJ¬AF÷Rejiche¬JB÷vHRRmGOp¬WV÷rejiche¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷4Uj77dLA¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moknine¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Moknine¬JA÷GKVyb0nh¬WU÷moknine¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Marsa¬JB÷UNZucK1b¬WV÷marsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷d4ma9Ijb¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Oued Ellil¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUE¬AE÷Oued Ellil¬JA÷COAMeA5O¬WU÷oued-ellil¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JEN¬AF÷Jendouba Sport¬JB÷jF9QfUKU¬WV÷jendouba-sport¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rLkB6GzH¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sbikha¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SBI¬AE÷Sbikha¬JA÷OpZqdvH4¬WU÷sbikha¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷SFA¬AF÷Sfax Railways¬JB÷2yYmebWA¬WV÷sfax-railways¬AH÷0¬~AA÷AmoQ0o4e¬AD÷1578227400¬ADE÷1578227400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sejnane¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEJ¬AE÷Sejnane¬JA÷Myup1Qb1¬WU÷sejnane¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Tebourba¬JB÷0Swl0pE7¬WV÷jeunesse-tebourba¬AH÷0¬~AA÷Ik6o8TBL¬AD÷1578141000¬ADE÷1578141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Agareb¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Sportif Hilalien¬JB÷ILmfBAM8¬WV÷sportif-hilalien¬AH÷0¬WM÷ASA¬AE÷AS Agareb¬JA÷4IqjCj72¬WU÷as-agareb¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬~AA÷xzmI27Zr¬AD÷1578141000¬ADE÷1578141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷EO Goulette Kram¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOU¬AE÷EO Goulette Kram¬JA÷K8j6886R¬WU÷eo-goulette-kram¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷GRO¬AF÷Grombalia Sports¬JB÷MHxY3SEr¬WV÷grombalia-sports¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷ja2Na5J1¬AD÷1578141000¬ADE÷1578141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Menzel Temim¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menzel Temim¬JA÷lrXVOTj8¬WU÷menzel-temim¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬WN÷ECH¬AF÷Bouhajla¬JB÷SYVZNm6E¬WV÷bouhajla¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬~AA÷A7i38x64¬AD÷1578141000¬ADE÷1578141000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Zitouna Chommakh¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIT¬AE÷Zitouna Chommakh¬JA÷r7XTaMHu¬WU÷zitouna-chommakh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CS¬AF÷CS Jebeniana¬JB÷McWXbtXo¬WV÷cs-jebeniana¬AH÷0¬~
30
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TUNISIA: Cupa¬ZEE÷dIBUOYl6¬ZB÷190¬ZY÷Tunisia¬ZC÷IglQave3¬ZD÷c¬ZE÷0EHdAfh6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷190_dIBUOYl6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/tunisia/cupa/¬ZX÷00Tunisia 007unisia0020000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tunisia¬~AA÷U3K2Myjb¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Borj Amri¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Borj Amri¬JA÷GYALp9nj¬WU÷borj-amri¬WN÷KAL¬AF÷Kalaa¬JB÷fP9PqT1d¬WV÷kalaa¬AN÷n¬~AA÷UsqS9b6h¬AD÷1582974000¬ADE÷1582974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷US Tataouine¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAT¬AE÷US Tataouine¬JA÷hInwPhQT¬WU÷us-tataouine¬WN÷ARI¬AF÷Ariana¬JB÷fRY4KCYp¬WV÷ariana¬AN÷n¬~AA÷jcXz8xy5¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chebba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chebba¬JA÷foLfsztb¬WU÷chebba¬WN÷GUE¬AF÷Ben Guerdane¬JB÷8lPbtfe4¬WV÷ben-guerdane¬AN÷n¬~AA÷IPjp4fzU¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kairouanaise¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kairouanaise¬JA÷IeKReZfi¬WU÷kairouanaise¬WN÷AFR¬AF÷Club Africain¬JB÷dnJVfgAc¬WV÷club-africain¬AN÷n¬~AA÷dfEDjy6U¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Menzel Temim¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SBA¬AF÷Sporting Ben Arous¬JB÷4EsFUddh¬WV÷sporting-ben-arous¬WM÷MEN¬AE÷Menzel Temim¬JA÷r5tJTGBb¬WU÷menzel-temim¬AN÷n¬~AA÷40yu7djB¬AD÷1582981200¬ADE÷1582981200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sejnane¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEJ¬AE÷Sejnane¬JA÷2BO2uEAA¬WU÷sejnane¬WN÷WS¬AF÷WS Hamma¬JB÷t2N6vYPG¬WV÷ws-hamma¬AN÷n¬~AA÷bNzq6G5H¬AD÷1583060400¬ADE÷1583060400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Djerba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASD¬AE÷AS Djerba¬JA÷AySAwhuN¬WU÷as-djerba¬WN÷HAM¬AF÷Hammam-Lif¬JB÷lSQExCfT¬WV÷hammam-lif¬AN÷n¬~AA÷xEZn5zLN¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Agareb¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷AS Agareb¬JA÷67DtYV2p¬WU÷as-agareb¬WN÷MAR¬AF÷Marsa¬JB÷4hWqXkIj¬WV÷marsa¬AN÷n¬~AA÷KYxCaEro¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bizertin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIZ¬AE÷Bizertin¬JA÷QLNZgDP3¬WU÷bizertin¬WN÷GRO¬AF÷Grombalia Sports¬JB÷4CMwgXvA¬WV÷grombalia-sports¬AN÷n¬~AA÷8YsW8ILb¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bousalem¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAF¬AF÷Gafsa¬JB÷0OLjrGQi¬WV÷gafsa¬WM÷BOU¬AE÷Bousalem¬JA÷MXMnqdBo¬WU÷bousalem¬AN÷n¬~AA÷nuVcNHzh¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metlaoui¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metlaoui¬JA÷6aPkjVOS¬WU÷metlaoui¬WN÷OUE¬AF÷Oued Ellil¬JB÷88BHokXq¬WV÷oued-ellil¬AN÷n¬~AA÷nyeA2dHF¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rejiche¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REJ¬AE÷Rejiche¬JA÷AHDSupBT¬WU÷rejiche¬WN÷SFA¬AF÷Sfaxien¬JB÷Sd0fy4Jp¬WV÷sfaxien¬AN÷n¬~AA÷08vOAvin¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Tunisien¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Tunisien¬JA÷phqVQEeH¬WU÷stade-tunisien¬WN÷SLI¬AF÷Slimane¬JB÷bemZPYAN¬WV÷slimane¬AN÷n¬~AA÷YyRgOcLo¬AD÷1583067600¬ADE÷1583067600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zitouna Chommakh¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIT¬AE÷Zitouna Chommakh¬JA÷bZLshifG¬WU÷zitouna-chommakh¬WN÷MON¬AF÷Monastir¬JB÷CxQoiB9M¬WV÷monastir¬AN÷n¬~AA÷0ng0l6d5¬AD÷1583931600¬ADE÷1583931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Korba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETO¬AF÷Etoile Sahel¬JB÷ETQvQtFE¬WV÷etoile-du-sahel¬WM÷KOR¬AE÷Korba¬JA÷8jQrP0UK¬WU÷korba¬AN÷n¬~AA÷MHuKBKyt¬AD÷1583931600¬ADE÷1583931600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sbikha¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESP¬AF÷Esperance Tunis¬JB÷jVqRRftB¬WV÷esperance-tunis¬WM÷SBI¬AE÷Sbikha¬JA÷CvoNSzR4¬WU÷sbikha¬AN÷n¬~
16
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Tunisia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!