Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Scoţiei, FA Cup

Fotbal Scoţia

Scottish Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SCOŢIA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Scoţia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/scotia/scottish-cup/¬ZX÷00Scoţia 006Scoţia0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Scoţia¬~AA÷CG5OIBjT¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Broxburn Athletic¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Broxburn Athletic¬JA÷IohPDLbA¬WU÷broxburn-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷dxiTCuEG¬WV÷east-stirlingshire¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷KvvQzpCE¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buckie Thistle¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUC¬AE÷Buckie Thistle¬JA÷f9tPvk3Q¬WU÷buckie-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Strollers¬JB÷dISjz9Bs¬WV÷civil-service-strollers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷radfDkEj¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonian Braves¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Caledonian Braves¬JA÷AqX36wip¬WU÷caledonian-braves¬AG÷3¬WN÷ROT¬AF÷Rothes¬JB÷lzW75c6j¬WV÷rothes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷p4zwxZji¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷xjPkUtqi¬WU÷cumbernauld-colts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PEN¬AF÷Penicuik¬JB÷GtOgT0bc¬WV÷penicuik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷WKxkZWzA¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬JA÷b3Yv8jSl¬WU÷dalbeattie-star¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GAL¬AF÷Gala Fairydean¬JB÷xfXr7Ase¬WV÷gala-fairydean-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷IFgRFrzk¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh University¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh University¬JA÷YuDsSBJK¬WU÷edinburgh-university¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOC¬AF÷Lochee United¬JB÷CWBoRVYQ¬WV÷lochee-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷OhfNGOKr¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷nPEZTXl8¬WU÷forres-mechanics¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banks O' Dee¬JB÷QFDwTi4E¬WV÷banks-o-dee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷OfZtyg6c¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort William¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬JB÷AuH2RvT9¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷FOR¬AE÷Fort William¬JA÷b5DbSKD3¬WU÷fort-william¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷UehjEVbp¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fraserburgh¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷42fyBJrT¬WV÷bonnyrigg-rose¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FRA¬AE÷Fraserburgh¬JA÷jajXBaTM¬WU÷fraserburgh¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷d6hVE2ke¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gretna 2008¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Gretna 2008¬JA÷IDlEMksr¬WU÷gretna-2008¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HIL¬AF÷Hill Of Beath¬JB÷WGhIL9dl¬WV÷hill-of-beath¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷hUwozDL3¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬JA÷42G6QbrG¬WU÷inverurie-loco-works¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷WIC¬AF÷Wick Academy¬JB÷tSwz9WCr¬WV÷wick-academy¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷EqSgYjjG¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Keith¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEI¬AE÷Keith¬JA÷WGWn6Ud1¬WU÷keith¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷pKzi5lC7¬WV÷stirling-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷8pjl4GYH¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷YyRp2W9k¬WU÷linlithgow-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HUN¬AF÷Huntly¬JB÷jDLk1jPe¬WV÷huntly¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷hYovDtK7¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷M5oVI7t7¬WU÷nairn-county¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬JB÷0dpZHReD¬WV÷clachnacuddin¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷YP6KJiyN¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartans¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartans¬JA÷CYMOFsUc¬WU÷spartans¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEV¬AF÷Deveronvale¬JB÷jPLSE1q4¬WV÷deveronvale¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷EsmzEM41¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷QwhMKTBf¬WU÷strathspey-thistle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷4UjQJmR0¬WV÷lossiemouth¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷6yzMyQd8¬AD÷1569074400¬ADE÷1569074400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turriff Utd¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUR¬AE÷Turriff Utd¬JA÷EaYGtBYD¬WU÷turriff-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷CpiKuVmK¬WV÷formartine-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷63zOKXLG¬AD÷1569002700¬ADE÷1569002700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷48JGH3ao¬WU÷kelty-hearts¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷IBNKGNEi¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Se rejoacă în caz de egal.¬~
18
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SCOŢIA: Scottish Cup¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷Scoţia¬ZC÷rBbOnh2a¬ZD÷p¬ZE÷bXFZTU1c¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/scotia/scottish-cup/¬ZX÷00Scoţia 006Scoţia0090000000001000Scottish Cup012sh Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Scoţia¬~AA÷2DA5ZPFA¬AD÷1569350700¬ADE÷1569350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clachnacuddin¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLA¬AE÷Clachnacuddin¬JA÷QonPnT9G¬WU÷clachnacuddin¬WN÷NAI¬AF÷Nairn County¬JB÷4xoTomPM¬WV÷nairn-county¬AM÷Rezultatul din tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷GvJRvLij¬AD÷1569350700¬ADE÷1569350700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷YDzSDQHo¬WV÷spartans¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷ddiqksuo¬WU÷deveronvale¬AM÷Rezultatul din tur: 1-1.¬AN÷n¬~
2
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Scoţiei, FA Cup din sectiunea Fotbal/Scoţia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Scoţiei, FA Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Scoţiei, FA Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Scoţiei, FA Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Scoţiei, FA Cup este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!