Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Feminin 2018/2019

Fotbal România Cupa Feminin2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa Feminin¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa-feminin/¬ZX÷00România 007omânia0080000000186000Cupa Feminin012eminin000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷OEDtbvCJ¬AD÷1540990800¬ADE÷1540990800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu F¬JA÷zmfr0XQ6¬WU÷dunarea-giurgiu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti F¬JB÷IBqmaitD¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷10¬BD÷5¬~AA÷xIHpcbRP¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat F¬JA÷WEmibBeJ¬WU÷banat¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic F¬JB÷pIyZMfYJ¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷tWXswwzf¬AD÷1540724400¬ADE÷1540724400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda F¬JA÷2LG1mfs1¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei F¬JB÷drG5nEd7¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬~AA÷WKQfzyKC¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷672R3FRs¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu S. F¬JB÷lWiW2Ztl¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pOh7qucQ¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Targu Mures F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures F¬JA÷z5mEdbKE¬WU÷csm-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷REG¬AF÷Avantul Reghin F¬JB÷ITxJeIZK¬WV÷avantul-reghin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zgBGMHkD¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ineu F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INE¬AE÷Ineu F¬JA÷vJ3BxwTr¬WU÷ineu¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security F¬JB÷Yu3Fycrk¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷7¬BD÷4¬~AA÷nXvZva5s¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luceafarul Filiasi F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi F¬JA÷dKyNfxkR¬WU÷luceafarul-filiasi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷'U'¬AF÷'U' Alexandria F¬JB÷S2Oljdcr¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷zgXoxck0¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Bacau F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Bacau F¬JA÷zZE9oYBD¬WU÷magura-bacau¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷'U'¬AF÷'U' Galati F¬JB÷CjbhAHlE¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷xbkao1SD¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Lugas F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpic Star Cluj F¬JB÷U7dOZzD1¬WV÷olimpic-star-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SVO¬AE÷Sporting Lugas F¬JA÷CW1JzHce¬WU÷sporting-lugas¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UeUwvJKm¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vulpitele Galbene Roman F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSN¬AF÷Navobi Iasi F¬JB÷lICclzSf¬WV÷cs-navobi-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷VUL¬AE÷Vulpitele Galbene Roman F¬JA÷6gNhkGCl¬WU÷vulpitele-galbene-roman¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Mk7CNcz7¬AD÷1540638000¬ADE÷1540638000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni F¬JA÷nonweoqA¬WU÷nicu-gane-falticeni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului F¬JB÷U9yrf5bG¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷ABPbZfZI¬AD÷1540472400¬ADE÷1540472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Venus Maramures F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Venus Maramures F¬JA÷SMjz2gdf¬WU÷venus-maramures¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare F¬JB÷ddev1DB0¬WV÷independenta-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷4¬BD÷4¬~AA÷hz9tKHET¬AD÷1539513000¬ADE÷1539513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventus Timisoara F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara F¬JA÷hjmzgGQp¬WU÷juventus-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷ECH¬AF÷Atletic Drobeta F¬JB÷U7WIHa3o¬WV÷atletic-drobeta¬AH÷0¬~AA÷QNHPNaF4¬AD÷1539511200¬ADE÷1539511200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda F¬JA÷z7hFKSJP¬WU÷csikszereda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬WN÷ONE¬AF÷Onesti F¬JB÷tlVsGnSt¬WV÷fcm-onesti¬AH÷0¬~AA÷4EGTMJUA¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷KvUoF6sm¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team F¬JB÷lEYkEQdg¬WV÷dream-team¬AH÷0¬~AA÷UeOGPLph¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu F¬JA÷2mVSboc6¬WU÷dunarea-giurgiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti F¬JB÷U91Pc5CC¬WV÷progresul-bucuresti¬AH÷2¬~AA÷ABJyLcaN¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nicu Gane Falticeni F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni F¬JA÷M3Q2BOtC¬WU÷nicu-gane-falticeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani F¬JB÷GQP6ArdI¬WV÷csm-pascani¬AH÷0¬~AA÷8nNKOu0b¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Gherla F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla F¬JA÷800TdPRI¬WU÷olimpia-gherla¬AG÷1¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures F¬JB÷M3lBL84J¬WV÷csm-targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷byGXLwpH¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimbrul Tulcea F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea F¬JA÷S4XgDpCa¬WU÷zimbrul-tulcea¬AG÷4¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia F¬JB÷ATMbC4R5¬WV÷activ-slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬~
1
1542435880
19
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa Feminin¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa-feminin/¬ZX÷00România 007omânia0080000000186000Cupa Feminin012eminin000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷Gll3pLsK¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FCM Târgu Mureş F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷FCM Târgu Mureş F¬JA÷8beSYfS7¬WU÷fcm-targu-mures¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj F¬JB÷M1qAcv58¬WV÷olimpia-cluj¬AN÷n¬~AA÷EqWkyH46¬AD÷1542531600¬ADE÷1542531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Activ Slobozia F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia F¬JA÷jscd9y4K¬WU÷activ-slobozia¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta F¬JB÷p4d08eJQ¬WV÷sn-constanta¬AN÷n¬~AA÷lWw5978d¬AD÷1542531600¬ADE÷1542531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navobi Iasi F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi F¬JA÷rut0JMG7¬WU÷cs-navobi-iasi¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei F¬JB÷ppKrr6g8¬WV÷vasas-odorhei¬AN÷n¬~AA÷jyImYjoc¬AD÷1542542400¬ADE÷1542542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷OzJnsQ8E¬WU÷carmen-bucuresti¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti F¬JB÷hANjtpOK¬WV÷fairplay-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷URGiXA03¬AD÷1542542400¬ADE÷1542542400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSM Targu Mures F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures F¬JA÷W0Mfu4wR¬WU÷csm-targu-mures¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului F¬JB÷xraNzOor¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AN÷n¬~AA÷IkYTDMar¬AD÷1542798000¬ADE÷1542798000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventus Timisoara F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara F¬JA÷r1HzWa0D¬WU÷juventus-timisoara¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic F¬JB÷d45IfqwE¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AN÷n¬~AA÷b1LeWUF9¬AD÷1542801600¬ADE÷1542801600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSS Targoviste F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSS¬AE÷CSS Targoviste F¬JA÷jo3RZs1l¬WU÷css-targoviste¬WN÷'U'¬AF÷'U' Alexandria F¬JB÷p82VY1Gf¬WV÷universitatea-alexandria¬AN÷n¬~AA÷xhKaVlVF¬AD÷1542801600¬ADE÷1542801600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piros Security F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Piros Security F¬JA÷Ob1ZXLV0¬WU÷piros-security¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare F¬JB÷4AIWWuo7¬WV÷independenta-baia-mare¬AN÷n¬~~
1
1542435880
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Feminin 2018/2019 din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Feminin 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Feminin 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Feminin 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Feminin 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.