Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Feminin 2019/2020

Fotbal România

Cupa Feminin
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa Feminin¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷n39SWt5q¬ZD÷p¬ZE÷UJj5jpEH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa-feminin/¬ZX÷00România 007omânia0080000000001000Cupa Feminin012eminin000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷SCeqUytk¬AD÷1570608000¬ADE÷1570608000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coltea Brasov F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Coltea Brasov F¬JA÷bTFa3Y2m¬WU÷coltea-brasov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TAR¬AF÷FCM Targoviste F¬JB÷6gF32hIg¬WV÷fcm-targoviste¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0QgiSFA1¬AD÷1570352400¬ADE÷1570352400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu F¬JA÷tC7Gaj2C¬WU÷dunarea-giurgiu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team F¬JB÷zZ6KbAHI¬WV÷dream-team¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬~AA÷ETceRZP7¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia F¬JA÷EP5OcUWO¬WU÷activ-slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti F¬JB÷jsk7MD9P¬WV÷progresul-bucuresti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷63fmTeee¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Pascani F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSM¬AE÷CSM Pascani F¬JA÷ppE71CXa¬WU÷csm-pascani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷MAG¬AF÷Magura Bacau F¬JB÷S83C0Wn6¬WV÷magura-bacau¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷n1vnVHQr¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Cisnadie F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Cisnadie F¬JA÷vu3RLtJE¬WU÷magura-cisnadie¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda F¬JB÷KxHe4Ems¬WV÷csikszereda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷jVhGzv3L¬AD÷1570348800¬ADE÷1570348800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Politehnica Timișoara F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Politehnica Timișoara F¬JA÷G6HWaade¬WU÷politehnica-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷JUV¬AF÷Juventus Timisoara F¬JB÷YsCyaJB1¬WV÷juventus-timisoara¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷xSlCyKmF¬AD÷1570269600¬ADE÷1570269600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Viitorul Arad F¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Viitorul Arad F¬JA÷rgJO1LRr¬WU÷viitorul-arad¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YAN¬AF÷Alba Iulia F¬JB÷xGIS0usk¬WV÷alba-iulia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~
7
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Feminin 2019/2020 din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Feminin 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Feminin 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Feminin 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Feminin 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!