Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Feminin 2018/2019

Fotbal România Cupa Feminin2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa Feminin¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa-feminin/¬ZX÷00România 007omânia0080000000186000Cupa Feminin012eminin000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷b1LeWUF9¬AD÷1544353200¬ADE÷1544353200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSS Targoviste F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSS¬AE÷CSS Targoviste F¬JA÷jo3RZs1l¬WU÷css-targoviste¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷'U'¬AF÷'U' Alexandria F¬JB÷p82VY1Gf¬WV÷universitatea-alexandria¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xhKaVlVF¬AD÷1542801600¬ADE÷1542801600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Piros Security F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷Piros Security F¬JA÷Ob1ZXLV0¬WU÷piros-security¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare F¬JB÷4AIWWuo7¬WV÷independenta-baia-mare¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷2w2rLGIs¬AD÷1542801600¬ADE÷1542801600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SN Constanta F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SNC¬AE÷SN Constanta F¬JA÷hrZE8LNn¬WU÷sn-constanta¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷'U'¬AF÷'U' Galati F¬JB÷6owJ7uwg¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷SpBGPdAQ¬AD÷1542799800¬ADE÷1542799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpic Star Cluj F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj F¬JB÷8AcrEs0P¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷18¬BB÷9¬BD÷9¬WM÷OLI¬AE÷Olimpic Star Cluj F¬JA÷AJqA918t¬WU÷olimpic-star-cluj¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷IkYTDMar¬AD÷1542798000¬ADE÷1542798000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventus Timisoara F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic F¬JB÷d45IfqwE¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara F¬JA÷r1HzWa0D¬WU÷juventus-timisoara¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷jyImYjoc¬AD÷1542542400¬ADE÷1542542400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷OzJnsQ8E¬WU÷carmen-bucuresti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti F¬JB÷hANjtpOK¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷URGiXA03¬AD÷1542542400¬ADE÷1542542400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Targu Mures F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului F¬JB÷xraNzOor¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures F¬JA÷W0Mfu4wR¬WU÷csm-targu-mures¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷EqWkyH46¬AD÷1542531600¬ADE÷1542531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Activ Slobozia F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Activ Slobozia F¬JA÷jscd9y4K¬WU÷activ-slobozia¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SNC¬AF÷SN Constanta F¬JB÷p4d08eJQ¬WV÷sn-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷9¬BD÷3¬~AA÷lWw5978d¬AD÷1542531600¬ADE÷1542531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Navobi Iasi F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSN¬AE÷Navobi Iasi F¬JA÷rut0JMG7¬WU÷cs-navobi-iasi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei F¬JB÷ppKrr6g8¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷Gll3pLsK¬AD÷1542456000¬ADE÷1542456000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Târgu Mureş F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷FCM Târgu Mureş F¬JA÷8beSYfS7¬WU÷fcm-targu-mures¬AG÷1¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj F¬JB÷M1qAcv58¬WV÷olimpia-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷OEDtbvCJ¬AD÷1540990800¬ADE÷1540990800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunarea Giurgiu F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu F¬JA÷zmfr0XQ6¬WU÷dunarea-giurgiu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAI¬AF÷Fairplay Bucuresti F¬JB÷IBqmaitD¬WV÷fairplay-bucuresti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷15¬BB÷10¬BD÷5¬~AA÷xIHpcbRP¬AD÷1540989000¬ADE÷1540989000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banat F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banat F¬JA÷WEmibBeJ¬WU÷banat¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fortuna Becicherecu Mic F¬JB÷pIyZMfYJ¬WV÷fortuna-becicherecu-mic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷tWXswwzf¬AD÷1540724400¬ADE÷1540724400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda F¬JA÷2LG1mfs1¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei F¬JB÷drG5nEd7¬WV÷vasas-odorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷5¬BD÷4¬~AA÷WKQfzyKC¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carmen Bucuresti F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti F¬JA÷672R3FRs¬WU÷carmen-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu S. F¬JB÷lWiW2Ztl¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pOh7qucQ¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Targu Mures F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAS¬AE÷CSM Targu Mures F¬JA÷z5mEdbKE¬WU÷csm-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷REG¬AF÷Avantul Reghin F¬JB÷ITxJeIZK¬WV÷avantul-reghin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zgBGMHkD¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ineu F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INE¬AE÷Ineu F¬JA÷vJ3BxwTr¬WU÷ineu¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAS¬AF÷Piros Security F¬JB÷Yu3Fycrk¬WV÷piros-security¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷7¬BD÷4¬~AA÷nXvZva5s¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luceafarul Filiasi F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Filiasi F¬JA÷dKyNfxkR¬WU÷luceafarul-filiasi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷'U'¬AF÷'U' Alexandria F¬JB÷S2Oljdcr¬WV÷universitatea-alexandria¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷zgXoxck0¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magura Bacau F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷Magura Bacau F¬JA÷zZE9oYBD¬WU÷magura-bacau¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷'U'¬AF÷'U' Galati F¬JB÷CjbhAHlE¬WV÷universitatea-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷xbkao1SD¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Lugas F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Olimpic Star Cluj F¬JB÷U7dOZzD1¬WV÷olimpic-star-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SVO¬AE÷Sporting Lugas F¬JA÷CW1JzHce¬WU÷sporting-lugas¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷UeUwvJKm¬AD÷1540717200¬ADE÷1540717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vulpitele Galbene Roman F¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VUL¬AE÷Vulpitele Galbene Roman F¬JA÷6gNhkGCl¬WU÷vulpitele-galbene-roman¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CSN¬AF÷Navobi Iasi F¬JB÷lICclzSf¬WV÷cs-navobi-iasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~
1
1544871832
29
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa Feminin¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷p¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa-feminin/¬ZX÷00România 007omânia0080000000186000Cupa Feminin012eminin000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷Mo93rSV8¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baia Mare F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baia Mare F¬JA÷rXFsiQQ5¬WU÷independenta-baia-mare¬WN÷OLC¬AF÷Ol. Cluj F¬JB÷dzKojptC¬WV÷olimpia-cluj¬AN÷n¬~AA÷Gp2Ct60L¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fairplay Bucuresti F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAI¬AE÷Fairplay Bucuresti F¬JA÷W6ByD7mP¬WU÷fairplay-bucuresti¬WN÷VAS¬AF÷Vasas Odorhei F¬JB÷YFc38Ret¬WV÷vasas-odorhei¬AN÷n¬~AA÷reAaq8G2¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fortuna Becicherecu Mic F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fortuna Becicherecu Mic F¬JA÷AJHZhndg¬WU÷fortuna-becicherecu-mic¬WN÷HEN¬AF÷Heniu Prundu Bargaului F¬JB÷lAGwh6Ba¬WV÷heniu-prundu-bargaului¬AN÷n¬~AA÷4Ab8snoF¬AD÷1551441600¬ADE÷1551441600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷'U' Galati F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷'U'¬AE÷'U' Galati F¬JA÷va9jk4eI¬WU÷universitatea-galati¬WN÷CSS¬AF÷CSS Targoviste F¬JB÷Ik8flOAO¬WV÷css-targoviste¬AN÷n¬~
1
1544871832
4
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Feminin 2018/2019 din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Feminin 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Feminin 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Feminin 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Feminin 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!