Rezultate, scoruri live si clasamete Copa Peru 2019

Fotbal Peru

Copa Peru
2019
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷PERU: Copa Peru¬ZEE÷C8tKFA7a¬ZB÷152¬ZY÷Peru¬ZC÷hh6FCY5i¬ZD÷c¬ZE÷tIW4hwJe¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷152_C8tKFA7a¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/peru/copa-peru/¬ZX÷00Peru 004......0030000000001000Copa Peru 009a Peru000¬ZCC÷0¬ZAF÷Peru¬~AA÷h86gzPu4¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlos Stein¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIG¬AF÷Miguel Grau¬JB÷Q9JfpFUu¬WV÷miguel-grau¬WM÷MAR¬AE÷Carlos Stein¬JA÷EywkPVbU¬WU÷carlos-stein¬AN÷n¬~AA÷p2qSJ3eN¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chavelines¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chavelines¬JA÷I7d1EEpC¬WU÷chavelines¬WN÷HUA¬AF÷Huanta¬JB÷QXe5DYaI¬WV÷huanta¬AN÷n¬~AA÷CloKLPQA¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Credicoop San Cristobal¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Credicoop San Cristobal¬JA÷xUfoIdom¬WU÷credicoop-san-cristobal¬WN÷OCT¬AF÷Octavio Espinoza de Ica¬JB÷WjfkHG0g¬WV÷octavio-espinoza-de-ica¬AN÷n¬~AA÷CUvsEYO1¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Garcilaso¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Garcilaso¬JA÷GbnuqQk3¬WU÷deportivo-garcilaso¬WN÷SPO¬AF÷Sport Ancash¬JB÷pYjqrp59¬WV÷sport-ancash¬AN÷n¬~AA÷pGO0Y2AG¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esc.Futbol JTR¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Esc.Futbol JTR¬JA÷CQL6sDEb¬WU÷esc-futbol-jtr¬WN÷SPO¬AF÷Sport Estrella¬JB÷6mLAtXT4¬WV÷sport-estrella¬AN÷n¬~AA÷WhIpxoBi¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juv.Municipal¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juv.Municipal¬JA÷zRyZSDa5¬WU÷juv-municipal¬WN÷ADT¬AF÷ADT Tarma¬JB÷UmywSXEB¬WV÷adt-tarma¬AN÷n¬~AA÷4nQbEsJp¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Llacuabamba¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llacuabamba¬JA÷fmzJWe0t¬WU÷llacuabamba¬WN÷LAS¬AF÷Las Palmas Chota¬JB÷lAZMVFFn¬WV÷las-palmas¬AN÷n¬~AA÷vHtZFffk¬AD÷1572120000¬ADE÷1572120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nacional FBC¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAC¬AE÷Nacional FBC¬JA÷GvdoNrTq¬WU÷nacional-fbc¬WN÷ALF¬AF÷Alfonso Ugarte¬JB÷A1ekM2rj¬WV÷alfonso-ugarte¬AN÷n¬~AA÷AqHly5Qc¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ADT Tarma¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷Juv.Municipal¬JB÷tOvsRiUH¬WV÷juv-municipal¬WM÷ADT¬AE÷ADT Tarma¬JA÷zovoQBqO¬WU÷adt-tarma¬AN÷n¬~AA÷I7uwFE9e¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alfonso Ugarte¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAC¬AF÷Nacional FBC¬JB÷O4agLMcd¬WV÷nacional-fbc¬WM÷ALF¬AE÷Alfonso Ugarte¬JA÷x8myp6zc¬WU÷alfonso-ugarte¬AN÷n¬~AA÷b5mWINAT¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huanta¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Chavelines¬JB÷4Of9ChFO¬WV÷chavelines¬WM÷HUA¬AE÷Huanta¬JA÷IRriyxhP¬WU÷huanta¬AN÷n¬~AA÷rwP2D1Yj¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Palmas Chota¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llacuabamba¬JB÷S0YQUZUh¬WV÷llacuabamba¬WM÷LAS¬AE÷Las Palmas Chota¬JA÷dzwVTgpa¬WU÷las-palmas¬AN÷n¬~AA÷jgPdZreA¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miguel Grau¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Carlos Stein¬JB÷40IbqZqn¬WV÷carlos-stein¬WM÷MIG¬AE÷Miguel Grau¬JA÷bNH2rgah¬WU÷miguel-grau¬AN÷n¬~AA÷jupOKqtH¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Octavio Espinoza de Ica¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Credicoop San Cristobal¬JB÷pfbgGzGa¬WV÷credicoop-san-cristobal¬WM÷OCT¬AE÷Octavio Espinoza de Ica¬JA÷vHccFfV5¬WU÷octavio-espinoza-de-ica¬AN÷n¬~AA÷QXroDhv8¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Ancash¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Garcilaso¬JB÷OOkms4KF¬WV÷deportivo-garcilaso¬WM÷SPO¬AE÷Sport Ancash¬JA÷IokitOZL¬WU÷sport-ancash¬AN÷n¬~AA÷MunUGzuq¬AD÷1572728400¬ADE÷1572728400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sport Estrella¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sport Estrella¬JA÷vFYHvBbH¬WU÷sport-estrella¬WN÷SON¬AF÷Esc.Futbol JTR¬JB÷pvKEuiqB¬WV÷esc-futbol-jtr¬AN÷n¬~
16
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Copa Peru 2019 din sectiunea Fotbal/Peru. FlashScore.ro oferă livescore din Copa Peru 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Copa Peru 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Copa Peru 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Copa Peru 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!