Rezultate, scoruri live si clasamete NNL 2018/2019

Fotbal Nigeria

NNL
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷02FJPMRK¬ZD÷c¬ZE÷CWeOiQIo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000183000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷WO82hy9O¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷tGczV9SF¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AG÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adamawa¬JB÷Ak2vUTsM¬WV÷adamawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷zcFgfcvC¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mighty Jets¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Mighty Jets¬JA÷hfHu9S5d¬WU÷mighty-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷GIO¬AF÷Giordano¬JB÷6c5NXBrc¬WV÷giordano-fc¬AH÷0¬~AA÷hY9bgHgI¬AD÷1563030000¬ADE÷1563030000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokoto¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokoto¬JA÷K09RWVc3¬WU÷sokoto-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷2PbWVkD9¬WV÷abs¬AH÷0¬~AA÷l0uT8dg5¬AD÷1562684400¬ADE÷1562684400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷YRHmxRZr¬WU÷dynamite-force-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷thHiyokk¬WV÷rovers-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷WOUX7G8B¬AD÷1562684400¬ADE÷1562684400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ekiti United¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EKI¬AE÷Ekiti United¬JA÷KrGez54e¬WU÷ekiti-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gateway Utd.¬JB÷2750ZOJ1¬WV÷gateway-united¬AH÷0¬~AA÷tzxLAIOh¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷36 Lion¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷36L¬AE÷36 Lion¬JA÷tUx9q9s9¬WU÷36-lion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷zixDrTdF¬WV÷j-atete-fc¬AH÷1¬~AA÷pSdpHKoP¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abia Comets¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABI¬AE÷Abia Comets¬JA÷lt1rTmcS¬WU÷abia-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SHO¬AF÷Shooting Stars¬JB÷fNwBO75q¬WV÷shooting-stars¬AH÷1¬~AA÷CvS4eR1i¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adamawa¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷x0K0YTGH¬WV÷sokoto-united¬AH÷0¬WM÷ADA¬AE÷Adamawa¬JA÷Awl4Z91B¬WU÷adamawa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷nBaj7O03¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aklosendi¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKL¬AE÷Aklosendi¬JA÷hb7iQQue¬WU÷aklosendi-int-l-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷nL6ePpe1¬WV÷mighty-jets¬AH÷1¬~AA÷jVQ8foHc¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bukola¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABS¬AE÷Bukola¬JA÷GjJ4XmWN¬WU÷abs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷GIO¬AF÷Giordano¬JB÷ADI8W7oU¬WV÷giordano-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷A9tP9xva¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷De Sapele Lion¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stationery Stores¬JB÷WIVLt7RR¬WV÷stationery-stores¬AH÷1¬WM÷MAK¬AE÷De Sapele Lion¬JA÷lftHsmCL¬WU÷de-sapele-lion¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷pSYy7zOH¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ibom Youths¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBO¬AE÷Ibom Youths¬JA÷GA94YrZ7¬WU÷ibom-youths¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷UDcncSB8¬WV÷warri¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬~AA÷2qwHBb9n¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jossy¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Jossy¬JA÷QLfML5k2¬WU÷jossy¬AG÷1¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷2wv5pkS2¬WV÷akwa-starlets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷vkYu6fwO¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lamray UTD¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAM¬AE÷Lamray UTD¬JA÷84djdnRE¬WU÷lamray-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬WN÷WOR¬AF÷Word Of Life¬JB÷OEFKvKes¬WV÷word-of-life¬AH÷1¬~AA÷KKmCCvft¬AD÷1562511600¬ADE÷1562511600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osun¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷nVeIMozd¬WV÷bayelsa¬AH÷0¬WM÷OSU¬AE÷Osun¬JA÷h8dENRKk¬WU÷osun-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬~AA÷2qHodJ9a¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bimo¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Bimo¬JA÷xMF8GADM¬WU÷bimo-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Beret¬JB÷WrFCFUSS¬WV÷green-beret¬AH÷0¬~AA÷zHo6GmeE¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EFCC¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EFC¬AE÷EFCC¬JA÷OIkZ1BbT¬WU÷efcc-fc¬AG÷0¬WN÷NAF¬AF÷Nigeria Airforce FC¬JB÷tbx1cV6p¬WV÷nigeria-airforce-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷ltDscafg¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jigawa Golden Stars¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JGS¬AE÷Jigawa Golden Stars¬JA÷tfMaIWrA¬WU÷jigawa-golden-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷OIB4HjbG¬WV÷fc-zamfara¬AH÷0¬~AA÷SQOYbLPt¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kada City¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kada City¬JA÷hYu5dkMj¬WU÷kada-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAL¬AF÷Malunfashi¬JB÷fwKmLYbi¬WV÷malunfashi-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷d6GkewP5¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷Yi1vBlyp¬WU÷road-safety-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷SOC¬AF÷Rarara¬JB÷E3IyA8jj¬WV÷rarara¬AH÷1¬~AA÷6HNxbuum¬AD÷1562425200¬ADE÷1562425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yarmalight¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAR¬AE÷Yarmalight¬JA÷YTIiKhEc¬WU÷yarmalight¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷23NeJCT3¬WV÷kogi-united¬AH÷0¬~ZA÷NIGERIA: NNL - Turul câștigătorilor¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷E5JNOtsR¬ZD÷c¬ZE÷CWeOiQIo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷47¬ZL÷/fotbal/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000199000NNL - Turul 026orilor000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷GStHpwOH¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷bs9wmhO3¬WU÷dynamite-force-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WAR¬AF÷Warri¬JB÷xY7snCwA¬WV÷warri¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IZRBmuva¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷t6xDWWwN¬WU÷nigeria-airforce-fc¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JGS¬AF÷Jigawa Golden Stars¬JB÷KdyHVjgT¬WV÷jigawa-golden-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷dQQFnag5¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Road Safety¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷ClTrRA1p¬WU÷road-safety-fc¬AG÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adamawa¬JB÷juSnQUGj¬WV÷adamawa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷xxrDoJ8B¬AD÷1563807600¬ADE÷1563807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷hp6VlEgi¬WU÷shooting-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AKW¬AF÷Akwa Starlets¬JB÷4K9ZmY8c¬WV÷akwa-starlets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~
181
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NNL 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Nigeria. FlashScore.ro oferă livescore din NNL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente NNL 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NNL 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din NNL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!