Rezultate, scoruri live si clasamete NNL 2019/2020

Fotbal Nigeria

NNL
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷NIGERIA: NNL¬ZEE÷2FBptFyj¬ZB÷143¬ZY÷Nigeria¬ZC÷Spg45qar¬ZD÷c¬ZE÷lpBpik6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷143_2FBptFyj¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/nigeria/nnl/¬ZX÷00Nigeria 007igeria0020000000001000NNL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Nigeria¬~AA÷O0Y8TMOo¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷36 Lion¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷36L¬AE÷36 Lion¬JA÷d4iVMHyh¬WU÷36-lion¬WN÷ABI¬AF÷Abia Comets¬JB÷vTtzMyib¬WV÷abia-comets¬AN÷n¬~AA÷xpfUMx8T¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bendel¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bendel¬JA÷p0vMVCKM¬WU÷bendel¬WN÷ARI¬AF÷J'Atete¬JB÷vNwQUWZS¬WV÷j-atete-fc¬AN÷n¬~AA÷MefQ4wno¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collins Edwin¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EKI¬AF÷Ekiti United¬JB÷IDhRNcMo¬WV÷ekiti-united¬WM÷COL¬AE÷Collins Edwin¬JA÷UcaqaEqo¬WU÷collins-edwin¬AN÷n¬~AA÷OtjQNIhN¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crown¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Crown¬JA÷j1oDXYkA¬WU÷crown¬WN÷BAY¬AF÷Bayelsa¬JB÷YPzIWh5G¬WV÷bayelsa¬AN÷n¬~AA÷WQyHR0gb¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamite Force¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamite Force¬JA÷QqqnJZzH¬WU÷dynamite-force-fc¬WN÷APE¬AF÷Apex Krane¬JB÷h6FrIgjN¬WV÷apex-krane¬AN÷n¬~AA÷jD3fAaON¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Kanemi¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷El Kanemi¬JA÷vTK46diB¬WU÷el-kanemi-warriors¬WN÷TAR¬AF÷Taraba¬JB÷YkK85G6H¬WV÷taraba¬AN÷n¬~AA÷jTiIPvOA¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gateway Utd.¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gateway Utd.¬JA÷2u5IBiTj¬WU÷gateway-united¬WN÷SLA¬AF÷Giant Brillars¬JB÷4pq1zy6i¬WV÷giant-brillars¬AN÷n¬~AA÷2X4RGqut¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Beret¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Beret¬JA÷KbE5c18t¬WU÷green-beret¬WN÷SAM¬AF÷Kebbi¬JB÷xz9AdLNn¬WV÷kebbi¬AN÷n¬~AA÷AHzLQK84¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ibom Youths¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IBO¬AE÷Ibom Youths¬JA÷WdEnHD5T¬WU÷ibom-youths¬WN÷AKA¬AF÷Akajiobi¬JB÷lx1ECXDp¬WV÷akajiobi¬AN÷n¬~AA÷babzFN9h¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kada City¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAD¬AE÷Kada City¬JA÷OjBMgJ75¬WU÷kada-city¬WN÷ABS¬AF÷Bukola¬JB÷6F0RhwNB¬WV÷abs¬AN÷n¬~AA÷Kn8b9JwU¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kwara¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KWA¬AE÷Kwara¬JA÷pQNC4zMN¬WU÷kwara¬WN÷GOM¬AF÷Gombe¬JB÷SlDH3fyU¬WV÷gombe¬AN÷n¬~AA÷xjcvEsPb¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Malunfashi¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malunfashi¬JA÷p6aVicxI¬WU÷malunfashi-fc¬WN÷DMD¬AF÷DMD¬JB÷hWbZjHiO¬WV÷dmd¬AN÷n¬~AA÷UcFoCLgB¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niger¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIG¬AE÷Niger¬JA÷AmTmAvhn¬WU÷niger¬WN÷SOK¬AF÷Sokoto¬JB÷4ASi9b7h¬WV÷sokoto-united¬AN÷n¬~AA÷C8PHdtfO¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nigeria Airforce FC¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Nigeria Airforce FC¬JA÷lMfnh6W0¬WU÷nigeria-airforce-fc¬WN÷AKL¬AF÷Aklosendi¬JB÷WppiiQo7¬WV÷aklosendi-int-l-fc¬AN÷n¬~AA÷tO3VF3fn¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oyah Sports¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Oyah Sports¬JA÷GQ7Eeuwg¬WU÷oyah-sports¬WN÷KOG¬AF÷Kogi¬JB÷Am7Ifaha¬WV÷kogi-united¬AN÷n¬~AA÷CM4jBu9H¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rarara¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIG¬AF÷Mighty Jets¬JB÷0xM07xx5¬WV÷mighty-jets¬WM÷SOC¬AE÷Rarara¬JA÷r1Re8IMb¬WU÷rarara¬AN÷n¬~AA÷WCdrD1v5¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Stars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Stars¬JA÷WMcwjy7U¬WU÷real-stars¬WN÷YOB¬AF÷Yobe Stars¬JB÷dpPqBKxt¬WV÷yobe-stars¬AN÷n¬~AA÷MHV0HGVj¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Remo Stars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAS¬AE÷Remo Stars¬JA÷xbJ0OUCd¬WU÷remo-stars¬WN÷LAM¬AF÷Lamray UTD¬JB÷j17rmEkc¬WV÷lamray-utd¬AN÷n¬~AA÷QBTLe09U¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Road Safety¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RA¬AE÷Road Safety¬JA÷UV2fjp1D¬WU÷road-safety-fc¬WN÷FC¬AF÷FC Zamfara¬JB÷rZjxFTwE¬WV÷fc-zamfara¬AN÷n¬~AA÷x4xDStvh¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shooting Stars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shooting Stars¬JA÷hWpvLe64¬WU÷shooting-stars¬WN÷GO-¬AF÷Go-Round¬JB÷ngprKFLA¬WV÷go-round¬AN÷n¬~AA÷UJjMObwH¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stationery Stores¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stationery Stores¬JA÷ryr5ZfLc¬WU÷stationery-stores¬WN÷POR¬AF÷Rovers FC¬JB÷CAn9YEz4¬WV÷rovers-fc¬AN÷n¬~AA÷rRWdIdGp¬AD÷1572624000¬ADE÷1572624000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vandrezzer¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vandrezzer¬JA÷tWPiQjrp¬WU÷vandrezzer¬WN÷SAL¬AF÷Jossy¬JB÷b7KdPAcj¬WV÷jossy¬AN÷n¬~
22
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NNL 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Nigeria. FlashScore.ro oferă livescore din NNL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente NNL 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NNL 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din NNL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!