Fotbal »Luxemburg » Luxembourg Cup » 2017/2018

Luxembourg Cup
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷IyR1thfg¬ZD÷s¬ZE÷8MkfBXG4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/luxemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000169000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷ILhHZLlj¬AD÷1506272400¬ADE÷1506272400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lorentzweiler¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷Lorentzweiler¬WU÷lorentzweiler¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sandweiler¬WV÷us-sandweiler¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷CrEjlL3q¬AD÷1506269700¬ADE÷1506269700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Feulen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USF¬AE÷US Feulen¬WU÷us-feulen¬AG÷1¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬WV÷erpeldange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷n163oJm2¬AD÷1506268800¬ADE÷1506268800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cebra¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEB¬AE÷Cebra¬WU÷cebra¬AG÷0¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷dpwXfWKb¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alisontia Steinsel¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Alisontia Steinsel¬WU÷alisontia-steinsel¬AG÷0¬WN÷WIL¬AF÷Wiltz¬WV÷wiltz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hYmTKJvL¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alliance Aischdall¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Junglinster¬WV÷jeunesse-junglinster¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷ALL¬AE÷Alliance Aischdall¬WU÷alliance-aischdall¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷6yhXJwfR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berdorf Consdorf¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berdorf Consdorf¬WU÷us-berdorf-consdorf¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Schieren¬WV÷jeunesse-schieren¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷nFox0I2e¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bettembourg¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BET¬AE÷Bettembourg¬WU÷bettembourg¬AG÷2¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷j7xyfjz5¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blo Weiss Itzig¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWI¬AE÷Blo Weiss Itzig¬WU÷blo-weiss-itzig¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAM¬AF÷FC Mamer¬WV÷fc-mamer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CKZ7dqd3¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS Sanem¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷CS Sanem¬WU÷cs-sanem¬AG÷0¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷lv616KPR¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diekirch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIE¬AE÷Diekirch¬WU÷diekirch¬AG÷1¬WN÷HES¬AF÷Hesperange¬WV÷hesperange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷YBsY0bmk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Echternach¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Echternach¬WU÷echternach¬AG÷1¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷bBlPLaPE¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Ehlerange¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EHL¬AE÷FC Ehlerange¬WU÷fc-ehlerange¬AG÷1¬WN÷KOE¬AF÷Koeppchen¬WV÷koeppchen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷f3ROh1eS¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lintgen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lintgen¬WU÷lintgen¬AG÷0¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷tE2g8teF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marisca Mersch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marisca Mersch¬WU÷fc-marisca-mersch¬AG÷1¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷progres-niedercorn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷8A7anaYe¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oberkorn¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBE¬AE÷Oberkorn¬WU÷oberkorn¬AG÷1¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷ObgDz2Zq¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orania Vianden¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orania Vianden¬WU÷fc-orania-vianden¬AG÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Tetange¬WV÷union-tetange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷jmhT1vYr¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Troisvierges¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Racing Troisvierges¬WU÷racing-troisvierges¬AG÷1¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Esch¬WV÷jeunesse-esch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷KpZBe3B9¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steinfort¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steinfort¬WU÷steinfort¬AG÷0¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WOdLYu4d¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Remich/Bous¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REM¬AE÷Union Remich/Bous¬WU÷union-remich-bous¬AG÷1¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷KSqpbdX7¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Moutfort/Medingen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷US Moutfort/Medingen¬WU÷us-moutfort-medingen¬AG÷0¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷byYFfNQF¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷US Reisdorf¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REI¬AE÷US Reisdorf¬WU÷us-reisdorf¬AG÷0¬WN÷RUM¬AF÷Rumelange¬WV÷rumelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷jZCfmuJk¬AD÷1506261600¬ADE÷1506261600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yellow Boys¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MER¬AF÷Mertert/Wasserbillig¬WV÷mertert-wasserbillig¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷YEL¬AE÷Yellow Boys¬WU÷fc-yellow-boys-weiler¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷txotaxI1¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Colmar-Berg¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷AS Colmar-Berg¬WU÷as-colmar-berg¬AG÷1¬WN÷NOR¬AF÷Norden¬WV÷ff-norden¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷K41c70AL¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blo Weiss Medernach¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWM¬AE÷Blo Weiss Medernach¬WU÷blo-weiss-medernach¬AG÷1¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nZVqhU4H¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Kopstal¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOP¬AE÷FC Kopstal¬WU÷fc-kopstal-33¬AG÷0¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷YTz4cPtc¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kischpelt Wilwerwiltz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIS¬AE÷Kischpelt Wilwerwiltz¬WU÷kischpelt-wilwerwiltz¬AG÷0¬WN÷DUD¬AF÷Dudelange¬WV÷dudelange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷t0NKgstM¬AD÷1506259800¬ADE÷1506259800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vinesca Ehnen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬WV÷union-titus-petange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬WM÷VIN¬AE÷Vinesca Ehnen¬WU÷vinesca-ehnen¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷UcyugAkB¬AD÷1506258000¬ADE÷1506258000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Luxembourg/Porto¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUX¬AE÷AS Luxembourg/Porto¬WU÷as-luxembourg-porto¬AG÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷CIUaFc2r¬AD÷1506182400¬ADE÷1506182400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pratzerthal/Redange¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRA¬AE÷Pratzerthal/Redange¬WU÷pratzerthal-redange¬AG÷3¬WN÷USE¬AF÷Useldange¬WV÷jeunesse-useldange¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷KKkLMuA8¬AD÷1506173400¬ADE÷1506173400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AS Wincrange¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷AS Wincrange¬WU÷as-wincrange¬AG÷1¬WN÷FOL¬AF÷Fola¬WV÷fola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~
1
1508252988
32
fixtures
SA÷1¬~ZA÷LUXEMBURG: Luxembourg Cup¬ZEE÷2RfYcHqr¬ZB÷117¬ZY÷Luxemburg¬ZC÷IyR1thfg¬ZD÷s¬ZE÷8MkfBXG4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷117_2RfYcHqr¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/luxemburg/luxembourg-cup/¬ZX÷00Luxemburg 009emburg0010000000169000Luxembourg C014rg Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Luxemburg¬~AA÷pjsePsrj¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berdorf Consdorf¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESC¬AF÷Esch¬WV÷esch¬WM÷BER¬AE÷Berdorf Consdorf¬WU÷us-berdorf-consdorf¬AN÷n¬~AA÷C2IkoP49¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dudelange¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUD¬AE÷Dudelange¬WU÷dudelange¬WN÷NIE¬AF÷Niedercorn¬WV÷progres-niedercorn¬AN÷n¬~AA÷CQ0xxLRe¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Mamer¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷FC Mamer¬WU÷fc-mamer¬WN÷ROD¬AF÷Rodange¬WV÷fc-rodange-91¬AN÷n¬~AA÷Wr1KVq5M¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fola¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIT¬AF÷Union Titus Petange¬WV÷union-titus-petange¬WM÷FOL¬AE÷Fola¬WU÷fola¬AN÷n¬~AA÷OttaO1cd¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hesperange¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HES¬AE÷Hesperange¬WU÷hesperange¬WN÷MON¬AF÷Mondorf¬WV÷mondorf¬AN÷n¬~AA÷Q50OU3KS¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Esch¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Esch¬WU÷jeunesse-esch¬WN÷STR¬AF÷UNA Strassen¬WV÷una-strassen¬AN÷n¬~AA÷ABJuyus2¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jeunesse Junglinster¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JEU¬AE÷Jeunesse Junglinster¬WU÷jeunesse-junglinster¬WN÷GRE¬AF÷Grevenmacher¬WV÷grevenmacher¬AN÷n¬~AA÷KSLcq3ZL¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Koeppchen¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOE¬AE÷Koeppchen¬WU÷koeppchen¬WN÷BEN¬AF÷Benfica¬WV÷benfica¬AN÷n¬~AA÷bJK1rNlS¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mertert/Wasserbillig¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Mertert/Wasserbillig¬WU÷mertert-wasserbillig¬WN÷RAC¬AF÷Racing Luxembourg¬WV÷racing-luxembourg¬AN÷n¬~AA÷vD2Uwscq¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Muhlenbach¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUH¬AE÷Muhlenbach¬WU÷blue-boys-muhlenbach¬WN÷JEU¬AF÷Jeunesse Canach¬WV÷jeunesse-canach¬AN÷n¬~AA÷2RijQNSq¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norden¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norden¬WU÷ff-norden¬WN÷DIF¬AF÷Differdange¬WV÷differdange¬AN÷n¬~AA÷hh2GWPkG¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rumelange¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUM¬AE÷Rumelange¬WU÷rumelange¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Rosport¬WV÷victoria-rosport¬AN÷n¬~AA÷I31Yx1Ck¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandweiler¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandweiler¬WU÷us-sandweiler¬WN÷KAE¬AF÷Kaerjeng¬WV÷kaerjeng¬AN÷n¬~AA÷UwTpn5k3¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Tetange¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Tetange¬WU÷union-tetange¬WN÷ERP¬AF÷Erpeldange¬WV÷erpeldange¬AN÷n¬~AA÷Q5MgpqKF¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Useldange¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USE¬AE÷Useldange¬WU÷jeunesse-useldange¬WN÷HOS¬AF÷Hostert¬WV÷hostert¬AN÷n¬~AA÷jmUtmozc¬AD÷1509289200¬ADE÷1509289200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wiltz¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wiltz¬WU÷wiltz¬WN÷ETT¬AF÷Ettelbruck¬WV÷ettelbruck¬AN÷n¬~
1
1508252988
16
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Luxembourg Cup 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Luxemburg. FlashScore.ro oferă livescore din Luxembourg Cup 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Luxembourg Cup 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Luxembourg Cup 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Luxembourg Cup 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.