Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Kenya

Fotbal Kenya

Premier League
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENYA: Premier League¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenya¬ZC÷QX6ZiI3G¬ZD÷c¬ZE÷zyh5U1Hm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/kenya/premier-league/¬ZX÷00Kenya 005......0010000000183000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenya¬~AA÷tYSEXhGP¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks¬JA÷GhvznCne¬WU÷kariobangi-sharks¬WN÷WES¬AF÷Western Stima¬JB÷AFwvoW11¬WV÷western-stima¬AN÷n¬~AA÷bDFtTCOt¬AD÷1567249200¬ADE÷1567249200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wazito¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAZ¬AE÷Wazito¬JA÷l6xrpjH7¬WU÷wazito¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia Sugar¬JB÷lbrJ8Zg8¬WV÷nzoia-sugar¬AN÷n¬~AA÷x4EpSWwm¬AD÷1567252800¬ADE÷1567252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kisumu All-Stars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ULI¬AF÷Ulinzi Stars¬JB÷Kp5jjRws¬WV÷ulinzi-stars¬WM÷KIC¬AE÷Kisumu All-Stars¬JA÷SlsN7g9E¬WU÷kisumu-all-stars¬AN÷n¬~AA÷fu9kRjgg¬AD÷1567252800¬ADE÷1567252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬JA÷Ym9fkogm¬WU÷mathare-united¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬JB÷GCbal58g¬WV÷bandari¬AN÷n¬~AA÷YV7gQA8a¬AD÷1567252800¬ADE÷1567252800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sony Sugar¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Sony Sugar¬JA÷f3c3mPNa¬WU÷sony-sugar¬WN÷KEN¬AF÷Kenya CB¬JB÷Ox27nqw6¬WV÷kenya-bank¬AN÷n¬~AA÷Sh7cPUN5¬AD÷1567257300¬ADE÷1567257300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬JA÷2T0Bo3hC¬WU÷sofapaka¬WN÷RAN¬AF÷Posta Rangers¬JB÷phjGpN7I¬WV÷posta-rangers¬AN÷n¬~AA÷tdB1OlwC¬AD÷1567339200¬ADE÷1567339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia¬JA÷rw9JqsNO¬WU÷mahia¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬JB÷dtc18QaP¬WV÷tusker¬AN÷n¬~AA÷OK06N8hI¬AD÷1567339200¬ADE÷1567339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz¬JA÷bkqT3p8t¬WU÷kakamega-homeboyz¬WN÷LEO¬AF÷Leopards¬JB÷GQwY24Nn¬WV÷leopards¬AN÷n¬~AA÷0pOZ5tNp¬AD÷1567339200¬ADE÷1567339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zoo¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOO¬AE÷Zoo¬JA÷fHxx2Oxg¬WU÷zoo-fc¬WN÷CHEM¬AF÷Chemelil¬JB÷lvxt1rha¬WV÷chemelil¬AN÷n¬~AA÷E1RGUPao¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬JA÷2stp0275¬WU÷bandari¬WN÷ZOO¬AF÷Zoo¬JB÷p6VlaMMB¬WV÷zoo-fc¬AN÷n¬~AA÷hhQKTqFi¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemelil¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHEM¬AE÷Chemelil¬JA÷OdUhbtxI¬WU÷chemelil¬WN÷GOR¬AF÷Gor Mahia¬JB÷WMTdc0iO¬WV÷mahia¬AN÷n¬~AA÷zHFPS3Uc¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kenya CB¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEN¬AE÷Kenya CB¬JA÷ADS0dK6U¬WU÷kenya-bank¬WN÷KIC¬AF÷Kisumu All-Stars¬JB÷zyf7H3xt¬WV÷kisumu-all-stars¬AN÷n¬~AA÷lKJTRNq4¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nzoia Sugar¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia Sugar¬JA÷lvbBGNin¬WU÷nzoia-sugar¬WN÷SON¬AF÷Sony Sugar¬JB÷r1cFFs7h¬WV÷sony-sugar¬AN÷n¬~AA÷rsJXQsaA¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tusker¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUS¬AE÷Tusker¬JA÷MidJE1Mb¬WU÷tusker¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬JB÷vTjODLy5¬WV÷mathare-united¬AN÷n¬~AA÷MXHyQ1EG¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬JA÷IJkSCuiB¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷SOF¬AF÷Sofapaka¬JB÷CtkWBa6H¬WV÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷v9CtPLTM¬AD÷1568462400¬ADE÷1568462400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Stima¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAZ¬AF÷Wazito¬JB÷6uruAwyU¬WV÷wazito¬WM÷WES¬AE÷Western Stima¬JA÷OGhzBJLN¬WU÷western-stima¬AN÷n¬~AA÷IaBpOuqT¬AD÷1568545200¬ADE÷1568545200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Posta Rangers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Posta Rangers¬JA÷8lU65cqo¬WU÷posta-rangers¬WN÷KAK¬AF÷Kakamega Homeboyz¬JB÷d4NlUtMo¬WV÷kakamega-homeboyz¬AN÷n¬~AA÷zubCJaip¬AD÷1568553300¬ADE÷1568553300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷zeMhT0yh¬WU÷leopards¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks¬JB÷IJBcSKjb¬WV÷kariobangi-sharks¬AN÷n¬~
306
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Kenya din sectiunea Fotbal/Kenya. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Kenya, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Kenya și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Kenya mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Kenya este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!