Fotbal »Irlanda de Nord » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA DE NORD: Cupa¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Irlanda de Nord¬ZC÷IF9l5SRm¬ZD÷p¬ZE÷WdG3KR8F¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda-de-nord/cupa/¬ZX÷00Irlanda de N015e Nord0010000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda de Nord¬~AA÷pC273YQm¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18th Newtownabbey Old Boys¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷18T¬AE÷18th Newtownabbey Old Boys¬WU÷18th-newtownabbey-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷COM¬AF÷Comber Rec¬WV÷comber-rec¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷6RjG1Ce0¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abbey Villa¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABB¬AE÷Abbey Villa¬WU÷abbey-villa¬AG÷0¬WN÷IMM¬AF÷Immaculata¬WV÷immaculata¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷4C9J0WA6¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardstraw¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Ardstraw¬WU÷ardstraw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬WN÷RIC¬AF÷Richhill¬WV÷richhill¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷bZ8NajQC¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ballymacash¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymacash¬WU÷ballymacash¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬WN÷SHA¬AF÷Shankill¬WV÷shankill¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬AN÷n¬~AA÷EsiANgIJ¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬WU÷bangor-amateurs-fc¬AG÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newtowne FC¬WV÷newtowne-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷O21B2htf¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Old Boys¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Tullyvallen¬WV÷tullyvallen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Old Boys¬WU÷bangor-old-boys¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷hYkEMDXP¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barn¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barn¬WU÷barn¬AG÷3¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬WV÷rathfriland-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷ADxtIXus¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloomfield¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloomfield¬WU÷bloomfield¬AG÷1¬WN÷CRA¬AF÷Craigavon City¬WV÷craigavon-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷OGtpHiem¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bryansburn¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRY¬AE÷Bryansburn¬WU÷bryansburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷STM¬AF÷St. Marys¬WV÷st-marys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6uWlGBAg¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coagh Utd¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coagh Utd¬WU÷coagh-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷BAL¬AF÷Ballymoney¬WV÷ballymoney¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pWUhFVPa¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crewe¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬WU÷crewe¬AG÷2¬WN÷DRU¬AF÷Drumaness¬WV÷drumaness¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hdUdEku6¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬WU÷crumlin-star¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬WV÷shorts¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷86sssuF9¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ALI¬AF÷Silverwood¬WV÷silverwood¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WnT0D9fC¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬WU÷derriaghy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BOU¬AF÷Bourneview¬WV÷bourneview-ym¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷EBI5CT9I¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunloy¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬WU÷dunloy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge Rangers¬WV÷banbridge-rangers¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷SEM9BmPO¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRO¬AF÷Dromore Amateurs¬WV÷dromore-amateurs¬AH÷0¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬WU÷dunmurry-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷tIAizX1P¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬WU÷fivemiletown¬AG÷1¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬WV÷islandmagee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷rRdJVjAt¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬WU÷glebe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬WV÷bangor-fc¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷02iOUAPn¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanover¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chimney¬WV÷chimney¬AH÷2¬WM÷HAN¬AE÷Hanover¬WU÷hanover¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬AN÷n¬~AA÷vgjSTUvg¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬WU÷killyleagh-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬WV÷newbuildings¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YFkWSlfa¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laurelvale¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Laurelvale¬WU÷laurelvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷BRO¬AF÷Broomhedge¬WV÷broomhedge¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷pjgzS895¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lower Maze¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lower Maze¬WU÷lower-maze¬AG÷1¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬WV÷st-patricks-young¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷SEruRSOB¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lurgan Town Boys¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUR¬AE÷Lurgan Town Boys¬WU÷lurgan-town-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷GRO¬AF÷Groomsport¬WV÷groomsport¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷E3pkuJqM¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maiden City¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬WU÷maiden-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷KUB¬AF÷Dollingstown¬WV÷dollingstown¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷C49G7vOj¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneyslane¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneyslane¬WU÷moneyslane-fc¬AG÷1¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬WV÷sirocco¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷E9maWN0i¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orangefield¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orangefield¬WU÷orangefield-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷DUN¬AF÷Dunmurry Y.M.¬WV÷dunmurry-y-m¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SCi3VsGc¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oxford Stars¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Stars¬WU÷oxford-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬WV÷trojans¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷MZj7U1V3¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portaferry R.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portaferry R.¬WU÷portaferry-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬WV÷ballynahinch-olympic¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷0QkBTLpA¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rathfern Rangers¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAT¬AE÷Rathfern Rangers¬WU÷rathfern-rangers¬AG÷4¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬WV÷lisburn-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷SnM7Su0G¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosemount Rec¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosemount Rec¬WU÷rosemount-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷STL¬AF÷St Luke's¬WV÷st-luke-s¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷6wLBRaFM¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal British Legion¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Royal British Legion¬WU÷royal-british-legion¬AG÷1¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬WV÷dromara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷00KFQJUS¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saintfield¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saintfield¬WU÷saintfield¬AG÷2¬WN÷TAN¬AF÷Tandragee¬WV÷tandragee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷xMBsMwwp¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seagoe¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬WV÷larne-technical-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬WM÷SEA¬AE÷Seagoe¬WU÷seagoe¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷Kp1nLchj¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seapatrick¬WU÷seapatrick¬AG÷1¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬WV÷ballynure-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷by0jKH7d¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suffolk¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUF¬AE÷Suffolk¬WU÷suffolk¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬WV÷dungiven¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷nigYr1pc¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Sunnyside FC¬WV÷oxford-sunnyside¬AH÷0¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬WU÷valley-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬AN÷n¬~AA÷QshxrLa3¬AD÷1503145800¬ADE÷1503145800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windmill¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windmill¬WU÷windmill¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷STL¬AF÷St. James' Swifts¬WV÷st-james-swifts¬AH÷1¬AN÷n¬~
1
1503447871
37
fixtures
1
1503447871
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Irlanda de Nord. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.