Fotbal »Irlanda de Nord » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA DE NORD: Cupa¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Irlanda de Nord¬ZC÷IF9l5SRm¬ZD÷p¬ZE÷WdG3KR8F¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda-de-nord/cupa/¬ZX÷00Irlanda de N015e Nord0010000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda de Nord¬~AA÷WQHWkZze¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷hfqILicm¬WU÷crumlin-united¬AG÷2¬WN÷IMM¬AF÷Immaculata¬JB÷MTmMKBCg¬WV÷immaculata¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Ek7ykgj1¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundela¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundela¬JA÷0KnQJVRa¬WU÷dundela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷rqxVIks6¬WV÷newcastle¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QPAulD57¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬JA÷tUfYH9dC¬WU÷glebe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷ANN¬AF÷Annagh¬JB÷zifxHTBI¬WV÷annagh¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷vTbNCdr8¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn¬JA÷EsgtGmRO¬WU÷lisburn¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷YAN¬AF÷Albert Foundry¬JB÷jaxPvX3P¬WV÷albert-foundry¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷IJcRBGcE¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moyola¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOY¬AE÷Moyola¬JA÷h8OjziCt¬WU÷moyola¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballywalter¬JB÷nVNfZARn¬WV÷ballywalter-recreation¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷zehWAzDK¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Portstewart¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portstewart¬JA÷0YRbYUtg¬WU÷portstewart¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷rcH3Xlda¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷EoizAfSQ¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷MmG7W8B5¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷KIL¬AF÷Killyleagh Youth¬JB÷UDFBVSQB¬WV÷killyleagh-youth¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WQw25Ezr¬AD÷1512221400¬ADE÷1512221400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shankill¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shankill¬JA÷84EFUntI¬WU÷shankill¬AG÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷jT3KT6eO¬WV÷crumlin-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷hzDvSeBo¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armagh¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armagh¬JA÷00ARMZM4¬WU÷armagh¬AG÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Star¬JB÷vi9VLgxB¬WV÷crumlin-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WQBrRFQi¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballywalter¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballywalter¬JA÷8QDZKDiH¬WU÷ballywalter-recreation¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷pjy33oMq¬WV÷ards-rangers¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷Q1QoQZub¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge¬JA÷SEQ725yj¬WU÷banbridge¬AG÷1¬WN÷QUE¬AF÷Queens Univ.¬JB÷tIUB1Pjd¬WV÷queens-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷4hPkPge4¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Craigavon City¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Craigavon City¬JA÷fLIgQ8Td¬WU÷craigavon-city¬AG÷1¬WN÷YAN¬AF÷Albert Foundry¬JB÷YBHcPSr3¬WV÷albert-foundry¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷nHEfODAA¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷ENYfOnb9¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬JB÷hEXbN6DF¬WV÷valley-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷0KIbNXPG¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanover¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAN¬AE÷Hanover¬JA÷nyX2MQSL¬WU÷hanover¬AG÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shankill¬JB÷0vy7LprS¬WV÷shankill¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷fsI2MiuN¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Immaculata¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMM¬AE÷Immaculata¬JA÷6LDZG4jq¬WU÷immaculata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷BRA¬AF÷Brantwood¬JB÷pCCwGO5k¬WV÷brantwood¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YXG6LBfT¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷EoHsFrLe¬WU÷killyleagh-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷TOB¬AF÷Tobermore¬JB÷hxGoE2z2¬WV÷tobermore¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷ERbZGV2p¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laurelvale¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOY¬AF÷Moyola¬JB÷6HcYy6S8¬WV÷moyola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬WM÷LAU¬AE÷Laurelvale¬JA÷fsfUxnD2¬WU÷laurelvale¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷hIcwGkIj¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬JA÷0vcxyQsF¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷vVetzpcL¬WV÷rathfriland-rangers¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷6LoLvZfi¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷d6joZ3CR¬WU÷newtowne-fc¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬JB÷bFxDUNKr¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷IekPwgAc¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portstewart¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portaferry R.¬JB÷6utLS1ke¬WV÷portaferry-rovers¬AH÷1¬WM÷POR¬AE÷Portstewart¬JA÷hxxHTszk¬WU÷portstewart¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷0KvUxDP3¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬JA÷l4VPRL41¬WU÷sport-leisure¬AG÷0¬WN÷DUN¬AF÷Dundela¬JB÷SfUTQuK7¬WV÷dundela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷vBwYyXvA¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Patricks Young¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks Young¬JA÷tCXAkPd8¬WU÷st-patricks-young¬AG÷2¬WN÷ANN¬AF÷Annagh¬JB÷K2WElqCE¬WV÷annagh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AN÷n¬~AA÷8prxyifG¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tandragee¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAN¬AE÷Tandragee¬JA÷2RLJm3RK¬WU÷tandragee¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷GUPNnNtR¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷nystzB9M¬AD÷1509802200¬ADE÷1509802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. U. Jordanstown¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOR¬AE÷U. U. Jordanstown¬JA÷Y9Ckrskr¬WU÷u-u-jordanstown¬AG÷0¬WN÷GLE¬AF÷Glebe¬JB÷C0Bgs14l¬WV÷glebe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬AN÷n¬~AA÷AF9VKch4¬AD÷1506780000¬ADE÷1506780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Annagh¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANN¬AE÷Annagh¬JA÷IshUoauC¬WU÷annagh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷MAR¬AF÷Markethill¬JB÷06sZpJfI¬WV÷markethill¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷IuDwJyNG¬AD÷1506780000¬ADE÷1506780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armagh¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armagh¬JA÷ULLn4tet¬WU÷armagh¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷CpBi30An¬WV÷coagh-utd¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fqZiY7SK¬AD÷1506780000¬ADE÷1506780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newington Rangers¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newington Rangers¬JA÷Iq5SL5Mr¬WU÷newington-rangers¬AG÷0¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn¬JB÷nJ9WKPyk¬WV÷lisburn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷Ob3hD6je¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷18th Newtownabbey Old Boys¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷18T¬AE÷18th Newtownabbey Old Boys¬JA÷K83MCSqS¬WU÷18th-newtownabbey-old-boys¬AG÷1¬WN÷JOR¬AF÷U. U. Jordanstown¬JB÷Qktk8nhq¬WV÷u-u-jordanstown¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷4x9ZJH7A¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardstraw¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Ardstraw¬JA÷vctwpwAO¬WU÷ardstraw¬AG÷2¬WN÷DUN¬AF÷Dundela¬JB÷SCZK8MnP¬WV÷dundela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷042rIexN¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballywalter¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballywalter¬JA÷QmFe2KPh¬WU÷ballywalter-recreation¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬JB÷KAEa1vua¬WV÷ballynure-old-boys¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷ve1nHFiT¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bryansburn¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRY¬AE÷Bryansburn¬JA÷b1D30bf5¬WU÷bryansburn¬AG÷3¬WN÷YAN¬AF÷Albert Foundry¬JB÷vDU0aI9B¬WV÷albert-foundry¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷AwlECZap¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colin Valley¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colin Valley¬JA÷I3T4bxPH¬WU÷colin-valley¬AG÷1¬WN÷VAL¬AF÷Valley Rangers¬JB÷CQS8cdvO¬WV÷valley-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷lUnIBgFj¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cookstown Youth¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRA¬AF÷Craigavon City¬JB÷jibJHaPu¬WV÷craigavon-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬WM÷INS¬AE÷Cookstown Youth¬JA÷QTWCdGgU¬WU÷cookstown-youth¬AG÷6¬AN÷n¬~AA÷jZQ0zwhi¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin Star¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Star¬JA÷UscNGJvn¬WU÷crumlin-star¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷OXF¬AF÷Oxford Stars¬JB÷bH1RFwfh¬WV÷oxford-stars¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4xV4Zd7c¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷x80VEc9b¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DON¬AF÷Donegal¬JB÷KWkzEHO4¬WV÷donegal¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷baU8YGM3¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derriaghy¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shankill¬JB÷Cv8sCegH¬WV÷shankill¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷DER¬AE÷Derriaghy¬JA÷IH8wDyvB¬WU÷derriaghy¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷xjTCXzxA¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Downshire Y.M.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOW¬AE÷Downshire Y.M.¬JA÷l4VAfTNq¬WU÷downshire-y-m¬AG÷1¬WN÷MOY¬AF÷Moyola¬JB÷6uQFgmwj¬WV÷moyola¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷fRNHWfiG¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dromara¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Dromara¬JA÷pWOJh7hd¬WU÷dromara¬AG÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banbridge¬JB÷bZC1HjVd¬WV÷banbridge¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷WjooFSLr¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drumaness¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drumaness¬JA÷CxH5GAp3¬WU÷drumaness¬AG÷0¬WN÷HAN¬AF÷Hanover¬JB÷f16AFUa9¬WV÷hanover¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QDpkEnyk¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dunloy¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷Yi5EElFF¬WU÷dunloy¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POR¬AF÷Portstewart¬JB÷tI4ID8UL¬WV÷portstewart¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EmGMMJNi¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dunmurry Rec¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Rec¬JA÷GIeDkstm¬WU÷dunmurry-rec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOB¬AF÷Tobermore¬JB÷YgjIl1eg¬WV÷tobermore¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷5¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6NhcCQ51¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬JA÷vgpg767k¬WU÷glebe¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ROS¬AF÷Rosemount Rec¬JB÷YFqc6QMe¬WV÷rosemount-rec¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷pEi1BpL7¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Immaculata¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMM¬AE÷Immaculata¬JA÷C6r15px2¬WU÷immaculata¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷lORqUTE2¬WV÷larne-technical-old-boys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷KlZE3VVc¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Islandmagee¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ISL¬AE÷Islandmagee¬JA÷SKsxcLn5¬WU÷islandmagee¬AG÷1¬WN÷ARD¬AF÷Ards Rangers¬JB÷tOotdu2B¬WV÷ards-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷xQqA4BGi¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷f7qUbsIh¬WU÷killyleagh-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬JB÷YcrYc1Xb¬WV÷sirocco¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YTpqzUc8¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laurelvale¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Laurelvale¬JA÷SEQmTmU8¬WU÷laurelvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷GOL¬AF÷Tullyvallen¬JB÷MyQiS7qF¬WV÷tullyvallen¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷CKqmZmDE¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maiden City¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maiden City¬JA÷YBTeRRbL¬WU÷maiden-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷LUR¬AF÷Lurgan Town Boys¬JB÷GzJ0QoER¬WV÷lurgan-town-boys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷YkMJn7sE¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STR¬AF÷Strabane Athletic¬JB÷Yop5h4cK¬WV÷strabane-athletic¬AH÷1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle¬JA÷S8q9iOCQ¬WU÷newcastle¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷8nwdXRsR¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷Q98zKqie¬WU÷newtowne-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷DES¬AF÷Desertmartin¬JB÷8YcuJ361¬WV÷desertmartin¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷QRPNSojr¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portaferry R.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portaferry R.¬JA÷My2qINL7¬WU÷portaferry-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷MOS¬AF÷Mossley AFC¬JB÷zujRt7b8¬WV÷mossley-afc¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷4IORR55l¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queens Univ.¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUN¬AF÷Dungiven¬JB÷thLRvoTK¬WV÷dungiven¬AH÷2¬WM÷QUE¬AE÷Queens Univ.¬JA÷EVlVuRDE¬WU÷queens-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬AN÷n¬~AA÷pUuPQPKf¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rathfriland¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAT¬AE÷Rathfriland¬JA÷KrKVw5rR¬WU÷rathfriland-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷ORA¬AF÷Orangefield¬JB÷xO6cZOjr¬WV÷orangefield-old-boys¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷OKvTPqz1¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Youth¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Youth¬JA÷jRA1Yr6l¬WU÷rosario-youth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷BRA¬AF÷Brantwood¬JB÷Yk06X2Lf¬WV÷brantwood¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷IsvXO3k7¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sport & Leisure¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windmill¬JB÷tG3EVtj7¬WV÷windmill¬AH÷0¬WM÷SVO¬AE÷Sport & Leisure¬JA÷CtaAWMz1¬WU÷sport-leisure¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AN÷n¬~AA÷WpryON4D¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Patricks Young¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks Young¬JA÷K62IU05D¬WU÷st-patricks-young¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Rec¬JB÷MBt1gprE¬WV÷wellington-rec¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷WOARLwwb¬AD÷1506774600¬ADE÷1506774600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tandragee¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAN¬AE÷Tandragee¬JA÷CpkMmLAa¬WU÷tandragee¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷LIS¬AF÷Lisburn Rangers¬JB÷67lQnuQ5¬WV÷lisburn-rangers¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1513074524
98
fixtures
1
1513074524
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Irlanda de Nord. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.