Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2018/2019

Fotbal »Irlanda de Nord » Cupa » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA DE NORD: Cupa¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Irlanda de Nord¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda-de-nord/cupa/¬ZX÷00Irlanda de N015e Nord0010000000179000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda de Nord¬~AA÷v3ZytRz3¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ardstraw¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARD¬AE÷Ardstraw¬JA÷YqVVToVQ¬WU÷ardstraw¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬WN÷DRO¬AF÷Dromore Amateurs¬JB÷jPHcP5wr¬WV÷dromore-amateurs¬AH÷0¬~AA÷8xvtuoj9¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballymacash¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballymacash¬JA÷4SL1OPhl¬WU÷ballymacash¬AG÷1¬WN÷KIL¬AF÷Kilmore Rec¬JB÷niB6Nq8f¬WV÷kilmore-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷nTxpv55F¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballynahinch United¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballynahinch United¬JA÷QsAAM3N0¬WU÷ballynahinch-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷GRO¬AF÷Groomsport¬JB÷Y79ELNx7¬WV÷groomsport¬AH÷2¬~AA÷rBxLdAHB¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banbridge Rangers¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banbridge Rangers¬JA÷b32aNw9m¬WU÷banbridge-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SIR¬AF÷Sirocco¬JB÷Gvc4McOg¬WV÷sirocco¬AH÷0¬~AA÷UiSlwPKL¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Amateurs¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Amateurs¬JA÷Cb8IKshD¬WU÷bangor-amateurs-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle¬JB÷E3n1qRUD¬WV÷newcastle¬AH÷2¬~AA÷reWhxqzS¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Broomhedge¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Broomhedge¬JA÷QuFURbat¬WU÷broomhedge¬AG÷1¬WN÷BAL¬AF÷Ballynahinch Olympic¬JB÷K2EYQIEn¬WV÷ballynahinch-olympic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬~AA÷0zJKX2rq¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comber Rec¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IMM¬AF÷Immaculata¬JB÷GU7sPdqa¬WV÷immaculata¬AH÷0¬WM÷COM¬AE÷Comber Rec¬JA÷bgDxQxUh¬WU÷comber-rec¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬~AA÷vRHOWMck¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cookstown Youth¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Cookstown Youth¬JA÷fL6oOGb5¬WU÷cookstown-youth¬AG÷1¬WN÷ISL¬AF÷Islandmagee¬JB÷lr6kNzEB¬WV÷islandmagee¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷0nmGcj25¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crumlin United¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin United¬JA÷2XGTSaoQ¬WU÷crumlin-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷BAN¬AF÷Bangor Swifts¬JB÷KC3eOJgs¬WV÷bangor-swifts¬AH÷1¬~AA÷UmW40hIn¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Desertmartin¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Desertmartin¬JA÷Y1SQ8vff¬WU÷desertmartin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷BAL¬AF÷Ballynure Old Boys¬JB÷GQHV7b90¬WV÷ballynure-old-boys¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷YaTJjrkL¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dungiven¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IVE¬AF÷Iveagh Utd¬JB÷nk0TYXCN¬WV÷iveagh-utd¬AH÷2¬WM÷DUN¬AE÷Dungiven¬JA÷tCaXXiST¬WU÷dungiven¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~AA÷21UCbWna¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fivemiletown¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIV¬AE÷Fivemiletown¬JA÷2sKs5dgJ¬WU÷fivemiletown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬WN÷BLO¬AF÷Bloomfield¬JB÷4nbQTuWJ¬WV÷bloomfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0CzYt7Ld¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Foundry¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YHK¬AE÷Foundry¬JA÷xIyNV70E¬WU÷foundry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷AQU¬AF÷Aquinas¬JB÷fgWRURFK¬WV÷aquinas¬AH÷3¬~AA÷bsy7gp52¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glebe¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLE¬AE÷Glebe¬JA÷b7hBvxqn¬WU÷glebe¬AG÷1¬WN÷BAN¬AF÷Bangor FC¬JB÷tWsGwdbh¬WV÷bangor-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷CpuBh4K8¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grove¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chimney¬JB÷ldoOyzT4¬WV÷chimney¬AH÷2¬WM÷GRO¬AE÷Grove¬JA÷fZoKxGDb¬WU÷grove¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬~AA÷f9UFiOZE¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holywood¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holywood¬JA÷SnpSzfrB¬WU÷holywood¬AG÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newbuildings¬JB÷8b1PZDcH¬WV÷newbuildings¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷4rKkoMCr¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisburn Rangers¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Lisburn Rangers¬JA÷bTToiFSi¬WU÷lisburn-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DRO¬AF÷Dromara¬JB÷S2YkjZsb¬WV÷dromara¬AH÷1¬~AA÷n79fptSl¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lower Maze¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOW¬AE÷Lower Maze¬JA÷6gXgkgc4¬WU÷lower-maze¬AG÷2¬WN÷TRO¬AF÷Trojans¬JB÷lIMblDCA¬WV÷trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷bsDbq0se¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malachians¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Malachians¬JA÷0hQ2mXRG¬WU÷malachians¬AG÷2¬WN÷MAL¬AF÷Maiden City¬JB÷fFP6nisN¬WV÷maiden-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬~AA÷h4C2rKd1¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mossley AFC¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOS¬AE÷Mossley AFC¬JA÷Y5OAoBdT¬WU÷mossley-afc¬AG÷3¬WN÷DUN¬AF÷Dunmurry Rec¬JB÷Ea6wsV4p¬WV÷dunmurry-rec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷WfB6svC7¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newtowne FC¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newtowne FC¬JA÷hj5stkKj¬WU÷newtowne-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷18T¬AF÷18th Newtownabbey Old Boys¬JB÷6ggP4Ydi¬WV÷18th-newtownabbey-old-boys¬AH÷3¬~AA÷8Cfk6Nl8¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orangefield¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orangefield¬JA÷KdcT3hCc¬WU÷orangefield-old-boys¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷BRA¬AF÷Brantwood¬JB÷2LnY2CR3¬WV÷brantwood¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬~AA÷8vV8aCXh¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario Youth¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario Youth¬JA÷fHGZ6IO6¬WU÷rosario-youth¬AG÷1¬WN÷BAL¬AF÷Ballymoney¬JB÷OjLw6xvD¬WV÷ballymoney¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷h2LQnZmm¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saintfield¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saintfield¬JA÷YNuGflZq¬WU÷saintfield¬AG÷1¬WN÷LAU¬AF÷Laurelvale¬JB÷SpuKg8lj¬WV÷laurelvale¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷zRAVog3g¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seapatrick¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seapatrick¬JA÷6yvOhS3d¬WU÷seapatrick¬AG÷1¬WN÷COA¬AF÷Coagh Utd¬JB÷rgN6HBtc¬WV÷coagh-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬~AA÷EH9ZpDIa¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Silverwood¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALI¬AE÷Silverwood¬JA÷MqMAGVe3¬WU÷silverwood¬AG÷1¬WN÷SHO¬AF÷Shorts¬JB÷G6LEFkB9¬WV÷shorts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬~AA÷Ms9wpXX5¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. James' Swifts¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. James' Swifts¬JA÷StPIE9QF¬WU÷st-james-swifts¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷SOF¬AF÷Sofia Farmer¬JB÷8vwmcser¬WV÷sofia-farmer¬AH÷1¬~AA÷0Y7sqimC¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Luke's¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAR¬AF÷Larne Technical Old Boys¬JB÷G4teeLPf¬WV÷larne-technical-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬WM÷STL¬AE÷St Luke's¬JA÷nVyid1Al¬WU÷st-luke-s¬AG÷0¬~AA÷rccnrB2I¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strabane Athletic¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strabane Athletic¬JA÷feuafuu1¬WU÷strabane-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷DER¬AF÷Derriaghy¬JB÷xKU3gaf7¬WV÷derriaghy¬AH÷1¬~AA÷d01jsVHO¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Suffolk¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUF¬AE÷Suffolk¬JA÷jNY7hJ9D¬WU÷suffolk¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬WN÷COL¬AF÷Colin Valley¬JB÷4QMkH2nE¬WV÷colin-valley¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬~AA÷A3kY5EfP¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tullycarnet¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Tullyvallen¬JB÷OSxiFtHQ¬WV÷tullyvallen¬AH÷3¬WM÷GOL¬AE÷Tullycarnet¬JA÷rHLgGM1K¬WU÷tullycarnet¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬~AA÷CCy01Y2t¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woodvale¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOO¬AE÷Woodvale¬JA÷QyPIA0Ps¬WU÷woodvale¬AG÷2¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks Young¬JB÷KbOM9Kvl¬WV÷st-patricks-young¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷dvAiYEHd¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valley Rangers¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valley Rangers¬JA÷pOly8487¬WU÷valley-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷TAN¬AF÷Tandragee¬JB÷bRxJWmo8¬WV÷tandragee¬AH÷2¬~
1
1534733333
33
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA DE NORD: Cupa¬ZEE÷p4VWSYDs¬ZB÷144¬ZY÷Irlanda de Nord¬ZC÷OrmT1ISH¬ZD÷p¬ZE÷WUREBBlh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷144_p4VWSYDs¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda-de-nord/cupa/¬ZX÷00Irlanda de N015e Nord0010000000179000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda de Nord¬~AA÷6mlLVtDe¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunloy¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunloy¬JA÷nTOhMfTH¬WU÷dunloy¬WN÷HAN¬AF÷Hanover¬JB÷UiEcLErO¬WV÷hanover¬AN÷n¬~AA÷pvmPU0S1¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunmurry Y.M.¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dunmurry Y.M.¬JA÷8rD1KYcU¬WU÷dunmurry-y-m¬WN÷RAT¬AF÷Rathfriland¬JB÷KGg7uITu¬WV÷rathfriland-rangers¬AN÷n¬~AA÷2ZXNk24R¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Killyleagh Youth¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killyleagh Youth¬JA÷IXjaTBzo¬WU÷killyleagh-youth¬WN÷MAR¬AF÷Markethill¬JB÷KxVsheDo¬WV÷markethill¬AN÷n¬~AA÷vaHMmFYt¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Stars¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Stars¬JA÷Ewaq0ABM¬WU÷oxford-stars¬WN÷WAK¬AF÷Wakehurst¬JB÷d2llaUQS¬WV÷wakehurst¬AN÷n¬~AA÷n3gg5s4E¬AD÷1534595400¬ADE÷1534595400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Sunnyside FC¬ER÷1/256-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Sunnyside FC¬JA÷tCox2WtA¬WU÷oxford-sunnyside¬WN÷BRY¬AF÷Bryansburn¬JB÷zm0u1jdG¬WV÷bryansburn¬AN÷n¬~
1
1534733333
5
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Irlanda de Nord. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.