Rezultate, scoruri live si clasamete Prima Ligă din Ghana

Fotbal »Ghana » Premier League » 2018

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷GHANA: Premier League¬ZEE÷6BeXoaup¬ZB÷82¬ZY÷Ghana¬ZC÷jHDqAKNM¬ZD÷p¬ZE÷SSRllfsJ¬ZF÷1¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷82_6BeXoaup¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/ghana/premier-league/¬ZX÷00Ghana 005......0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ghana¬~AA÷x4QC73Sb¬AD÷1528297200¬ADE÷1528297200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷A9jc9zS0¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷4p508fs7¬WV÷aduana-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WdA8Pd5s¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Stars¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEC¬AF÷Eleven Wonders¬JB÷bkym2YxO¬WV÷eleven-wonders¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷STA¬AE÷All Stars¬JA÷4Syq3ENH¬WU÷all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷0x2PLE46¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko¬JA÷4tHHHDxB¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ADU¬AF÷Aduana Stars¬JB÷b3GLGXiH¬WV÷aduana-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Mo3LMfk0¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAF¬AF÷WAFA¬JB÷jwDDIgN4¬WV÷wafa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United¬JA÷8EN8JZ7b¬WU÷bechem-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷fyJtUxcQ¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berekum Chelsea¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEC¬AE÷Berekum Chelsea¬JA÷80rz5zg5¬WU÷berekum-chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashanti Gold¬JB÷Qywu4f8B¬WV÷ashanti-gold¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷r1iUKYJC¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷xfFPFi7N¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LIB¬AF÷Liberty¬JB÷I5WMEBMT¬WV÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ELaDOGKm¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hearts Of Oak¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEA¬AE÷Hearts Of Oak¬JA÷dzfj1hhU¬WU÷hearts-of-oak¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MED¬AF÷Medeama¬JB÷McLdMyOu¬WV÷medeama¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hCbHNzzf¬AD÷1528038000¬ADE÷1528038000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karela¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karela¬JA÷0lK0Lewn¬WU÷karela¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷INT¬AF÷Inter Allies¬JB÷UNO4KFhh¬WV÷international-allies¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0EJxVIsK¬AD÷1527951600¬ADE÷1527951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dreams¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dreams¬JA÷zmpS6dOh¬WU÷dreams-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷U9qW5Gwa¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Esghttnj¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aduana Stars¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADU¬AE÷Aduana Stars¬JA÷WCpmDhnI¬WU÷aduana-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United¬JB÷lluhCC1O¬WV÷bechem-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ukyu4qvc¬AD÷1527778800¬ADE÷1527778800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inter Allies¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INT¬AE÷Inter Allies¬JA÷GzJ5VZ1n¬WU÷international-allies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HEA¬AF÷Hearts Of Oak¬JB÷ba8AUgHh¬WV÷hearts-of-oak¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G6wi1sOF¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashanti Gold¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashanti Gold¬JA÷vHSf9qop¬WU÷ashanti-gold¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DRE¬AF÷Dreams¬JB÷YwSb830j¬WV÷dreams-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xGvm2N89¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Eleven Wonders¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEC¬AE÷Eleven Wonders¬JA÷pGAMRi1B¬WU÷eleven-wonders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BEC¬AF÷Berekum Chelsea¬JB÷Sv0RQBGH¬WV÷berekum-chelsea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bVSe01wM¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elmina Sharks¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELM¬AE÷Elmina Sharks¬JA÷CUQ27NFd¬WU÷elmina-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EBU¬AF÷Ebusua Dwarfs¬JB÷00YzGFJd¬WV÷ebusua-dwarfs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷KKglsMWq¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberty¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIB¬AE÷Liberty¬JA÷banuFEH5¬WU÷liberty¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko¬JB÷hMoqEYWB¬WV÷asante-kotoko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8tzq33g3¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medeama¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MED¬AE÷Medeama¬JA÷xj7ETDWb¬WU÷medeama¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷STA¬AF÷All Stars¬JB÷6PBISXo5¬WV÷all-stars¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Spcdu01d¬AD÷1527692400¬ADE÷1527692400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WAFA¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAF¬AE÷WAFA¬JA÷SvvdBWGU¬WU÷wafa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAR¬AF÷Karela¬JB÷40F1WFnt¬WV÷karela¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
1
1537349641
117
fixtures
1
1537349641
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Ghana din sectiunea Fotbal/Ghana. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Ghana, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Ghana și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Ghana mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Ghana este real-time și se actualizează instant.