Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Etiopia

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Etiopia

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷2iXbJ0Bt¬AD÷1584104400¬ADE÷1584104400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebeta City¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584110998¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷pbhkfvdq¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEB¬AE÷Sebeta City¬JA÷EF5NbKmS¬WU÷sebeta-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷CnSrDPl7¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108083¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷fo533rZd¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷6VBLvadd¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4MOzFoKf¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107930¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷bPMoo1JS¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷42Nsns4M¬WU÷hawassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jwRnCq4D¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108080¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷Sb3B1M39¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Yy4722l3¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷hr5VzTtE¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷zP6Ja0YL¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷t27F0tJF¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rDNvE5Z0¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108115¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷SvDHuusj¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIM¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷YHDDtLRq¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷McZVFR4l¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108089¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷QBOwmNlG¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷dxKZm3Z9¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷8fVRG7kr¬AD÷1584018000¬ADE÷1584018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolkite Kenema¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584025118¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolkite Kenema¬JA÷OOLRkP4c¬WU÷wolkite-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷IoLVlqK3¬WV÷adama-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AsAeSnJ0¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679059¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷tbwcQhoG¬WV÷wolkite-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷nyvgRYV9¬WU÷st-george¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷xGdlU8ll¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583675984¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷0KysUzni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷YDma5i9j¬WU÷bahir-dar-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷WjBiTS3f¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷YXZlSEG3¬WV÷hawassa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷vBzoTf1c¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷vuHDzBBK¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷jRaHDF1A¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷MieDEen4¬WU÷hadiya-hossana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷hrLHZUQQ¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷OvbPBgWM¬WV÷welayta-dicha¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷UHbLCZGG¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷bPcpVlZs¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷fNle6Xgp¬WV÷sebeta-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷xr2TADoT¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷pIH9yidE¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593079¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIM¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷r1d9FyXc¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷lvc5GHHi¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬~AA÷6RI5xXt8¬AD÷1583582400¬ADE÷1583582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583589412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷xjjKhEPp¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷jgv2Hc2o¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
136
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Etiopia din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Etiopia, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Etiopia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Etiopia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Etiopia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!