Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Etiopia

Fotbal Etiopia

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷2iXbJ0Bt¬AD÷1584104400¬ADE÷1584104400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebeta City¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584110998¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEB¬AE÷Sebeta City¬JA÷EF5NbKmS¬WU÷sebeta-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷pbhkfvdq¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CnSrDPl7¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108083¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷6VBLvadd¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷fo533rZd¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4MOzFoKf¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107930¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷42Nsns4M¬WU÷hawassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷bPMoo1JS¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷jwRnCq4D¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108080¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷Yy4722l3¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷Sb3B1M39¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hr5VzTtE¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584107483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷zP6Ja0YL¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷t27F0tJF¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷rDNvE5Z0¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108115¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷SvDHuusj¬WV÷sidama-bunna¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SIM¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷YHDDtLRq¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷McZVFR4l¬AD÷1584100800¬ADE÷1584100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584108089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷dxKZm3Z9¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷QBOwmNlG¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8fVRG7kr¬AD÷1584018000¬ADE÷1584018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolkite Kenema¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584025118¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolkite Kenema¬JA÷OOLRkP4c¬WU÷wolkite-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷IoLVlqK3¬WV÷adama-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷AsAeSnJ0¬AD÷1583672400¬ADE÷1583672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583679059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷nyvgRYV9¬WU÷st-george¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷tbwcQhoG¬WV÷wolkite-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xGdlU8ll¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583675984¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷YDma5i9j¬WU÷bahir-dar-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷0KysUzni¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WjBiTS3f¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷vBzoTf1c¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷YXZlSEG3¬WV÷hawassa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vuHDzBBK¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷MieDEen4¬WU÷hadiya-hossana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷jRaHDF1A¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hrLHZUQQ¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷UHbLCZGG¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷OvbPBgWM¬WV÷welayta-dicha¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷bPcpVlZs¬AD÷1583668800¬ADE÷1583668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷xr2TADoT¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷fNle6Xgp¬WV÷sebeta-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pIH9yidE¬AD÷1583586000¬ADE÷1583586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583593079¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷lvc5GHHi¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷SIM¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷r1d9FyXc¬WV÷shire-endaselassie¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷6RI5xXt8¬AD÷1583582400¬ADE÷1583582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583589412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷xjjKhEPp¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷jgv2Hc2o¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
136
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷b9kbDtWr¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷dOfkzbCB¬WU÷bahir-dar-kenema¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷ARbgZHRH¬WV÷fasil-ketema¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷d03WHMNR¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷OAdsxKsa¬WU÷dire-dawa¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷21eoyvc5¬WV÷sidama-bunna¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷6BAJKOw9¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷hjUGYpy7¬WU÷hadiya-hossana¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷WtTKX4jD¬WV÷ethiopia-bunna¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷lz0OJrgF¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷ppH2dlTD¬WU÷hawassa¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷dMqWvMct¬WV÷welwalo-adigrat¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷Gpp3C0ok¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷4lbcYysO¬WU÷jimma-aba-jifar¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷ruc1XedU¬WV÷adama-city¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷fyq7BK0e¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷fDw7huSu¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷Y3xBiasn¬WV÷st-george¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷2w4SI28L¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷jqqzvtDn¬WU÷shire-endaselassie¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷UZsvw0Sh¬WV÷wolkite-kenema¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷SKBFL4O2¬AD÷1586606400¬ADE÷1586606400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷pQQ8z76f¬WU÷welayta-dicha¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷OGPCZQL0¬WV÷sebeta-city¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~
8
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Etiopia din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Etiopia, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Etiopia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Etiopia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Etiopia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!