Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Etiopia

Fotbal Etiopia

Premier League
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷fkI4Y22R¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510010¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷ljpJ6Qeq¬WU÷adama-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷2glN5pBk¬WV÷bahir-dar-kenema¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷0SI0ZrmL¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷hKbmCnYL¬WU÷ethiopia-bunna¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬JB÷WAciB6mS¬WV÷defence-force-mekelakeya¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷tQ2ay5I8¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510107¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷je2WFUYd¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷BRO¬AF÷Debub Police¬JB÷2V5zFll3¬WV÷debub-police¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷WA9WTMAr¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562509990¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷pIwS44Qe¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷O8xW3Ou2¬WV÷dire-dawa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MyKdzPXE¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562510042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷dh5vE839¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷zq4rDSIF¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EZbyTtQl¬AD÷1562500800¬ADE÷1562500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562508228¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷jFQDS7I2¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷U5PHRRX8¬WV÷welwalo-adigrat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2Z3exo32¬AD÷1562482800¬ADE÷1562482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷AaPqhRtj¬WU÷hawassa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷ljOmiodd¬WV÷dedebit¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷hQcuS0ue¬AD÷1562482800¬ADE÷1562482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷St. George¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷CUEMQomF¬WU÷st-george¬AG÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷QXIQP52L¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷lWwMNol9¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562164269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷G4AL1vEn¬WU÷bahir-dar-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷SvEP0bTh¬WV÷jimma-aba-jifar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EDN0G3tq¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Debub Police¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562164262¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Debub Police¬JA÷U7zeGwTu¬WU÷debub-police¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷8bZbFcrn¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVWULPIL¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162485¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷IT6xbdDB¬WU÷dedebit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷dK5tcGSH¬WV÷sidama-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷lWFDD1Q1¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162341¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷40cCAZdH¬WU÷defence-force-mekelakeya¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷tQKug7Rq¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷h4M4FNek¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162848¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷zL5eEHch¬WU÷dire-dawa¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷EB4aDyDb¬WV÷hawassa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷zTB9EsBe¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷My87BFsB¬WV÷st-george¬AH÷0¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷8Y33CeS4¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷06sQM53F¬AD÷1562155200¬ADE÷1562155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562162977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷A33UaIra¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷lf2Ybxb5¬WV÷adama-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷MLVYKqYR¬AD÷1562137200¬ADE÷1562137200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562147751¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIM¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷hnakefcU¬WV÷shire-endaselassie¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷vqeodzrO¬WU÷welwalo-adigrat¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷bsBTHe0j¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷zoknmuag¬WU÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷EyljnaEa¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷SbKcNHxT¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷UqA7fN6J¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷BRO¬AF÷Debub Police¬JB÷rmEBgsMP¬WV÷debub-police¬AH÷0¬~AA÷6qWlPw8G¬AD÷1561809600¬ADE÷1561809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1561292375¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷tOTCYup0¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷KESGXaa6¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬~
239
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Etiopia din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Etiopia, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Etiopia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Etiopia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Etiopia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!