Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Etiopia

Fotbal Etiopia

Premier League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷AN1XERl3¬AD÷1582286400¬ADE÷1582286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582293725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷xAMDP1Lb¬WU÷jimma-aba-jifar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷WWLHOLz5¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lMEisL9G¬AD÷1581944400¬ADE÷1581944400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebeta City¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581951586¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEB¬AE÷Sebeta City¬JA÷rRiXQSQ1¬WU÷sebeta-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷dUuFkC32¬WV÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷G8Gqqsu4¬AD÷1581940800¬ADE÷1581940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wolkite Kenema¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581948021¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolkite Kenema¬JA÷WUMiocCG¬WU÷wolkite-kenema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷bwjLTUtq¬WV÷sidama-bunna¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷bXLvpNPc¬AD÷1581854400¬ADE÷1581854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581861776¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬JA÷bHOqmJs4¬WU÷adama-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷hvOmnwcA¬WV÷welwalo-adigrat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6wZhMJXj¬AD÷1581854400¬ADE÷1581854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581861484¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷dGWhsTgo¬WU÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷C0MXkLco¬WV÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷faFmr1fA¬AD÷1581854400¬ADE÷1581854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581861393¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷WjlTR8Be¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷xUlPSldk¬WV÷dire-dawa¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷n7XftuPM¬AD÷1581854400¬ADE÷1581854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581861722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷zLvJlWI8¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LHO¬AF÷Hadiya Hossana¬JB÷4fqNmjYE¬WV÷hadiya-hossana¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KtNzo3Ai¬AD÷1581854400¬ADE÷1581854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581862049¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAH¬AF÷Bahir Dar Kenema¬JB÷pEKulaSc¬WV÷bahir-dar-kenema¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷jiLykuDi¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷hzVlNaIp¬AD÷1581768000¬ADE÷1581768000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581775109¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷0poNnkWN¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷f7pRo9oU¬WV÷hawassa¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nXbsAGrR¬AD÷1581598800¬ADE÷1581598800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581606648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷dddHxB7N¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷4MeLyVMT¬WV÷wolkite-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷YTfwBdTK¬AD÷1581422400¬ADE÷1581422400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hadiya Hossana¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581429431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LHO¬AE÷Hadiya Hossana¬JA÷Orb9vXxB¬WU÷hadiya-hossana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷I5cDwihH¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4Co95zir¬AD÷1581336000¬ADE÷1581336000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581343422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷6VsmXlVp¬WU÷sidama-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷KYVUeY7o¬WV÷adama-city¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷j55YBxEE¬AD÷1581249600¬ADE÷1581249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581257044¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷GIf1tg8b¬WU÷bahir-dar-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷Auf5uDN4¬WV÷sebeta-city¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷r3pD4f6l¬AD÷1581249600¬ADE÷1581249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581256750¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷YyzZfhNi¬WU÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIM¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷SbZxfCxb¬WV÷shire-endaselassie¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷p8InlZL7¬AD÷1581249600¬ADE÷1581249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581256959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷IPurybWI¬WU÷hawassa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷U1hkqeOu¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CE6UCIb8¬AD÷1581249600¬ADE÷1581249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581256534¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷8higrFwn¬WU÷welwalo-adigrat¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷xSecsZhh¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~~
113
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷rartRHOs¬ZD÷c¬ZE÷ro9gC9cG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000001000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷dv0uD5JF¬AD÷1582372800¬ADE÷1582372800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷GMng5XZq¬WU÷sidama-bunna¬WN÷SEB¬AF÷Sebeta City¬JB÷pdic4ikj¬WV÷sebeta-city¬AN÷n¬~AA÷WW2TF7Zd¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bahir Dar Kenema¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahir Dar Kenema¬JA÷jgO5RNjn¬WU÷bahir-dar-kenema¬WN÷SIM¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷bJN9Qs6h¬WV÷shire-endaselassie¬AN÷n¬~AA÷UROpiOdd¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷zsld7K5U¬WU÷dire-dawa¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷C2P1S3yt¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AN÷n¬~AA÷Im1yEo49¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷pzQLNujB¬WU÷ethiopia-bunna¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷vcPPMa5H¬WV÷welayta-dicha¬AN÷n¬~AA÷M1LxgpSq¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawassa¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷KjstB265¬WU÷hawassa¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷lQopAMLB¬WV÷fasil-ketema¬AN÷n¬~AA÷GOKth4sj¬AD÷1582459200¬ADE÷1582459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷SGpl9tyI¬WU÷welwalo-adigrat¬WN÷WOL¬AF÷Wolkite Kenema¬JB÷Mwph80jO¬WV÷wolkite-kenema¬AN÷n¬~AA÷KhZAcQJS¬AD÷1582549200¬ADE÷1582549200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. George¬ER÷Runda 15¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷nwqYCOyg¬WU÷st-george¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬JB÷t0rxCria¬WV÷adama-city¬AN÷n¬~
7
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Etiopia din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Etiopia, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Etiopia și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Etiopia mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Etiopia este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!