Fotbal »Etiopia » Premier League » 2016/2017

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopia¬ZC÷OCAl2EEA¬ZD÷s¬ZE÷pSxMXXMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/etiopia/premier-league/¬ZX÷00Etiopia 007tiopia0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopia¬~AA÷jw7LKR89¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adama City¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADA¬AE÷Adama City¬WU÷adama-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2HQQbpnj¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Awassa¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AWA¬AE÷Awassa¬WU÷awassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MEB¬AF÷EEPCO¬WV÷eepco¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷UT5PJoOF¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Bunna¬WV÷jimma-aba-bunna¬AH÷0¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AN÷n¬~AA÷n50UI5wM¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬WU÷ethiopia-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARB¬AF÷Arba Menche¬WV÷arba-menche¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dG7HL7g3¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬WU÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence Force¬WV÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷QeaYHPhS¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Nigd Bank¬WV÷ethiopia-nigd-bank¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rD3DMmvc¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬WV÷dedebit¬AH÷2¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬WU÷welayta-dicha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬AN÷n¬~AA÷t8PUc41d¬AD÷1498305600¬ADE÷1498305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Woldya Kenema¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOK¬AE÷Woldya Kenema¬WU÷woldya-kenema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ADD¬AF÷Addis Ababa Ketema¬WV÷addis-ababa-ketema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dGon6SgG¬AD÷1497965400¬ADE÷1497965400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬WU÷dedebit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬WV÷sidama-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SzfV9Afi¬AD÷1497699000¬ADE÷1497699000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬WU÷defence-force¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama City¬WV÷adama-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AJkj5n9M¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Arba Menche¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARB¬AE÷Arba Menche¬WU÷arba-menche¬AG÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬WV÷welayta-dicha¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷O2mv8lP3¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷EEPCO¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEB¬AE÷EEPCO¬WU÷eepco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WOK¬AF÷Woldya Kenema¬WV÷woldya-kenema¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷fiRMaQWq¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ethiopia Nigd Bank¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Nigd Bank¬WU÷ethiopia-nigd-bank¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷2gnr78vA¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬WU÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬WV÷dire-dawa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6RhZ8U9c¬AD÷1497614400¬ADE÷1497614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Bunna¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Bunna¬WU÷jimma-aba-bunna¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷AWA¬AF÷Awassa¬WV÷awassa¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷hrue46OS¬AD÷1497526200¬ADE÷1497526200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Addis Ababa Ketema¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADD¬AE÷Addis Ababa Ketema¬WU÷addis-ababa-ketema¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬WV÷st-george¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xjwqin59¬AD÷1495976400¬ADE÷1495976400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷Runda 19¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬WU÷st-george¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~
1
1506178036
240
fixtures
1
1506178036
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Etiopia. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.