Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Croaţiei

Fotbal Croaţia

Cupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CROAŢIA: Cupa¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Croaţia¬ZC÷Qio5ZZ4b¬ZD÷p¬ZE÷0O6cHRK3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/croatia/cupa/¬ZX÷00Croaţia 007roaţia0020000000183000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Croaţia¬~AA÷0vHcTyh2¬AD÷1565793000¬ADE÷1565793000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suhopolje¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565799384¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUH¬AE÷Suhopolje¬JA÷YPMaTzXA¬WU÷suhopolje¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬JB÷2aR3SfnH¬WV÷oriolik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷5¬BD÷1¬~
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CROAŢIA: Cupa¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Croaţia¬ZC÷Qio5ZZ4b¬ZD÷p¬ZE÷0O6cHRK3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/croatia/cupa/¬ZX÷00Croaţia 007roaţia0020000000183000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Croaţia¬~AA÷nB7XuFy8¬AD÷1566914400¬ADE÷1566914400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrvace¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HRV¬AE÷Hrvace¬JA÷fFwlx5Fr¬WU÷hrvace¬WN÷SEG¬AF÷Segesta¬JB÷lxwhyPUl¬WV÷segesta¬AN÷n¬~AA÷A9bljaaF¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bednja Beletinec¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BED¬AE÷Bednja Beletinec¬JA÷xC8PqdHi¬WU÷bednja-beletinec¬WN÷VUT¬AF÷Vuteks Sloga¬JB÷fm3UrGWc¬WV÷vuteks-sloga¬AN÷n¬~AA÷0f5LrHik¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belisce¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belisce¬JA÷n9GMLqV1¬WU÷belisce¬WN÷JLP¬AF÷Jadran LP¬JB÷lEf5pT72¬WV÷jadran-luka-ploce¬AN÷n¬~AA÷OC2hkJEL¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bjelovar¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BJE¬AE÷Bjelovar¬JA÷Yw2Yszn4¬WU÷bjelovar¬WN÷OPT¬AF÷Opatija¬JB÷S01xsf1A¬WV÷opatija¬AN÷n¬~AA÷MmIgUHxd¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Din. Predavac¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Din. Predavac¬JA÷CAYjVd2b¬WU÷nk-dinamo-predavac¬WN÷UDA¬AF÷Udarnik¬JB÷fZNeUGH4¬WV÷nk-udarnik-kurilovec¬AN÷n¬~AA÷vo4Psy7e¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Porec¬JB÷dvbDr7xF¬WV÷nk-jadran-porec¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬JA÷2Hb9qmN8¬WU÷borac-imbriovec¬AN÷n¬~AA÷A9xJzKaS¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Klostar Podravski¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLO¬AE÷Klostar Podravski¬JA÷S2hzVSjI¬WU÷mladost-klostar-podravski¬WN÷GRA¬AF÷Sloga NG¬JB÷MPivUn6O¬WV÷nk-sloga-nova-gradiska¬AN÷n¬~AA÷lfAuhLU2¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Komletinci¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOL¬AE÷Komletinci¬JA÷tjQ7RE1N¬WU÷slavonac-komletinci¬WN÷BUJ¬AF÷Buje¬JB÷OEFCQYGT¬WV÷buje¬AN÷n¬~AA÷IZ1dlwUR¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maksimir¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAK¬AE÷Maksimir¬JA÷t45ttEGG¬WU÷nk-maksimir¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬JB÷M1JAOooq¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷jqYDl7u8¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mladost Petrinja¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MED¬AF÷Medjimurje¬JB÷ryW0Z2a1¬WV÷medjimurje¬WM÷MLA¬AE÷Mladost Petrinja¬JA÷0Ctdzqpe¬WU÷mladost-petrinja¬AN÷n¬~AA÷Y73TteM1¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nedelisce¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NED¬AE÷Nedelisce¬JA÷zVdHsRiL¬WU÷nk-nedelisce¬WN÷SLA¬AF÷Slavonija Pozega¬JB÷h6iMto7R¬WV÷nk-slavonija-pozega¬AN÷n¬~AA÷SlPpWw8q¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬JA÷0GjrT6LU¬WU÷nehaj-senj¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬JB÷QgWvYbIu¬WV÷karlovac¬AN÷n¬~AA÷vPSlVcNk¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Primorac Biograd¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Primorac Biograd¬JA÷4pVrXIXo¬WU÷hnk-primorac-biograd¬WN÷BJD¬AF÷Bijelo Brdo¬JB÷b7UnWxmh¬WV÷bijelo-brdo¬AN÷n¬~AA÷KrlOqcxq¬AD÷1567000800¬ADE÷1567000800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zagora¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬JA÷0hIEN50k¬WU÷zagora¬WN÷PAP¬AF÷Papuk¬JB÷8IHIMPFe¬WV÷nk-papuk¬AN÷n¬~AA÷Sp9qiup9¬AD÷1567011600¬ADE÷1567011600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gorica¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬JA÷pILwMhPp¬WU÷hnk-gorica¬WN÷ZAG¬AF÷Zagorec K.¬JB÷bL9Lpx2o¬WV÷zagorec-krapina¬AN÷n¬~
15
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Croaţiei din sectiunea Fotbal/Croaţia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Croaţiei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Croaţiei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Croaţiei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Croaţiei este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!