Fotbal »Coreea de Sud » Cupa » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷COREEA DE SUD: Cupa¬ZEE÷v9CGIu4N¬ZB÷106¬ZY÷Coreea de Sud¬ZC÷OthRaHEM¬ZD÷p¬ZE÷jBnfYoFr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷106_v9CGIu4N¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/coreea-de-sud/cupa/¬ZX÷00Coreea de Su013de Sud0060000000177000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Coreea de Sud¬~AA÷zP3BPYvN¬AD÷1522818000¬ADE÷1522818000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan¬JA÷IeJo5Mnr¬WU÷busan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BUC¬AF÷Bucheon¬JB÷dnIk4t2l¬WV÷bucheon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷QgWXtzAc¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paju Citizen¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju Citizen¬JB÷OMyXGJof¬WV÷gyeongju-citizen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PAJ¬AE÷Paju Citizen¬JA÷pWxTHaWm¬WU÷paju-citizen¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷t2rxBZPT¬AD÷1522476000¬ADE÷1522476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pocheon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INC¬AF÷Incheon University¬JB÷hvekyrY1¬WV÷incheon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POC¬AE÷Pocheon¬JA÷vyioxOIe¬WU÷pocheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷ETslwh9M¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gimpo C.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimpo C.¬JA÷K0g3JC7h¬WU÷gimpo-citizen¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PYE¬AF÷Pyeongtaek Citizen¬JB÷bih7IWMb¬WV÷pyeongtaek-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dhXhxCOS¬AD÷1522472400¬ADE÷1522472400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hwaseong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HWA¬AE÷Hwaseong¬JA÷tGsCHjx5¬WU÷hwaseong¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YON¬AF÷Yong In¬JB÷fJoGGAiB¬WV÷yong-in¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bJCjUdQi¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seongnam¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seongnam¬JA÷p8CudqAR¬WU÷seongnam¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬WN÷DAE¬AF÷Daejeon¬JB÷MT37i3Ir¬WV÷daejeon¬AH÷0¬~AA÷rBU36gYp¬AD÷1522234800¬ADE÷1522234800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Seoul E.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul E.¬JA÷6sqXaRA2¬WU÷seoul-e-land¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KOR¬AF÷Korea University¬JB÷pYsyaoQ8¬WV÷korea-university¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷htCfTGub¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimhae¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimhae¬JA÷4hgCjNXl¬WU÷gimhae¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Cheongju City¬JB÷rqhGksme¬WV÷cheongju-city¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YaqnJWHj¬AD÷1522233000¬ADE÷1522233000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suwon City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUW¬AE÷Suwon City¬JA÷hYclPsvE¬WU÷suwon-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷JUN¬AF÷Jungwon University¬JB÷WOdhO1gK¬WV÷jungwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GrPpvYgG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ansan Greeners¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUW¬AF÷Suwon University¬JB÷jRlaKhhn¬WV÷suwon-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ANS¬AE÷Ansan Greeners¬JA÷CzjeLYxt¬WU÷ansan-greeners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬~AA÷nuqYBFAN¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anyang¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANY¬AE÷Anyang¬JA÷IL2xvplq¬WU÷anyang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Changwon¬JB÷dC1tw43k¬WV÷changwon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷l853RfAA¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Busan Kyotong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUS¬AE÷Busan Kyotong¬JA÷hEZ6C4f8¬WU÷busan-kyotong¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SEN¬AF÷Chungju Citizen¬JB÷4lwBBO9E¬WV÷chungju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6qGbSze4¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheonan City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheonan City¬JA÷CIdKl121¬WU÷cheonan-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju EM Korea FC¬JB÷j9eOmLH7¬WV÷jeonju-em-korea-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rVQxtfP3¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gangneung¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAN¬AE÷Gangneung¬JA÷tbWyGw10¬WU÷gangneung¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PUK¬AF÷Pukyeong National¬JB÷KlVuFcG6¬WV÷pukyeong-national¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Sb47QEPG¬AD÷1522231200¬ADE÷1522231200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mokpo City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOK¬AE÷Mokpo City¬JA÷bBxFArPK¬WU÷mokpo-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JUN¬AF÷Jungnang Chorus¬JB÷x2yJ92vR¬WV÷jungnang-chorus-mustang-fc¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷KdurKC2p¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷nyB21vn7¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷JEO¬AF÷Jeonju Citizen¬JB÷QR960b1D¬WV÷jeonju-citizen¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷KSDnVxBo¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daejeon Korail¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daejeon Korail¬JA÷CfEXc5uF¬WU÷daejeon-korail¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷GWA¬AF÷Gwangju¬JB÷joDycPfL¬WV÷gwangju¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷MLPtuEvA¬AD÷1522216800¬ADE÷1522216800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeoju Sejong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeoju Sejong¬JA÷EBUqEHVC¬WU÷yeoju-sejong¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ASA¬AF÷Asan Mugunghwa¬JB÷CdmmDyoJ¬WV÷asan-mugunghwa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷n3XTsGfi¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ulsan University¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULS¬AE÷Ulsan University¬JA÷EmncNL8Q¬WU÷ulsan-university¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GYE¬AF÷Gyeongju KHNP¬JB÷j9wPIuHs¬WV÷gyeongju-khnp¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EF2FOhfT¬AD÷1522213200¬ADE÷1522213200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Yangpyeong¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangpyeong¬JA÷j9Hg30Hf¬WU÷yangpyeong¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SIH¬AF÷Siheung Citizen¬JB÷4CLc2KW0¬WV÷siheung-citizen¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷t0adXfZG¬AD÷1521352800¬ADE÷1521352800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chuncheon¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chuncheon¬JA÷jVtUzlWs¬WU÷chuncheon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷YAN¬AF÷Yangju Citizen¬JB÷betYZ7ol¬WV÷yangju-citizen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷4GcunaYO¬AD÷1521349200¬ADE÷1521349200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chungju Citizen¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Konkuk¬JB÷S4mymEb9¬WV÷konkuk¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEN¬AE÷Chungju Citizen¬JA÷ptbWmfq3¬WU÷chungju-citizen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
1
1524391835
54
fixtures
1
1524391835
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2018 din sectiunea Fotbal/Coreea de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2018 este real-time și se actualizează instant.