Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal Cipru

Cupa
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷CIPRU: Cupa¬ZEE÷Y5csTDRo¬ZB÷61¬ZY÷Cipru¬ZC÷G6FNj3IQ¬ZD÷p¬ZE÷YyVA9KcQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷61_Y5csTDRo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cipru/cupa/¬ZX÷00Cipru 005......0040000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Cipru¬~AA÷CpBPvWxd¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ermis¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883572¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERM¬AE÷Ermis¬JA÷ve2eMD5q¬WU÷ermis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHL¬AF÷Chloraka¬JB÷nL53Kizd¬WV÷akritas-chloraka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷06iK0DaF¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kouris Erimi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883078¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOU¬AE÷Kouris Erimi¬JA÷vZf1ugCL¬WU÷kouris-erimi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LAR¬AF÷AEK Larnaca¬JB÷Yef5vDRR¬WV÷aek-larnaca¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷11¬BB÷5¬BD÷6¬~AA÷4vbB2ZU2¬AD÷1600876800¬ADE÷1600876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ol. Nicosia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600883407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIC¬AE÷Ol. Nicosia¬JA÷navSwtyH¬WU÷ol-nicosia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷XYL¬AF÷Xylotympou¬JB÷hb6aLXKk¬WV÷po-xylotympou-2006¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷INZTkdoc¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AEL Limassol¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AEL¬AE÷AEL Limassol¬JA÷tr5NAs7U¬WU÷ael-limassol¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷OMO¬AF÷Omonoia Psevda¬JB÷I3tTVQxt¬WV÷omonoia-psevda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WSU9p19H¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ayia Napa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278199¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AYI¬AE÷Ayia Napa¬JA÷nsciI78t¬WU÷ayia-napa¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAP¬AF÷Pafos¬JB÷hv0aGowg¬WV÷paphos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬~AA÷QmwxlzG9¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Karmiotissa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278734¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Karmiotissa¬JA÷ULhvTOMb¬WU÷karmiotissa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷THO¬AF÷Thoi Lakatamias¬JB÷OrhrSrx5¬WV÷thoi-lakatamias¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷n3RpnEpM¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nea Salamis¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278629¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEA¬AE÷Nea Salamis¬JA÷AaffPtMN¬WU÷nea-salamis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ACH¬AF÷Achyronas Liopetriou¬JB÷vZbbO0yU¬WV÷achyronas-liopetriou¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GIHGth8q¬AD÷1600272000¬ADE÷1600272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paeek¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600278951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAE¬AE÷Paeek¬JA÷6LxCsOyh¬WU÷paeek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DOX¬AF÷Doxa¬JB÷0rxGtrib¬WV÷doxa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CIPRU: Cupa¬ZEE÷Y5csTDRo¬ZB÷61¬ZY÷Cipru¬ZC÷G6FNj3IQ¬ZD÷p¬ZE÷YyVA9KcQ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷61_Y5csTDRo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/cipru/cupa/¬ZX÷00Cipru 005......0040000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Cipru¬~AA÷8hhwTYwp¬AD÷1602158400¬ADE÷1602158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alki Oroklini¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALK¬AE÷Alki Oroklini¬JA÷t4deHRNn¬WU÷alki-oroklini¬WN÷DIG¬AF÷Ypsonas¬JB÷n1a3F5ha¬WV÷ypsonas¬AN÷n¬~AA÷QFa9nNv5¬AD÷1602158400¬ADE÷1602158400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Digenis¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIG¬AE÷Digenis¬JA÷O4JZaQhC¬WU÷digenis¬WN÷SOT¬AF÷Sotiras¬JB÷IRIwap8I¬WV÷onisilos-sotiras¬AN÷n¬~
2
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2020/2021 din sectiunea Fotbal/Cipru. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2020/2021 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2020/2021 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!