Rezultate, scoruri live si clasamete Super League 2020

Fotbal China

Super League
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/china/super-league/¬ZX÷00China 005......0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷QPlbofX7¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷2DyskogC¬WU÷beijing-guoan¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬JB÷Wntol58I¬WV÷shijiazhuang-ever-bright¬AW÷1¬~AA÷SUStAwA8¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷AwukmPNO¬WU÷guangzhou¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷OtTWB80P¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷6LRp9cPE¬AD÷1582889700¬ADE÷1582889700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬JB÷fPJ26nOn¬WV÷shanghai-sipg¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷02Kb7S8t¬WU÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬~AA÷CKkEiVgs¬AD÷1582961400¬ADE÷1582961400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷YFI656wg¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷ttIA4Qha¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬~AA÷jBlIjk9m¬AD÷1582976100¬ADE÷1582976100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷KWGE3p85¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷EgGI24NB¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷YZwNk9Og¬AD÷1583047800¬ADE÷1583047800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷MJJQ0rhO¬WV÷hebei-china-fortune¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷SdKM1OxI¬WU÷tianjin-tianhai¬AW÷1¬~AA÷nwrRlTw0¬AD÷1583055000¬ADE÷1583055000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷0AIUa27U¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷CrazLowt¬WV÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷t0sVmmg6¬AD÷1583062500¬ADE÷1583062500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷jZcvK5hn¬WU÷shandong-luneng¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷pdcrJP7h¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬~AA÷KjtZn78C¬AD÷1583494500¬ADE÷1583494500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷rsGoIqNb¬WU÷tianjin-teda¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷x4FkH3x5¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷xSzvnRNI¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷GfEgGNiB¬WU÷dalian-professional¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷pUIcFs7H¬WV÷qingdao-huanghai¬AW÷1¬~AA÷GIZsoowP¬AD÷1583566200¬ADE÷1583566200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷OKH1E1MN¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷IsH5DLyU¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷ULNP9UFP¬AD÷1583580900¬ADE÷1583580900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Jiangsu Suning¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Suning¬JA÷f38X8upo¬WU÷jiangsu-suning¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷86dFXOMo¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷4EEi5lOt¬AD÷1583652600¬ADE÷1583652600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hebei¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebei¬JA÷nceJWrxh¬WU÷hebei-china-fortune¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷fNfNV2ib¬WV÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬~AA÷nw4d48wm¬AD÷1583659800¬ADE÷1583659800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Tianhai¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Tianhai¬JA÷YDgRUM64¬WU÷tianjin-tianhai¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷SzgVTtMA¬WV÷shandong-luneng¬AW÷1¬~AA÷QT203Shg¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷tvcZS0yH¬WU÷guangzhou¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷z1dwSKjN¬WV÷guangzhou-r-f¬AW÷1¬~AA÷f3742n8a¬AD÷1583667300¬ADE÷1583667300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷EiesRv6T¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷6qm9MbEp¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬~
232
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2020 din sectiunea Fotbal/China. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!