Rezultate, scoruri live si clasamete Super League 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal China

Super League
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷CHINA: Super League¬ZEE÷nc9yRmcn¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷KSmsFftG¬ZD÷p¬ZE÷GKbYOHU0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/china/super-league/¬ZX÷00China 005......0000000000001000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷China¬~AA÷hx6Vo3vI¬AD÷1591961700¬ADE÷1591961700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬JA÷tGbv217s¬WU÷shanghai-shenhua¬WN÷QIN¬AF÷Qingdao Huanghai¬JB÷zwbr1LMm¬WV÷qingdao-huanghai¬AW÷1¬~AA÷YZJaUz9p¬AD÷1592029800¬ADE÷1592029800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬JA÷YNGo0uxf¬WU÷guangzhou-r-f¬WN÷DAL¬AF÷Dalian Pro¬JB÷SpGkaai0¬WV÷dalian-professional¬AW÷1¬~AA÷nwO3TfOj¬AD÷1592037000¬ADE÷1592037000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷6yFgbJ66¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬JB÷zBJccwMC¬WV÷tianjin-teda¬AW÷1¬~AA÷vXAkibGc¬AD÷1592044500¬ADE÷1592044500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬JA÷t8AmK0TP¬WU÷beijing-guoan¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou Evergrande¬JB÷bmcFFKys¬WV÷guangzhou¬AW÷1¬~AA÷0tCohv1i¬AD÷1592044500¬ADE÷1592044500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷E1I1dcyJ¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬JB÷S46qLtEJ¬WV÷chongqing-lifan¬AW÷1¬~AA÷KfQdBjgj¬AD÷1592116200¬ADE÷1592116200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shenzhen¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shenzhen¬JA÷pfx7MBbo¬WU÷shenzhen-fc¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷OpyBLVDi¬WV÷jiangsu-suning¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷hdQfld0G¬AD÷1592130900¬ADE÷1592130900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬JA÷WKcZAdjC¬WU÷shandong-luneng¬WN÷HEN¬AF÷Henan Jianye¬JB÷QscwAG5I¬WV÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷bZQjkxoA¬AD÷1592130900¬ADE÷1592130900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wuhan Zall¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷IHgVBxy6¬WV÷hebei-china-fortune¬WM÷WUH¬AE÷Wuhan Zall¬JA÷OffRCILa¬WU÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷boP0AA8d¬AD÷1592562900¬ADE÷1592562900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬JA÷I7zFKkTc¬WU÷chongqing-lifan¬WN÷SHE¬AF÷Shenzhen¬JB÷WAvJJ9r4¬WV÷shenzhen-fc¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷lOJ3nzVS¬AD÷1592634600¬ADE÷1592634600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dalian Pro¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalian Pro¬JA÷fcyiTw6t¬WU÷dalian-professional¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬JB÷lKzeScLn¬WV÷beijing-guoan¬AW÷1¬~AA÷jX5Vsfwp¬AD÷1592641800¬ADE÷1592641800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Henan Jianye¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬JB÷fHw3Qyja¬WV÷guangzhou-r-f¬WM÷HEN¬AE÷Henan Jianye¬JA÷0fvaRHzg¬WU÷henan-jianye¬AW÷1¬~AA÷K6AZtEhj¬AD÷1592649300¬ADE÷1592649300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬JA÷Y7x7Pe55¬WU÷shanghai-sipg¬WN÷WUH¬AF÷Wuhan Zall¬JB÷2ssBOFKB¬WV÷wuhan-zall¬AW÷1¬~AA÷bc9wtY7d¬AD÷1592721000¬ADE÷1592721000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬JA÷tYuFNZZH¬WU÷shijiazhuang-ever-bright¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Suning¬JB÷zeuJMgkO¬WV÷jiangsu-suning¬AW÷1¬~AA÷02mM4Hpc¬AD÷1592724600¬ADE÷1592724600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Qingdao Huanghai¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QIN¬AE÷Qingdao Huanghai¬JA÷lbqNLD4U¬WU÷qingdao-huanghai¬WN÷HEB¬AF÷Hebei¬JB÷QJKStczt¬WV÷hebei-china-fortune¬AW÷1¬~AA÷hA5T2eF9¬AD÷1592735700¬ADE÷1592735700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Guangzhou Evergrande¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou Evergrande¬JA÷xxXwveKb¬WU÷guangzhou¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬JB÷WbWswFZ4¬WV÷shanghai-shenhua¬AW÷1¬~AA÷bm6P3y03¬AD÷1592735700¬ADE÷1592735700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Runda 14¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬JA÷4AJWuHkn¬WU÷tianjin-teda¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬JB÷boYZvy5h¬WV÷shandong-luneng¬AW÷1¬~
144
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2020 din sectiunea Fotbal/China. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!