Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Bulgaria

Cupa
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷pY7PLs00¬ZD÷p¬ZE÷SdkkIE5I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0110000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷8SEcJnT5¬AD÷1605361500¬ADE÷1605361500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Ihtiman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1605368309¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬JB÷IyKTrlih¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬OB÷MZmpVA7k-CrwuL2Nb.png¬WM÷IHT¬AE÷Botev Ihtiman¬JA÷OEKPqUyn¬WU÷botev-ihtiman¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷js8zfAme-px1UK3L9.png¬~AA÷0fu6c8Yk¬AD÷1604489400¬ADE÷1604489400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604495873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Arda¬JB÷QoV0Xssq¬WV÷arda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷tb1VDB86-GCDptO7k.png¬WM÷SPA¬AE÷Spartak¬JA÷bw2XlACG¬WU÷spartak¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷6TetCWBN-Clj527Kn.png¬~AA÷vovAdSmd¬AD÷1604403000¬ADE÷1604403000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Zagorets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604411971¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷baT8VLBe¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷by3vUV5k-2TeV6YLR.png¬WM÷ZAG¬AE÷Zagorets¬JA÷4xU4W1dk¬WU÷zagorets¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷pMdEViSq-MZJ8djgT.png¬~AA÷tCLzEiiQ¬AD÷1603368000¬ADE÷1603368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603374585¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬JB÷ELhEyCSR¬WV÷septemvri-sofia¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷G8c1lpgT-vRjUO2aH.png¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬JA÷KbgAxhDL¬WU÷chernomorets-balchik¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷x2uKJFA6-QFzU9LyN.png¬~AA÷MVI1I6rC¬AD÷1603368000¬ADE÷1603368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nadezhda Dobroslavci¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603374645¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷OYMysSL4¬WV÷botev-vratsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷nku6ne8k-8CeixGDE.png¬WM÷GOM¬AE÷Nadezhda Dobroslavci¬JA÷UBNXs86b¬WU÷nadezhda-dobroslavci¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷6VFYQFle-SYuBlDkJ.png¬~AA÷4ACKYRSh¬AD÷1603368000¬ADE÷1603368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oborishte¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603374431¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷MV3PiqzN¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷KKH0khRq-pfGno1oc.png¬WM÷OBO¬AE÷Oborishte¬JA÷S84LhPKG¬WU÷oborishte-panagyurishte¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷n7pSwQmC-jFByo49b.png¬~AA÷vmNtNUTt¬AD÷1603368000¬ADE÷1603368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sozopol¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603377722¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬JB÷ELvdUlxa¬WV÷etar¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷nV3iJ8hT-no5jBp1d.png¬WM÷SOZ¬AE÷Sozopol¬JA÷KpQhVUMh¬WU÷sozopol¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷ldgt2ZAN-ddAnL3Da.png¬~AA÷6Xu2blJq¬AD÷1603290600¬ADE÷1603290600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pirin Blagoevgrad¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603297361¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬JB÷Kn3TkjcA¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬OB÷xpH48q86-C0SOAM1L.png¬WM÷PIR¬AE÷Pirin Blagoevgrad¬JA÷QP3PjWs4¬WU÷pirin-blagoevgrad¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷2HF8ugQq-86xa4rFQ.png¬~AA÷d6hmKMEh¬AD÷1603281600¬ADE÷1603281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drenovets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603287869¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSO¬AF÷CSKA 1948 Sofia¬JB÷dxj6LTCA¬WV÷cska-1948-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷5¬BD÷1¬OB÷CrPTEUT0-Q7veWBWn.png¬WM÷DAI¬AE÷Drenovets¬JA÷2Fj2M9c4¬WU÷drenovets¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷4js6BLWH-CYkjPdM7.png¬~AA÷UyfO4mEC¬AD÷1603281600¬ADE÷1603281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorski Izvor¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603288155¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorski Izvor¬JA÷E1bNWMt0¬WU÷gorski-izvor¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷xluNhYjC-6uHlJgcQ.png¬WN÷MON¬AF÷Montana¬JB÷8OcRVtd6¬WV÷montana¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷QLieRNR0-OxcR7E6L.png¬~AA÷C0aJ5Tb6¬AD÷1603281600¬ADE÷1603281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevlievo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603287768¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷2RfJX2Rg¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬OB÷IgY8NX7k-4Aq8nXHJ.png¬WM÷SEV¬AE÷Sevlievo¬JA÷84eFYrCm¬WU÷sevlievo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷vgmkVvRq-29qxx24r.png¬~AA÷Y1MKbU45¬AD÷1603281600¬ADE÷1603281600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yantra Gabrovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603287929¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬JB÷dfDXeq1i¬WV÷cherno-more¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬OB÷GrK5iugT-CYsS6F9E.png¬WM÷YAN¬AE÷Yantra Gabrovo¬JA÷riPkXaOj¬WU÷yantra-gabrovo¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷I1yerx8k-QqptW4lf.png¬~AA÷rDaGRUSk¬AD÷1603279800¬ADE÷1603279800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Partizan Cerven Brjag¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603286332¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷vBMVOKSr¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷hOa8FKR0-OIKez4iR.png¬WM÷PCB¬AE÷Partizan Cerven Brjag¬JA÷x2z4T0KR¬WU÷partizan-cerven-brjag¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷4YJhxKBN-Cr32trIu.png¬~AA÷MVtASj6J¬AD÷1603195200¬ADE÷1603195200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kariana Erden¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603201596¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬JB÷ABzJyXqP¬WV÷tsarsko-selo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷69cH87R0-MmiinTWJ.png¬WM÷KAR¬AE÷Kariana Erden¬JA÷fu0wTvtP¬WU÷kariana-erden¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷8QUcT5Qq-f3ClurNe.png¬~AA÷QFDpEBbj¬AD÷1601557200¬ADE÷1601557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belasitsa¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601563844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belasitsa¬JA÷l4MkFAaH¬WU÷belasitsa-petrich¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷EslBSaSq-0UWZYrbD.png¬WN÷LIT¬AF÷Litex Lovech¬JB÷SfLgEUEN¬WV÷litex-lovech¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷8f00grhT-0IER8Cy9.png¬~AA÷jFKyZCzG¬AD÷1601557200¬ADE÷1601557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sveti Nikola¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1601572238¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SVO¬AF÷Svoge¬JB÷zsSbALDk¬WV÷svoge¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷MgJM86R0-W0uCyPct.png¬WM÷SVE¬AE÷Sveti Nikola¬JA÷djTfB1bq¬WU÷sveti-nikola¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Iq8BTb96-Awg1BL43.png¬~
29
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2020/2021 din sectiunea Fotbal/Bulgaria. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2020/2021 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2020/2021 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup