Fotbal »Bulgaria » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷IagfVjc8¬AD÷1505923200¬ADE÷1505923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷STO¬AF÷Bistritsa¬WV÷bistritsa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷YgCUEVCR¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬WU÷botev-vratsa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷Pirin Blagoevgrad¬WV÷pirin-blagoevgrad¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷z3bdAkLr¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UwDa99zk¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Sofia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Lok. Sofia¬WU÷lok-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VER¬AF÷Vereya¬WV÷vereya¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8UB38Tke¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montana¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montana¬WU÷montana¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬WV÷cherno-more¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jg187m51¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬WU÷pomorie¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬WV÷etar¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4d5C67K7¬AD÷1505912400¬ADE÷1505912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strumska Slava¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strumska Slava¬WU÷strumska-slava¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOZ¬AF÷Sozopol¬WV÷sozopol¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jVMPFBcL¬AD÷1505836800¬ADE÷1505836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬WU÷botev-galabovo¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSILGirF¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftochimic Burgas¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Neftochimic Burgas¬WU÷neftochimic-burgas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SOF¬AF÷Tsarsko Selo¬WV÷tsarsko-selo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r5JHHXS8¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nesebar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷NES¬AE÷Nesebar¬WU÷nesebar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷W2FFaKl7¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevlievo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevlievo¬WU÷sevlievo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgEJbv4D¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Markovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Markovo¬WU÷sokol-markovo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬WV÷dunav-ruse¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nBc2NNtE¬AD÷1505826000¬ADE÷1505826000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vihren¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIH¬AE÷Vihren¬WU÷vihren¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Septemvri Sofia¬WV÷septemvri-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1505930852
13
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷OITit0Rh¬ZD÷p¬ZE÷GI3V9HdN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷ERn3TURK¬AD÷1505998800¬ADE÷1505998800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oboriste¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OBO¬AE÷Oboriste¬WU÷oboriste-panagjuriste¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬WV÷ludogorets¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷djhbUACE¬AD÷1506004200¬ADE÷1506004200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maritsa Plovdiv¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritsa Plovdiv¬WU÷maritsa-plovdiv¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬WV÷lok-plovdiv¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷hIo7SlsR¬AD÷1506013200¬ADE÷1506013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Gorna¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Lok. Gorna¬WU÷gorna¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬WV÷botev¬AN÷y¬MW÷5|16¬~
1
1505930852
3
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Bulgaria. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.