Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2019/2020

Fotbal Bulgaria

Cupa
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷db6PWhj7¬ZD÷p¬ZE÷2FwhWes7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷MmzJrUeO¬AD÷1575559800¬ADE÷1575559800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575566426¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬JA÷dvAGeuKt¬WU÷lok-plovdiv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LIT¬AF÷Litex Lovech¬JB÷j19KfaZn¬WV÷litex-lovech¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CCFS2Xtt¬AD÷1575545400¬ADE÷1575545400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arda¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575552379¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Sofia¬JB÷vyLziHYB¬WV÷cska-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷KAR¬AE÷Arda¬JA÷A1GWicJ5¬WU÷arda¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷0vZMslBU¬AD÷1575473400¬ADE÷1575473400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levski¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575480088¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Cherno More¬JB÷lnSNgJlg¬WV÷cherno-more¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LEV¬AE÷Levski¬JA÷WAHShw4a¬WU÷levski¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Kr6mb9eB¬AD÷1575468000¬ADE÷1575468000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Vratsa¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575474505¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAR¬AF÷Kariana Erden¬JB÷Wlr8ilPM¬WV÷kariana-erden¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷VRA¬AE÷Botev Vratsa¬JA÷EDXCj8vT¬WU÷botev-vratsa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷YR3y1BBh¬AD÷1575464400¬ADE÷1575464400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575470959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬JA÷CSyDXSXj¬WU÷botev-galabovo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷STO¬AF÷Vitosha Bistritsa¬JB÷QVPfdCAi¬WV÷bistritsa¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷th7qakt5¬AD÷1575459000¬ADE÷1575459000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575465667¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Septemvri Sofia¬JA÷OOv0gAfA¬WU÷septemvri-sofia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷Iov4hU9G¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷nV7u0VQb¬AD÷1575387000¬ADE÷1575387000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slavia Sofia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575393658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavia Sofia¬JA÷4MObeWPc¬WU÷slavia-sofia¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷pYudfju4¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷j3EW1idn¬AD÷1575376200¬ADE÷1575376200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beroe¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575382858¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe¬JA÷IRJvjylI¬WU÷beroe¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CSK¬AF÷CSKA 1948 Sofia¬JB÷bPX8Y8Ip¬WV÷cska-1948-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷QDl6eZxa¬AD÷1569513600¬ADE÷1569513600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569520659¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬JA÷SCazGbqD¬WU÷botev-galabovo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ETA¬AF÷Etar¬JB÷63bvFIbJ¬WV÷etar¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vVgH3L6h¬AD÷1569513600¬ADE÷1569513600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSKA 1948 Sofia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569520292¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA 1948 Sofia¬JA÷Uc1fGu8a¬WU÷cska-1948-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DUN¬AF÷Dunav Ruse¬JB÷8l0bFaN5¬WV÷dunav-ruse¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷YquRjBiU¬AD÷1569510000¬ADE÷1569510000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chernomorets Balchik¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569516439¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chernomorets Balchik¬JA÷4IbAabGT¬WU÷chernomorets-balchik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STO¬AF÷Vitosha Bistritsa¬JB÷6RpxeIOp¬WV÷bistritsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷CKZxK222¬AD÷1569502800¬ADE÷1569502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Balkan Botevgrad¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569509313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Balkan Botevgrad¬JA÷CMQsmqA9¬WU÷balkan-botevgrad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLO¬AF÷Lok. Plovdiv¬JB÷QPUon3PF¬WV÷lok-plovdiv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷j5cL2uMb¬AD÷1569502800¬ADE÷1569502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hebar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569509389¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEB¬AE÷Hebar¬JA÷QPf3EJxC¬WU÷hebar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Arda¬JB÷4Gg7DwhI¬WV÷arda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷0WtJhXMH¬AD÷1569502800¬ADE÷1569502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pomorie¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569509324¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POM¬AE÷Pomorie¬JA÷zw7g3tH4¬WU÷pomorie¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BER¬AF÷Beroe¬JB÷ET5c20WA¬WV÷beroe¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷nTxFgD7B¬AD÷1569502800¬ADE÷1569502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Septemvri Sofia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569509381¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartak Pleven¬JB÷Gzih52nh¬WV÷spartak-pleven¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SEP¬AE÷Septemvri Sofia¬JA÷fRkd4M1b¬WU÷septemvri-sofia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷tfjYaw6H¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litex Lovech¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569433555¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIT¬AE÷Litex Lovech¬JA÷pUDREmlh¬WU÷litex-lovech¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MON¬AF÷Montana¬JB÷OKCVD73b¬WV÷montana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rerx89f1¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Neftochimic Burgas¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569433800¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷AD0bCWB6¬WV÷ludogorets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷NAF¬AE÷Neftochimic Burgas¬JA÷WM1fDCd0¬WU÷neftochimic-burgas¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷YTnQ1ay5¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobrudzha¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569422741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobrudzha¬JA÷bwgBCc7O¬WU÷dobrudzha¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷ADdFBHMU¬WV÷botev-vratsa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷44mAfgh5¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minyor Pernik¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569423046¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minyor Pernik¬JA÷8Amp7OHu¬WU÷minyor-pernik¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷MDil6rXo¬WV÷botev¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dfYPBfNu¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spartak¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569423059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartak¬JA÷fsvKJ11o¬WU÷spartak¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEV¬AF÷Levski¬JB÷YXxOILGi¬WV÷levski¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬~AA÷CKoU0JjB¬AD÷1569416400¬ADE÷1569416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zagorets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569422715¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagorets¬JA÷x4AJG9Ju¬WU÷zagorets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SLA¬AF÷Slavia Sofia¬JB÷Gf9NFTYo¬WV÷slavia-sofia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BULGARIA: Cupa¬ZEE÷xWXDs8Sn¬ZB÷41¬ZY÷Bulgaria¬ZC÷db6PWhj7¬ZD÷p¬ZE÷2FwhWes7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷41_xWXDs8Sn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/bulgaria/cupa/¬ZX÷00Bulgaria 008lgaria0070000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Bulgaria¬~AA÷hf1gudBA¬AD÷1583240400¬ADE÷1583240400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lok. Plovdiv¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CSK¬AF÷CSKA 1948 Sofia¬JB÷tjc4S5Jl¬WV÷cska-1948-sofia¬WM÷PLO¬AE÷Lok. Plovdiv¬JA÷2ab0To4r¬WU÷lok-plovdiv¬AN÷n¬~AA÷vB35xfeT¬AD÷1583251200¬ADE÷1583251200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Sofia¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VRA¬AF÷Botev Vratsa¬JB÷zoh3WZyK¬WV÷botev-vratsa¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Sofia¬JA÷dfgaXFMD¬WU÷cska-sofia¬AN÷n¬~AA÷0K41wztN¬AD÷1583337600¬ADE÷1583337600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botev Galabovo¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Botev Galabovo¬JA÷rw0GP337¬WU÷botev-galabovo¬WN÷BOT¬AF÷Botev Plovdiv¬JB÷tOIJONID¬WV÷botev¬AN÷n¬~AA÷6c5cvGQG¬AD÷1583427600¬ADE÷1583427600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levski¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEV¬AE÷Levski¬JA÷AP18RPYf¬WU÷levski¬WN÷LUD¬AF÷Ludogorets¬JB÷lG0CQql1¬WV÷ludogorets¬AN÷n¬~
4
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Bulgaria. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!