Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Braziliei, Copa do Brasil

Fotbal Brazilia

Copa do Brasil
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRAZILIA: Copa do Brasil¬ZEE÷zFsJPnr6¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷x0rm2Yj1¬ZD÷p¬ZE÷GGzKaB6D¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_zFsJPnr6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/brazilia/copa-do-brasil/¬ZX÷00Brazilia 008azilia0260000000001000Copa do Bras014Brasil000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷zupREDPI¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AE Altos¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AEA¬AE÷AE Altos¬JA÷WrhBKes9¬WU÷ae-altos¬WN÷VAS¬AF÷Vasco¬JB÷Q5iFJFdF¬WV÷vasco¬AN÷n¬~AA÷fcjOfDkp¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afogados da Ingazeira¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFO¬AE÷Afogados da Ingazeira¬JA÷6sUgDYjt¬WU÷afogados-da-ingazeira¬WN÷JES¬AF÷Acreano¬JB÷04TcCh6n¬WV÷acreano¬AN÷n¬~AA÷pjiEHFu0¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aguia Negra¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Aguia Negra¬JA÷Gbdn4zcS¬WU÷aguia-negra¬WN÷SAM¬AF÷Sampaio Correa¬JB÷YwqEaf5q¬WV÷sampaio-correa¬AN÷n¬~AA÷vPYS5Itl¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alagoinhas¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Alagoinhas¬JA÷8lXItta4¬WU÷alagoinhas¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo PB¬JB÷2BWMu0EA¬WV÷botafogo-pb¬AN÷n¬~AA÷GCA1CuLH¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aquidauanense¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABC¬AF÷ABC¬JB÷ULxSHErP¬WV÷abc¬WM÷AQU¬AE÷Aquidauanense¬JA÷Ek2n9MvP¬WU÷aquidauanense¬AN÷n¬~AA÷bZl2KHes¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bahia De Feira¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BFE¬AE÷Bahia De Feira¬JA÷8E2ppF5d¬WU÷bahia-de-feira¬WN÷LUV¬AF÷Luverdense¬JB÷MHjS8brc¬WV÷luverdense¬AN÷n¬~AA÷xbTAMPrP¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangu¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangu¬JA÷AeIj0Ref¬WU÷bangu¬WN÷OES¬AF÷Oeste¬JB÷ILHfaoB0¬WV÷oeste¬AN÷n¬~AA÷hhCZOcmQ¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barbalha¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OPE¬AF÷Operario¬JB÷UN3toejj¬WV÷operario¬WM÷BAR¬AE÷Barbalha¬JA÷Mc4xnyyp¬WU÷barbalha¬AN÷n¬~AA÷YmkSgX4j¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boavista¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOA¬AE÷Boavista¬JA÷veS1BCLh¬WU÷boavista¬WN÷CHA¬AF÷Chapecoense-SC¬JB÷YVt5AWza¬WV÷chapecoense-sc¬AN÷n¬~AA÷YP2UDXvP¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bragantino¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bragantino¬JA÷xrKr2mRs¬WU÷bragantino-pa¬WN÷CEA¬AF÷Ceara¬JB÷W4Jn17tl¬WV÷ceara¬AN÷n¬~AA÷84Qq2ztD¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasiliense¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAY¬AF÷Paysandu¬JB÷vBGffaT3¬WV÷paysandu¬WM÷BRA¬AE÷Brasiliense¬JA÷AyCjeuEc¬WU÷brasiliense¬AN÷n¬~AA÷niF18WJq¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brusque¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Brusque¬JA÷0rISEoSp¬WU÷brusque¬WN÷SPO¬AF÷Sport Recife¬JB÷Eo6AwV4o¬WV÷sport-recife¬AN÷n¬~AA÷zDedUDt3¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Campinense¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Campinense¬JA÷I5T1Gb3k¬WU÷campinense¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG¬JB÷nuY5FIIe¬WV÷atletico-mg¬AN÷n¬~AA÷dMdhVgRd¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Caucaia¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAO¬AF÷EC Sao Jose¬JB÷vFUcHvlq¬WV÷ec-sao-jose¬WM÷CAU¬AE÷Caucaia¬JA÷nJ6UY6JG¬WU÷caucaia¬AN÷n¬~AA÷8tKtH36n¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coruripe¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Coruripe¬JA÷4xK6dqeJ¬WU÷coruripe¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷Iu8lLSXJ¬WV÷esporte-clube-juventude¬AN÷n¬~AA÷Cxg6JyBm¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fast Clube¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fast Clube¬JA÷zLfW7Ic3¬WU÷fast-clube¬WN÷GOI¬AF÷Goias¬JB÷Usfz7xD9¬WV÷goias¬AN÷n¬~AA÷tIpNFgAC¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviaria¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FER¬AE÷Ferroviaria¬JA÷4x0Pdhk2¬WU÷ferroviaria¬WN÷AVA¬AF÷Avai¬JB÷hhg7LyS2¬WV÷avai¬AN÷n¬~AA÷raCgE1j5¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frei Paulistano¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Frei Paulistano¬JA÷YB0WC4u0¬WU÷frei-paulistano¬WN÷REM¬AF÷Remo¬JB÷SYazCOf6¬WV÷remo¬AN÷n¬~AA÷niwAIGsi¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galvez¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galvez¬JA÷CMu99jj5¬WU÷galvez¬WN÷VIL¬AF÷Vila Nova¬JB÷6quD8A5B¬WV÷vila-nova¬AN÷n¬~AA÷E1DVPwYJ¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gama¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAM¬AE÷Gama¬JA÷QRI6icDM¬WU÷gama¬WN÷GEB¬AF÷Brasil de Pelotas¬JB÷KlIAjHSS¬WV÷brasil-de-pelotas¬AN÷n¬~AA÷v7FxIqit¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imperatriz¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMP¬AE÷Imperatriz¬JA÷dCGbb5Q6¬WU÷imperatriz¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria¬JB÷jZF2cPuD¬WV÷vitoria¬AN÷n¬~AA÷K4D96Ald¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independente¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independente¬JA÷vg3MzTl4¬WU÷independente¬WN÷CRB¬AF÷CRB¬JB÷YF2QZn4A¬WV÷crb¬AN÷n¬~AA÷UZYUDhdM¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lagarto¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Lagarto¬JA÷MZNlMTZA¬WU÷lagarto¬WN÷VOL¬AF÷Volta Redonda¬JB÷j9ShLmkH¬WV÷volta-redonda¬AN÷n¬~AA÷M9VMFER9¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manaus¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manaus¬JA÷rPMYPBzn¬WU÷manaus-fc¬WN÷CFC¬AF÷Coritiba¬JB÷xnMxPVkh¬WV÷coritiba¬AN÷n¬~AA÷nePm1feJ¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moto Club¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Moto Club¬JA÷I1FbgJrA¬WU÷moto-club¬WN÷FLU¬AF÷Fluminense¬JB÷COE2hwbG¬WV÷fluminense¬AN÷n¬~AA÷IFXW4xdf¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novo Hamburgo¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Novo Hamburgo¬JA÷t2VQvKTG¬WU÷novo-hamburgo¬WN÷PON¬AF÷Ponte Preta¬JB÷AyzVwvqN¬WV÷ponte-preta¬AN÷n¬~AA÷KvhdBvJQ¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novorizontino¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Novorizontino¬JA÷8GRPKbxo¬WU÷novorizontino¬WN÷FIG¬AF÷Figueirense¬JB÷MXU6qrFo¬WV÷figueirense¬AN÷n¬~AA÷xMBcDL5B¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Operario VG¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OVG¬AE÷Operario VG¬JA÷6PbvBrAC¬WU÷operario-vg¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz¬JB÷za3rA2PI¬WV÷santa-cruz¬AN÷n¬~AA÷tEE57jZk¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palmas¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Palmas¬JA÷hx5ExkKi¬WU÷palmas¬WN÷PAR¬AF÷Parana¬JB÷024Iy9Zc¬WV÷parana¬AN÷n¬~AA÷CxXz4dB0¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Piracicaba¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Piracicaba¬JA÷lSYYxbbT¬WU÷piracicaba¬WN÷LON¬AF÷Londrina¬JB÷67L0YH6p¬WV÷londrina¬AN÷n¬~AA÷6ahAIeQg¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River-PI¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River-PI¬JA÷8Yhv6dSF¬WU÷river-pi¬WN÷BAH¬AF÷Bahia¬JB÷x8cr5GsM¬WV÷bahia¬AN÷n¬~AA÷Quyu3GQ6¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santo Andre¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santo Andre¬JA÷IsP4XyMj¬WU÷santo-andre¬WN÷CRI¬AF÷Criciuma¬JB÷WpDndLbi¬WV÷criciuma¬AN÷n¬~AA÷rJWIGfC3¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos AP¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santos AP¬JA÷h0sP58kU¬WU÷santos-ap¬WN÷AME¬AF÷America MG¬JB÷4YNUQiLu¬WV÷america-mineiro¬AN÷n¬~AA÷MmvO6bRs¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Luiz¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Luiz¬JA÷0OTAr2Ui¬WU÷sao-luiz¬WN÷ARN¬AF÷America-RN¬JB÷foTEsMqb¬WV÷america-rn¬AN÷n¬~AA÷CbOZCCBS¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Raimundo RR¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Raimundo RR¬JA÷UaRdK74N¬WU÷sao-raimundo-rr¬WN÷CRU¬AF÷Cruzeiro¬JB÷OMQ0JRJT¬WV÷cruzeiro¬AN÷n¬~AA÷2RoJGZf6¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SER Caxias¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SER¬AE÷SER Caxias¬JA÷WO1HbEKk¬WU÷ser-caxias-do-sul¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo RJ¬JB÷Qo1LcYZe¬WV÷botafogo-rj¬AN÷n¬~AA÷0fsEHzcc¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬JA÷KnqH7UKH¬WU÷toledo¬WN÷NAU¬AF÷Nautico¬JB÷E9rL6lzO¬WV÷nautico¬AN÷n¬~AA÷nXIpGNLh¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Uniao Rondonopolis¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Uniao Rondonopolis¬JA÷dW6hKnmQ¬WU÷uniao-rondonopolis¬WN÷ATL¬AF÷Atletico GO¬JB÷lObKF6es¬WV÷atletico-go¬AN÷n¬~AA÷Ue8kFsya¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vilhenense¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOA¬AF÷Boa¬JB÷MycSDpQg¬WV÷boa¬WM÷VIL¬AE÷Vilhenense¬JA÷SEcOEQAm¬WU÷vilhenense¬AN÷n¬~AA÷jqzREYtG¬AD÷1580936400¬ADE÷1580936400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vitoria ES¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vitoria ES¬JA÷lMPtOk5b¬WU÷vitoria-es¬WN÷CSA¬AF÷CSA¬JB÷rqPpN9K4¬WV÷csa¬AN÷n¬~
40
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Braziliei, Copa do Brasil din sectiunea Fotbal/Brazilia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Braziliei, Copa do Brasil, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Braziliei, Copa do Brasil și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Braziliei, Copa do Brasil mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Braziliei, Copa do Brasil este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!