Fotbal »Botswana » Premier League » 2017/2018

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷z3l3E1q3¬ZD÷s¬ZE÷nodAQjo4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷CzGxoGJn¬AD÷1527083100¬ADE÷1527083100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬JA÷Qmwqlen3¬WU÷police-xi¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷KAxmmF19¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷f5WORhJO¬AD÷1527083100¬ADE÷1527083100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷8dvQXZ1M¬WU÷security-systems¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬JB÷jLTUWgHS¬WV÷orapa-united¬AH÷0¬~AA÷IDGYod4t¬AD÷1527083100¬ADE÷1527083100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tafic FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAF¬AE÷Tafic FC¬JA÷0fJ4Qifd¬WU÷tafic-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷ncvukyXd¬WV÷black-forest¬AH÷1¬~AA÷829oqfla¬AD÷1526996700¬ADE÷1526996700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilport Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIL¬AE÷Gilport Lions¬JA÷fTUapDoS¬WU÷gilport-lions¬AG÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷nLMRuXgq¬WV÷gaborone-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷jREtpzZh¬AD÷1526996700¬ADE÷1526996700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uniao Flamengo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Uniao Flamengo¬JA÷YDtinZGF¬WU÷uniao-flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷GxWeogWL¬WV÷miscellaneous¬AH÷0¬~AA÷nuTGTElC¬AD÷1526910300¬ADE÷1526910300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷vHn9yI2c¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷SHA¬AF÷Sharps Shooting Stars¬JB÷MuxEzxI3¬WV÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷Iay0Xdkm¬AD÷1526650200¬ADE÷1526650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷QDMZMIm4¬WU÷gaborone-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬JB÷8xCvMx3A¬WV÷police-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rookFFZI¬AD÷1526218200¬ADE÷1526218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷dzQbL5Ca¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷EBK3KPR5¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬~AA÷QPv8VzKa¬AD÷1526218200¬ADE÷1526218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷fgEjJzmT¬WU÷orapa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEN¬AF÷Centre Chiefs¬JB÷zmdJEfep¬WV÷centre-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8lUCUfZ5¬AD÷1526218200¬ADE÷1526218200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷EweNDEAj¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷FLA¬AF÷Uniao Flamengo¬JB÷Stq5xbmi¬WV÷uniao-flamengo¬AH÷1¬~AA÷zuYzwJRP¬AD÷1526131800¬ADE÷1526131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAF¬AF÷Tafic FC¬JB÷06PNPK3o¬WV÷tafic-fc¬AH÷1¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷b1ou1yRp¬WU÷extension-gunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬~AA÷dlZWwaCJ¬AD÷1526131800¬ADE÷1526131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷h2J7JqsC¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷GIL¬AF÷Gilport Lions¬JB÷nPIBI3dI¬WV÷gilport-lions¬AH÷1¬~AA÷CMz4WG4g¬AD÷1525959000¬ADE÷1525959000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷G2FnKGXM¬WV÷security-systems¬AH÷2¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬JA÷MuGrLdIG¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬~AA÷v9xdYxzs¬AD÷1525959000¬ADE÷1525959000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷vcOROvJi¬WU÷miscellaneous¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷nNNVNbYc¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~~
1
1527093658
238
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷z3l3E1q3¬ZD÷s¬ZE÷nodAQjo4¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷dAA7jxdP¬AD÷1527098400¬ADE÷1527098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷StLdSDPq¬WU÷centre-chiefs¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬JB÷M3K0RXvj¬WV÷jwaneng-galaxy¬AN÷n¬~AA÷GEXKSY3I¬AD÷1527098400¬ADE÷1527098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Township Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬JA÷0WzIZeX9¬WU÷township-rollers¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬JB÷U5uMYFnG¬WV÷extension-gunners¬AN÷n¬~~
1
1527093658
2
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Botswana din sectiunea Fotbal/Botswana. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Botswana, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Botswana și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Botswana mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Botswana este real-time și se actualizează instant.