Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Botswana

Fotbal Botswana Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷fuNcAQxO¬AD÷1547387100¬ADE÷1547387100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Township Rollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOW¬AE÷Township Rollers¬JA÷82JM327g¬WU÷township-rollers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy¬JB÷ngIQ2MMa¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷0INgB6NH¬AD÷1547312400¬ADE÷1547312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷CzQD5Oxs¬WU÷gaborone-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷QwUH4rhm¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nFJkCn8B¬AD÷1547301600¬ADE÷1547301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷G4vrBpFJ¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷fewnA4UP¬WV÷black-forest¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QaVtE8wa¬AD÷1547301600¬ADE÷1547301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷fagmk3h0¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Sharps Shooting Stars¬JB÷6ZdilN76¬WV÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IZVxFlOh¬AD÷1547301600¬ADE÷1547301600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬JA÷Yq5viPNm¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HIG¬AF÷BR Highlanders¬JB÷Cz4rjqwf¬WV÷br-highlanders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4jUpDSh5¬AD÷1547300700¬ADE÷1547300700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷0ddemsNC¬WU÷centre-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EXT¬AF÷Extension Gunners¬JB÷vmean1xJ¬WV÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷vqXYFU8n¬AD÷1547226000¬ADE÷1547226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notwane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notwane¬JA÷Spw79XwF¬WU÷notwane¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷4A0zh58s¬WV÷security-systems¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dKsUGAgt¬AD÷1547218800¬ADE÷1547218800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷WIqbBg92¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷pMm2ADO8¬WV÷prisons-xi-gaborone¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷fyap3yRe¬AD÷1545238800¬ADE÷1545238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notwane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷vcOsNrV2¬WV÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NOT¬AE÷Notwane¬JA÷ImNoM2p9¬WU÷notwane¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷CYrBwEIF¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷hM9kXzHK¬WU÷br-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷4dDgWfWQ¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ysp7vf39¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷K8BsZdn8¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BDF¬AF÷BDF XI¬JB÷baAoYG1E¬WV÷bdf-xi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷48u3uzl3¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prisons XI Gaborone¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷40TfBgf1¬WU÷prisons-xi-gaborone¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Sharps Shooting Stars¬JB÷riSbAD97¬WV÷sharps-shooting-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QHtatGYd¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Security Systems¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷dzQnDFPl¬WU÷security-systems¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷AwUjCZve¬WV÷black-forest¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OC2GHWed¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷EBzrEeAr¬WV÷notwane¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷C2lGIy2R¬WU÷extension-gunners¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷Qikhb1iS¬AD÷1544720400¬ADE÷1544720400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷CGu9fZja¬WV÷prisons-xi-gaborone¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷Igt5eFyg¬WU÷black-forest¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷pxWOhuFk¬AD÷1544720400¬ADE÷1544720400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy¬JA÷nZXLiXzI¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷faXPjijO¬WV÷gaborone-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6oXKgLaq¬AD÷1544720400¬ADE÷1544720400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷QJqDgg65¬WU÷miscellaneous¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷8rZHhDLB¬WV÷security-systems¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1547620659
127
fixtures
1
1547620659
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Botswana din sectiunea Fotbal/Botswana. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Botswana, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Botswana și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Botswana mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Botswana este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!