Rezultate, scoruri live si clasamete Premier League Botswana

Fotbal »Botswana » Premier League » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷Ye304GDb¬AD÷1540129500¬ADE÷1540129500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JWA¬AF÷Jwaneng Galaxy FC¬JB÷fBwpypDO¬WV÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷GKvtxQcI¬WU÷bdf-xi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷bwBm7ITu¬AD÷1540058400¬ADE÷1540058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷vFqHsUTt¬WU÷centre-chiefs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷I5rLtlqm¬WV÷township-rollers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷MHZsnZcU¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BR Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷BR Highlanders¬JA÷Mc3pmj6J¬WU÷br-highlanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷YX6lnALP¬WV÷security-systems¬AH÷2¬~AA÷xU9i6xqn¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaborone Utd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAB¬AE÷Gaborone Utd¬JA÷numPu8bg¬WU÷gaborone-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PRI¬AF÷Prisons XI Gaborone¬JB÷QVoTvSDa¬WV÷prisons-xi-gaborone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SItZmeTH¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Police XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Police XI¬JA÷YyNkR8q0¬WU÷police-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United¬JB÷CSLgQSb6¬WV÷orapa-united¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷f54d5dbh¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sankoyo Bush Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sankoyo Bush Bucks¬JA÷8fyYwnT5¬WU÷sankoyo-bush-bucks¬AG÷0¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷Mcuxw6rC¬WV÷notwane¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷AsWwmFrO¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sharps Shooting Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Sharps Shooting Stars¬JA÷U3GbPnEC¬WU÷sharps-shooting-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷8fF2O6TI¬WV÷black-forest¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷lSsVlyEB¬AD÷1540043100¬ADE÷1540043100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷QBJsTUEm¬WU÷extension-gunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIS¬AF÷Miscellaneous¬JB÷vFNoSlUg¬WV÷miscellaneous¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UwDrXiKH¬AD÷1538920800¬ADE÷1538920800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BDF XI¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BDF¬AE÷BDF XI¬JA÷2TEqsxgn¬WU÷bdf-xi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷NOT¬AF÷Notwane¬JB÷W2Jmtd8h¬WV÷notwane¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dCayZDk5¬AD÷1538920800¬ADE÷1538920800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miscellaneous¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Miscellaneous¬JA÷hIoROfwI¬WU÷miscellaneous¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Police XI¬JB÷nuoVNEhO¬WV÷police-xi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jmEvYX4B¬AD÷1538919900¬ADE÷1538919900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Centre Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEN¬AE÷Centre Chiefs¬JA÷bFlZMY7U¬WU÷centre-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEC¬AF÷Security Systems¬JB÷OxGurIwt¬WV÷security-systems¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Mg7OyG5n¬AD÷1538834400¬ADE÷1538834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sankoyo Bush Bucks¬JB÷AZk6TIOn¬WV÷sankoyo-bush-bucks¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BLA¬AE÷Black Forest¬JA÷SA01Ub9t¬WU÷black-forest¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷QNLhsxrP¬AD÷1538834400¬ADE÷1538834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jwaneng Galaxy FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC¬JA÷2P0sP3X0¬WU÷jwaneng-galaxy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Sharps Shooting Stars¬JB÷pljnONn7¬WV÷sharps-shooting-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷SW7Kxdjt¬AD÷1538834400¬ADE÷1538834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷OvkjNs2D¬WU÷orapa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GAB¬AF÷Gaborone Utd¬JB÷jowYoRvE¬WV÷gaborone-utd¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zcBSzzLh¬AD÷1538834400¬ADE÷1538834400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prisons XI Gaborone¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prisons XI Gaborone¬JA÷OxfASxvg¬WU÷prisons-xi-gaborone¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷BR Highlanders¬JB÷IagERdga¬WV÷br-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷IL0XZgza¬AD÷1538833500¬ADE÷1538833500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Extension Gunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷djhIQG85¬WV÷township-rollers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷EXT¬AE÷Extension Gunners¬JA÷ERnNPzOB¬WU÷extension-gunners¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~
1
1540298132
65
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BOTSWANA: Premier League¬ZEE÷j9S62l8j¬ZB÷38¬ZY÷Botswana¬ZC÷E1mOfn3b¬ZD÷c¬ZE÷voY5D8E8¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷38_j9S62l8j¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/botswana/premier-league/¬ZX÷00Botswana 008tswana0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Botswana¬~AA÷nJR0hafe¬AD÷1540310400¬ADE÷1540310400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orapa United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United¬JA÷YiBdsSdq¬WU÷orapa-united¬WN÷BLA¬AF÷Black Forest¬JB÷CrA0tnCk¬WV÷black-forest¬AN÷n¬~AA÷8SSdguuk¬AD÷1540314000¬ADE÷1540314000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Security Systems¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Security Systems¬JA÷IR5RnlZL¬WU÷security-systems¬WN÷TOW¬AF÷Township Rollers¬JB÷GCOUo8lS¬WV÷township-rollers¬AN÷n¬~~
1
1540298132
2
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier League Botswana din sectiunea Fotbal/Botswana. FlashScore.ro oferă livescore din Premier League Botswana, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier League Botswana și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier League Botswana mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier League Botswana este real-time și se actualizează instant.