Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa AFC 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal Asia

Cupa AFC
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC 008pa AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷lfW6vQgg¬AD÷1583935200¬ADE÷1583935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chennai City (Ind)¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583941944¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Chennai City (Ind)¬JA÷IRYLoZBG¬WU÷chennai-city-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷ANdkU6tq¬WV÷maziya¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QaXxhO6e¬AD÷1583931600¬ADE÷1583931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583938217¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IST¬AE÷Istiqlol Dushanbe (Taj)¬JA÷QgmThV1n¬WU÷istiqlol-dushanbe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KHU¬AF÷Khujand (Taj)¬JB÷YJnXikHh¬WV÷khujand¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷tb09a2Kp¬AD÷1583926200¬ADE÷1583926200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷United City (Phl)¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583932860¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷0nr6HOs2¬WV÷bali-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷United City (Phl)¬JA÷nqv2I4Se¬WU÷united-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷l68s4rCT¬AD÷1583924400¬ADE÷1583924400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583931144¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷EVufKQcq¬WU÷svay-rieng¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hMvbJpDk¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷by21Rzk1¬AD÷1583919000¬ADE÷1583919000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bashundara Kings (Ban)¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583925808¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TC¬AF÷TC Sports Club (Mdv)¬JB÷lzNFnNro¬WV÷tc-sports-club¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BAS¬AE÷Bashundara Kings (Ban)¬JA÷CEVmi3zU¬WU÷bashundara-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷OtlyKiNd¬AD÷1583840700¬ADE÷1583840700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampines (Sgp)¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583847353¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷r31raMQs¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tampines (Sgp)¬JA÷8AAG32IQ¬WU÷tampines¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷2slcWphQ¬AD÷1583839800¬ADE÷1583839800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lao Toyota (Lao)¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583846447¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAO¬AE÷Lao Toyota (Lao)¬JA÷0G1i0tDp¬WU÷lao-toyota¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷v70ea0Sj¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷zNnMASSo¬AD÷1583830800¬ADE÷1583830800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583837522¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷QiIZRHah¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HOU¬AF÷Hougang (Sgp)¬JB÷4rHwRyFb¬WV÷hougang¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dz0ge8pd¬AD÷1583829000¬ADE÷1583829000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583835851¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷zcC85OmE¬WU÷psm-makassar¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAY¬AF÷Kaya (Phl)¬JB÷EmBC4r3K¬WV÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC - Calificare - Play off-uri¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC - C036ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷no4UL7lI¬AD÷1582725600¬ADE÷1582725600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bengaluru (Ind)¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582735789¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAZ¬AF÷Maziya (Mdv)¬JB÷OCJDluIu¬WV÷maziya¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BEN¬AE÷Bengaluru (Ind)¬JA÷23IHmaXo¬WU÷bengaluru¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AM÷Rezultatul din tur: 1-2. Per total: 4-5.¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC 008pa AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷Iq1kdlVk¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaya (Phl)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582721386¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAY¬AE÷Kaya (Phl)¬JA÷8jKMsLe7¬WU÷kaya-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampines (Sgp)¬JB÷nsJQtuBD¬WV÷tampines¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC - Calificare - Play off-uri¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC - C036ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷SdPwhSzi¬AD÷1582714800¬ADE÷1582714800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Khujand (Taj)¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582723868¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEF¬AF÷Neftchi Kochkor-Ata (Kgz)¬JB÷ll2aXEqC¬WV÷neftchi-kochkor-ata¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KHU¬AE÷Khujand (Taj)¬JA÷dE13WYbI¬WU÷khujand¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-1. Per total: 3-1.¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷4QCcvgQF¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC 008pa AFC000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷zLBpcUFq¬AD÷1582705800¬ADE÷1582705800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PSM Makassar (Ina)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582712538¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PSM¬AE÷PSM Makassar (Ina)¬JA÷0QGEqsRf¬WU÷psm-makassar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SHA¬AF÷Shan Utd (Mya)¬JB÷ETKIr1t1¬WV÷shan-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YZ19rAqg¬AD÷1582642800¬ADE÷1582642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Jazeera Amman (Jor)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582649565¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIF¬AF÷Al-Rifaa (Bah)¬JB÷WfKLW0nD¬WV÷al-rifaa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ALJ¬AE÷Al Jazeera Amman (Jor)¬JA÷h4LHXtX6¬WU÷al-jazeera-amman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷fHpkY6ND¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hougang (Sgp)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582636870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Hougang (Sgp)¬JA÷M77D7OKA¬WU÷hougang¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Ho Chi Minh (Vie)¬JB÷zBBH6rzH¬WV÷ho-chi-minh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷0ITXPrVg¬AD÷1582630200¬ADE÷1582630200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷United City (Phl)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582637051¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷THA¬AF÷Than Quang Ninh (Vie)¬JB÷hrAhK14G¬WV÷than-quang-ninh¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷UNI¬AE÷United City (Phl)¬JA÷U7XL2ZYr¬WU÷united-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷AF9w5OdN¬AD÷1582628400¬ADE÷1582628400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Svay Rieng (Cam)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582635243¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SVA¬AE÷Svay Rieng (Cam)¬JA÷4dfOPnzM¬WU÷svay-rieng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BAL¬AF÷Bali United (Ina)¬JB÷rmgSO6kS¬WV÷bali-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MJbvnqjo¬AD÷1582621200¬ADE÷1582621200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yangon Utd (Mya)¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1582627925¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Yangon Utd (Mya)¬JA÷IRERTwVu¬WU÷yangon-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LAO¬AF÷Lao Toyota (Lao)¬JB÷WUIVScpn¬WV÷lao-toyota¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ASIA: Cupa AFC - Calificare - Play off-uri¬ZEE÷xO9cNjg4¬ZB÷5¬ZY÷Asia¬ZC÷UcPExXfS¬ZD÷p¬ZE÷0fiTNkDh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷5_xO9cNjg4¬ZJ÷16¬ZL÷/fotbal/asia/cupa-afc/¬ZX÷00Asia 004......0020000000001000Cupa AFC - C036ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷Asia¬~AA÷dAj907po¬AD÷1602846000¬ADE÷1602846000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Taipower (Tpe)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ULA¬AF÷Ulaanbaatar City (Mon)¬JB÷UV7uCqB3¬WV÷ulaanbaatar-city¬WM÷TAI¬AE÷Taipower (Tpe)¬JA÷8M6qB3Q9¬WU÷taipower¬AN÷n¬~
1
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa AFC 2020 din sectiunea Fotbal/Asia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa AFC 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa AFC 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa AFC 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa AFC 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!