Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019

Fotbal Africa Cupa Confederaţiilor CAF2018/2019

Cupa Confederaţiilor CAF
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Africa¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷p¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/africa/cupa-confederatiei-caf/¬ZX÷00Africa 006Africa0020000000163000Cupa Confede037ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa¬~AA÷MynfJX3Q¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orapa United (Bot)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷drUnmZ2K¬WV÷petro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ORA¬AE÷Orapa United (Bot)¬JA÷IiVrlFmE¬WU÷orapa-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-4.¬~AA÷xOSaQlBg¬AD÷1544029200¬ADE÷1544029200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unidad Malabo (Gnq)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unidad Malabo (Gnq)¬JA÷fZivwAdA¬WU÷unidad-malabo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷YPjrxUBG¬WV÷elgeco-plus¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 1-3.¬~AA÷xAmRBkd0¬AD÷1544025600¬ADE÷1544025600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LISCR FC (Lbr)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷LISCR FC (Lbr)¬JA÷OSrWxkuD¬WU÷liberia-registry¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BEL¬AF÷Bel Abbes (Alg)¬JB÷2Jszx9fJ¬WV÷bel-abbes¬BZ÷1¬AH÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-4.¬~AA÷OpYLEiCs¬AD÷1544022000¬ADE÷1544022000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gomido (Tog)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOM¬AE÷Gomido (Tog)¬JA÷QHYjngIQ¬WU÷gomido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷SQKIsDQs¬WV÷cotontchad¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷0rZLXWIJ¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anges Fatima (Caf)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Anges Fatima (Caf)¬JA÷v3u7v2GH¬WU÷anges-fatima¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe (Drc)¬JB÷jwqBwMVN¬WV÷motema-pembe¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 1-4.¬~AA÷SEnjKDlK¬AD÷1544020200¬ADE÷1544020200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷4CmdQBe7¬WU÷nyuki¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi (Sud)¬JB÷Gni0PVAD¬WV÷ahli-shendi¬AH÷0¬AU÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-1.¬~AA÷Iump5vuo¬AD÷1544016600¬ADE÷1544016600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars (Rsa)¬JB÷KfUOl7eM¬WV÷free-state-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MUK¬AE÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JA÷M9BLkmtG¬WU÷mukura-victory-sports¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-0.¬~AA÷61PzS1nb¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AL¬AE÷Al Merreikh Juba (Ssu)¬JA÷Ecmn68Qd¬WU÷al-merreikh-juba¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷S0ij5Su3¬WV÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷CtLCNneC¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arta / SIHD (Dji)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ART¬AE÷Arta / SIHD (Dji)¬JA÷hUJ4gVti¬WU÷arta-sihd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JB÷WKI8hkdc¬WV÷kariobangi-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Rezultatul din tur: 1-6.¬~AA÷jDiVA9B6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force (Eth)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force (Eth)¬JA÷Eefsp6nt¬WU÷defence-force¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷SbboqQ1n¬WV÷enugu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷YkM8OSu6¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vital O (Bur)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vRVMUo4j¬WV÷new-star¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷VIT¬AE÷Vital O (Bur)¬JA÷QNRIVRlp¬WU÷vital-o¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-0.¬~AA÷KpRSTNHo¬AD÷1544014800¬ADE÷1544014800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Buffaloes (Esw)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes (Esw)¬JA÷2JJTmRAS¬WU÷young-buffaloes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷4S5eqoJq¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷pGAhSAts¬AD÷1544013000¬ADE÷1544013000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Silver (Mal)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIL¬AE÷Silver (Mal)¬JA÷Qg0Nthco¬WU÷silver¬AS÷0¬AZ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷4paRuCCi¬WV÷cercle-mberi-sportif¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-1.¬~AA÷YyszATQC¬AD÷1543941000¬ADE÷1543941000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wakriya (Gui)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wakriya (Gui)¬JA÷ANmjrpHh¬WU÷wakriya-ac¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷lEnfs4Wb¬WV÷salitas¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷rmlNCVtf¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬JA÷IFDVvBA0¬WU÷djoliba¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷d6CZwVP6¬WV÷generation-foot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-0.¬~AA÷EBrnLgZD¬AD÷1543939200¬ADE÷1543939200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade d Abidjan (Ivo)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JA÷WbklSXQf¬WU÷stade-d-abidjan¬BY÷1¬AG÷0¬WN÷NOU¬AF÷Nouakchott King's (Mrt)¬JB÷AklhRit1¬WV÷nouakchott-king-s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 2-1.¬~AA÷4dkJDBRm¬AD÷1543937400¬ADE÷1543937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ASGNN (Nig)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASG¬AE÷ASGNN (Nig)¬JA÷AkANtXul¬WU÷as-garde-nationale¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AGA¬AF÷Agadir (Mar)¬JB÷OhERuief¬WV÷agadir¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Rezultatul din tur: 0-4.¬~AA÷byQWSsXi¬AD÷1543933800¬ADE÷1543933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diables Noirs (Con)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diables Noirs (Con)¬JA÷Y1Aar5Yk¬WU÷diables-noirs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷Ch93sPmd¬WV÷hussein-dey¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-2.¬~AA÷vZXPWjYP¬AD÷1543932000¬ADE÷1543932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Armed Forces (Gam)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Armed Forces (Gam)¬JA÷p0rFxtoU¬WU÷armed-forces¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Pedro (Ivo)¬JB÷n9UtYago¬WV÷san-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 1-1.¬~AA÷CSuv9mtJ¬AD÷1543930200¬ADE÷1543930200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Dynamo (Sey)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Dynamo (Sey)¬JA÷ImibtOo5¬WU÷northern-dynamo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷dvj2ur1B¬WV÷mtibwa-sugar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-4.¬~AA÷63KGM6AI¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷Eding Sport (Cmr)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Eding Sport (Cmr)¬JA÷ldDDi9B3¬WU÷eding-sport¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷SnCHjTQ9¬WV÷asante-kotoko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷r1TeRUem¬AD÷1543928400¬ADE÷1543928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimamoto (Zan)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Zan)¬JA÷b7bVvWRc¬WU÷zimamoto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer (Rsa)¬JB÷CA2Zwjs4¬WV÷kaizer¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Rezultatul din tur: 0-4.¬~
1
1544768718
45
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Africa¬ZC÷rBh04F0k¬ZD÷p¬ZE÷GUa6Fd40¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/africa/cupa-confederatiei-caf/¬ZX÷00Africa 006Africa0020000000163000Cupa Confede037ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa¬~AA÷WtU5tskn¬AD÷1544797800¬ADE÷1544797800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyuki (Drc)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYU¬AE÷Nyuki (Drc)¬JA÷fkQNpZJs¬WU÷nyuki¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷xEFSqgZm¬WV÷petro¬AN÷n¬~AA÷xfa6vLJb¬AD÷1544814000¬ADE÷1544814000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agadir (Mar)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGA¬AE÷Agadir (Mar)¬JA÷8CWwsiJ6¬WU÷agadir¬WN÷GEN¬AF÷Generation F. (Sen)¬JB÷QmRrtBYC¬WV÷generation-foot¬AN÷y¬~AA÷jcPugKYi¬AD÷1544875200¬ADE÷1544875200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks (Ken)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks (Ken)¬JA÷jgglc394¬WU÷kariobangi-sharks¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷YHrgdNOA¬WV÷asante-kotoko¬AN÷n¬~AA÷vNLyf0Jo¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALA¬AE÷Al Ahly Tripoli (Lby)¬JA÷pdjtaPvh¬WU÷al-ahly-tripoli¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷vJkpbqfb¬WV÷new-star¬AN÷n¬~AA÷OANmib34¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Eagles (Zam)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Eagles (Zam)¬JA÷KYp5gL8T¬WU÷green-eagles¬WN÷HUS¬AF÷Hussein Dey (Alg)¬JB÷QFNXluHp¬WV÷hussein-dey¬AN÷n¬~AA÷SrhJyJ3H¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kampala City (Uga)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kampala City (Uga)¬JA÷GIg5cC3m¬WU÷kampala-city¬WN÷MTI¬AF÷Mtibwa Sugar (Tan)¬JB÷Org9dWIg¬WV÷mtibwa-sugar¬AN÷n¬~AA÷pK2ExalB¬AD÷1544884200¬ADE÷1544884200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Salitas (Bfa)¬JB÷xSf1bhls¬WV÷salitas¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬JA÷WpIY2YuQ¬WU÷el-masry¬AN÷n¬~AA÷6ZjNzwJN¬AD÷1544884200¬ADE÷1544884200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe (Drc)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe (Drc)¬JA÷2ZiDejYa¬WU÷motema-pembe¬WN÷SAN¬AF÷San Pedro (Ivo)¬JB÷pbsIfAm6¬WV÷san-pedro¬AN÷n¬~AA÷WGbAwuZ4¬AD÷1544886000¬ADE÷1544886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bel Abbes (Alg)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Bel Abbes (Alg)¬JA÷4vQnuVmJ¬WU÷bel-abbes¬WN÷ENU¬AF÷Enugu (Nga)¬JB÷IsEU3EQJ¬WV÷enugu¬AN÷n¬~AA÷hjV1sNZu¬AD÷1544886000¬ADE÷1544886000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sahel (Tun)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sahel (Tun)¬JA÷O6ZijedK¬WU÷etoile-du-sahel¬WN÷STA¬AF÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JB÷htvdkFBQ¬WV÷stade-d-abidjan¬AN÷n¬~AA÷xIsgVGto¬AD÷1544889600¬ADE÷1544889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berkane (Mar)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkane (Mar)¬JA÷Um8gyMno¬WU÷berkane¬WN÷ITT¬AF÷Al Ittihad (Lby)¬JB÷65ix05Po¬WV÷al-ittihad¬AN÷n¬~AA÷pKOqhvlb¬AD÷1544891400¬ADE÷1544891400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hilal El Obied (Sud)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hilal El Obied (Sud)¬JA÷C8scesvH¬WU÷hilal-el-obied¬WN÷MUK¬AF÷Mukura Victory Sports (Rwa)¬JB÷trn1f1gN¬WV÷mukura-victory-sports¬AN÷n¬~AA÷tnIhjIIA¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sfaxien (Tun)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFA¬AE÷Sfaxien (Tun)¬JA÷vJRylaWj¬WU÷sfaxien¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JB÷hMFJCr9i¬WV÷green-buffaloes-fc¬AN÷n¬~AA÷b302u14h¬AD÷1544893200¬ADE÷1544893200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamalek (Egy)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COT¬AF÷CotonTchad (Cha)¬JB÷ULXZsX30¬WV÷cotontchad¬WM÷ZAM¬AE÷Zamalek (Egy)¬JA÷zaYVrDlf¬WU÷zamalek¬AN÷n¬~AA÷z9eRZdYT¬AD÷1544897700¬ADE÷1544897700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer (Rsa)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer (Rsa)¬JA÷b1oMgU2C¬WU÷kaizer¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬JB÷hOpQhlII¬WV÷elgeco-plus¬AN÷n¬~AA÷lUMNnDna¬AD÷1544976000¬ADE÷1544976000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raja Casablanca (Mar)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MBE¬AF÷Mberi Sportif (Gab)¬JB÷Ct7eOAA3¬WV÷cercle-mberi-sportif¬WM÷RAJ¬AE÷Raja Casablanca (Mar)¬JA÷UHHjPjec¬WU÷raja-casablanca¬AN÷n¬~AA÷rwDyj9OR¬AD÷1545400800¬ADE÷1545400800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petro (Ang)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petro (Ang)¬JA÷Ov5Q5kEc¬WU÷petro¬WN÷NYU¬AF÷Nyuki (Drc)¬JB÷I14U49T3¬WV÷nyuki¬AN÷n¬~AA÷zkXlcQVf¬AD÷1545403500¬ADE÷1545403500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hussein Dey (Alg)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUS¬AE÷Hussein Dey (Alg)¬JA÷xpzOAydf¬WU÷hussein-dey¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles (Zam)¬JB÷W6ZR9eB0¬WV÷green-eagles¬AN÷n¬~AA÷lGDXjk9L¬AD÷1545408000¬ADE÷1545408000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade d Abidjan (Ivo)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade d Abidjan (Ivo)¬JA÷8WMwrnMj¬WU÷stade-d-abidjan¬WN÷ETO¬AF÷Etoile Sahel (Tun)¬JB÷Ay1M6Vbi¬WV÷etoile-du-sahel¬AN÷n¬~~
1
1544768718
32
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Africa. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Confederaţiilor CAF 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!