Fotbal »Africa » Cupa Confederaţiilor CAF » 2018

Cupa Confederaţiilor CAF
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Africa¬ZC÷f7w3GAFO¬ZD÷p¬ZE÷8dIvP9S9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/africa/cupa-confederatiei-caf/¬ZX÷00Africa 006Africa0020000000148000Cupa Confede037ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa¬~AA÷2Rabps95¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Al-Hilal (Ssu)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal (Ssu)¬JA÷O4EAhJJl¬WU÷al-hilal¬AG÷0¬WN÷GUE¬AF÷Ben Guerdane (Tun)¬JB÷6T3FiwZf¬WV÷ben-guerdane¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-3. Per total: 0-6. ¬AN÷n¬~AA÷rJOrjCuR¬AD÷1519147800¬ADE÷1519147800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City (Rsa)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City (Rsa)¬JA÷z365mXyh¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes (Swa)¬JB÷IReAniib¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-0. Per total: 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷IVeRuvgK¬AD÷1519144200¬ADE÷1519144200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hafia (Gui)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAF¬AE÷Hafia (Gui)¬JA÷hnuEG2II¬WU÷hafia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COT¬AF÷Energie Sports (Ben)¬JB÷6kqIFMXO¬WV÷energie-sports¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-1. Per total: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷l01BoWmr¬AD÷1519142400¬ADE÷1519142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belouizdad (Alg)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belouizdad (Alg)¬JA÷GCEDoB64¬WU÷belouizdad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ONZ¬AF÷Onze Createurs (Mli)¬JB÷AZDHpVLA¬WV÷onze-createurs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-1. Per total: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷OxtE5iuE¬AD÷1519138800¬ADE÷1519138800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Niefang (Gnq)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Niefang (Gnq)¬JA÷xljTutzq¬WU÷deportivo-niefang¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NEW¬AF÷New Star (Cmr)¬JB÷WAkXv0kk¬WV÷new-star¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-2. Per total: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷023slP9t¬AD÷1519137000¬ADE÷1519137000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷La Mancha (Con)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LA¬AE÷La Mancha (Con)¬JA÷A1lyvK4e¬WU÷la-mancha¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAN¬AF÷Tanda (Ivo)¬JB÷SxqtwvK1¬WV÷as-tanda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-0. Per total: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷Sj0Fpj3l¬AD÷1519133400¬ADE÷1519133400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anse Reunion (Sey)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANS¬AE÷Anse Reunion (Sey)¬JA÷lQCLqkyH¬WU÷anse-reunion¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷APR¬AF÷APR (Rwa)¬JB÷4zWkSM5q¬WV÷apr¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-4. Per total: 1-6. ¬AN÷n¬~AA÷Otl7rLwI¬AD÷1519131600¬ADE÷1519131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gendarmerie (Dji)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷Gendarmerie (Dji)¬JA÷hp6RlyJD¬WU÷gendarmerie¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SIM¬AF÷Simba (Tan)¬JB÷tGDacTMD¬WV÷simba¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-4. Per total: 0-5. ¬AN÷n¬~AA÷hGhBsugO¬AD÷1519131600¬ADE÷1519131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC (Zam)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC (Zam)¬JA÷K6C3dmxK¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬JB÷ETB7e7iQ¬WV÷el-masry¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-4. Per total: 2-5. ¬AN÷n¬~AA÷zgLzhYAE¬AD÷1519129800¬ADE÷1519129800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Masters Security (Mal)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Masters Security (Mal)¬JA÷OOxmVkMN¬WU÷masters-security¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷6mSiU9yU¬WV÷petro¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-5. Per total: 0-5. ¬AN÷n¬~AA÷zHaJqAIf¬AD÷1519125300¬ADE÷1519125300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Port Louis (Mau)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Louis (Mau)¬JA÷rRUgRtLk¬WU÷port-louis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NGA¬AF÷Ngazi Sport (Com)¬JB÷xlUcQ0zd¬WV÷ngazi-sport¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-1. Per total: 5-2. ¬AN÷n¬~AA÷tfvpVA31¬AD÷1518373800¬ADE÷1518373800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berkane (Mar)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berkane (Mar)¬JA÷OrLVzfhn¬WU÷berkane¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PET¬AF÷Mbour Petite Cote (Sen)¬JB÷I5KZZD7h¬WV÷mbour-petite-cote¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷KpwlUUI7¬AD÷1518364800¬ADE÷1518364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Africa Sports (Ivo)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOU¬AF÷Nouadhibou (Mau)¬JB÷x8zyYix5¬WV÷nouadhibou¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷AFR¬AE÷Africa Sports (Ivo)¬JA÷ddJwZXMb¬WU÷africa-sports¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷dlsbvFtF¬AD÷1518361200¬ADE÷1518361200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Akwa United (Nga)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AKW¬AE÷Akwa United (Nga)¬JA÷b1Rw4DNO¬WU÷akwa-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAW¬AF÷Hawks (Gam)¬JB÷C4FLSd0P¬WV÷hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷zut2wZeL¬AD÷1518361200¬ADE÷1518361200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Asante Kotoko (Gha)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷CARA Brazzaville (Con)¬JB÷WldhNzOn¬WV÷cara-brazzaville¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ASA¬AE÷Asante Kotoko (Gha)¬JA÷ED1mOG8t¬WU÷asante-kotoko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷IsfWPFRL¬AD÷1518355800¬ADE÷1518355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷APR (Rwa)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APR¬AE÷APR (Rwa)¬JA÷nP2XdvAs¬WU÷apr¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ANS¬AF÷Anse Reunion (Sey)¬JB÷Gb7ydbPm¬WV÷anse-reunion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷lnMxXWYl¬AD÷1518354000¬ADE÷1518354000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Simba (Tan)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Simba (Tan)¬JA÷xhnDICxI¬WU÷simba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷GEN¬AF÷Gendarmerie (Dji)¬JB÷6RjHHWiO¬WV÷gendarmerie¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷d2MWhEe8¬AD÷1518354000¬ADE÷1518354000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zimamoto (Zan)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimamoto (Zan)¬JA÷GbZvXBiB¬WU÷zimamoto¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha (Eth)¬JB÷ALYrWV6H¬WV÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷lQp2Kgkq¬AD÷1518350400¬ADE÷1518350400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leopards (Ken)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards (Ken)¬JA÷llalgd96¬WU÷leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FOS¬AF÷Fosa Juniors (Mad)¬JB÷rBbhhGOC¬WV÷fosa-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~~
1
1519211180
32
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Calificare¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Africa¬ZC÷f7w3GAFO¬ZD÷p¬ZE÷8dIvP9S9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/africa/cupa-confederatiei-caf/¬ZX÷00Africa 006Africa0020000000148000Cupa Confede037ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa¬~AA÷E7bNrUX0¬AD÷1519212600¬ADE÷1519212600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fosa Juniors (Mad)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOS¬AE÷Fosa Juniors (Mad)¬JA÷jiY1PKk2¬WU÷fosa-juniors¬WN÷LEO¬AF÷Leopards (Ken)¬JB÷hdCpl4S2¬WV÷leopards¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷AXMP02gn¬AD÷1519218000¬ADE÷1519218000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Welayta Dicha (Eth)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha (Eth)¬JA÷KUfjmqa6¬WU÷welayta-dicha¬WN÷ZIM¬AF÷Zimamoto (Zan)¬JB÷2gpen3EC¬WV÷zimamoto¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-1.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dWmSslm7¬AD÷1519223400¬ADE÷1519223400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷AS Maniema (Drc)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷AS Maniema (Drc)¬JA÷WnBlmOs9¬WU÷as-maniema¬WN÷MAN¬AF÷Mangasport (Gab)¬JB÷vDAhnrcF¬WV÷mangasport¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-0.¬AN÷n¬~AA÷jidfoNga¬AD÷1519223400¬ADE÷1519223400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CARA Brazzaville (Con)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASA¬AF÷Asante Kotoko (Gha)¬JB÷pEF6ga4r¬WV÷asante-kotoko¬WM÷CAR¬AE÷CARA Brazzaville (Con)¬JA÷hMNvbudR¬WU÷cara-brazzaville¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-1.¬AN÷n¬~AA÷UFKvihQK¬AD÷1519225200¬ADE÷1519225200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jwaneng Galaxy FC (Bot)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JWA¬AE÷Jwaneng Galaxy FC (Bot)¬JA÷8dEJPTqo¬WU÷jwaneng-galaxy¬WN÷COS¬AF÷Costa do Sol (Moz)¬JB÷dC71lDMo¬WV÷costa¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-1.¬AN÷n¬~AA÷IwbnmqPn¬AD÷1519225200¬ADE÷1519225200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sahel (Nig)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAH¬AE÷Sahel (Nig)¬JA÷6TspxbZ7¬WU÷sahel¬WN÷ITT¬AF÷Al Ittihad (Lib)¬JB÷KWVR0sC8¬WV÷al-ittihad¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-1.¬AN÷n¬~AA÷AZiWt82D¬AD÷1519227000¬ADE÷1519227000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Filante (Bur)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLY¬AF÷Olympique Star (Bur)¬JB÷0Sb1pMRR¬WV÷olympique-star¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Filante (Bur)¬JA÷I39do2CL¬WU÷etoile-filante¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷dUIL1rvt¬AD÷1519227000¬ADE÷1519227000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nouadhibou (Mau)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOU¬AE÷Nouadhibou (Mau)¬JA÷C4irk5Ug¬WU÷nouadhibou¬WN÷AFR¬AF÷Africa Sports (Ivo)¬JB÷tvdnlPq0¬WV÷africa-sports¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-1.¬AN÷n¬~AA÷W6iFta8U¬AD÷1519228800¬ADE÷1519228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mbour Petite Cote (Sen)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Mbour Petite Cote (Sen)¬JA÷jk3ZjRas¬WU÷mbour-petite-cote¬WN÷BER¬AF÷Berkane (Mar)¬JB÷YDhvjoFm¬WV÷berkane¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 1-2.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dUdjn3vg¬AD÷1519236000¬ADE÷1519236000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawks (Gam)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawks (Gam)¬JA÷W6ZVa1RE¬WU÷hawks¬WN÷AKW¬AF÷Akwa United (Nga)¬JB÷EVOzaLtL¬WV÷akwa-united¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 2-1.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GI1EWWt3¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belouizdad (Alg)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belouizdad (Alg)¬JA÷Cft6hiVu¬WU÷belouizdad¬WN÷NKA¬AF÷Nkana (Zam)¬JB÷jouAiBpn¬WV÷nkana¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷hlIl8MOc¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Djoliba (Mli)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DJO¬AE÷Djoliba (Mli)¬JA÷I5tk6R68¬WU÷djoliba¬WN÷APR¬AF÷APR (Rwa)¬JB÷ddug5oME¬WV÷apr¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷rocTQ1As¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Energie Sports (Ben)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COT¬AE÷Energie Sports (Ben)¬JA÷4jQoEPcG¬WU÷energie-sports¬WN÷ENY¬AF÷Enyimba (Nga)¬JB÷rsPkDqDM¬WV÷enyimba¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷IyJQkO10¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Mancha (Con)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi (Sud)¬JB÷lQICXlGk¬WV÷ahli-shendi¬WM÷LA¬AE÷La Mancha (Con)¬JA÷AZJ8YU0q¬WU÷la-mancha¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷M9PHipXm¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motema Pembe (Drc)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motema Pembe (Drc)¬JA÷IyuUuD89¬WU÷motema-pembe¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Niefang (Gnq)¬JB÷dSwYvXNF¬WV÷deportivo-niefang¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷dWcUBFXf¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Petro (Ang)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petro (Ang)¬JA÷Ot4x08nF¬WU÷petro¬WN÷SUP¬AF÷Supersport (Rsa)¬JB÷2X2taS1L¬WV÷supersport¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷0OUQGPzK¬AD÷1520604000¬ADE÷1520604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Simba (Tan)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Simba (Tan)¬JA÷E9sFW0vi¬WU÷simba¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬JB÷h0tJVKgc¬WV÷el-masry¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷jkHYm2WC¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahli Shendi (Sud)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Ahli Shendi (Sud)¬JA÷MVMefCN2¬WU÷ahli-shendi¬WN÷LA¬AF÷La Mancha (Con)¬JB÷zZQagWx9¬WV÷la-mancha¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷KAlo7tv4¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷APR (Rwa)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APR¬AE÷APR (Rwa)¬JA÷O48MmJjs¬WU÷apr¬WN÷DJO¬AF÷Djoliba (Mli)¬JB÷2e7Qnw6m¬WV÷djoliba¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷00OLj4nf¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Niefang (Gnq)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Niefang (Gnq)¬JA÷viTxviwM¬WU÷deportivo-niefang¬WN÷MOT¬AF÷Motema Pembe (Drc)¬JB÷hfXtwBhS¬WV÷motema-pembe¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷foUUFqjQ¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬JA÷nNuNUv93¬WU÷el-masry¬WN÷SIM¬AF÷Simba (Tan)¬JB÷bcqRTbO9¬WV÷simba¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷x8dXPLPm¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enyimba (Nga)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COT¬AF÷Energie Sports (Ben)¬JB÷CdFL7Nzp¬WV÷energie-sports¬WM÷ENY¬AE÷Enyimba (Nga)¬JA÷x4OgC3SS¬WU÷enyimba¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷Au1IVjd9¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana (Zam)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana (Zam)¬JA÷p8vEjVah¬WU÷nkana¬WN÷BEL¬AF÷Belouizdad (Alg)¬JB÷bBrIkkFb¬WV÷belouizdad¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷zNdYAZn1¬AD÷1521208800¬ADE÷1521208800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport (Rsa)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport (Rsa)¬JA÷df2pbnHR¬WU÷supersport¬WN÷PET¬AF÷Petro (Ang)¬JB÷YFgCg6Pr¬WV÷petro¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~~
1
1519211180
24
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Confederaţiilor CAF 2018 din sectiunea Fotbal/Africa. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Confederaţiilor CAF 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Confederaţiilor CAF 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Confederaţiilor CAF 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Confederaţiilor CAF 2018 este real-time și se actualizează instant.