Fotbal american »SUA » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000137000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Sn4Nfip7¬AD÷1502668800¬ADE÷1502668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷10¬BD÷24¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷17¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷YPSR5Hh8¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷b7C6bZpr¬AD÷1502589600¬ADE÷1502589600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬WV÷oakland-raiders¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷p0WV4y8E¬AD÷1502586000¬ADE÷1502586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷13¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷xbBAcg0l¬AD÷1502580600¬ADE÷1502580600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬WV÷tennessee-titans¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷6w3RgBaD¬AD÷1502499600¬ADE÷1502499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷YP4JeXU0¬AD÷1502494200¬ADE÷1502494200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷12¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷xIVZanMn¬AD÷1502492400¬ADE÷1502492400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬WU÷new-york-giants¬AG÷12¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷SOLz4eNK¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬WU÷chicago-bears¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷6FKv3FxR¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AH÷14¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷8¬AN÷n¬~AA÷6V82IfxE¬AD÷1502409600¬ADE÷1502409600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷9¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷KM0FdDFf¬AD÷1502407800¬ADE÷1502407800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬WV÷washington-redskins¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷Ofoyqfoe¬AD÷1502407800¬ADE÷1502407800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬WU÷new-england-patriots¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷tWutrE01¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬WU÷buffalo-bills¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷reWV0S6t¬AD÷1502406000¬ADE÷1502406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷KMvpsYF7¬AD÷1502321400¬ADE÷1502321400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬WV÷houston-texans¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷p4nXqzWl¬AD÷1501804800¬ADE÷1501804800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷18¬BB÷15¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷3¬AN÷n¬~
5
1502983501
17
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷hOt7yoef¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000137000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷K0RfeOzI¬AD÷1503010800¬ADE÷1503010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬WU÷miami-dolphins¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷2PGafrjO¬AD÷1503010800¬ADE÷1503010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬WV÷buffalo-bills¬AN÷n¬~AA÷2wdY8s5H¬AD÷1503014400¬ADE÷1503014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6B2PA3z5¬AD÷1503108000¬ADE÷1503108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬WV÷minnesota-vikings¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷tASjd4LB¬AD÷1503169200¬ADE÷1503169200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬WV÷carolina-panthers¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬WU÷tennessee-titans¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Yc4HCP5h¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷0AZ2g25U¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GM9CD5jn¬AD÷1503185400¬ADE÷1503185400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬WV÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷YqPrbQja¬AD÷1503185400¬ADE÷1503185400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬WU÷washington-redskins¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬WV÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷Cl3LBqLb¬AD÷1503187200¬ADE÷1503187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬WU÷houston-texans¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬WV÷new-england-patriots¬AN÷n¬~AA÷CzOncp65¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷KE6T9NkB¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬WU÷oakland-raiders¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷jLZwa6yg¬AD÷1503194400¬ADE÷1503194400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬WV÷denver-broncos¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬WU÷san-francisco-49ers¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tUfx81KN¬AD÷1503259200¬ADE÷1503259200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷xWA8Eoyt¬AD÷1503273600¬ADE÷1503273600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷lfft7LZT¬AD÷1503360000¬ADE÷1503360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬WU÷cleveland-browns¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬WV÷new-york-giants¬AN÷y¬MW÷16¬~
5
1502983501
304
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.