Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Fotbal american »SUA » NFL » 2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0020000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷fe3wDq3U¬AD÷1539908400¬ADE÷1539908400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷UiY8rUUq¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷nTSDslpj¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷45¬BB÷21¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷G44ZDPmO¬AD÷1539648900¬ADE÷1539648900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷YLnwlj7M¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷17¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷SrnsmAMS¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷30¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷YuFUE5YH¬AD÷1539562800¬ADE÷1539562800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷hCvVkCxA¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷16¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷zyUZlWiG¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷40¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷17¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷QFBMGR35¬AD÷1539548700¬ADE÷1539548700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷6exJhEhi¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷4jbzUUFj¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷KxBQFoJB¬AD÷1539548700¬ADE÷1539548700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷pnyNiY7c¬WU÷tennessee-titans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷ELuRjhN3¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷nPCIH7la¬AD÷1539547500¬ADE÷1539547500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷Y774ZjhT¬WU÷denver-broncos¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷jmfWUA0p¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷Q1Wm2SlC¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷WMZCQe9b¬WU÷atlanta-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷lbUHPFO4¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AH÷29¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷13¬AW÷1¬~AA÷UmIDImZh¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷E5i3yDNG¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷fH80zXxN¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷jcJ9JTJn¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷zFhaxg8A¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷3¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷thgewZh4¬WU÷cleveland-browns¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷8¬AW÷1¬~AA÷dzK5K94t¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷pQanueOi¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷SlkivFwb¬WV÷buffalo-bills¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷zXDvPkdP¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷IJ70HiWp¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷28¬BI÷3¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷15¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷6Z0rty9o¬WV÷chicago-bears¬AZ÷0¬AH÷28¬AU÷28¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷21¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷fyyh1n4I¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷SlTLOZwB¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷MBSPNggH¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷4nru4lKa¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Kr6f8EgU¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷10¬BC÷13¬BE÷10¬BG÷9¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷p6X0TcPu¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷YRZe06JO¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷YoWTMD8N¬WU÷oakland-raiders¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷GALYLXNT¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷7¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬~AA÷nBXq38Z5¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷b9y5SHvn¬WU÷washington-redskins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷hWz9Ryfh¬WV÷carolina-panthers¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷jqvy5U4g¬AD÷1539303600¬ADE÷1539303600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷nHhmAzPH¬WU÷new-york-giants¬AG÷13¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷th7j9fvO¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷dMvX5Akm¬AD÷1539044100¬ADE÷1539044100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷Q14vCdf5¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷6¬BC÷20¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷8QgqBG9B¬WV÷washington-redskins¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~~
5
1539926989
159
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0020000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷bTiVqQXi¬AD÷1540128600¬ADE÷1540128600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷UZSUGusQ¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷KEnkCaks¬WV÷tennessee-titans¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ARP8SO2H¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷rJ4m42cK¬WU÷chicago-bears¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷xt4i3MCQ¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hjV3T4mB¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷SAM0ta5D¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷4S5q5rrE¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EaWaUpY4¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷fcOhrLz1¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷lKNdsuj7¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lIOCRrIN¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷CYfJbtLs¬WU÷miami-dolphins¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷fcpOc0zl¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6ZSiW63h¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Eu8C2kMF¬WU÷new-york-jets¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷KvWuoNjr¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KxXeVQIb¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷bVUqps6l¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷tfKlq1Lf¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pKvqYSYu¬AD÷1540141200¬ADE÷1540141200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷vNFa5ixc¬WV÷cleveland-browns¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷QJRHt8ad¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ruOGQ2XT¬AD÷1540152300¬ADE÷1540152300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷YmqSdKkf¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷2NmWev50¬WV÷new-orleans-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KxgRp6Io¬AD÷1540153500¬ADE÷1540153500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷xttqgxkJ¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷jqUQHLRJ¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IXErMMuo¬AD÷1540153500¬ADE÷1540153500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷tEnzebK6¬WU÷washington-redskins¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷OxxufIZC¬WV÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OAwmXnln¬AD÷1540167600¬ADE÷1540167600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷hQJ34Bi3¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷zk983V69¬WV÷cincinnati-bengals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷S2dZrpmb¬AD÷1540253700¬ADE÷1540253700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷b5ogBJ4m¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷hSpcAwKg¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬~
5
1539926989
162
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.