Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷29AGNF0a¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷254G7rIq¬AD÷1612740600¬ADE÷1612740600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612753939¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷jT2ftK6M¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷0¬OA÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷pj2buvMS¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬OB÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬AW÷1¬~AA÷2FyaTFF0¬AD÷1611531600¬ADE÷1611531600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611543994¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷SlQFLDAs¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷10¬BG÷7¬OA÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷MBPJKXPm¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷9¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷9¬OB÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬AW÷1¬~AA÷2D6QilM6¬AD÷1611518700¬ADE÷1611518700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1611530340¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷GQxr0EOM¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷3¬OA÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷p0snaYwT¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬AW÷1¬~AA÷MocBtN7R¬AD÷1610926800¬ADE÷1610926800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610938343¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷tzPF4E7U¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷10¬OB÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷8MQ76zwI¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬OA÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬AW÷1¬~AA÷0nu4H9Zi¬AD÷1610913900¬ADE÷1610913900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610924787¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷h4VX4xK3¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷6¬BC÷13¬BE÷3¬BG÷0¬OA÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷WfUy4dZ9¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬AW÷1¬~AA÷f9v8GTlb¬AD÷1610846100¬ADE÷1610846100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610857119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷QHTu3GlG¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷0¬OA÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vLXq2z4M¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬AW÷1¬~AA÷vN76s3hL¬AD÷1610832900¬ADE÷1610832900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610843514¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷dnN37GNB¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷32¬BA÷3¬BC÷16¬BE÷6¬BG÷7¬OA÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷2qQB5fhO¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷8¬BH÷0¬OB÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬AW÷1¬~AA÷tGDoh6GR¬AD÷1610327700¬ADE÷1610327700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610339915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷AazOH0Di¬WU÷pittsburgh-steelers¬GRA÷0¬AG÷37¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷13¬BG÷14¬OA÷lbe3SHA6-xWoKmNHc.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷CnwzFbcA¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷48¬BB÷28¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷13¬OB÷SlW5KeSq-rHGQ79B0.png¬AW÷1¬~AA÷YDhQpO81¬AD÷1610314800¬ADE÷1610314800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610326271¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷SIVH6z5j¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷tMJaVJsi¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬OB÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬AW÷1¬~AA÷rPaDmQOr¬AD÷1610301900¬ADE÷1610301900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610311807¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷IPwWFvr4¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬OA÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷IqtrDxSM¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬OB÷lfJ3wBBN-8MKrz4mb.png¬AW÷1¬~AA÷C4iUqrO7¬AD÷1610241300¬ADE÷1610241300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Football Team¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610253278¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷fPN3Uwcc¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷9¬BG÷7¬OA÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷lnN7TcC3¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷31¬BB÷9¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷13¬OB÷lWELIW86-MH0UQaAp.png¬AW÷1¬~AA÷QmkInpvk¬AD÷1610228400¬ADE÷1610228400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610241195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷OMtvEICG¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬OB÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷vZvSGKSc¬WU÷seattle-seahawks¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷boQ8fk7k-dfiFKOmB.png¬AW÷1¬~AA÷vigMo4ge¬AD÷1610215500¬ADE÷1610215500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610227340¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷dzunCdsT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷10¬OA÷h2flVoSq-EykNI2IN.png¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷lSWD7Gkp¬WV÷indianapolis-colts¬GRB÷0¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬AW÷1¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷dQvFzfyr¬AD÷1609723200¬ADE÷1609723200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609734263¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷tCGwAmPA¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷rBmqE7WH-Q3IjYsIA.png¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷vcZt97vH¬WV÷washington-football-team¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬OB÷AJODy8gT-dUZl5GPo.png¬AW÷1¬~AA÷jPXNYX5f¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷42PG25Hp¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬OA÷Qm4lrzlC-roGbWLnN.png¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷rgOK1PWj¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷9¬BF÷10¬BH÷7¬OB÷plsoZZ96-nPREwqgc.png¬AW÷1¬~AA÷G6JuMfMl¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719593¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷bTfxt9AU¬WV÷green-bay-packers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷35¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷14¬OB÷jaLLCNhT-xWoKmNHc.png¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷KxdYtkeO¬WU÷chicago-bears¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷0¬OA÷SWh4qKR0-h8ZhDtto.png¬AW÷1¬~AA÷bkyWWBz7¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609721771¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷4MFAOnv4¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷15¬OA÷KjF6FiA6-EykNI2IN.png¬WN÷RAI¬AF÷Las Vegas Raiders¬JB÷rDEEN6gA¬WV÷las-vegas-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷15¬OB÷h0D5bwkC-8YhVVWZj.png¬AW÷1¬~AA÷UFWRXiL0¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷AaG6PSOc¬WV÷tennessee-titans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷3¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷10¬OB÷2cevbh6k-fDqSo1nA.png¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ddC2Q89i¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷19¬BG÷10¬OA÷SfZEbpPq-UHQ9wwfj.png¬AW÷1¬~AA÷4Sazrxq8¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷xdy6elAH¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷8¬OA÷rmq1gTT0-bumGl32i.png¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷GnzAf8PN¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷zLSHjLkC-08aYPJPj.png¬AW÷1¬~AA÷rJbvsdbE¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷A9ZDgSvU¬WU÷kansas-city-chiefs¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬OA÷lA7IdU5k-K8E2Vu2T.png¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷nVQuknmo¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷O4NCYgA6-GpZzOWv7.png¬AW÷1¬~AA÷xtzzWVkD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609719509¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷jwEIMQ8G¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷3¬BG÷3¬OA÷UDYh8rlC-hWw88CsL.png¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷S2yn5bwq¬WV÷arizona-cardinals¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷z7VsxmBN-I3hBL4Y4.png¬AW÷1¬~AA÷voEIfFSD¬AD÷1609709100¬ADE÷1609709100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609720109¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷MPzj4Ihk¬WU÷san-francisco-49ers¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷6¬BG÷14¬OA÷MVskEogT-jRR5vJvp.png¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷zTvf3x8e¬WV÷seattle-seahawks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷20¬OB÷boQ8fk7k-dfiFKOmB.png¬AW÷1¬~
269
fixtures
0
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup