Fotbal american »SUA » NFL » 2017/2018

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YsCh22T7¬AD÷1511487000¬ADE÷1511487000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷K8uSm8zQ¬WU÷washington-redskins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷QkIfqSrs¬WV÷new-york-giants¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiDl3rE1¬AD÷1511472600¬ADE÷1511472600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷S0wsQ4rJ¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷tItOllLJ¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷13¬BH÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xGIq4Obe¬AD÷1511458200¬ADE÷1511458200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷6okYRQD6¬WU÷detroit-lions¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷lAvwRpTC¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bPJu54qk¬AD÷1511227800¬ADE÷1511227800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷bLoQTnqf¬WU÷seattle-seahawks¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷8¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷hroUS6b0¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vaB46ZtF¬AD÷1511141400¬ADE÷1511141400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷hzs06S4C¬WU÷dallas-cowboys¬AG÷9¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷nct45nKI¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷16¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42Ky6pUr¬AD÷1511126700¬ADE÷1511126700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷KUnMUSTm¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷2ghHV8Es¬WU÷denver-broncos¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dzMa7FR8¬AD÷1511126700¬ADE÷1511126700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷YXQb8lz0¬WU÷oakland-raiders¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷Eqrd78k6¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8rw9NCaG¬AD÷1511125500¬ADE÷1511125500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷6N6oyVjK¬WU÷los-angeles-chargers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷10¬BC÷27¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷0p6kzk6Q¬WV÷buffalo-bills¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6FGw8XaT¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷Au9EFdOq¬WU÷chicago-bears¬AG÷24¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷h4bJEGwj¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Of353i8p¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Browns¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷672NDzgd¬WU÷cleveland-browns¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷KAj5xKVd¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xb792BNj¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷b1k9yvo3¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷vD66zb09¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v3ohRf0i¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷I35AZHFF¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷AaTwIkpr¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bceUGhPH¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷td5TjUhC¬WU÷miami-dolphins¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷OKfYkl8I¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IgpdQEFc¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷O2XsH9al¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷17¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷6RMnGTEf¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nTl0PYU3¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷EiQfE7q7¬WV÷washington-redskins¬AZ÷0¬AH÷31¬AU÷31¬BJ÷0¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷pILjFmU0¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷34¬AT÷31¬BI÷3¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QJm4OhpA¬AD÷1511114400¬ADE÷1511114400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷hrPbDRbD¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷12¬AT÷9¬BI÷3¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷fm3sxByE¬WV÷kansas-city-chiefs¬AZ÷0¬AH÷9¬AU÷9¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SOHZ8DpN¬AD÷1510881900¬ADE÷1510881900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷vcIrLI0M¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷10¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷17¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷8WMnKxGS¬WV÷tennessee-titans¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nD0xAgVG¬AD÷1510623000¬ADE÷1510623000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷IsUZMvW9¬WU÷carolina-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷7¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷06JvMboG¬WV÷miami-dolphins¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~~
5
1511541574
227
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SjUkw7Qs¬ZD÷t¬ZE÷YZqsSF5R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000169000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷no0zRo68¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷vgMbrnbm¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷YFL2s6Dg¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷0l4vQ5LE¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷C6K6tQSa¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷UsFBupr6¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷rDgqPPzL¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷8YDFv4cC¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷2eDJwOCI¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷M3hmOqjR¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷EVGNxrSO¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷Gze61R4P¬WV÷buffalo-bills¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷hnuFJ3br¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷nJoxd5Sn¬WV÷miami-dolphins¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IqsYdoDt¬WU÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷WxvJINDl¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷Q9ptePsg¬WU÷new-york-jets¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷8YZpfqca¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷E1TNHsTf¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷Myvkg3C5¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷GbwghNRB¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷MRWVFLc7¬AD÷1511730300¬ADE÷1511730300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷EihbkLBU¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jDT3A4st¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷0IVZEuDD¬AD÷1511731500¬ADE÷1511731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷4GX79Odn¬WU÷arizona-cardinals¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷nuNC8rCh¬WV÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷S4XRG1r1¬AD÷1511731500¬ADE÷1511731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷z1gfj1dO¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷fkxcissI¬WU÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷xzFIwPkE¬AD÷1511731500¬ADE÷1511731500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷QVLG72Rb¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷f5QK6Mt5¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷GQDMxq5K¬AD÷1511746200¬ADE÷1511746200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷YePO5tdB¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷GKET40BH¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷AmDQy3KQ¬AD÷1511832600¬ADE÷1511832600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷CvddmYup¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷61e0nhej¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~
5
1511541574
93
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.