Fotbal american »SUA » NFL » 2018/2019

results
5
1527348613
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷07SUA 003......0020000000145000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Yyon3elR¬AD÷1533254400¬ADE÷1533254400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷djSMofvg¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jDRQpEga¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷0nVQeDt1¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zsmd0ggn¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷4Gi0aD8h¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YiZ9IzlE¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷CnrLfkNN¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷v9EHg9xU¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷4KyIcZBl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QVJwrCwI¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KhJssWhO¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷QkElBhtl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x4pn9lxH¬WU÷miami-dolphins¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷I1bGiM6q¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷fV557AuD¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QNoNA1DL¬WU÷new-york-giants¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷8nyS9LSR¬WV÷cleveland-browns¬AN÷n¬~AA÷65XHGEIQ¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷8OhVCWxh¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷jmrzCjhb¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷CrYDHf3K¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷tI0qkTpo¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷fLlRDCNo¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷C6G08jQ6¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IcrFCNr9¬WU÷new-england-patriots¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷CKsJBsbF¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷QTxEbFdr¬AD÷1533859200¬ADE÷1533859200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷nuLZrhOB¬WV÷tennessee-titans¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷U3QUqY85¬WU÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷YaTYgiBD¬AD÷1533861000¬ADE÷1533861000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷vZqDdBhB¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YeqHeV7H¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷rROqCYQs¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷UwsvBA74¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bDorAUMA¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YFHd9WA0¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2k0SlKj2¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷v7qBD3T2¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷65996UfJ¬AD÷1533943800¬ADE÷1533943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ILMc4ajk¬WV÷atlanta-falcons¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷AeNg5uyq¬WU÷new-york-jets¬AN÷n¬~AA÷4tDhACef¬AD÷1533954600¬ADE÷1533954600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷Uy2KjtMk¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷Ob1Ok0yd¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~
5
1527348613
321
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.