Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Fotbal american SUA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷69iOEaK7¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000149000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷ATMMpjMg¬AD÷1566259200¬ADE÷1566259200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566271357¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷dvhAjvBd¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷7¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷Img6iKej¬WU÷denver-broncos¬AG÷15¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷6¬AW÷1¬~AA÷UH5PoW6m¬AD÷1566172800¬ADE÷1566172800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566184350¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷n52zctYS¬WU÷minnesota-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷8¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷lEl2h0tp¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷jR6LnCis¬AD÷1566158400¬ADE÷1566158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566169550¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷6efSb23G¬WU÷los-angeles-chargers¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷17¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷4tDVcMIM¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷YoKgihqQ¬AD÷1566093600¬ADE÷1566093600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566105532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷YsdK0OY3¬WU÷los-angeles-rams¬AG÷10¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷CYfOarlA¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷rX58jh5E¬AD÷1566086400¬ADE÷1566086400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566098702¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷rL9kFn7H¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷dODgE6MN¬WV÷detroit-lions¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷6¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷KrGkhYTJ¬AD÷1566084600¬ADE÷1566084600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566098817¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷xG2B2p4i¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷G61F14Jc¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷4t74iYk8¬AD÷1566082800¬ADE÷1566082800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566094031¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷A7BsH8x5¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷8¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷lbAoGSiB¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷8¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷GQDMSlD7¬AD÷1566072000¬ADE÷1566072000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566083566¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷EuIYIU7h¬WU÷indianapolis-colts¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷8¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷hWGxIlNb¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷fBPDUAre¬AD÷1565998200¬ADE÷1565998200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566009519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷4UlG0mhO¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷12¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷rLmKa77U¬WV÷chicago-bears¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷xzFITUc1¬AD÷1565998200¬ADE÷1565998200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566010338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷8rFQKjwt¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷KIIUJAhn¬WV÷miami-dolphins¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷8¬AW÷1¬~AA÷t8L9VjTl¬AD÷1565996400¬ADE÷1565996400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566008092¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷d4o829NB¬WU÷carolina-panthers¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷zepC1TxI¬WV÷buffalo-bills¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷vmw3UUyD¬AD÷1565913600¬ADE÷1565913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565925370¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷QyZhp3lN¬WU÷arizona-cardinals¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷13¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷4SXdqN3T¬WV÷oakland-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷noM5WWDr¬AD÷1565911800¬ADE÷1565911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565923272¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷Eud33k85¬WV÷new-york-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷13¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷0xha4Vha¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷Iwx7TliJ¬AD÷1565911800¬ADE÷1565911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565923002¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷A9APvsCp¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷OCETw1Rj¬WV÷green-bay-packers¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷pxzvyD5R¬AD÷1565911800¬ADE÷1565911800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565923202¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷SOgi6iOn¬WU÷washington-redskins¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷6Fhe5Bwg¬WV÷cincinnati-bengals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷4QItxgjL¬AD÷1565910000¬ADE÷1565910000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565921744¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷p4jSBD0P¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷nDxf7X8t¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~~
33
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷69iOEaK7¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000149000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷QeeDkCKK¬AD÷1566514800¬ADE÷1566514800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷vm3bDQyU¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷tdkQ8ppo¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tM0rpjrr¬AD÷1566516600¬ADE÷1566516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷GStGV7ib¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷UVpKUR64¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷OtEGlWZQ¬AD÷1566516600¬ADE÷1566516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷fDh7XTMo¬WU÷new-england-patriots¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷Y3iBWmxh¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rsLUrUj6¬AD÷1566516600¬ADE÷1566516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷69Z0D1I9¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷p0Y4CLXF¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lKLQqAy0¬AD÷1566518400¬ADE÷1566518400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷bqWhFNmc¬WU÷miami-dolphins¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷CnzcEs33¬WV÷jacksonville-jaguars¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KztINMxU¬AD÷1566518400¬ADE÷1566518400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷2XUsoYHc¬WU÷oakland-raiders¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷pdKnphX3¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KCanqAcl¬AD÷1566603000¬ADE÷1566603000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷OhpOToMA¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷2qqSS5yH¬WV÷cleveland-browns¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dpPYsl6C¬AD÷1566604800¬ADE÷1566604800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷42l6Aa2S¬WV÷buffalo-bills¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷QBk2BumM¬WU÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dWR2Ke7R¬AD÷1566666000¬ADE÷1566666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷Kjj8OaYR¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷CrrzKJtq¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷O4d3uSdD¬AD÷1566687600¬ADE÷1566687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CCoaVbcF¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷j3p3UICL¬WV÷houston-texans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xlfirUCf¬AD÷1566687600¬ADE÷1566687600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷Ig2dBw6q¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷dp10AcLk¬WV÷chicago-bears¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷GvgeslS0¬AD÷1566689400¬ADE÷1566689400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷2s488yj2¬WV÷new-orleans-saints¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷j7049Hzd¬WU÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A1hat8s7¬AD÷1566691200¬ADE÷1566691200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷4nriXKS2¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷rwseWvr9¬WV÷san-francisco-49ers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zP9TH2SG¬AD÷1566694800¬ADE÷1566694800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷p6snD1YD¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷OdtjCLmK¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q9zn4BZD¬AD÷1566698400¬ADE÷1566698400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷AmRZOdzq¬WV÷seattle-seahawks¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷YRZ7TxSR¬WU÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷v9Ews8LI¬AD÷1566777600¬ADE÷1566777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷MsyY5JAq¬WU÷tennessee-titans¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷zoux5wQk¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vNgCe7zC¬AD÷1567119600¬ADE÷1567119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷n5AibAOt¬WU÷buffalo-bills¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷Qe9ecUwm¬WV÷minnesota-vikings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IaDstSzP¬AD÷1567119600¬ADE÷1567119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷I9Ut4cud¬WU÷carolina-panthers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷d0Tp3Hf2¬WV÷pittsburgh-steelers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CQYg2k4Q¬AD÷1567119600¬ADE÷1567119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷OCtuMfK1¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷23uqLEZ7¬WV÷indianapolis-colts¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷40Zk3VlK¬AD÷1567119600¬ADE÷1567119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷4AQwOGkk¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷r1PsNz5e¬WV÷atlanta-falcons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZKLc9Cs¬AD÷1567119600¬ADE÷1567119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷G6TQqbC8¬WU÷new-york-jets¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9XUrIRE¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dbAQdTRm¬AD÷1567121400¬ADE÷1567121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷CYMZsxsL¬WU÷cleveland-browns¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷jPLwsddR¬WV÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷A1EUemsf¬AD÷1567121400¬ADE÷1567121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷rHD5xG4r¬WU÷new-england-patriots¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷M7C9yzKl¬WV÷new-york-giants¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷re03cT5a¬AD÷1567121400¬ADE÷1567121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷4QhOGzP1¬WU÷washington-redskins¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷ITdSFfv8¬WV÷baltimore-ravens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Moa7dmL5¬AD÷1567123200¬ADE÷1567123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G4YKGIv8¬WU÷chicago-bears¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷feXOFxfE¬WV÷tennessee-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6F6P4BDP¬AD÷1567123200¬ADE÷1567123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷O6LWQKn9¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷pGMSR0X2¬WU÷dallas-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmrdakym¬AD÷1567123200¬ADE÷1567123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷CSDqOIWR¬WU÷green-bay-packers¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷Ey0BJxuq¬WV÷kansas-city-chiefs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fkI5kXoI¬AD÷1567123200¬ADE÷1567123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷Qcf4FvKb¬WU÷houston-texans¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷KKg8EbZ4¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4ODYf7d0¬AD÷1567123200¬ADE÷1567123200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷4W1EzfZf¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷2HKHZDl1¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Ohi0VLt¬AD÷1567126800¬ADE÷1567126800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷6VAyQv2F¬WU÷denver-broncos¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷I5EuPbHL¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rFCxfRB6¬AD÷1567130400¬ADE÷1567130400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷dvKLYX37¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷zVIPXiJD¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lY0ab9jg¬AD÷1567130400¬ADE÷1567130400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷WCfGIdfk¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷A3gKHG9e¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷n¬~
288
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!