Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Fotbal american SUA

NFL
2019/2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xbNVzIUm¬AD÷1571703300¬ADE÷1571703300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571714737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷A9ClcAi9¬WU÷new-york-jets¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷OCGhdU6F¬WV÷new-england-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷2¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷ryORybFs¬AD÷1571617200¬ADE÷1571617200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571628189¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷lfOuaWMd¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷SpNqbjx3¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷QJsesKiK¬AD÷1571603100¬ADE÷1571603100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571615646¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷OCfNtk7S¬WU÷chicago-bears¬AG÷25¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷0Yokx9Fq¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷9¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷8rXatv7Q¬AD÷1571603100¬ADE÷1571603100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571614184¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷rcyfyTUk¬WU÷seattle-seahawks¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷Mmzbzmpd¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷nTrir0xE¬AD÷1571601900¬ADE÷1571601900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571613344¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷jadFrBxG¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷UkeJsViM¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷OfcdMIFf¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571601996¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷zTqrp3dN¬WU÷atlanta-falcons¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷EJrnqNBT¬WV÷los-angeles-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷MBtQT0NK¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571601811¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷ze6FrjLI¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷22¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷nXYrRNko¬WV÷miami-dolphins¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷02uUSKxR¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571602838¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷vRLUlRsh¬WV÷jacksonville-jaguars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷18¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷0zNQk7So¬WU÷cincinnati-bengals¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬AW÷1¬~AA÷jsalOvor¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571602472¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷6mhRmocb¬WU÷detroit-lions¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷6¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷pviVn5C4¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷UXchNb0l¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571601675¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷v1jZoPRA¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷h4fwoqsH¬WV÷oakland-raiders¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷xb10LxV0¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571602330¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷6BzEvsKp¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷p2ZHw1Zj¬WV÷houston-texans¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷bDk9JGaD¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571601959¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷fX26pX73¬WU÷new-york-giants¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷YN1AqiN9¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷KMj5Kdp7¬AD÷1571590800¬ADE÷1571590800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571600277¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷lz0bngwi¬WU÷washington-redskins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷0A32oDhc¬WV÷san-francisco-49ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷SlsMUt8E¬AD÷1571358000¬ADE÷1571358000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571368575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷EuI6pCj6¬WU÷denver-broncos¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷hWGAqW5C¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷EowIVMh8¬AD÷1571098500¬ADE÷1571098500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571109690¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷p6D2ohy0¬WV÷detroit-lions¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷3¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷6FEbnYLg¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷10¬AW÷1¬~~
171
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pf3FGLke¬ZD÷t¬ZE÷69gXStto¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷GlMZZypf¬AD÷1571962800¬ADE÷1571962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷IZFdelML¬WU÷minnesota-vikings¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷dQE0f8yS¬WV÷washington-redskins¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YPGvZea0¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷xKdTkSqq¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷GAeXlnak¬WV÷seattle-seahawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0xdwfcyQ¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷AozA25Tl¬WU÷buffalo-bills¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷lxZD1Pre¬WV÷philadelphia-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WKr5kHqs¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷UmjB0qb1¬WU÷chicago-bears¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷8vkFa3D7¬WV÷los-angeles-chargers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ABs9lyam¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷zos1N65E¬WV÷new-york-giants¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷MswcOnj8¬WU÷detroit-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷viZPpgbC¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷jLkf0z4I¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷UBlbafJO¬WV÷denver-broncos¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MocZfwMJ¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷v3qv8R5R¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷GOz63oEr¬WV÷new-york-jets¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KtJjWgqJ¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷ImeV9myF¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷dvfZ87jL¬WV÷cincinnati-bengals¬AM÷Playing at Wembley Stadium.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6wFnXZTC¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷ANiNB962¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷lEjRATL8¬WV÷arizona-cardinals¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷CGFrYFE6¬AD÷1572195600¬ADE÷1572195600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AXfyl6Ee¬WU÷tennessee-titans¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷8IDvmQT1¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6wyInFTa¬AD÷1572206700¬ADE÷1572206700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷O8bw4I4g¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷2acs3xKa¬WV÷carolina-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hzXDmeEg¬AD÷1572207900¬ADE÷1572207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷GreV5vzs¬WU÷houston-texans¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷fZgZ4bkm¬WV÷oakland-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷00zMoZr6¬AD÷1572207900¬ADE÷1572207900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷dbjj1GlC¬WV÷cleveland-browns¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷pOnn2dZ5¬WU÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dSTUqDDI¬AD÷1572222000¬ADE÷1572222000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷6TXtOwdP¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷8xK8Jc4t¬WV÷green-bay-packers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zJSYrXSO¬AD÷1572308100¬ADE÷1572308100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Steelers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷2aJCIHJn¬WU÷pittsburgh-steelers¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷G2NGHyZh¬WV÷miami-dolphins¬AW÷1¬AN÷n¬~
151
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!