Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal american SUA

NFL
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xQJNkd65¬AD÷1603412400¬ADE÷1603412400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603424179¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷YypO7E5H¬WU÷philadelphia-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷22¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷12¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷nulS6YKN¬WV÷new-york-giants¬GRB÷0¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷bZKJjxia¬AD÷1603152900¬ADE÷1603152900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603164186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷0OoG9zy5¬WU÷dallas-cowboys¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷vFpK8fjB¬WV÷arizona-cardinals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷38¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷zyf9p1UP¬AD÷1603141200¬ADE÷1603141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603151873¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zRmUto11¬WU÷buffalo-bills¬GRA÷0¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷EHnYu5G7¬WV÷kansas-city-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷4CLFiIyg¬AD÷1603066800¬ADE÷1603066800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603078040¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷hbr8Bd6h¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷WlsCAGLb¬WV÷los-angeles-rams¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷hxIBhbMn¬AD÷1603052700¬ADE÷1603052700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603063822¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷0jQ0DIyt¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷0¬BC÷28¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷byq4Cxin¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷pUi5L8Dm¬AD÷1603051500¬ADE÷1603051500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603062376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷tt0qPUhr¬WU÷miami-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷KWbmOl8l¬WV÷new-york-jets¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷tblgzH6I¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Panthers¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷dzoTbJMn¬WU÷carolina-panthers¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷zRqXcwxg¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷W6uuuuhm¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indianapolis Colts¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052026¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷zovO2SNK¬WU÷indianapolis-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷nLsS1nwR¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬AH÷27¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷KlmcZzMO¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷Umqyccia¬WU÷jacksonville-jaguars¬GRA÷0¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rimudH65¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷34¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷CIdxva7g¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷40Ugc6or¬WU÷minnesota-vikings¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷16¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷riTcdQ0l¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷40¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷04MNY3VD¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051030¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷ImMwNjAS¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷Kd85IAIq¬WV÷denver-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷6¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷j9etwJMa¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051464¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷CQX1epGf¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷10¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷WAS¬AF÷Washington Football Team¬JB÷jHW5f4V0¬WV÷washington-football-team¬GRB÷0¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷pWfpxwx6¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603053158¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷bszEhr0D¬WV÷baltimore-ravens¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷30¬BB÷14¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷6¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷pvW9gOp7¬WU÷philadelphia-eagles¬GRA÷0¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷22¬AW÷1¬~AA÷bZblyciC¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603051227¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷CpOeHRxE¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷38¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷lAoPaa7t¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷hGtytLxs¬AD÷1603040400¬ADE÷1603040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1603052134¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷tOvK388E¬WV÷houston-texans¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷36¬AU÷36¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷13¬BH÷13¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷2XuG4lg8¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷42¬AT÷36¬BI÷6¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷15¬AW÷1¬~AA÷YcUyB0w7¬AD÷1602630000¬ADE÷1602630000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602641016¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xAORPhQ9¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷O6KNQYA3¬WU÷tennessee-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷42¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷MXk5osFJ¬AD÷1602548100¬ADE÷1602548100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1602560121¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷S0pMr7Wl¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷30¬AT÷27¬BI÷3¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷t4lQsRoe¬WV÷los-angeles-chargers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷27¬AU÷27¬BJ÷0¬BB÷6¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷7¬AW÷1¬~
92
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8nBCOeog¬ZD÷t¬ZE÷v5SwRaz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷f1ESlGLB¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷rBZc1Cro¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷t2mW5hzU¬WU÷atlanta-falcons¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YiDWmzyI¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷l8MqPFzh¬WV÷cleveland-browns¬GRB÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷AHNuQeLo¬WU÷cincinnati-bengals¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Icfd4eLb¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GBP¬AF÷Green Bay Packers¬JB÷6o8XZWlA¬WV÷green-bay-packers¬GRB÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷Sf9TzDZ3¬WU÷houston-texans¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tIGvnE5U¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷UoOaLXZG¬WV÷carolina-panthers¬GRB÷0¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷jePeMDKA¬WU÷new-orleans-saints¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6uro7cyt¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷xCR7JB4T¬WV÷buffalo-bills¬GRB÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷bLS3KikN¬WU÷new-york-jets¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQ3HHBfM¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷WhuvEzA0¬WU÷tennessee-titans¬GRA÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷AqvrDfP6¬WV÷pittsburgh-steelers¬GRB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pWtk6Hjn¬AD÷1603645200¬ADE÷1603645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Football Team¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷6RHwEkSj¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬WM÷WAS¬AE÷Washington Football Team¬JA÷fiEZEVCp¬WU÷washington-football-team¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pCAxpRZq¬AD÷1603656300¬ADE÷1603656300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Las Vegas Raiders¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷AF24lW33¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬GRB÷0¬WM÷RAI¬AE÷Las Vegas Raiders¬JA÷dCb0kClc¬WU÷las-vegas-raiders¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EPm52ZkB¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷AscBSlsp¬WV÷kansas-city-chiefs¬GRB÷0¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷8YAqXUYS¬WU÷denver-broncos¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fsUKd4Jk¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷nqnPp9KP¬WV÷jacksonville-jaguars¬GRB÷0¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷8hmLok5J¬WU÷los-angeles-chargers¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8nm91g5H¬AD÷1603657500¬ADE÷1603657500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷r9AIQSBd¬WV÷san-francisco-49ers¬GRB÷0¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷4IBER8dj¬WU÷new-england-patriots¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0Mq13Fz5¬AD÷1603671600¬ADE÷1603671600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Cardinals¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷EBBuYAJM¬WV÷seattle-seahawks¬GRB÷0¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷087yZj4G¬WU÷arizona-cardinals¬GRA÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2m5sqokj¬AD÷1603757700¬ADE÷1603757700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷rT0CnAYF¬WV÷chicago-bears¬GRB÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4x28mjJ9¬WU÷los-angeles-rams¬GRA÷0¬AW÷1¬AN÷y¬~
164
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup