Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Fotbal american »SUA » NFL » 2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0020000000145000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷f9UUfXe7¬AD÷1534039200¬ADE÷1534039200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Cardinals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Cardinals¬JA÷r7j4bXNb¬WU÷arizona-cardinals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷QVu9ciw5¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷nqRMdgRf¬AD÷1534035900¬ADE÷1534035900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷WSMotj8U¬WU÷denver-broncos¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Vikings¬JB÷djlh1Zwt¬WV÷minnesota-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷10¬BF÷3¬BH÷15¬~AA÷4tDhACef¬AD÷1533954600¬ADE÷1533954600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷Uy2KjtMk¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷Ob1Ok0yd¬WV÷detroit-lions¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷65996UfJ¬AD÷1533943800¬ADE÷1533943800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ILMc4ajk¬WV÷atlanta-falcons¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷AeNg5uyq¬WU÷new-york-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷rROqCYQs¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷UwsvBA74¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bDorAUMA¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷YFHd9WA0¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷v7qBD3T2¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷19¬BB÷3¬BD÷6¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2k0SlKj2¬WU÷seattle-seahawks¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷7¬~AA÷YaTYgiBD¬AD÷1533861000¬ADE÷1533861000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷vZqDdBhB¬WU÷kansas-city-chiefs¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YeqHeV7H¬WV÷houston-texans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷QTxEbFdr¬AD÷1533859200¬ADE÷1533859200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷U3QUqY85¬WU÷green-bay-packers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷17¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷nuLZrhOB¬WV÷tennessee-titans¬AH÷17¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷CrYDHf3K¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷tI0qkTpo¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷17¬BC÷6¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷fLlRDCNo¬WV÷los-angeles-rams¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷C6G08jQ6¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IcrFCNr9¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷16¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷CKsJBsbF¬WV÷washington-redskins¬AH÷17¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷0nVQeDt1¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zsmd0ggn¬WU÷buffalo-bills¬AG÷23¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷4Gi0aD8h¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷YiZ9IzlE¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷CnrLfkNN¬WU÷cincinnati-bengals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷14¬BC÷9¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷v9EHg9xU¬WV÷chicago-bears¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷7¬~AA÷4KyIcZBl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QVJwrCwI¬WU÷jacksonville-jaguars¬AG÷20¬BA÷7¬BC÷6¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KhJssWhO¬WV÷new-orleans-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷QkElBhtl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x4pn9lxH¬WU÷miami-dolphins¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷6¬BG÷8¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷I1bGiM6q¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷6¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬~AA÷fV557AuD¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QNoNA1DL¬WU÷new-york-giants¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷8nyS9LSR¬WV÷cleveland-browns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷65XHGEIQ¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷8OhVCWxh¬WU÷philadelphia-eagles¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷jmrzCjhb¬WV÷pittsburgh-steelers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷15¬BF÷6¬BH÷3¬~AA÷Yyon3elR¬AD÷1533254400¬ADE÷1533254400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jDRQpEga¬WV÷chicago-bears¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷9¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷djSMofvg¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷0¬~
5
1534420167
17
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Pre-sezon¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0020000000145000NFL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷z1y0AXCi¬AD÷1534462200¬ADE÷1534462200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷SfGPAMUI¬WU÷new-england-patriots¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷GA97Z57J¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~AA÷C6xWNVPg¬AD÷1534464000¬ADE÷1534464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷vkjuHxze¬WV÷pittsburgh-steelers¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷dQ0zIIKl¬WU÷green-bay-packers¬AN÷n¬~AA÷QkUC7VdA¬AD÷1534464000¬ADE÷1534464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Redskins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷pWnjRsFa¬WU÷washington-redskins¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷27seQ1U5¬WV÷new-york-jets¬AN÷y¬~AA÷Q9tzNku0¬AD÷1534546800¬ADE÷1534546800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Falcons¬JA÷IukqGdk1¬WU÷atlanta-falcons¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷nFgmFG47¬WV÷kansas-city-chiefs¬AN÷n¬~AA÷badeUXnQ¬AD÷1534546800¬ADE÷1534546800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Lions¬JA÷hvFA1cz8¬WU÷detroit-lions¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷6s3hQtD8¬WV÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷IqwSOBAm¬AD÷1534548600¬ADE÷1534548600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Panthers¬JA÷t0e5NvcR¬WU÷carolina-panthers¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷burXIb5r¬WV÷miami-dolphins¬AN÷n¬~AA÷8YVvM9f6¬AD÷1534548600¬ADE÷1534548600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷Q5hiEzKD¬WU÷cleveland-browns¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Bills¬JB÷UwJXMSND¬WV÷buffalo-bills¬AN÷y¬~AA÷t0qnKmPI¬AD÷1534550400¬ADE÷1534550400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷vD87GQ0s¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷KOP4FpGm¬WV÷arizona-cardinals¬AN÷n¬~AA÷nPUrLT9C¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Vikings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷x4MuL6hQ¬WV÷jacksonville-jaguars¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷rsNyMnwK¬WU÷minnesota-vikings¬AN÷y¬~AA÷UNz49iSc¬AD÷1534622400¬ADE÷1534622400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷f18BYPMP¬WU÷los-angeles-rams¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷0rovUqVt¬WV÷oakland-raiders¬AN÷y¬~AA÷K8ciVDXJ¬AD÷1534633200¬ADE÷1534633200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷dCL13J5e¬WU÷dallas-cowboys¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷vyB62wL1¬WV÷cincinnati-bengals¬AN÷n¬~AA÷IP6F2Lgo¬AD÷1534633200¬ADE÷1534633200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee Titans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷bFO8E4Vg¬WU÷tennessee-titans¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷hxOCDOp0¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷McXeBDco¬AD÷1534636800¬ADE÷1534636800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Texans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷6uSGCr06¬WU÷houston-texans¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷l4HLB2FC¬WV÷san-francisco-49ers¬AN÷n¬~AA÷vgvOPies¬AD÷1534640700¬ADE÷1534640700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷pY1dP0SE¬WU÷denver-broncos¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷29d1OKsL¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷8EZ78Bs4¬AD÷1534644000¬ADE÷1534644000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Chargers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Chargers¬JA÷CIlrT3pm¬WU÷los-angeles-chargers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷6ulnSNag¬WV÷seattle-seahawks¬AN÷n¬~AA÷4tTG6kCG¬AD÷1534809600¬ADE÷1534809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indianapolis Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indianapolis Colts¬JA÷tbtaPLqC¬WU÷indianapolis-colts¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷zLu3OuaI¬WV÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷YHfND6Jq¬AD÷1535068800¬ADE÷1535068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Browns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Browns¬JA÷Eq0zfXl3¬WU÷cleveland-browns¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷86avgi49¬WV÷philadelphia-eagles¬AN÷n¬~
5
1534420167
304
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.