Rezultate, scoruri live si clasamete NFL

Fotbal american SUA NFL2018/2019

results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SMCD3QQt¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000186000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷t64s3Hhk¬AD÷1546219200¬ADE÷1546219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tennessee Titans¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee Titans¬JA÷AyLRSUSi¬WU÷tennessee-titans¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷4CZURlrb¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷67xz97t8¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷WS6MH4Kj¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷10¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷pWf4tlci¬WV÷cleveland-browns¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷QVRYd1mD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Broncos¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷W6gXVfu1¬WU÷denver-broncos¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷EVrxVEf7¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷9¬AW÷1¬~AA÷x6go65QQ¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷OKElLwRr¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷OAK¬AF÷Oakland Raiders¬JB÷6q4gKctk¬WV÷oakland-raiders¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷IPEKK4uK¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SFO¬AF÷San Francisco 49ers¬JB÷MoqWjdHQ¬WV÷san-francisco-49ers¬AH÷32¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷15¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷4AlRix2K¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷3¬AW÷1¬~AA÷CSNUcsY6¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Vikings¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Vikings¬JA÷OtjPXGAl¬WU÷minnesota-vikings¬AG÷10¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷hGfTWzQf¬WV÷chicago-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷rmWD1PYs¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Steelers¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Steelers¬JA÷Kn8cJHee¬WU÷pittsburgh-steelers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷E971IyB1¬WV÷cincinnati-bengals¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷vZFGLpQD¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷CG1uUY9D¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Cardinals¬JB÷QJkNhInE¬WV÷arizona-cardinals¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷8¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷lW7k1eN1¬AD÷1546205100¬ADE÷1546205100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Redskins¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷YiRoO6sN¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷WAS¬AE÷Washington Redskins¬JA÷vVRsPnSG¬WU÷washington-redskins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬AW÷1¬~AA÷SM6g0Fx8¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Bills¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷CrQkNQdT¬WU÷buffalo-bills¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷MIA¬AF÷Miami Dolphins¬JB÷hx8IIp5p¬WV÷miami-dolphins¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷f98o2y8e¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷r3YYQ8c4¬WU÷green-bay-packers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷QRNwQSCA¬WV÷detroit-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷3¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷vLzr7oBK¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷ILnHwnsA¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville Jaguars¬JB÷neiLx6dG¬WV÷jacksonville-jaguars¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷U3YPbNI0¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷v9EhwwmR¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷NYJ¬AF÷New York Jets¬JB÷pjiLYder¬WV÷new-york-jets¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷MwVH0qll¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷h065HeQ7¬WU÷new-orleans-saints¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷hhCttu38¬WV÷carolina-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷13¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷3¬AW÷1¬~AA÷jDZLa33f¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WrBpuaIE¬WU÷new-york-giants¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷11¬BG÷17¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷Q5AlvJXK¬WV÷dallas-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷15¬AW÷1¬~AA÷pbyv8ReE¬AD÷1546192800¬ADE÷1546192800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Buccaneers¬ER÷Runda 17¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Buccaneers¬JA÷d6b8u8Cc¬WU÷tampa-bay-buccaneers¬AG÷32¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷vVmDvSR3¬WV÷atlanta-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷10¬AW÷1¬~AA÷MHi9LP8G¬AD÷1545700500¬ADE÷1545700500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oakland Raiders¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷hKjD97ST¬WV÷denver-broncos¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷bci9AmDN¬WU÷oakland-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷10¬AW÷1¬~AA÷Eih5M5gA¬AD÷1545614400¬ADE÷1545614400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Seahawks¬ER÷Runda 16¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2Vc0C9rB¬WU÷seattle-seahawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷14¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City Chiefs¬JB÷K6h5BTcH¬WV÷kansas-city-chiefs¬AH÷31¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000243000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷MXRGBFUn¬AD÷1547415600¬ADE÷1547415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷2aDSAtmq¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷3¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷G2HW902k¬WV÷philadelphia-eagles¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~AA÷foQO9gaa¬AD÷1547402700¬ADE÷1547402700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷QXbNWN92¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷4OcRVsP8¬WV÷los-angeles-chargers¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷14¬AW÷1¬~AA÷0OQKAZqg¬AD÷1547342100¬ADE÷1547342100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Rams¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Rams¬JA÷bR6y9KHe¬WU÷los-angeles-rams¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷3¬BC÷17¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷xI5u8vX1¬WV÷dallas-cowboys¬AH÷22¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷8¬BH÷7¬AW÷1¬~AA÷l8Bkqpcl¬AD÷1547328900¬ADE÷1547328900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷MBlIVjFJ¬WU÷kansas-city-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬BA÷14¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷zFhMUAUP¬WV÷indianapolis-colts¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷EseQVQDl¬AD÷1546810800¬ADE÷1546810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bears¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bears¬JA÷G6LcOCyk¬WU÷chicago-bears¬AG÷15¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Eagles¬JB÷U9P1NWje¬WV÷philadelphia-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬AW÷1¬~AA÷zidMW6br¬AD÷1546797900¬ADE÷1546797900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷pKbQtLiG¬WU÷baltimore-ravens¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Chargers¬JB÷MqMgPhMr¬WV÷los-angeles-chargers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷11¬AW÷1¬~AA÷WIkVUpTf¬AD÷1546737300¬ADE÷1546737300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Cowboys¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Seahawks¬JB÷jPDALAL7¬WV÷seattle-seahawks¬AH÷22¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷8¬BH÷8¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Cowboys¬JA÷CYE6Mj61¬WU÷dallas-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬AW÷1¬~AA÷EHBZd3Cm¬AD÷1546724100¬ADE÷1546724100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷dKLNGRYn¬WU÷houston-texans¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷ANPRFolg¬WV÷indianapolis-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AW÷1¬~
5
1547665609
329
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6DBH2ptm¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000243000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xbJPfwCI¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷EFOR2C1O¬WU÷new-orleans-saints¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷h6NV1WGU¬WV÷los-angeles-rams¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n9QCcuSa¬AD÷1548027600¬ADE÷1548027600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷QXG98GXn¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷4OFD7zmg¬WV÷new-england-patriots¬AW÷1¬AN÷y¬~ZA÷SUA: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷phOf2OAa¬ZD÷t¬ZE÷48kC0GdF¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000326000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷S22PG9w2¬AD÷1548619200¬ADE÷1548619200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NFC¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AFC¬AF÷AFC¬JB÷lxc6klcN¬WV÷afc¬WM÷NFC¬AE÷NFC¬JA÷8Qu9jUsH¬WU÷nfc¬AW÷1¬AN÷n¬~
5
1547665609
3
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NFL din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NFL, rezultate finale și parțiale, clasamente NFL și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NFL mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NFL este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!