Rezultate, scoruri live si clasamete NCAA 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal american SUA

NCAA
2020/2021
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/ncaa/¬ZX÷08SUA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷l2GtUXwi¬AD÷1600540200¬ADE÷1600540200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notre Dame¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600551937¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬JA÷KrJ4axv1¬WU÷notre-dame¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷10¬BG÷7¬WN÷SOU¬AF÷South Florida¬JB÷lIN8bdg7¬WV÷south-florida¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷l8wVUjb7¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600542919¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬JB÷2iYCJJb1¬WV÷austin-peay-governors¬AH÷20¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷14¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷8GJ9Kaqe¬WU÷cincinnati¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷13¬~AA÷rPyJ7Oyl¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Duke¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600542140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷zwKPuWZp¬WU÷duke¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬JB÷lt874FCo¬WV÷boston-college¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷16¬BH÷3¬~AA÷bVdU91dN¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600544819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬JA÷Sh4sfJnR¬WU÷georgia-state-panthers¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷28¬BI÷3¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷pYj9kwer¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷34¬AU÷28¬BJ÷6¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷14¬BH÷7¬~AA÷8UNRfyjQ¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600543661¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷UTYKSoDl¬WU÷oklahoma-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa¬JB÷OjYOR5Sf¬WV÷tulsa¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷tp7shKpR¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600542761¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬JB÷OQx46tqd¬WV÷syracuse¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷U3w07MTk¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷bHHee2sU¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulane¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600543815¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulane¬JA÷AsD0NKBk¬WU÷tulane¬AG÷24¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NAV¬AF÷Navy¬JB÷vHH4MvRe¬WV÷navy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷16¬BH÷11¬~AA÷nes43aZj¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600543256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Kentucky¬JA÷xndTpF9D¬WU÷western-kentucky¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷LIB¬AF÷Liberty Flames¬JB÷jkpB9bnE¬WV÷liberty-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷6¬~AA÷pUk0Luzi¬AD÷1600471800¬ADE÷1600471800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coastal Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600483586¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COA¬AE÷Coastal Carolina¬JA÷nVKd1b9l¬WU÷coastal-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷15¬WN÷CAM¬AF÷Campbell Univ.¬JB÷thK00IOf¬WV÷campbell-university¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷12¬~AA÷ANZiWOrr¬AD÷1599962400¬ADE÷1599962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599976153¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷0EdsxlEj¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬JA÷EHpP0Xji¬WU÷kansas¬AG÷23¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷14¬BG÷6¬~AA÷6HiBNf0A¬AD÷1599955200¬ADE÷1599955200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599966749¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷KQPvKfy8¬WU÷louisville¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷WES¬AF÷Western Kentucky¬JB÷A95KSnu8¬WV÷western-kentucky¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷86m8oRD5¬AD÷1599955200¬ADE÷1599955200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599969198¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas¬JA÷bJDhKfat¬WU÷texas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷59¬BA÷21¬BC÷24¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷UTE¬AF÷UTEP¬JB÷htDdJEEn¬WV÷utep¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷K8i8fsiS¬AD÷1599955200¬ADE÷1599955200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599969070¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷Ia4Imeir¬WU÷texas-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷SEN¬AF÷Houston Baptist¬JB÷dj3MnF6l¬WV÷houston-baptist¬AH÷33¬BB÷3¬BD÷7¬BF÷10¬BH÷13¬~AA÷W0jnmaq2¬AD÷1599953400¬ADE÷1599953400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Alabama¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599966451¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Alabama¬JA÷C0dS5fDQ¬WU÷south-alabama¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulane¬JB÷E9rf1ELs¬WV÷tulane¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷OW4abRWJ¬AD÷1599953400¬ADE÷1599953400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599966404¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷YVd77qzQ¬WU÷wake-forest¬AG÷13¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷10¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬JB÷jBqZ23rs¬WV÷clemson¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷0¬~AA÷Kjr0hQ76¬AD÷1599951600¬ADE÷1599951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599963623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷dQ5jlpMr¬WU÷oklahoma¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬BA÷31¬BC÷10¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷MIS¬AF÷Missouri State¬JB÷jm5fm4yk¬WV÷missouri-state¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷Y5UUBrM2¬AD÷1599951600¬ADE÷1599951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Florida¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599962924¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Florida¬JA÷8Wsb0Yzl¬WU÷south-florida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷13¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷CIT¬AF÷Citadel Bulldogs¬JB÷6H01ahjf¬WV÷citadel-bulldogs¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷vTvObe1r¬AD÷1599940800¬ADE÷1599940800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599951704¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷j5nISeDA¬WU÷pittsburgh¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷55¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬JB÷48jMRFSG¬WV÷austin-peay-governors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷4CFvW68A¬AD÷1599939000¬ADE÷1599939000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599959023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬JA÷j9z5HWAn¬WU÷florida-state¬AG÷13¬BA÷10¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷GEO¬AF÷Georgia Tech¬JB÷UaZ8GjQh¬WV÷georgia-tech¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷9¬~AA÷SIb6QAJk¬AD÷1599939000¬ADE÷1599939000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599954524¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷0xBzrOHa¬WU÷georgia-southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷CAM¬AF÷Campbell Univ.¬JB÷82AvsrX5¬WV÷campbell-university¬AH÷26¬BB÷13¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷6¬~AA÷67Uef1ep¬AD÷1599939000¬ADE÷1599939000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Texas State Bobcats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599953816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas State Bobcats¬JA÷Y1sBed4k¬WU÷texas-state-bobcats¬AZ÷0¬AG÷48¬AT÷41¬BI÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷14¬BG÷20¬WN÷UTS¬AF÷UTSA¬JB÷2ynFfGJe¬WV÷utsa¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷51¬AU÷41¬BJ÷10¬BB÷7¬BD÷17¬BF÷7¬BH÷10¬~AA÷l6pYbkiK¬AD÷1599935400¬ADE÷1599935400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Notre Dame¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599947552¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Notre Dame¬JA÷2Zdv9OtR¬WU÷notre-dame¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷10¬WN÷DUK¬AF÷Duke¬JB÷KEq64rkr¬WV÷duke¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷Krbi4HwL¬AD÷1599931800¬ADE÷1599931800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599943266¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷ARp2WwEo¬WU÷army¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷37¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷13¬BG÷7¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Monroe¬JB÷lIq6VcTi¬WV÷louisiana-monroe¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷vgYvkLEk¬AD÷1599926400¬ADE÷1599926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Appalachian State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599939316¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷APP¬AE÷Appalachian State¬JA÷xU0YqDj7¬WU÷appalachian-state-mountaineers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte¬JB÷jX4xqX5D¬WV÷charlotte¬AH÷20¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷10¬BH÷0¬~AA÷YFXrluUe¬AD÷1599926400¬ADE÷1599926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599938339¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa State¬JA÷4zgK7GrE¬WU÷iowa-state¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana-Lafayette¬JB÷rRiO6zbK¬WV÷louisiana-lafayette¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷02Zzj1aq¬AD÷1599926400¬ADE÷1599926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas State¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599940099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬JA÷4G2QoZLf¬WU÷kansas-state¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷ARK¬AF÷Arkansas State¬JB÷r71Upgy1¬WV÷arkansas-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷14¬~AA÷Yikdcq79¬AD÷1599926400¬ADE÷1599926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599938033¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷ncNhXZ61¬WU÷north-carolina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷21¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬JB÷QmMdWgM7¬WV÷syracuse¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷6532lZSg¬AD÷1599926400¬ADE÷1599926400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599939326¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷G4NMn74K¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷14¬BC÷28¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Kentucky¬JB÷ARMQoRJQ¬WV÷eastern-kentucky¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬~
39
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SUA: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6eK5KiFU¬ZD÷p¬ZE÷OITYl3S8¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/ncaa/¬ZX÷08SUA 003......0010000000001000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷CEA8EPsh¬AD÷1600471800¬ADE÷1600471800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬JB÷pYA6t0IR¬WV÷houston¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷Gb62st3L¬WU÷memphis¬~AA÷tzt03y7D¬AD÷1600531200¬ADE÷1600531200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAY¬AF÷Baylor¬JB÷zozWmSad¬WV÷baylor¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬JA÷dfySl8pj¬WU÷houston¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷lMdvBcrt¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Army¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYU¬AF÷Brigham Young¬JB÷84ud2pmF¬WV÷brigham-young¬WM÷ARM¬AE÷Army¬JA÷Esth3QX8¬WU÷army¬~AA÷Iue4Lwfq¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Georgia Southern¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GES¬AE÷Georgia Southern¬JA÷lWIxyPNb¬WU÷georgia-southern¬WN÷FLO¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷I5Ntzqw5¬WV÷florida-atlantic¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷2gEbEMnG¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600551738¬BX÷6¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬JB÷KEHtVde8¬WV÷central-florida¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷0¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷WbOb6DI7¬WU÷georgia-tech¬AG÷14¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬AN÷y¬~AA÷C4TZ3tyD¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Marshall¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600551575¬BX÷12¬WQ÷¬WN÷APP¬AF÷Appalachian State¬JB÷8pk2t3Qe¬WV÷appalachian-state-mountaineers¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷E9zasqBk¬WU÷marshall¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷7¬AN÷y¬~AA÷CtPGr5uF¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Middle Tennessee St¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600551845¬BX÷10¬WQ÷¬WN÷TRO¬AF÷Troy¬JB÷rJ5yiNE5¬WV÷troy¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷19¬BF÷7¬WM÷MID¬AE÷Middle Tennessee St¬JA÷4S6Xi3aa¬WU÷middle-tennessee-st¬AG÷7¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷y¬~AA÷jeSw30jJ¬AD÷1600543800¬ADE÷1600543800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷UTSA¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600551630¬BX÷11¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Stephen F. Austin¬JB÷0vxl46I2¬WV÷stephen-f-austin¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬WM÷UTS¬AE÷UTSA¬JA÷nyl6uNu2¬WU÷utsa¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷14¬BE÷0¬AN÷y¬~AA÷02mov3pC¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600552380¬BX÷7¬WQ÷¬WN÷CIT¬AF÷Citadel Bulldogs¬JB÷boIKKJj0¬WV÷citadel-bulldogs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷4OIGLayf¬WU÷clemson¬AG÷49¬BA÷28¬BC÷21¬BE÷0¬AN÷y¬~AA÷Wra8Kc9k¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisiana Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRA¬AF÷Prairie V.¬JB÷jJLlYM7H¬WV÷prairie-view¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Tech¬JA÷ddMpZ2hB¬WU÷louisiana-tech¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷xnuPsqDU¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599935105¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUR¬AF÷Murray State Racers¬JB÷pGTVKRki¬WV÷murray-state-racers¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷d0zldrDj¬WU÷louisville¬~AA÷jT7pCiwi¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Massachusetts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALB¬AF÷Albany¬JB÷dlCrijWn¬WV÷albany¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬JA÷SE7vhWGt¬WU÷massachusetts¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷0dYN2Srt¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAM¬AF÷James Madison¬JB÷ITRwJ5K3¬WV÷james-madison¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬JA÷O6SZJo5c¬WU÷north-carolina¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷Y9WV06Dh¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Spiders¬JB÷I1mgFNJS¬WV÷richmond-spiders¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷lSrkG34M¬WU÷pittsburgh¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷K4u3tuW8¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Southern Miss¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jackson State¬JB÷8x1MnMMA¬WV÷jackson-state¬WM÷SOU¬AE÷Southern Miss¬JA÷EF1Im274¬WU÷southern-miss¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷84r04uKp¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷UTSA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRA¬AF÷Grambling State¬JB÷QBhPoef7¬WV÷grambling-state¬WM÷UTS¬AE÷UTSA¬JA÷WlgLnyu1¬WU÷utsa¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷UyQvapr5¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599935220¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬JB÷tvRAX4Zd¬WV÷connecticut¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬JA÷SzwT8Ldd¬WU÷virginia¬~AA÷nRqAmvgr¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Virginia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1599935194¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIR¬AF÷Virginia¬JB÷n3Sa6Ob2¬WV÷virginia¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬JA÷xUt850b2¬WU÷virginia-tech¬~AA÷8SOrb4cB¬AD÷1600545600¬ADE÷1600545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wake Forest¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIL¬AF÷Villanova Wildcats¬JB÷SfPIVr49¬WV÷villanova-wildcats¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬JA÷KUPEWOl3¬WU÷wake-forest¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷tEtasLG2¬AD÷1600552800¬ADE÷1600552800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷North Texas¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1600552998¬BX÷3¬WQ÷¬WN÷SMU¬AF÷Southern Methodist¬JB÷0CcElrhb¬WV÷southern-methodist¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷NOR¬AE÷North Texas¬JA÷6kbAkOxh¬WU÷north-texas¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷y¬~AA÷4vQR5260¬AD÷1600556400¬ADE÷1600556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Arkansas State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Arkansas¬JB÷UJ9N0XBA¬WV÷central-arkansas-bears¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas State¬JA÷zcAJ1Dd4¬WU÷arkansas-state¬~AA÷xMeY8LBT¬AD÷1600558200¬ADE÷1600558200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana-Monroe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas State Bobcats¬JB÷hbfHmHPf¬WV÷texas-state-bobcats¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana-Monroe¬JA÷OOkDlcAl¬WU÷louisiana-monroe¬AN÷y¬~AA÷MFzN6rif¬AD÷1600558200¬ADE÷1600558200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami (Fl)¬JB÷d6BF2gsb¬WV÷miami-fl¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷SW6B3ZRi¬WU÷louisville¬AN÷n¬~AA÷pU144oJi¬AD÷1600558200¬ADE÷1600558200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern Miss¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1598968777¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern Miss¬JA÷fi0hj1S9¬WU÷southern-miss¬WN÷LOU¬AF÷Louisiana Tech¬JB÷lEadkLsG¬WV÷louisiana-tech¬AN÷y¬~AA÷lC1wMFg9¬AD÷1600560000¬ADE÷1600560000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷pvfjLCD0¬WV÷wake-forest¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷G4knMhbf¬WU÷north-carolina-state¬AN÷y¬~AA÷Uw5FkjG2¬AD÷1600563600¬ADE÷1600563600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UTEP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ABI¬AF÷Abilene¬JB÷Qo1XXMK9¬WV÷abilene¬WM÷UTE¬AE÷UTEP¬JA÷WO1TY253¬WU÷utep¬AN÷y¬~~
418
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NCAA 2020/2021 din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NCAA 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente NCAA 2020/2021 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NCAA 2020/2021 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NCAA 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!